dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 028 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 028 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

430 000 zł26 m² 16 226,40 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Poszukujesz mieszkania w fajnej lokalizacji w samym Centrum Warszawy? Mam przyjemność zaprezentować bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 26,5 m/2 na trzynastym piętrze z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

669 000 zł48 m² 13 998,70 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Trzypokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji w ścisłym centrum miasta- 500 m od Pałacu Kultury i Nauki, ulica Pańska przy Rondzie onz, ul. Pańska 7. Mieszkanie własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego

Muranów,Warszawa

1 800 zł27 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia mieszkanie 1-pokojowe, o powierzchni ok. 27 m2, położone w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym, na bliskiej Woli - tramwaj, autobus, dwa przystanki do linii metra M1 lub M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

399 000 zł26 m² 15 113,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Sprzedaż 1 pokojowego mieszkania o powierzchni 26,4m2 na ul. Anielewicza. Kawalerka położona jest na parterze 4 piętrowego bloku z 1962 roku. Blok w ostatnich latach przeszedł kapitalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

649 000 zł47 m² 13 805,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Dwupokojowe mieszkanie blisko metra Słodowiec. Salon z widną otwartą kuchnią (dwa okna), ustawna sypialnia z garderobą, łazienka z prysznicem. Lokal po generalnym remoncie, nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

624 000 zł48 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przytulne mieszkanko w jednym z lepiej utrzymanych budynków na osiedlu za Żelazną Bramą, osiedlu mieszkaniowym wybudowanym w latach 1965-1972.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Relaksowa

Kabaty,Warszawa

649 000 zł47 m² 13 808,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Gwarancja zwrotu zadatku w przypadku nieuzyskania kredytu. Dwupokojowe, bardzo jasne mieszkanie 47 m2 na pierwszym piętrze, w niskim bloku z 2000 roku, na zamkniętym osiedlu na Kabatach, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czechowa

Wawrzyszew,Warszawa

530 000 zł51 m² 10 392,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Chcesz zamieszkać w komfortowym trzypokojowym mieszkaniu? A może szukasz lokalu pod inwestycję lub wynajem? Prezentuję Ci rozkładowe 51 m2 mieszkanie na Bielanach! Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Suwalska

Targówek,Warszawa

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia wyremontowane mieszkanie o powierzchni 38 mkw, zlokalizowane przy ul. Suwalskiej na warszawskim Targówku. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polska

Mokotów,Warszawa

574 690 zł41 m² 13 925,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0 % prowizji. Bezpośrednio - brak prowizji i podatku pcc Kupujesz od dewelopera Zadzwoń i dowiedz się więcej k: *506 070.609 KOMPAKTOWE MIESZKANIE NA MOKOTOWIE - 41,27 m2 - SALON Z ANEKSEM.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

3 300 zł58 m² 56,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu 3 pokojowe mieszkanie do wynajęcia. Mieszkanie jest po generalnym remoncie i czeka na swojego pierwszego najemcę. Składa się z: - pokoju połączonego z widna kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Coopera

Bemowo,Warszawa

625 000 zł45 m² 13 888,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mamy do sprzedania mieszkanie z 2010 roku, z miejscem postojowym oraz balkonem, przy ulicy Coopera w Warszawie (dzielnica Bemowo), tylko 900 metrów od powstającej stacji metra Bemowo (linia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pieńkowskiego

Służewiec,Warszawa

695 000 zł64 m² 10 781,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość znajdującą się na Mokotowie przy ulicy Pieńkowskiego. Mieszkanie o powierzchni 64,46mkw znajduje się na drugim piętrze 10-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marsylska

Mokotów,Warszawa

2 500 zł31 m² 80,91 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz wygodnych i w pełni wyposażonych 2 pokoi na Mokotowie? Mamy coś dla Ciebie. Mieszkanie dostępne od zaraz 0% prowizji we speak english and spanish W skrócie Mieszkanie, o którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

448 710 zł56 m² 8 013 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- zakup bez podatku pcc i bez prowizji - Zapraszam do obejrzenia Osiedle położone w świetnym punkcie komunikacyjnym: - 4 linie autobusowe przy rondzie skrzyżowania ul. Kąty Grodziskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

441 773 zł53 m² 8 332 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 40m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna ograniczona czasowo! Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malawskiego

Mokotów,Warszawa

575 000 zł39 m² 14 743,60 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 2 pokojowe, 38.9m2, położone na drugim piętrze 10 piętrowego budynku z 1969 roku (rama H). Mieszkanie znajduje się na Mokotowie, przy ulicy Malawskiego. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sadyba,Warszawa

765 000 zł60 m² 12 814,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia 3-stronne, 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 59,7 mkw, położone w zielonej części Mokotowa-Sadyba. Idealne dla rodzin z dziećmi, osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Petöfiego

Bielany,Warszawa

520 000 zł44 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym i strzeżonym osiedlu, na warszawskich Bielanach, na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

2 400 zł27 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji od kupującego! Do wynajęcia wyremontowana kawalerka o powierzchni 27m2 w świetnej lokalizacji. Mieszkanie znajduje się na 10, ostatnim piętrze. Składa się z pokoju, aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

3 800 zł56 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję nowe 3-pokojowe mieszkanie na wynajem, zlokalizowane przy ul. Chełmżyńskiej 198 na granicy Rembertowa, targówka i Wawra. Nieruchomość została oddana do użytku w 2020 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

3 700 zł32 m² 115,63 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, w pełni wyposażone. Mieszkanie składa się z salonu oraz sypialni z dużym łóżkiem. Miedzy pokojami nie ma drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 21 Pułku Piechoty Dzieci Warszawy

Praga-Południe,Warszawa

3 800 zł71 m² 53,52 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzy pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy 21 Pułku Piechoty Dzieci W-wy 11 na Gocławiu. Mieszkanie ma powierzchnie 71 m2 3 pokoje: salon z wyjściem na balkon, kuchnia ( zmywarka, lodówka) 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Władysława Reymonta

Bielany,Warszawa

530 000 zł43 m² 12 412,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43m2 usytuowane na parterze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Na powierzchnię mieszkania składa się: - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Encyklopedyczna

Bielany,Warszawa

599 000 zł57 m² 10 508,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 56,54m2 na warszawskich Bielanach (ul.Encyklopedyczna) W skład lokalu wchodzą: - salon z dużym balkonem ok 5,5 m2, - sypialnia, - widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowolipki

Muranów,Warszawa

849 000 zł50 m² 16 980 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

* sprzedaż* 2 pokoje * oddzielna kuchnia * Na sprzedaż fajne mieszkanie w sercu Muranowa, z pięknym widokiem na Centrum Warszawy. Mieszkanie znajduje się na 6. piętrze. Budynek 8-piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

359 982 zł40 m² 8 988 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 40 m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna do 30.07 Umów się na spotkanie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyspowa

Targówek,Warszawa

540 000 zł50 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

! idealny metraż mieszkania na start lub pod wynajem! Z własnym miejscem garażowym, w cichej części osiedla Z dala od ulicy. Osiedle ogrodzone i monitorowane. Nieruchomość od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siemieńskiego

Rakowiec,Warszawa

495 000 zł37 m² 13 306,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mam przyjemność przedstawić Państwu jasne, dwustronne, dwupokojowe, mieszkanie z widokiem na zieleń, położone na Warszawskiej Ochocie przy ulicy Siemieńskiego 11. Nieruchomość: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marsylska

Mokotów,Warszawa

405 000 zł31 m² 13 064,50 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Duża kawalerka (31m2) z osobną kuchnią z oknem oraz wydzieloną garderobą Mieszkanie przeszło remont kilka lat temu. Położono ładne panele, wydzielono garderobę oraz wymieniono prysznic,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leszno

Wola,Warszawa

560 000 zł46 m² 12 179,20 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na parterze w 11 piętrowym bloku na Woli. W skład mieszkania wchodzi: - hol, - widna kuchnia, - łazienka, - salon z balkonem francuskim, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

500 000 zł34 m² 14 705,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Nowocześnie zaprojektowana kawalerka o pow. 34 m2 znajduje się przy ul. Domaniewskiej zaledwie 500 metrów od stacji metra wilanowska oraz 800 metrów od galerii mokotów. Mieszkanie od momentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Jerozolimskie

Ursus,Warszawa

728 670 zł67 m² 10 949,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Expander- bez pcc, bez prowizji. 4 pokoje można przerobić na 3 pokoje. Do sprzedanie mieszkanie 4 pokojowe funkcjonalne, kompaktowe i bardzo jasne w bardzo dobrym punkcie w dzielnicy Ursus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szwoleżerów

Targówek,Warszawa

639 000 zł56 m² 11 390,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż wyremontowane, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56m2, w nowym bloku, z komórką lokatorską, w cichej okolicy Ząbek przy ul. Szwoleżerów 68e. Wysoki standard, otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nałęczowska

Mokotów,Warszawa

1 270 000 zł70 m² 18 142,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Najważniejsze informacje: zajęcia przedstawiają rzeczywisty stan mieszkania w mieszkaniu nigdy nikt nie mieszkał kupujący nie płaci podatku pcc 2% klimatyzacja ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieśniacza

Bemowo,Warszawa

913 000 zł74 m² 12 344,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0 % prowizji. Bezpośrednio - brak prowizji i podatku pcc Kupujesz od dewelopera Zadzwoń i dowiedz się więcej k: *506 070.609 KOMFORTOWE MIESZKANIE 73,96 m2. Z obszernym ogródkiem: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Tarchomin,Warszawa

550 000 zł51 m² 10 784,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51 m ,2 piętro w 3-piętrowym bloku z windą z 2006 roku -warszawa, tarchomin, ul. Pomorska Balkon, garaż/miejsce parkingowe. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

447 215 zł53 m² 8 438 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gruszczyńskiego

Służewiec,Warszawa

692 000 zł46 m² 15 138,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,71 m , 2 piętro w 2-piętrowym bloku z 1958 roku- warszawa, służewiec, ul. Piotra Gruszczyńskiego Mieszkanie ma wysokość 2,85m i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maklakiewicza

Mokotów,Warszawa

436 000 zł38 m² 11 473,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w jednej z najlepszych lokalizacji na wynajem w Warszawie - blisko ul. Domaniewskiej, gdzie znajduje się korporacyjne centrum miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

750 000 zł48 m² 15 625 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania gotowe do zamieszkania, funkcjonalne i rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe, na warszawskim Żoliborzu. Mieszkanie umiejscowione jest na 6 piętrze w 10 piętrowym budynku, składa się.