dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 022 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 022 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pory

Mokotów,Warszawa

925 000 zł58 m² 16 036,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2 pokoje / W pełni wyposażone / Metro Służew 10 minut / 57,68 m2 / Miejsce w garaż podziemnym / Balkon 4 m2 / Garderoba Ustawne oraz rozkładowe mieszkanie, 2 pokojowe, w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Królewska

Śródmieście,Warszawa

3 300 zł37 m² 89 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Mieszkanie po generalnym remoncie! 2 nieprzechodnie pokoje! Zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności mieszkania! Na żywo mieszkanie wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawski Świt

Targówek,Warszawa

3 200 zł39 m² 82,30 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39 m , położone w Warszawa, w dzielnicy Targówek, przy ul. Warszawski Świt. Lokal znajduje się w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

585 000 zł28 m² 20 892,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie po remoncie generalnym, gotowe do wprowadzenia, niezamieszkane od remontu! Lokal na 6 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowany na warszawskiej Ochocie. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Sady Żoliborskie,Warszawa

729 000 zł47 m² 15 510,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

3 oddzielne pokoje balkon Sady Żoliborskie Oferujemy jasne, funkcjonalne mieszkanie z trzema niezależnymi pokojami, położone w zielonej części Sadów Żoliborskich w Warszawie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łucka

Wola,Warszawa

795 000 zł36 m² 21 961,30 zł/m²

 

Piętro:12/30

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Studio 1-pokojowe z widokiem na panoramę Warszawy. Warszawa Wola, ul. Łucka Nowoczesny, 30-piętrowy budynek z windą do garażu Doskonała lokalizacja 2 linia metra, szybka komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Radzymińska

Targówek,Warszawa

979 000 zł80 m² 12 161,50 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Mieszkania 4 pokojowe o powierzchni 80,5 m , usytuowane na 12. piętrze w bloku z 1978 roku zlokalizowane przy ul. Radzymińskiej, na Targówku Mieszkaniowym. Cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Alighieri

Bielany,Warszawa

780 000 zł71 m² 10 985,90 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 71 m , 3 pokoje, położone na 5 piętrze w 12-piętrowym budynku, w atrakcyjnej lokalizacji 7 min do stacji Metra Wawrzyszew z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Langego

Ksawerów,Warszawa

598 000 zł41 m² 14 585,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Słoneczne, ciepłe mieszkanie z balkonem oraz przyjemną przestrzenią przed oknami. Kilka kroków od Galerii Mokotów, ulicy Domaniewskiej z centrum biznesowym, świetnie skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Malborska

Targówek,Warszawa

1 143 000 zł69 m² 16 484 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

English version below Zapraszam na dzień otwarty, który odbędzie się we wtorek 14/04/26 od godziny 14:00. Zapraszam po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magiera

Bielany,Warszawa

730 000 zł49 m² 14 898 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach przy ul. Magiera. Nieruchomość znajduje się na parterze w 3-piętrowym budynku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Służby Polsce

Ursynów,Warszawa

699 000 zł42 m² 16 603,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zakup można kredytować. Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią i dużym zabudowanym balkonem, o powierzchni 42,1 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Surowieckiego

Ursynów,Warszawa

735 000 zł55 m² 13 436,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54.72 m przy ul. Wawrzyńca Surowieckiego na Ursynowie. Lokal położony na trzecim piętrze w zadbanym, 3-piętrowym budynku z 1990 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Władysława Reymonta

Bielany,Warszawa

816 000 zł51 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 3 pokojowe (50,7m2) usytuowane na 6 piętrze w wysokim bloku zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Zadbany blok i otoczenie. Bezpłatny, duży parking. Grunt uregulowany. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

633 000 zł41 m² 15 439 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na Targówku przy ul. Piotra Wysockiego. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje, - oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niegocińska

Mokotów,Warszawa

539 000 zł37 m² 14 489,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Adampolski oferuje do sprzedaży rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,20 m2, położone na 7 piętrze. Stan prawny: własność, księga wieczysta bez obciążeń -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

662 000 zł30 m² 22 066,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

1-pokojowe mieszkanie z klimatem. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w budynku z windą zlokalizowane przy samym metrze Racławicka (6 min. do Centrum). Blok wyremontowany wewnątrz (+ nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

540 000 zł27 m² 19 852,90 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Grzybowska topowa lokalizacja, małe 2 pokojowe, słoneczne, ciche z fascynującą panoramą. Dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,20 m2, jasne, słoneczne, z wyjątkowym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kosiarzy

Wilanów Wysoki,Warszawa

1 830 000 zł130 m² 14 076,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Prezentujemy 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 130m2 zlokalizowane na Warszawskim Wilanowie. To idealna nieruchomość dla rodziny lub jako biuro dla firmy. Mieszkania jest trzystronne oraz posiada dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przy Forcie

Ursus,Warszawa

920 000 zł63 m² 14 511 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Wyjątkowe, 2 pokojowe mieszkanie 63,4 m elegancja, przestrzeń i komfort w idealnej lokalizacji! Z przyjemnością prezentujemy przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

735 000 zł50 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 1 piętrze w 3-piętrowym bloku bez windy z 1961 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Górczewskiej. NA powierzchnię mieszkania składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turmoncka

Targówek,Warszawa

559 000 zł47 m² 11 919 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Digital Broker prezentuje do sprzedaży mieszkanie (46,9 m2) do generalnego remontu, przy ul. Turmonckiej 12 na warszawskim Targówku. Budynek 10 piętrowy z wilkiej płyty z 1972 roku. Dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niska

Wola,Warszawa

796 000 zł48 m² 16 480,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie w otoczonym bujną zielenią kompleksie ujednoliconych architektonicznie budynków z lat 60 - tych. Lokal mieszkalny z dużymi możliwościami aranżacyjnymi typu kuchnia we wnęce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Ursus,Warszawa

796 000 zł52 m² 15 161,90 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

4 100 zł39 m² 105,13 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem! Przepiękne mieszkanie dwupokojowe na Odolanach, przy ul. Jana Kazimierza! Szukasz idealnego miejsca do zamieszkania? Ta oferta jest dla Ciebie! Najważniejsze zalety: - świeżo wykończone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

1 064 009 zł55 m² 19 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas! Przedstawiamy na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,13 m2, w nowoczesna inwestycja w sercu Miasteczka Wilanów Na powierzchnię 55,13 m2 składa się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Za Żelazną Bramą,Warszawa

799 000 zł50 m² 16 073,20 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

English version below English version below. Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m . Lokal charakteryzuje się zachodnią ekspozycją okien z 8- piętra, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Elbląska

Żoliborz,Warszawa

852 000 zł42 m² 20 285,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu, o pow. 42 m2, usytuowane na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku z lat 70-tych. Mieszkanie rozkładowe, po generalnym remoncie. Wszystkie pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

948 999 zł71 m² 13 366,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Rezerwacja Wprowadzenie Prezentujemy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Czerniakowskiej 26a na warszawskim Mokotowie. Jest to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Żwirki i Wigury

Włochy,Warszawa

395 000 zł27 m² 14 629,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku bez windy z 1956 roku zlokalizowane - Warszawa, włochy, ul. Żwirki i Wigury. Blok w bliskiej odległości od lotniska im.Chopina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

4 700 zł75 m² 62,67 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Masz rodzinę i potrzebujesz mieszkania 4-pokojowego? A może po prostu lubisz dużo przestrzeni, chcesz mieć miejsce do pracy i możliwość odpoczęcia na tarasie lub balkonie? Zobacz tę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lekka

Wawrzyszew,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 mkw, zlokalizowane przy ul. Lekkiej na Bielanach. Lokal znajduje się na 8. piętrze na nowoczesnym osiedlu. Jest to miejsce ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kondratowicza

Targówek,Warszawa

849 000 zł48 m² 17 687,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjne, po remoncie 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Ludwika Kondratowicza Mieszkanie na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1970 roku. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Borowego

Bemowo,Warszawa

2 300 zł47 m² 48,94 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 mkw, zlokalizowane w bloku mieszkalnym przy ul. W. Borowego na warszawskim Bemowie. Lokal znajduje się na 3. piętrze. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Flisaków

Kobiałka,Warszawa

870 000 zł70 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Warszawa Białołęka (kobiałka), ul. Flisaków Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia, z przynależnym ogródkiem (około 55m2) i zadaszonym tarasem (około 8m2). Ogródek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Saska

Saska Kępa,Warszawa

578 000 zł27 m² 21 056,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie 1-pokojowe usytuowane na 1 piętrze w 10-piętrowym bloku z windą z lat 60-tych zlokalizowane na warszawskiej Pradze Południe - Saska Kępa przy ul. Saskiej. Saska Kępa - jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolberga

Mokotów,Warszawa

549 000 zł37 m² 14 837,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

!Rezerwacja! 2-pokojowe mieszkanie do remontu położone w bezpośrednim sąsiedztwie stacji metra Wierzbno - zaledwie 300 metrów od wejścia do metra. To idealne miejsce zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Mokotów,Warszawa

1 590 000 zł60 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: nowe 3-pokojowe mieszkanie na mokotowie! najważniejsze informacje: cena obejmuje mieszkanie urządzone pod klucz. jest gotowe do wprowadzenia się kupujący nie płaci podatku pcc 2% (nawet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

1 049 000 zł58 m² 18 086,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Powiśle to jedna z tych części Warszawy, które od lat nie tracą na wartości. To miejsce, gdzie miejski rytm spotyka się z zielenią, a codzienność zyskuje zupełnie inny komfort. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Puszczyka

Ursynów,Warszawa

1 470 000 zł89 m² 16 591,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 4 pokojowe usytuowane na parterze w 4 piętrowym budynku z 1977 roku zlokalizowane na warszawskim Ursynowie. Okolica jest spokojna i zielona, z kameralnymi placami zabaw. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rajska

Marina Mokotów,Warszawa

1 690 000 zł75 m² 22 503,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż na Marinie Mokotów przy ul. Rajska o powierzchni 75,1 m2. Mieszkanie znajduje się na parterze, przynależy do niego ogródek (92,6 m2).

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij