dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 030 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 030 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wasilkowskiego

Ursynów,Warszawa

919 000 zł74 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Czteropokojowe mieszkanie na ostatnim piętrze z pięknym widokiem na panoramę miasta. Oddzielne wejścia do każdego z pomieszczeń. Osobna widna kuchnia. Salon z wyjściem na duży balkon /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szaserów

Praga-Południe,Warszawa

520 000 zł56 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 56 m2 usytuowane na ostatnim 4 piętrze zlokalizowane na warszawskiej Pradze Południe. Na powierzchnię mieszkania składa się: 3 ustawne pokoje, kuchnia, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Petöfiego

Bielany,Warszawa

480 000 zł44 m² 10 909,10 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie z widokiem na Stawy Brustmana. Pokój dzienny z balkonem i widokiem na wodę i zieleń, kuchnia widna, łazienka z prysznicem, w przedpokoju szafa. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszogrodzka

Targówek,Warszawa

450 000 zł47 m² 9 574,47 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Pokoje rozkładowe, kuchnia widna, logga. Piony wodne i kanalizacyjne po wymianie. Mieszkanie do remontu. bezpłatny doradca kredytowy więcej ofert na Oferta wysłana z programu dla biur.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

4 000 zł61 m² 65,25 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne i ciche mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 7 piętrowym, nowoczesnym budynku z 2013 r. na Woli przy ul. Jana Kazimierza. Osiedle zamknięte z placem zabaw, dużą ilością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Darwina

Praga-Północ,Warszawa

470 000 zł40 m² 11 809 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie na Nowej Pradze w Warszawie (okolice Pl. Hallera). Własność hipoteczna, księga wieczysta bez obciążeń. Cegła. Powierzchnia ok. 40 m2. Mieszkanie ma bardzo dobry układ. Część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

610 000 zł56 m² 10 892,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Dla rodziny lub na inwestycje. Mieszkanie 3 pokoje i widna kuchnia, piwnica. Największy pokój z balkonem. Mieszkanie do zakupienia na kredyt lub środki własne - jest księga wieczysta. Grunty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sotta Sokoła

Natolin,Warszawa

3 700 zł84 m² 44,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 84 m2 na Warszawskim Ursynowie, ul. Sotta "sokoła". W skład lokalu wchodzą: - pokój około 13 m2 - pokój około 12,8 m2, - pokój około 10 m2, - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sadyba

Sadyba,Warszawa

540 000 zł47 m² 11 489,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Hamptonhome prezentuje: jasne, bardzo przytulne mieszkanie znajdujące się na Sadybie, w świetnej lokalizacji, świetnie skomunikowane! Szczegóły: do sprzedania 3 - pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

638 000 zł50 m² 12 857,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie przy metrze z pięknym widokiem na Młociny. Wolne od zaraz. Serdecznie polecam 3 pokojowe, rozkładowe, dwustronne mieszkanie po remoncie. Mieszkanie zlokalizowane jest na warszawskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

625 000 zł57 m² 10 999,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przytulne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 56,82m2, usytuowane na Białołęce. Szczegółowy opis mieszkania 3-pokojowy lokal o łącznej powierzchni 56,82m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rodziny Połanieckich

Bielany,Warszawa

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie połażone na osiedlu zamkniętym Dwie windy, rok budowy 2000, okna na południowy-wschód Sypialnia, pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienka, (bez balkonu) miejsce parkingowe Na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

699 000 zł43 m² 16 255,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Witam, posiadam na sprzedaż mieszkanie 43m2 przy Porcie Praskim- gruntownie wyremontowane w 2021r. wykończone w wysokim standardzie. 2 miejsca parkingowe za bramą (bezpłatne). Piwnica należąca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Związku Walki Młodych

Ursynów,Warszawa

699 000 zł61 m² 11 440 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Super okazja!. **** biuro ładna willa prezentuje**** lux oferta, okazja! metro stokłosy. Zakup tylko za gotówkę!. Oaza ciszy, spokoju oraz pięknej zieleni W sercu ursynowa. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gąbińska

Bielany,Warszawa

472 500 zł35 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Dwupokojowe mieszkanie blisko metra Słodowiec. Pokój dzienny z wejściem do widnej i oddzielnej kuchni, ustawną sypialnia z oknem balkonowym, łazienka z wanną przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

346 369 zł39 m² 8 879 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 37m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna do 17.08 Umów się na spotkanie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janinówka

Targówek,Warszawa

670 000 zł56 m² 11 943 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Ustawne, jasne 3 pokojowe mieszkanie na warszawskim Targówku. Mieszkanie o powierzchni 56,10m2, usytuowane na trzecim piętrze w wysokim budynku. Budynek jest zadbany i monitorowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

675 000 zł37 m² 18 243,20 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania przy ul. Żelaznej. Piękny widok (ekspozycja zachodnia) z 11 piętra na wieżowce przy Rondzie Daszyńskiego. Pomiędzy Metro Rondo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

356 500 zł40 m² 8 913 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radzymińska

Praga-Północ,Warszawa

525 000 zł48 m² 10 824,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 48,5 m2 3 pokoje, widna kuchnia, przedpokój, łazienka. Dodatkowo loggia 3m2 i komórka lokatorska w piwnicy. Mieszkanie narożne na 7 piętrze w 10 piętrowym budynku. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Jasielska

Ochota,Warszawa

375 000 zł26 m² 14 151 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Kawalerka 26,50M2, 1 pokój, ochota, ul.JASIELSKA (Warszawa, Ochota, Jasielska) Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

750 000 zł50 m² 15 121 zł/m²

 

Piętro:5/19

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Nieruchomość z dużym potencjałem ze względu na lokalizację i rozkład, idealne dla młodej rodziny z dzieckiem jak również na cele inwestycyjne. W skład nieruchomości wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

3 500 zł37 m² 94,59 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowe 2-pokoje mieszkanie zlokalizowany przy ul. Szwedzkiej 30 na Pradze Północ, o powierzchni 37 mkw. Lokal znajduje się na 1 piętrze. Lokal jest nowy i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaborowska

Bemowo,Warszawa

3 600 zł83 m² 43 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie na Bemowie, przy ul. Zaborowskiej, ok. 900 m2 od stacji metra bemowo. Idealne dla rodziny, osób pracujących! Bez zwierząt. Przestronne, 83 m2, z widokiem na trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magiera

Piaski,Warszawa

620 000 zł51 m² 12 156,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie na warszawskich Bielanach, osiedle Piaski. Blisko cała infrastruktura. Mieszkanie ustawne, o bardzo funkcjonalnym układzie pomieszczeń, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Laskowa

Wola,Warszawa

678 000 zł54 m² 12 555,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Mieszkanie na sprzedaż: mieszkanie 2 pokojowe, z komórka lokatorską, i ogólnie dostępną suszarnią. Adres: laskowa 4, warszawa (wola na granicy ze Śródmieściem) Szczegóły: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sucharskiego

Bemowo,Warszawa

380 000 zł30 m² 12 666,70 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie warszawa, ul. Sucharskiego Prezentowane mieszkanie o metrażu 30 m2 składa się z: - salonu ( 11,5 m2) - sypialni (8,5 m2) - kuchni (4 m2) - łazienki (2,6 m2) - przedpokoju Możliwe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ursynów

Ursynów,Warszawa

584 000 zł53 m² 10 998,10 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Lokal blisko stacji metra Stokłosy z pięknym widokiem na Ursynów. Mieszkanie ma okna na 3 strony świata, bardzo dużo światła i piękny widok na park Jana Pawła II oraz panoramę Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

475 000 zł54 m² 8 845,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie na Białołęce o powierzchni 53,7 m2. Składa się ono z: - salonu połączonego z kuchnia i jadalnią - pokoju - sypialni - garderoby -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

630 000 zł56 m² 11 335 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Trzypokojowe mieszkanie na 9 piętrze. Pełna własność, mieszkanie o powierzchni 53,9 m2 , na którą składają się: -salon (ok. 16 m2) z wyjściem na loggię (ok.3 m2); poł/zach -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

439 000 zł37 m² 11 769,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe z oddzielną widną kuchnią o łącznej pow. 37,30 m2 położone na szóstym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku z windą. Mieszkanie narożne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

269 000 zł18 m² 15 371,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Chcesz uchronić swój kapitał przed inflacją? Marzy Ci się Twoje własne pierwsze mieszkanie? Zależy Ci na dobrej lokalizacji? Jeśli odpowiedź brzmi tak to zapoznaj się z tą ofertą :) Oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Makowska

Praga-Południe,Warszawa

428 000 zł36 m² 11 856 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,10 m , parter w bloku z windą -warszawa, gocławek, ul. Makowska. Mieszkanie składa się z salonu, sypialni, łazienki z wc, pokoju ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzegorzewskiej

Imielin,Warszawa

643 000 zł53 m² 12 132,10 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 2-pok. o powierzchni 53 m , usytuowane na 1 piętrze w wysokim budynku zlokalizowane na Ursynowie (imielin) przy ul. Grzegorzewskiej. Blok z 1978r. Cicha, spokojna okolica. 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Potok,Warszawa

750 000 zł50 m² 15 121 zł/m²

 

Piętro:5/19

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie położone w malowniczej części Żoliborza na osiedlu Marymont-Potok. Lokal znajduje się w zadbanym, otoczonym zielenią budynku, w którym funkcjonuje całodobowy monitoring.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolberga

Mokotów,Warszawa

644 000 zł48 m² 13 416,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż bardzo ustawne 2 pokojowe mieszkanie Powierzchnia 48m2 składa się z: -przedpokój z zabudowaną szafą -kuchnia -łazienka + wc -sypialnia -salon -balkon Parter w 3 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pasłęcka

Tarchomin,Warszawa

670 000 zł90 m² 7 444,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Sprzedam 3-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 83 m2 (po podłodze około 90m2). Mieszkanie zlokalizowane jest na ostatnim piętrze trzykondygnacyjnego budynku. Pierwszy poziom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

33 220 zł440 m² 75,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:10

 

Umeblowane:-

Lokal położony w prestiżowym budynku biurowym - Lokal bardzo widny, w pełni przystosowany do prowadzenia działalności biurowej - całodobowa recepcja, klimatyzacja, winda, miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

350 000 zł27 m² 12 963 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

*Wyłącznie u nas* Szukasz kawalerki blisko Sadów Żoliborskich i Metra Marymont? Zależy Ci na cichej, zielonej okolicy? Nie mogłeś trafić lepiej. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń ->.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bielany

Bielany,Warszawa

554 000 zł82 m² 6 715,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mam do zaoferowania słoneczne, 3 pokojowe mieszkanie w Łomiankach. Idealne dla rodziny lub dla pary! Kameralne osiedle, plac zabaw dla dzieci, osiedlowa strefa sportu, miejsce postojowe, bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nubijska

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie, położone w niewielkim bloku na IV piętrze (łącznie 30 mieszkań na 5-ciu poziomach) na uroczym, zadbanym, pełnym zieleni osiedlu. Osiedle powstało w pierwszej.