dowolna

Mieszkania w bloku Warszawa - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

5 028 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 028 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 1 Sierpnia

Włochy,Warszawa

1 190 000 zł100 m² 11 947,80 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Urokliwe I wyjątkowe 4 - pokojowe mieszkanie 99,60m2 na warszawskich włochach przy ulicy 1 Sierpnia Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 11-piętrowym budynku w bloku dwie windy, ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

790 000 zł58 m² 13 504,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na I-piętrze w bloku na Mokotowie. Powierzchnia mieszkania to 58,5m , a składają się na to: - pokój 22m - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Solec

Śródmieście,Warszawa

765 000 zł45 m² 17 037,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 44,9 m2, na szóstym piętrze w bloku z windą. Osiedle jest zamknięte ,monitorowane. Mieszkanie bardzo ciche, słoneczne z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Arabska

Praga-Południe,Warszawa

840 000 zł48 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Bardzo fajne, jasne 48 metrowe mieszkanie na 2 piętrze budynku usytuowanego wśród zieleni. Lokal po generalnym remoncie [wszystkie nowe instalacje]. Za oknem zielono i śpiewają ptaszki. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czerniaków

Czerniaków,Warszawa

729 000 zł53 m² 13 780,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Opis nieruchomości Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na Dolnym Mokotowie. Metraż mieszkania : 52,9 złożony z: salon z kuchnią 17 m.kw sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tarchomin

Tarchomin,Warszawa

680 000 zł62 m² 10 967,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 62 m2 na warszawskiej Białołęce. Przytulne mieszkanie znajdujące się na trzecim piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białołęka,Warszawa

744 623 zł54 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

0% prowizji. 0% podatku pcc. Niemal ukończona inwestycja na Białołęce. Energooszczędna: fotowoltaika, pompy ciepła i rekuperacja - to bardzo niskie koszty utrzymania nieruchomości. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kaspijska

Mokotów,Warszawa

434 000 zł31 m² 13 910,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Aktualizacja: na to mieszkanie jest rezerwacja do 25.08. Dzień dobry, w swojej ofercie posiadamy na sprzedaż bardzo ładną kawalerkę na warszawskim Mokotowie ( ul. Kaspijska 2 ) o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

3 000 zł58 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem ciche mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 3/3 piętrze bloku przy ul. Górczewskiej na Woli skrzyżowanie z ul. E.Ciołka w bezpośrednim sąsiedztwie stacji metra Księcia Janusza M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Bemowo,Warszawa

750 000 zł57 m² 13 241,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2pokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie. Nieruchomość ma 52,64 m2 i składa się z: - salonu 20,3 m2 z wyjściem do ogródka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jeżewskiego

Ursynów,Warszawa

4 400 zł51 m² 86,27 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ofertowa cena najmu uwzględnia wliczony czynsz administracyjny. Oferuję do wynajęcia bardzo przestronne, jasne mieszkanie, znajdujące się w dobrze skomunikowanej, zielonej okolicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście Północne,Warszawa

3 100 zł40 m² 77,50 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia od początku sierpnia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni ok jest kompletnie 40 m2 w samym centrum Warszawy. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

3 400 zł49 m² 69,39 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Tylko najem okazjonalny! occasional rental agreement only! cena: 3400 zł + 900 zł czynsz stały + media(prąd, internet) w zależności od użycia. Mieszkanie dostępne od 6.09.2023! MIESZKANIE.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

589 000 zł45 m² 13 080,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 45,03 m2 w nowopowstałym budynku na warszawskiej Białołęce. Przytulne mieszkanie wykończone pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Alighieri

Wawrzyszew,Warszawa

810 000 zł71 m² 11 408 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Doskonała lokalizacja! Do Metra Wawrzyszew tylko 2oo m ! Idealne dla rodziny z dzieckiem z uwagi na bliskość przedszkoli, szkół, miejsc spacerowych i placów zabaw! Oferuję na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

922 000 zł63 m² 14 635 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Inwestycja znajduje się 5 minut pieszo od planowanej stacji metro Chrzanów. Ekspozycja okien mieszkania od południa! Mieszkanie znajduje się na najwyższym 6 piętrze i przynależy do niego duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Loteryjki

Bielany,Warszawa

669 400 zł61 m² 10 999 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z wielką przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż z rynku pierwotnego na warszawskich Bielanach. Mieszkanie o powierzchni 60,86 m2 składa się z 2 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marzanny

Wierzbno,Warszawa

3 500 zł47 m² 74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165). Do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na drugim piętrze w budynku wielorodzinnym przy ul. Marzanny na Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dereniowa

Ursynów,Warszawa

2 600 zł47 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od 01.10.2023 Oferujemy do wynajęcia przytulne mieszkanie na Ursynowie, przy ulicy Dereniowej. Idealne dla pary, singla, lub 2 osób (oddzielne pokoje). Zapraszam do kontaktu w godzinach 10:00 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rechniewskiego

Praga-Południe,Warszawa

900 000 zł65 m² 13 805,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

*** mieszkanie zostało sprzedane *** Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania zlokalizowanego w atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu "przy Promenadzie" przy ul. T.Rechniewskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Magiera

Słodowiec,Warszawa

430 000 zł27 m² 15 925,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Cicha kawalerka - bardzo dobra na inwestycję pod wynajem. Uwaga : lokal może być sprzedany z pełnym wyposażeniem. Rozkład : Przedpokój z wbudowaną szafą; ustawny pokój z wnęką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zadumana

Szczęśliwice,Warszawa

2 700 zł32 m² 84,38 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę - 32 m2 przy ul. Zadumanej, w okolicy Parku Szczęśliwickiego. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon przedpokoju łazienki Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

3 900 zł58 m² 67,24 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne, słoneczne dwa pokoje w sercu Bielan z garażem w cenie. Mieszkanie o powierzchni 58m, składa się z przestronnego salonu połączonego z elegancką, drewnianą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kruczkowskiego

Powiśle,Warszawa

4 030 zł37 m² 108,92 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne, komfortowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na warszawskim Powiślu. Mieszkanie znajduje się w budynku z lat 70 na 5 piętrze z windą. Budynek znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

1 050 000 zł54 m² 19 480,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Trzypokojowe mieszkanie na Żoliborzu. Salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, dwie sypialnie, łazienka z wanną oraz przedpokój z szafą w zabudowie. Lokal w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiktorska

Górny Mokotów,Warszawa

1 774 000 zł104 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferta dostępna tylko u nas! Do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie na Starym Mokotowie, przy ul. Wiktorskiej 13/15, na odcinku pomiędzy ulicami Kazimierzowską i Puławską. Budynek z 1980 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

5 200 zł81 m² 63,88 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy na Dzień Otwarty 2 września. Zadzwoń i umów się na prezentację. Dwupoziomowe 3 pokoje z oddzielną kuchnią i dwoma balkonami tuż przy metrze Dworzec Wileński! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kąty Grodziskie

Białołęka,Warszawa

675 000 zł52 m² 12 881,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe na ul. Kąty Grodziskie 19j Warszawa (białołęka), nr 7.A.2.7 , nowe na kameralnym osiedlu Murapol Natura, blok ma 2 piętra bez windy, mieszkanie jest na 2 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 1 Sierpnia

Włochy,Warszawa

1 190 000 zł100 m² 11 947,80 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

582 000 zł61 m² 9 547,24 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe z aneksem kuchennym. Wspaniały rozkład mieszkania z wnęka szafową, która można zaadaptować na garderobę. W pobliżu placówki edukacyjne, tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szulborska

Wola,Warszawa

3 200 zł51 m² 62,84 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,92 m2, na Woli przy ul. Szulborskiej. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 8-piętrowym bloku z 2013 r., z windą. Przy wejściu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Płosa

Targówek,Warszawa

688 000 zł43 m² 16 097,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,74m2, usytuowane na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku z 2019 zlokalizowane na Targówku przy ul. Płosa. Powierzchnia dodatkowa- balkon (z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białołęka,Warszawa

694 407 zł54 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bernardyńska

Sadyba,Warszawa

2 900 zł52 m² 55,77 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowa oferta: 28.08.23 ENGLISH VERSION BELOW Do wynajęcia 2 pokojowe (52 m2), kompletnie wyposażone mieszkanie na Sadybie (ul. Bernardyńska) z widokiem na Jeziorko Czerniakowskie. Dostępne od zaraz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grenady

Wola,Warszawa

519 000 zł37 m² 14 068,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Grupa 1: lokalizacja i Otoczenie Zielone Oferuję Państwu niepowtarzalną okazję zamieszkania w urokliwym mieszkaniu o powierzchni 36,89 m2, zlokalizowanym na prestiżowej Woli, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

517 000 zł40 m² 12 925 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dzięki funkcjonalnemu rozkładowi w mieszkaniu jest możliwość wydzielenia oddzielnej kuchni. Bardzo dynamicznie rozwijająca się lokalizacja. Posiadam również mieszkania w innych budynkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Gocławek

Gocławek,Warszawa

837 000 zł73 m² 11 465,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na Gocławiu. Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze w 4-piętrowym budynku z 2000 roku. Ciche, strzeżone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bemowo,Warszawa

760 000 zł55 m² 13 795,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem. Ustawne mieszkanie z większymi pokojami - okna wychodzą na wschód. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, garderoby,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wejherowska

Targówek,Warszawa

799 000 zł70 m² 11 414,30 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Bardzo ładne mieszkanie na warszawskim Targówku, idealne pod inwestycję, wynajem. Każdy pokój posiada osobne wejście z głównego korytarza. Lokal mieści się w zadbanym budynku z końca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wittiga

Białołęka,Warszawa

578 500 zł61 m² 9 483,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Jeśli szukasz miejsca idealnego dla całej rodziny, położonego w otoczeniu zieleni, w cichej, spokojnej okolicy, to mieszkanie spełni Twoje oczekiwania. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczęśliwicka

Ochota,Warszawa

485 800 zł35 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 34,7 m2 składające się z 2 funkcjonalnych i przestronnych pomieszczeń do własnej aranżacji, łazienki z wc oraz przedpokoju. Lokalizacja |.