dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 023 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 023 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio!, 3 pokojowe, ładne, nowoczesne, całkowicie wyposażone i umeblowane mieszkanie w ścisłym Śródmieściu. Kuchnia otwarta na duży pokój, wyposażona w lodówkę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Środkowa

Praga-Północ,Warszawa

360 000 zł50 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Do mieszkanie przynależy schowek na pół piętrze dzielony z sąsiadami. W pobliżu znajduje się pętla tramwajowa,w odległości około 250 m znajduje się dworzec wileński,z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hawajska

Ursynów,Warszawa

425 000 zł48 m² 8 799,17 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Bezpośrednio-Ursynów-48,3 m2-2 pokoje, I-sze piętro, bardzo dobra lokalizacja bezpośrednio! Mieszkanie 48,3 m2 - 2 pokoje, I-sze piętro na Ursynowie w bardzo dobrej lokalizacji (5 minut pieszo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Biskupia

Warszawa,mazowieckie

295 000 zł38 m² 7 763,16 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ciche, ustawne mieszkanie w spokojnej okolicy domków jednorodzinnych, w pobliżu Olszynki Grochowskiej. ok 5 min do pętli tramwajowej. Od centrum 25 min. W bliskiej okolicy apteka, sklepik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Muranów

Muranów,Warszawa

2 500 zł65 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eleganckie, w pełni wyposażone mieszkanie w Śródmieściu. Imponująca panorama na warszawskie "city". Zamknięte strzeżone osiedle, zielone i ciche, mimo tak bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wańkowicza

Ursynów,Warszawa

780 000 zł81 m² 9 582,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie trzypokojowe, składające sie z pokoju dziennego z aneksem kuchennym o powierzchni 34 m, sypialni 13m,pokoju 15m, łazienki 4,7m, wc 1,7 raz przedpokoju.Z salonu i sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Muranów,Warszawa

480 000 zł56 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Okazja! Budynek z cegły - lata 50' te. Po wymianie wszystkich instalacji. Zarządza prężna wspólnota, niski czynsz który wynosi 300 zł. Bliskość Metra, na parterze budynku sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Bemowo,Warszawa

1 650 zł54 m² 30,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe, 3 pokoje, 54 m2, ul. Wrocławska (bemowo) Wynajmę bezpośrednio nowe (oddane w 2010) mieszkanie 3-pokojowe o wysokim standardzie. Pomieszczenia: salon+kuchnia 22 m2, pokój 10 m2, pokój 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gorlicka

Ochota,Warszawa

580 000 zł65 m² 8 923 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Warszawa, ochota, mieszkanie sprzedaż, 3 pokoje Wykończone w wysokim standardzie, przestronne, ciche i słoneczne, trzypokojowe mieszkanie na Rakowcu. Pokoje o powierzchni 25, 12, 10,2m2, 6m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Bonifacego

Stegny,Warszawa

217 000 zł27 m² 8 037,04 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Okazja! Mieszkanie w zielonej lokalizacj, w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym, szybka komunikacja do Centrum. Po sąsiedzku pełna infrastruktura - sklepy, usługi. Budynek ocieplony, nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Powiśle,Warszawa

385 000 zł39 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w poszukiwanym rejonie - Powiśle. Kilka kroków do Centrum, na miescu pełna infrastuktura - sklepy, usługi, bliskość Parku. Ładne - ustawne mieszkanie - obecnie 2 pokoje w układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

2 500 zł67 m² 37,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zadbane, bezpośrednio po właścicielach, oddzielna toaleta + łazienka, kuchnia duża i widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Monte Cassino

Wola,Warszawa

285 000 zł37 m² 7 702 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na woli o pow. 37,08 m. kw. usytuowane na parterze 10-piętrowego budynku. Budynek odnowiony, ocieplony, posiada nową elewację, wyposażony w 2 windy, podjazd dla wózków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mehoffera

Białołęka,Warszawa

370 000 zł49 m² 7 589,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Sprzedam bezpośrednio dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na kameralnym strzeżonym osiedlu położonym wśród lasu i domków jednorodzinnych. Mieszkanie urządzone w ciepłej tonacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lazurowa

Warszawa,mazowieckie

398 000 zł46 m² 8 652,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2 pokoje na cichym osiedlu z niską zabudową, bliskość ważniejszej infrastruktury społecznej: szkoły, przedszkola, przystanki autobusowe i tramwajowe, hipermarket, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Żoliborz,Warszawa

240 000 zł37 m² 6 486,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowoursynowska

Ursynów,Warszawa

1 500 zł38 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia bezpośrednio bez prowizji. Warszawa Ursynów Imielin 38 m2 1 duży pokój i oddzielna kuchnia z wydzielonym aneksem do pracy. Film i dodatkowe zdjęcia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Stanów Zjednoczonych

Warszawa,mazowieckie

239 000 zł38 m² 6 289,47 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie przy al. Stanów Zjednoczonych. Rozkładowe, pokoje 16 i 11, kuchnia w prześwicie ok 5m2. Do remontu. Budynek ocieplony, czysta klatka schodowa. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Darwina

Praga-Północ,Warszawa

305 000 zł37 m² 8 243,24 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie zadbane, nie wymagające remontu. Drzwi wejściowe antywłamaniowe, okna pcv, balkon, pokoje parkiet, łazienka i kuchnia glazura i terakota (kuchnia- umeblowana, łazienka- kabina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królewska

Śródmieście,Warszawa

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po remoncie. W większym pokoju znajduje się łóżko dwuosobowe, w mniejszym jednoosobowe. W przedpokoju jest duża szafa wnękowa oraz pawlacz. Lokalizacja bardzo dobra,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Styrska

Gocławek,Warszawa

334 400 zł38 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Dwupokojowe w bardzo ładnym zadbanym i ogrodzonym budynku. Dogodna lokalizacja blisko: sklepy, szkoła, basen. Mieszkanie po remoncie: okna pcv, panele podłogowe. Na wyposażeniu pozostaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chmielna

Warszawa,mazowieckie

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40m, w sercu Warszawy w atrakcyjnej cenie! Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Chmielnej, w bloku otoczonym zielenią na ósmym piętrze. Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukowska

Warszawa,mazowieckie

381 000 zł45 m² 8 466,67 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam ładne mieszkanie o pow.45m2 znajdujące się na 13 z 15 pieter przy ul. Łukomskiej. Mieszkanie jest bardzo rozkładowe i posiada dwa oddzielne pokoje, praktyczną kuchnię, łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mozarta

Służew,Warszawa

1 750 zł39 m² 44,87 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajecia 2-pokojowe mieszkanie 38m2 z balkonem, wspaniała lokalizacja. 1min do metra. W pobliżu: sklepy, przedszkola i szkoły.Spokojna dzielnica , blok czysty. Mieszkanie czyste po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łukowska

Praga-Południe,Warszawa

1 450 zł35 m² 41,43 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Okazja - łukowska (praga południe) 1450zł/m-C +opłaty licznikowe. Wynajmę okazyjnie mieszkanie 35 m- w budynku 10-piętrowym na parterze. Pokój + widna osobna kuchnia, łazienka połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Inflancka

Muranów,Warszawa

640 000 zł65 m² 9 846,15 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie na ogrodzonym, strzeżonym osiedlu. Wejście na teren osiedla monitorowane. Ładnie zagospodarowany teren wokół budynku, place zabaw, na terenie strzeżone mejsce postojowe. Dogodna komunikacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bailly

Bemowo,Warszawa

369 000 zł46 m² 8 092,11 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne, jasne 2 pokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie. Ekspozycja okien północny wschód południe, dzięki czemu w mieszkaniu jest jasno przez cały dzień. Widna kuchnia. Salon(20,5) ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lewinowska

Targówek,Warszawa

1 500 zł44 m² 34,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie 2 pokojowe, w pełni umeblowane, internet, cyfra, (rtv). Wewnątrz mieszkania aktywna instalacja alarmowa + ochrona fizyczna na terenie osiedla. Kuchnia umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podbipięty

Mokotów,Warszawa

585 000 zł59 m² 9 915,25 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Sprzedam bezpośrednio dwupokojowe ciche, słoneczne i bardzo ustawne mieszkanie 59 m2 zlokalizowane przy samej stacji metra Służew. Każde pomieszczenie z oddzielnym wejściem. Okna wychodzące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Bonifacego

Sadyba,Warszawa

210 000 zł27 m² 7 749,08 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie położone w cichym zakątku Sadyby.Okna płd-zach z widokiem na skwerek.Doskonała komunikacja z innymi dzielnicami.Nowe okna i drzwi.MIESZKANIE SPRZEDAWANE BEZ POŚREDNIKÓW!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Stary Żoliborz,Warszawa

380 000 zł41 m² 9 268,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie, z aneksem kuchennym i łazienką, II piętro w dwupiętrowym budynku, stary Żoliborz, blisko stacji Metra pl. Wilsona, cicha, spokojna okolica, po remoncie,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Millera

Bemowo,Warszawa

280 000 zł31 m² 9 032,26 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Małe ciche z ładnym widikiem z balkonu, blisko szkola, przychodnia, basen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Bohaterów Września

Ochota,Warszawa

520 000 zł60 m² 8 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Sprzedam bezpośrednio na Szczęśliwicach - dzielnica Ochota 3-pokojowe ciche, ładne i rozkładowe mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą o powierzchni 60m kw. (4 piętro).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Armii Ludowej