dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 028 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 028 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pirenejska

Bemowo,Warszawa

849 900 zł70 m² 12 141,40 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Oferujemy Państwu mieszkanie 70 m2. na sprzedaż od zaraz w świetnie skomunikowanym punkcie Bemowa. Atuty nieruchomości: - świetna lokalizacja - bardzo dobry punkt komunikacyjny - mieszkanie wolne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ursus

Ursus,Warszawa

570 000 zł46 m² 12 258,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

~ dostępne od zaraz ~ Mam przyjemność przedstawić Państwu nową ofertę 2-pokojowego mieszkania w zadbanym stanie, dostępne od zaraz. Swietnie się sprawdzi pod wynajem, inwestycję bądź dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pileckiego

Natolin,Warszawa

799 000 zł55 m² 14 527,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 - pokojowe mieszkanie po remoncie. Idealne dla osób ceniących sobie ciszę i bliskość zieleni. Rozkład mieszkania (55m2) Przestronny salon Kuchnia otwarta na salon Sypialnia Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wieluńska

Wola,Warszawa

600 000 zł48 m² 12 371,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie o powierzchni 48,5m2, usytuowane na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1955 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Wieluńskiej. Obecnie w mieszkaniu są cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

795 000 zł58 m² 13 826,10 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1971

Szukasz lokalu w doskonałej lokalizacji ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w bloku z 1971 roku na warszawskiej Woli. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bemowo,Warszawa

960 000 zł66 m² 14 444,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Przepiękne jasne mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Przestrzeń i niebanalna aranżacja wnętrza mieszkania, subtelnie wykorzystująca miejsca na szafy daje poczucie przestronności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pory

Mokotów,Warszawa

3 600 zł45 m² 80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się w bardzo wygodnej części Mokotowa przy wejściu do zielonej zony niedaleko od parku Arkadia oraz Królikarni - inwestycja skandynawskiego dewelopera Nordic III. Bardzo wygodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pohulanka

Targówek,Warszawa

7 150 zł91 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Ofertowa cena najmu uwzględnia wliczony czynsz administracyjny. Oferuję na wynajem 5-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Pohulanka na Osiedlu Wilno. Nieruchomość została oddana do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Roentgena

Imielin,Warszawa

1 050 000 zł83 m² 12 650,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

3-pokojowa nieruchomość położona na Starym Imielinie, nieopodal Centrum Ursynów. Budynek z 2000 roku, 3-piętrowy, bez windy, zarządzany przez prężnie działającą spółdzielnię. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Barcelońska

Mokotów,Warszawa

720 000 zł64 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność przedstawić Państwu nową ofertę 4-pokojowego rodzinnego oraz przestronnego mieszkania z balkonem. Jeśli szukasz mieszkania dla siebie w spokojnej okolicy, blisko komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Plac Konstytucji

Śródmieście,Warszawa

720 000 zł40 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Czy zależy Ci na mieszkaniu w ścisłym centrum Warszawy? Czy chcesz mieć w zasięgu ręki tramwaje, autobusy, metro, puby, restauracje i całe tętniące życiem miasto? A może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czerniakowska

Czerniaków,Warszawa

586 000 zł35 m² 16 521 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Opiekun oferty tel. Rozkładowe 1- pokojowe mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią o powierzchni 35,47 m2 na Dolnym Mokotowie. Podstawowe informacje: mieszkanie do odświeżenia, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stefana Batorego

Mokotów,Warszawa

3 400 zł48 m² 70,83 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta idealna dla pary lub dwóch osób niezależnych bez zwierząt. Najem Okazjonalny. Mieszkanie na wysokim parterze tuż przy metrze Pola Mokotowskie. Park Pole Mokotowskie widoczny z okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwierzyniecka

Mokotów,Warszawa

695 000 zł58 m² 11 982,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Szukasz trzech pokoi z cichą ekspozycją? Zależy Ci na dobrej lokalizacji i możliwości kredytowania? Nie mogłeś lepiej trafić! Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Mokotów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

676 500 zł36 m² 18 569,90 zł/m²

 

Piętro:2/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowe, 2 pokojowe mieszkanie (sprzedawane jako lokal niemieszkalny) o pow. 36,43 m2 usytuowane na osiedlu Bliska Wola przy ul. Kasprzaka. Budynek 27- piętrowy z 2022 roku. Całodobowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

1 634 000 zł94 m² 17 383 zł/m²

 

Piętro:18/23

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Gotowe do wprowadzenia wykończone,wyposażone mieszkanie z klimatyzacją kontakt: wola ul.KASPRZAKA/PRYMASA TYSIĄCLECIA przy METRZE PŁOCKA,15 linii autobusowych i SKM Mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonifraterska

Śródmieście,Warszawa

699 000 zł46 m² 15 195,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Opis: oferujemy do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie do remontu o powierzchni 46 m , położone w doskonałej lokalizacji na warszawskim Śródmieściu, przy ul. Bonifraterskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Urbanistów

Ochota,Warszawa

715 000 zł49 m² 14 591,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Sprzedam piękne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,6m2 Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze 4-piętrowego budynku. Lokal składa się z: -salonu połączonego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Sadyba

Sadyba,Warszawa

550 000 zł30 m² 18 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż klimatyczną kawalerskę - 30 m2 w starej czesci Sadyby, z unikalnym charakterem. W otoczeniu niska zabudowa oraz urokliwe kamieniczki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podbipięty

Służew,Warszawa

790 000 zł67 m² 11 721,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Trzypokojowe mieszkanie z balkonem, na Mokotowie, w rejonie Służew, stanowi idealną okazję dla osób poszukujących nieruchomości, którą mogą dostosować do swoich indywidualnych potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gotarda

Mokotów,Warszawa

629 000 zł51 m² 12 261,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mam wielką przyjemność zaprezentować Państwu ciche, 3 pokojowe mieszkanie przy Mordorze. Na mieszkanie składają się 3 pokoje, w tym 2 sypialnie, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prałatowska

Targówek,Warszawa

650 000 zł62 m² 10 317,50 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3- pokojowe, z oddzielną, widną kuchnią, balkonem tuż przy stacji metra. Budynek w którym usytuowane jest mieszkanie jest zadbany, po remoncie elewacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podłużna

Białołęka,Warszawa

478 000 zł44 m² 10 988,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Białołęka ul. Podłużna - zamknięte osiedle z 2011 roku Mieszkanie o powierzchni 43,5 m2, 2 pokoje z otwartą kuchnią, balkonem i miejscem w garażu podziemnym. Zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Młociny

Młociny,Warszawa

598 734 zł46 m² 12 999 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Dwupokojowe mieszkanie własnościowe z balkonem na Bielanach w części Młociny. Lokalizacja jest jednym z największych atutów tego miejsca. Osadzone na parterze 5-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kulczyńskiego

Imielin,Warszawa

610 000 zł52 m² 11 753,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Pilnie sprzedam dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na Imielinie położone na dziesiątym piętrze bloku z lat osiemdziesiątych w odległości ok. 5 min pieszo do stacji Metra Imielin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żeglugi Wiślanej

Białołęka,Warszawa

559 000 zł53 m² 10 607 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Rezerwacja Na sprzedaż: mieszkanie w dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym zamkniętym i monitorowanym osiedlu Regaty na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

1 570 000 zł71 m² 22 112,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Opis nieruchomosci Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie na Pradze Południe w wysokim standardzie. Metraż mieszkania 71m2 składa się : salon kuchnia dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Gocławek,Warszawa

1 200 000 zł72 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować rodzinne 4-pokojowe mieszkanie na Gocławiu. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 13-piętrowym apartamentowcu z 2013 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

515 000 zł36 m² 14 507 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 35,5m2, usytuowane na 8 piętrze w wysokim budynku z końca lat 60-tych zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Dogodna lokalizacja- przy skrzyżowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przy Forcie

Ursus,Warszawa

3 300 zł43 m² 76,74 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja: do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 43 m2 na 6 piętrze bloku z 2023 roku przy ul. Przy Forcie, w dzielnicy Ursus. Nowe, strzeżone osiedle. W pobliżu sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

530 000 zł43 m² 12 203,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mam dziś do zaoferowania Państwu 2-pokojowe słoneczne mieszkanie przy ul. Marcina Kasprzaka! informacje O nieruchomości: mieszkanie jest 2-pokojowe (dwustronne, ekspozycja południe/północ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bronikowskiego

Kabaty,Warszawa

1 250 000 zł114 m² 1 092,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Oferujemy na sprzedaż słoneczne, rozkładowe 5-pokojowe mieszkanie znajdujące się na spokojnej i zielonej części Kabat w bloku 3-piętrowym. * spółdzielcze własnościowe prawo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcina z Wrocimowic

Kępa Tarchomińska,Warszawa

450 000 zł42 m² 10 714,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42m2- na warszawskiej Kępie Tarchomińskiej przy ul. Marcina z Wrocimowic. Osiedle zamknięte i monitorowane oraz chronione. Wjazd bramą na pilota. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pustola

Wola,Warszawa

552 000 zł42 m² 12 988,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie o powierzchni 42,5m2, usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Pustola. Dogodna lokalizacja - w otoczeniu zieleni i parków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Młynarska

Młynów,Warszawa

540 000 zł39 m² 13 846,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Wola (młynów) ul. Młynarska Mieszkanie o powierzchni 39 m2, 2 pokojowe z otwartą kuchnią i balkonem, gotowe do zamieszkania. Zlokalizowane jest w świetnym punkcie komunikacyjnym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukowska

Grochów Południe,Warszawa

660 000 zł57 m² 11 524,40 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie 57,30 m2 ul. Łukowska. Lokal znajduje się na 12 piętrze - piękny widok z okna ( nad mieszkaniem znajduje się tzw. piętro techniczne, więc nie sąsiaduje bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

3 900 zł55 m² 70,91 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2pokojowe mieszkanie na Ochocie Mieszkanie po remoncie, w 7 piętrowym bloku z windą. W pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt agd. Doskonała lokalizacja , pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wasilkowskiego

Ursynów,Warszawa

580 000 zł47 m² 12 288,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,20 m2, usytuowane na 5 piętrze w 10 piętrowym budynku, tuż przy metrze Imielin 400m do metrów (ok 5min pieszo). Mieszkanie w rewelacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Natolin,Warszawa

2 990 zł54 m² 55,78 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Sprawdź w jak cichej i zielonej okolicy jest to wygodne mieszkanie na wynajem! Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

680 000 zł72 m² 9 457,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Oferuję Państwu na sprzedaż przestronne i rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o metrażu 71,9 m2 w atrakcyjnej okolicy na warszawskiej Białołęce przy ulicy Myśliborskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Magiera

Słodowiec,Warszawa

333 000 zł27 m² 12 333,30 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

1 pokojowe mieszkanie usytuowane na 6 piętrze w 9 piętrowym budynku zlokalizowane na Bielanach przy ul. Antoniego Magiera Mieszkanie o powierzchni 27 m2 składa się z: - pokoju dziennego, kuchni,.