dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 028 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 028 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długorzeczna

Białołęka,Warszawa

625 285 zł79 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Dzień dobry, przedstawiam ofertę 4 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 79,15 m2. Do mieszkania należy dokupić miejsce postojowe w cenie 35000 zł, opcjonalnie można dokupić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

660 000 zł48 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie mieszkanie inwestycyjne na Bielanach Miesięczny przychód to 3900 zł, w tym wszystkie opłaty miesięczne szacowane na 600 zł. Inwestycyjne mieszkanie 48m2 z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stalowa

Praga-Północ,Warszawa

2 490 zł35 m² 71,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament dwupokojowy na Pradze Północ Mieszkanie składa się z: niewielkiej ale eleganckiej sypialni z dużym łóżkiem, szafą oraz lampką Salonu połączonego z kuchnią gdzie znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lisi Jar

Kabaty,Warszawa

1 288 000 zł111 m² 11 572 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

! okazja! oaza ciszy, spokoju oraz pięknej zieleni W zakmkniętej enklawie Z cudnym widokiem na patio 3 piętro Z czterech bez windy ursynów kabaty ul. Lisi jar mieszkanie- apartament 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sady Żoliborskie

Żoliborz,Warszawa

559 000 zł37 m² 15 108,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Firma Nobilea Home ma przyjemność zaprezentować Państwu jasne, przestronne mieszkanie na drugim piętrze w budynku mieszkalnym na warszawskim Żoliborzu. Dwa pokoje, okna wychodzące na wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

935 000 zł75 m² 12 467 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 75M2, 3 pokoje, ursus, ul.HERBU OKSZA (Warszawa, Ursus, Herbu Oksza) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długorzeczna

Białołęka,Warszawa

633 200 zł79 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ceramiczna

Białołęka,Warszawa

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ładne, słoneczne mieszkanie dwupokojowe usytuowane na 1 piętrze w budynku z 2001roku. Mieszkanie po generalnym remoncie, całe wyposażenie nowe. Pokój z aneksem kuchennym z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Długorzeczna

Białołęka,Warszawa

625 285 zł79 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukowska

Praga-Południe,Warszawa

580 000 zł62 m² 9 354,84 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przedstawiam rozkładowe, 3-pkojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na Pradze-Południe. Lokal mieści się przy ul. Łukowskiej na 7 piętrze w 8-piętrowym bloku. Budynek z 1985 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rakowiec

Rakowiec,Warszawa

439 500 zł35 m² 12 450,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Wyłącznie u nas :) Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojową nieruchomość ( 35,20 mkw ) zlokalizowaną na Ochocie Rakowiec w bardzo cichej oraz zielonej lokalizacji tuż obok Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młynarska

Wola,Warszawa

455 000 zł38 m² 11 999 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2 pokojowe słoneczne mieszkanie o powierzchni 37,92m2, usytuowane na 2 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Młynarskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malawskiego

Wierzbno,Warszawa

590 000 zł50 m² 11 919,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferujemy Państwu do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Malawskiego na warszawskim Mokotowie Nowa niższa cena! budynek: budynek 10 piętrowy wybudowany w 1968 r. Zarządzany jest przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Askenazego

Targówek,Warszawa

1 800 zł46 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2, w bardzo dobrej lokalizacji na warszawskim Targówku, w pobliżu stacji metra M2 Trocka (4 minuty pieszo). Ulica Szymona Askenazego 2. Uwaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

549 000 zł48 m² 11 437,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Doskonałe, w pełni umeblowane, mieszkanie dwupokojowe z wyposażoną kuchnią. Posiada klimatyzację w sypialniach i salonie oraz ogrzewanie miejskie. W łazience jest wanna. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

445 000 zł40 m² 11 125 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje, bezpośrednio, bielany, ul. Wrzeciono idealne dla inwestora Sprzedam bezpośrednio 3 pokoje na 4-piętrze w bloku przy ulicy Wrzeciono. Gotowiec inwestycyjny! Cechy mieszkania i budynku:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmska

Sielce,Warszawa

835 000 zł58 m² 14 396,50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Witam serdecznie, mam przyjemność zaoferować Państwu 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią. Słoneczne, własnościowe mieszkanie, zlokalizowane na dolnym Mokotowie na osiedlu Sielce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nocznickiego

Bielany,Warszawa

418 000 zł41 m² 10 195,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe ok 41 m2 na pierwszym z dziesięciu pięter. Prawo własności z kw. Pokoje oddzielne, jasna kuchnia. Mieszkanie całkowicie wyposażone, świeżo odmalowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łochowska

Stara Praga,Warszawa

511 112 zł40 m² 12 765 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

# oferta bez prowizji I pcc # 95% stanu zaawansowania dach Z ogrodem I wysokość mieszkań 290 cm. Szanowni Państwo do dyspozycji mamy już tylko 4 mieszkania 40 m2 i jedno 50m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żywnego

Mokotów,Warszawa

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia (bezpośrednio od właściciela) o powierzchni 37 m2, na jedenastym piętrze. Dostępne od marca. Mieszkanie jasne, ciche, skierowane na zachód. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bluszczowa

Gocławek,Warszawa

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! jasne mieszkanie W stylu boho W pełni umeblowane | 2 pokoje, 45 m2, 5 piętro | Balkon | Parking - garaż | Bardzo dobra lokalizacja i komunikacja | ***** Polecam do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warneńska

Mokotów,Warszawa

575 000 zł53 m² 10 849,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż ciche mieszkanie-Warszawa Mokotów-Stegny. Powierzchnia 53,2m2 Własnościowe, hipoteczne 3 pokoje, 1 piętro, 2 piwnice Duża loggia zabudowana Okolica cicha i przyjemna a w pobliżu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janusza

Wola,Warszawa

570 000 zł49 m² 11 633 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 49M2, 3 pokoje, wola, ul.KSIĘCIA JANUSZA (Warszawa, Wola, Księcia Janusza) Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym standardzie, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przy Grobli

Mokotów,Warszawa

1 500 000 zł78 m² 19 230,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Witam serdecznie, mam przyjemność zaprezentować piękne mieszkanie na Mokotowie! Mieszkanie 78 m2 zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, stylowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trocka

Targówek,Warszawa

432 000 zł49 m² 8 816,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedaż bezpośrednio od właściciela: przestronne mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni 49m2, na 3 piętrze odnowionego bloku. W każdym pokoju pełne umeblowanie, w przedpokoju duża,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jara

Zawady,Warszawa

1 060 000 zł74 m² 14 324,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

W kilku słowach: biuro nieruchomości findsquare ma przyjemność zaoferować Państwu wyjątkowo przestronne mieszkanie z dużym ogrodem gotowe do wprowadzenia. Do gustu przypadnie przede wszystkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

580 000 zł39 m² 14 871,80 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Wykończone mieszkanie na sprzedaż - 38,5m2 położone na Żoliborzu. Mieszkanie jest bardzo jasne, od strony wschodnio-południowej. W każdym oknie zamontowane są rolety Mieszkanie znajduję się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łochowska

Praga-Północ,Warszawa

495 060 zł40 m² 12 336,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

#### oferta bez prowizji I pcc ### ostatnie mieszkania! Mamy już około 95% stanu zaawansowania! dach Z ogrodem I wysokość mieszkań 290 cm! Ta wyjątkowa inwestycja daje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Śródmieście,Warszawa

638 000 zł48 m² 13 291,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż bezpośrednio od właściciela: przestronne mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni 48m2, na ostatnim piętrze. Pokoje w pełni umeblowanie, w przedpokoju duża, pojemna szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dębicka

Bemowo,Warszawa

504 220 zł36 m² 13 982,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji |bez podatku pcc| Mieszkania w stanie deweloperskim Funkcjonalne rozkłady | Trasy Rowerowe | Apartament| Kameralna Inwestycja| Blisko Metra| W inwestycji dostępne są również inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Apenińska

Bemowo,Warszawa

1 060 000 zł79 m² 13 439,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie 4 pokojowe (78,87 m2) znajduje się w cichej i zielonej części Bemowa przy ul. Apenińskiej. Mieszkanie jest zadbane, nasłonecznione, położone wśród zieleni, znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białowieska

Gocław,Warszawa

569 000 zł60 m² 9 483 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Przestronne słoneczne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2, usytuowane na czwartym piętrze w 4-piętrowym budynku. Nieruchomość zlokalizowana na Gocławiu w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Długorzeczna

Białołęka,Warszawa

641 115 zł79 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagójska

Grochów,Warszawa

390 000 zł34 m² 11 569,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Do sprzedaży - 2 pokojowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 33,71 m2 z balkonem i piwnicą. Mieszkanie jest usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku z windą, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Saska Kępa,Warszawa

525 000 zł38 m² 13 815,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Plusy mieszkania: - wszystkie imprezy na narodowym w zasięgu ręki - Saska Kępa & Sąsiedztwo rozrywkowej części Wisły - Dwa oddzielnie pokoje i oddzielna kucnia - W pełni wyposażone (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wola,Warszawa

2 700 zł36 m² 74 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie dwupokojowe z oddzielną widną kuchnią. Salon z narożnikiem (rozkładany) stolikiem kawowym, stołem z kompletem krzeseł, zabudową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dunikowskiego

Ursynów,Warszawa

584 100 zł53 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 53,10M2, 2 pokoje, ursynów, ul. Dunikowskiego (warszawa, ursynów, dunikowskiego) Na sprzedaż: mieszkanie do remontu, w dobrym standardzie, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mehoffera

Białołęka,Warszawa

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165). Do wynajęcia świeżo pomalowane mieszkanie trzypokojowe usytuowane na pierwszym piętrze w budynku bez windy, na kameralnym, strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górna Droga

Ursus,Warszawa

510 000 zł53 m² 9 605 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 53,10M2, 2 pokoje, ursus, ul.GÓRNA DROGA (Warszawa, Ursus, Górna Droga) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fort Wola

Ulrychów,Warszawa

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja do 1.03. Nowoczesne i funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem Przedstawiam Państwu atrakcyjną i unikatową ofertę wynajmu mieszkania, zlokalizowanego na nowym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wańkowicza

Kabaty,Warszawa

799 000 zł54 m² 14 824 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 53,90M2, 2 pokoje, ursynów, ul. Melchiora wańkowicza (warszawa, ursynów, wańkowicza) Na sprzedaż: mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij