dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 023 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 023 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łukowska

Praga-Południe,Warszawa

480 000 zł84 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Bardzo ładne mieszkanie, rozkładowe usytuowane na parterze w budynku z 1970 roku. Rozkład pokoi: salon ok 22m z wyjściem na 4m balkon i wejściem do 10m sypialni. Kolejna sypialnia ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mycielskiego

Praga-Południe,Warszawa

250 000 zł47 m² 5 319,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie o powierzchni 46,40m2, usytuowane jest na czwartej kondygnacji budynku (III piętro) zawiera dwa pokoje, kuchnię, przedpokój i łazienkę, dla której nieruchomości prowadzona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

1 900 zł40 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:19/21

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Chmielna - centrum - na ścianie wschodniej pierwszy wieżowiec przy kinie Atlantic - - widok na Aleje Jerozolimskie ; - dwupokojowe 40m2 z loggią; - 19 piętro w 24-ro piętrowym wieżowcu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kobielska

Praga-Południe,Warszawa

234 000 zł36 m² 6 591,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 35 m2 na wysokim parterze w przedwojennym domu 4-piętrowym z pełnej cegły w rewelacyjnym komunikacyjnie rejonie Grochowa-dojazd do Centrum szybki i nieuciążliwy, przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

475 000 zł50 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Tylko sprzedający płaci prowizję! W cenie miejsce postojowe w garażu! Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w apartamentowcu na Mokotowie. Mieszkanie w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Laurowa

Białołęka,Warszawa

249 000 zł36 m² 6 916,67 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Bezpośrednio, okazja, sprzedam mieszkanie. Mało używane, komfortowe, jasne, przytulne, bardzo dobrze wyposażone i wykończone materiałami wysokiej jakości. Atrakcyjnie zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wincentego

Zacisze,Warszawa

495 000 zł68 m² 7 279,41 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Bardzo atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie na kameralnym osiedlu Zielone Zacisze, o całkowitej powierzchni 68 m2, położone na czwartym piętrze w pięciopiętrowym bloku z 2006 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rembertów

Rembertów,Warszawa

350 000 zł48 m² 7 291,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Budynek z 2004 r, mieszkanie w pełni rozkładowe, zadbane, gotowe do wprowadzenia. Pokoje 24 i 10 m - na podłogach panele. Kuchnia ok.6m ładnie zabudowana i wyposażona. łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Umińskiego

Gocław,Warszawa

330 000 zł47 m² 7 021,28 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

+ dodaj ogłoszeniekategoriekatalog sprzedawców Zaloguj się | Zarejestruj się | Moje Gumtree Wszystkie kategorie Polska Wszystkie ogłoszenia Nieruchomości Elektronika Sprzedam Motoryzacja Łodzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

650 000 zł161 m² 4 037,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

390 000 zł64 m² 6 093,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie trzypokojowe 64.0 m2 na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku na nowym, przestrzennym, zadbanym osiedlu zielonej i spokojnej Białołęki. Mieszkanie dwustronne, rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kotarbińskiego

Praga-Południe,Warszawa

345 000 zł60 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie na Gocławiu, blisko Wisły, wspaniałych terenów spacerowych w pobliżu Mostu Siekierkowskiego. W bliskim sąsiedztwie liczne sklepy, bazarek,apteka, przychodnie zdrowia. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grenadierów

Praga-Południe,Warszawa

380 000 zł58 m² 6 551,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Tylko sprzedający płaci prowizję! Dobrze zlokalizowane, rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe 58m2, w wyremontowanym budynku na 4 piętrze. Duży salon ok. 22m2 z wyjściem na balkon/loggie 5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Abrahama

Praga-Południe,Warszawa

1 800 zł53 m² 33,96 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni umeblowane i wyposażone dwupokojowe mieszkanie w nowym budownictwie, w doskonałej lokalizacji tj, u zbiegu ulic Fieldorfa i Abrahama. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gedymina

Przyczółek Grochowski,Warszawa

431 000 zł62 m² 7 008,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie 61,5 m kw. na bliskim Grochowie ( Przyczółek Grochowski) przy ul. Gedymina na cichym, strzeżonym "osiedlu dziennikarzy Foksal" z lat 90-tych. Przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Koński Jar

Ursynów,Warszawa

750 000 zł110 m² 6 818,18 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Prowizję pokrywa sprzedający! Zielone centrum Ursynowa! 200 metrów do Metra Ursynów! Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze, składa się z dwóch kondygnacji. Bezpośrednio z przeszklonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okurzałego

Rembertów,Warszawa

277 000 zł49 m² 5 653,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji, dogodny punkt komunikacyjny, wokół pełna infrastruktura. Budynek po termomodernizacji, instalacje częściowo po wymianie. Teren wokół budynku otoczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wandy

Praga-Południe,Warszawa

832 000 zł86 m² 9 674,42 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Łazienka i wc: osobno Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie w 2010 roku został przeprowadzony remont kuchni, przedpokoju. Mieszkanie jest rozkładowe, jasne i przestrzenne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lindego

Bielany,Warszawa

690 000 zł77 m² 8 961,04 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Zapraszam! cena Z garażem I komórką! Polecam mieszkanie 3 pokojowe (ok.77 m2) z balkonem 15 m2 oraz miejscem postojowym i komórką lokatorską (obok mieszkania) na ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Białołęka

Białołęka,Warszawa

2 950 zł161 m² 18,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

230 000 zł32 m² 7 187,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Klimatyczna kawalerka o powierzchni 32m2 usytuowana na drugim piętrze w odnowionym budynku z 1956 roku (cegła). Mieszkanie w 2009r. przeszło gruntowny remont: cyklinowana podłoga, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętosławska

Warszawa,mazowieckie

270 000 zł38 m² 7 105,26 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

,.Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji.Blisko Park Skarszewski , Trasa Łazienkowska. Mieszkanie i blok jest po remoncie.Kuchnia osobna. Polecamy- kontakt Elżbieta 60806764, osoba odpowiedzialna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dobra

Śródmieście,Warszawa

610 000 zł64 m² 9 531,25 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Ciche i słoneczne mieszkanie na Powiślu. Tylko dwa mieszkania na piętrze. Okna dwóch pokoi i loggia od pd/z - widok na ogrodzone, ciche i zielone podwórze. Okna kuchni i najmniejszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

217 000 zł40 m² 5 425 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Piękne rozkładowe i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe na Białołęce .Mieszkanie wykończone i w pełni wyposażone w meble pokojowe,kuchenne i sprzęt agd , gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wiatraczna

Praga-Południe,Warszawa

432 807 zł59 m² 7 277,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Prowizję pokrywa sprzedający! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o łącznej powierzchni 59,47 m2. Mieszkanie zostało zaprojektowane tak, aby w 100 % sprostać oczekiwaniom klienta. Strefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Umińskiego

Praga-Południe,Warszawa

330 000 zł47 m² 7 021,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Piękne mieszkanie po remoncie na 4 piętrze w budynku wielorodzinnym z windą. Mieszkanie jednostronne, słoneczne. Składa się z dwóch pokoi ok.11m i 20 m, przedpokoju, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skoroszewska

Ursus,Warszawa

1 900 zł52 m² 36,54 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie Warszawa / Ursus. Mieszkanie kompletnie umeblowane, oraz wyposażone w sprzęt agd i rtv. 2 pokoje 20 m2 i 13 m2, oraz widna kuchnia 8,8 m2. Jest telefon, internet, tv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ursus

Ursus,Warszawa

275 000 zł46 m² 5 978,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie,zlokalizowane na warszawskim Ursusie.Okolica cicha,spokojna,dużo terenów spacerowych.park,bazarek,sklepy, banki.Świetne połączenie z innymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o powierzchni 49m2 w nowym budownictwie blisko metra imielin w dwupiętrowym budynku z windą. Dwa pokoje tj. sypialnia (15m2) i otwarty salon (17m2) z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siedlecka

Praga-Północ,Warszawa

319 000 zł63 m² 5 063,49 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Sprzedam pilnie w atrakcyjnej cenie mieszkanie na warszawskiej Pradze Północ. 3 pokoje + kuchnia + wc + łazienka (wanna). Mieszkanie dwustronne, spółdzielcze własnościowe (czynsz przy 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubelska

Praga-Południe,Warszawa

570 000 zł69 m² 8 260,87 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Łazienka i wc: osobno Mieszkanie o powierzchni 69,11 m2 w sasiedztwie Parku Skaryszewskiego i Teatru Powszechnego. Składa sie z salonu 24m2 z wyjściem na balkon 6m2, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Al. Jerozolimskie 159, 38m2, wynajmę ciche mieszkanie na parterze bezpośrednio, od zaraz: 2 niezależne pokoje, kuchnia, łazienka, odnowione, umeblowane, bardzo dobra lokalizacja ok. 2 km (10min.) od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dembowskiego

Ursynów,Warszawa

1 700 zł32 m² 53,12 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

W mieszkaniu był wykonany kapitalny remont w 2011 roku. Wymienione zostały wszystkie instalacje, nowe drzwi, podłogi, łazienka. W mieszkaniu znajdują się obecnie: szafa wnękowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Promenada

Praga-Południe,Warszawa

390 000 zł54 m² 7 222,22 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Tylko sprzedający płaci prowizję! Rozkładowe mieszkanie na 3 piętrze z windą, 54m2 składające się z 2 ustawnych pokoi 20 i 12m2. Kuchnia wyposażona i umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lasek Brzozowy

Ursynów,Warszawa

445 000 zł59 m² 7 542,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Tylko sprzedający płaci prowizję! Bardzo atrakcyjne, rozkładowe mieszkanie w znakomitej lokalizacji Natolina, w bardzo dobrym stanie, praktycznie do zamieszkania. Salon otwarty na przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Warneńska

Mokotów,Warszawa

420 000 zł64 m² 6 562,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie na pierwszym piętrze w budynku z 1974r położonym w cichej i spokojnej okolicy Mokotowa. Rozkładowy i funkcjonalny układ pomieszczeń: pokój dzienny 16m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Reymonta

Bielany,Warszawa

195 000 zł27 m² 7 222,22 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Serdecznie polecam! Ładna, przestronna kawalerka w cichym miejscu na Bielanach, usytuowana na 11-tym piętrze w 11-to piętrowym budynku z możliwością korzystania z 3 wind. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia na cele biurowe! Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu z wewnętrzną ochroną i monitoringiem. Mieszkanie, gotowe o wprowadzenia. Ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia