dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 001 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 001 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wawer

Wawer,Warszawa

950 000 zł84 m² 11 309,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Rynek pierwotny brak podatku pcc bez prowizji * Cena uwzględnia 2 miejsca w garażu podziemnym i komórkę lokatorską. Oferujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pod Strzechą

Kabaty,Warszawa

5 000 zł89 m² 56,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 4 pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji z bezpośrednim wyjściem do ogrodzonego patio. Mieszkanie jest ciche, zadbane, jasne, rozkładowe. Sypialnie mają powierzchnie ok. 8,5mkw, 11mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

3 200 zł66 m² 49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią. Przestronny salon z wyjściem na balkon z widokiem na zieleń. Duża sypialnia z przestronną szafą wnękową. W sypialni jest biurko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

3 200 zł74 m² 42,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam dziś do zaoferowania Państwu 3-pokojowe mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy na zamkniętym, strzeżonym osiedlu przy ul. Włodarzewskiej 67C informacje O nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Antyczna

Bielany,Warszawa

340 000 zł27 m² 12 546,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie przy metrze Na sprzedaż lokal mieszkalny zlokalizowany na Warszawskich Bielanach przy ulicy Antycznej. Mieszkanie jest do odświeżenia (ściany) Elektryka była wymieniana około 10 lat temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Muranów,Warszawa

890 000 zł56 m² 15 944,10 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3 pokoje z balkonem i loggią Muranów Śródmieście Mieszkanie o powierzchni 55,8m2 znajduje się na 2 piętrze w 9 piętrowym bloku z windą przy Al. Jana Pawła II 64, róg ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

399 000 zł23 m² 17 654,90 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Opiekun oferty tel. Jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 22,6 m na warszawskim Mokotowie. Otoczenie nieruchomości Mieszkanie znajduje się na warszawskim Mokotowie, na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Korotyńskiego

Szczęśliwice,Warszawa

730 000 zł54 m² 13 443,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Opiekun oferty tel. Narożne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 54 m2, z klimatyzacją Podstawowe informacje: mieszkanie gotowe do zamieszkania w dobrym stanie wizualnym oraz technicznym. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzycka

Mokotów,Warszawa

655 000 zł41 m² 16 152,90 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Opiekun oferty tel. Oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości! Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40,5 m2 do własnej aranżacji. Podstawowe informacje: prezentowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

460 000 zł42 m² 11 073,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Opiekun oferty tel. Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 41,54 m2 w zielonej części Białołęki. Podstawowe informacje: gotowe do zamieszkania 3 pokoje na 1 piętrze w 2-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żywnego

Mokotów,Warszawa

630 000 zł46 m² 13 846,20 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty tel. Trzypokojowe mieszkanie o pow. 45,5 m2 przy Parku Arkadia na Mokotowie Podstawowe informacje: mieszkanie z najemcą, idealne pod inwestycję. Zlokalizowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Tarchomin,Warszawa

450 000 zł45 m² 9 955,75 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie o powierzchni ponad 45 m2, 2 pokojowe z otwartą kuchnią (możliwość oddzielenia), balkonem, piwnicą i miejscem parkingowym naziemnym. Zlokalizowane jest na Warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

1 460 000 zł99 m² 14 705,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

4 pokoje sprzedaż Wilanów | 4 pokoje miasteczko Wilanów sprzedaż | 4 pokoje Warszawa sprzedaż Przestronne 4 pokojowe mieszkanie 99,26 m2 na trzecim piętrze apartamentowca, zlokalizowane na prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Erazma z Zakroczymia

Tarchomin,Warszawa

599 000 zł63 m² 9 538,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Prezentuję Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Erazma z Zakroczymia na Białołęce (tarchomin). Informacje o mieszkaniu: mieszkanie o powierzchni 62,8 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marymoncka

Las Bielański,Warszawa

660 000 zł61 m² 10 820 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Fantastyczna lokalizacja! W pobliżu awf! Rozkładowe mieszkanie do własnej aranżacji znajduje się w budynku z lat 80-tych, na ogrodzonym osiedlu. Wszystkie instalacje oraz klatki schodowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marysieńki

Wilanów Niski,Warszawa

520 000 zł52 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Sprzedam nietypowe mieszkanie na parterze o powierzchni 52m2 na ulicy Królowej Marysieńki 1 w Wilanowie. Budynek posiada monitoring i ochronę całodobową. Mieszkanie wymaga lekkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Belliniego

Białołęka,Warszawa

386 000 zł33 m² 11 732,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kawalerka o powierzchni 32.90m2 usytuowana na wysokim pierwszym piętrze, trzypiętrowego bloku z windą, z 2018roku zlokalizowana na Białołęce- osiedlu Zielona Dolina II, ul. Belliniego. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żuromińska

Targówek,Warszawa

379 000 zł38 m² 9 973,68 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2 pokojowe na ostatnim 10-tym piętrze zlokalizowane na warszawskim Targówku. Lokal w stanie do remontu. Blok z lat 80 tych, nowe windy , wyremontowana klatka schodowa na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaborowska

Bemowo,Warszawa

672 000 zł78 m² 8 615,38 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe, o powierzchni 78m2, zlokalizowane na warszawskim Bemowie ul. Zaborowska. Lokal na 4-tym piętrze (z 5-ciu) w budynku z 1997 roku. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bluszczańska

Siekierki,Warszawa

790 000 zł45 m² 17 555,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Opiekun oferty tel. Przestronny, jasny i cichy 2-pokojowy apartament 45m2 z ogrodem o powierzchni 123m2, położony na osiedlu zamkniętym z ochroną. Pomysłowo zagospodarowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Znanieckiego

Gocławek,Warszawa

410 000 zł38 m² 10 846,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty tel. Duża kawalerka 37,8 m2 z osobną widną kuchnią i balkonem. Podstawowe informacje: mieszkanie w dobrym stanie technicznym, po odświeżeniu. Nie wymaga dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ulrychów

Ulrychów,Warszawa

430 000 zł37 m² 11 621,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe jasne oraz ciche mieszkanie o powierzchni 37 m2, usytuowane na Warszawskiej Woli (ulrychów). Budynek położony w bardzo dobrze skomunikowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Targówek,Warszawa

570 000 zł47 m² 12 127,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie na Bródnie, blisko metra. Usytuowane na 2 piętrze 10piętrowego budynku 47 metrowe lokum z balkonem składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

474 000 zł27 m² 17 555,60 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mam wielką przyjemność zaprezentować Państwu przytulne studio mieszczące się na pograniczu Woli i Śródmieścia przy ul. Chłodnej 15! Spokojna okolica z jednocześnie bliską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Ursus,Warszawa

799 000 zł76 m² 10 568,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Opiekun oferty tel. Dwustronne, trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 75,6 m2 w Ursusie. Podstawowe informacje: mieszkanie gotowe do zamieszkania w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamiejska

Targówek,Warszawa

609 000 zł61 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Opiekun oferty tel. Rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 60,9 m2 na spokojnym, otoczonym zielenią osiedlu na Targówku. Podstawowe informacje: mieszkanie gotowe do zamieszkania w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Ochota,Warszawa

365 000 zł21 m² 17 380,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą dostępnej od zaraz, jasnej kawalerki, położonej w doskonale skomunikowanej lokalizacji Ochoty, w pobliżu Warszawskiego Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

498 000 zł51 m² 9 764,71 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Z przyjemnością prezentuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w znakomitej lokalizacji w otoczeniu dużej ilości zieleni na Bielanach. Nieruchomość znajduje się przy ul. Wojciecha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bobrowskiego

Ochota,Warszawa

497 000 zł36 m² 13 725,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Ciche / Cegła / Monitoring / Nowa elewacja budynku / Odrębna własność mieszkanie: jednopokojowe mieszkanie z oddzielna, widną kuchnią o łącznej powierzchni 36,21 m2, usytuowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ochota,Warszawa

699 000 zł46 m² 15 195,70 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe po generalnym remoncie na Ochocie Z przyjemnością prezentujemy Państwu wspaniałą okazję nabycia uroczego mieszkania o powierzchni 46 m2, położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Urbanistów

Szczęśliwice,Warszawa

529 000 zł37 m² 14 453,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Opiekun oferty tel. Jasne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 36,6 m2, świeżo po remoncie przy Parku Szczęśliwickim Podstawowe informacje: mieszkanie gotowe do zamieszkania w dobrym stanie wizualnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrzeciono

Wrzeciono,Warszawa

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w świetnym punkcie osiedla na Wrzecionie. Dwa pokoje z otwartą kuchnią dwa lata po remoncie. Część dzienną tworzy salon wraz z kuchnia z nowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Igańska

Praga-Południe,Warszawa

599 500 zł51 m² 11 755 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Lux mieszkanie 51 M2 - 3 pokoje ul. Igańska rewlacyjny układ mieszkania. Okolica Rondo Wiatraczna - 10 min. do : traktu królewskiego, metro politechnika, pkin. Wysoki standard + energooszczędne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janinówka

Targówek,Warszawa

667 000 zł63 m² 10 587,30 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63m2 usytuowane na 6 piętrze w 12 piętrowym budynku zlokalizowane - Targówek ul. Janinówka. Budynek z 1978roku. Mieszkanie o powierzchni 63 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

499 000 zł47 m² 10 610,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż 3 -pokojowe mieszkanie 47m2 w bardzo dobrej lokalizacji, które nie wymaga nakładów finansowych (ewentualne odświeżenie ścian). Budynek z 2018.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bełdan

Mokotów,Warszawa

680 000 zł63 m² 10 776,50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokoje z widną kuchnią z ładnym balkonem. Oddzielnie łazienka i wc. Świetne pod wynajem jak również dla rodziny 3 oddzielne pokoje z niezależną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dionizosa

Białołęka,Warszawa

430 000 zł33 m² 13 030,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Prezentowane mieszkanie to funkcjonalne i słoneczne 2 pokoje z dużym balkonem do wprowadzenia. Powierzchnia całkowita: 33 m2. Czynsz: 350 zł. Mieszkanie jest widne przez cały dzień ponieważ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Racławicka

Ochota,Warszawa

360 000 zł18 m² 19 672,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 18,3 m2. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze, w budynku z 1968 roku, przy ul. Racławickiej w dzielnicy Ochota. Rozbudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zachodzącego Słońca

Mokotów,Warszawa

650 000 zł62 m² 10 483,90 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62,5m2, zlokalizowane na warszawskim Bemowie. Blok z wielkiej płyty, odnowiony, docieplony, po remoncie dachu, klatki schodowej, elewacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mokotów,Warszawa

2 800 zł44 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 43,55m położone na 13 piętrze. . Mieszkanie składa się z dwóch pokoi z wejściem z przedpokoju, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

528 000 zł48 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Przestronne i jasne mieszkania położone w samym sercu warszawskich Bielan. Mieszkanie ma 48 m2, dwustronny rozkład, 3 oddzielne pokoje. Idealne dla rodziny lub pod wynajem. Spokojna okolica, brak.