dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 903 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 903 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Antka Rozpylacza

Wola,Warszawa

499 900 zł23 m² 21 734,80 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji polski & english Sprzedam kawalerkę bezpośrednio, warszawa Wola 23,32m2, po Kapitalnym Remoncie w 2023 roku z dużym balkonem od strony zachodniej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Palestyńska

Praga-Północ,Warszawa

815 000 zł55 m² 14 764,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

2 stronne salon sypialnia oddzielna widna kuchnia z oknem 2 łazienki duża piwnica miejsce parkingowe bloku z 2000r. na zamkniętym osiedlu Doskonała Komunikacja: - akademia Leona Koźmińskiego:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gagarina

Mokotów,Warszawa

1 190 000 zł63 m² 18 979,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Marzysz o mieszkaniu w zielonej okolicy? To świetnie! Mokotów czeka na Ciebie! Na sprzedaż przestronne, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 62,7 m , położone w sercu Dolnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białołęka,Warszawa

545 000 zł41 m² 13 423,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Sprzedam kawalerkę - świetną, rozkładową, przestronną, (z możliwością aranżacji na 2 pokoje!) na warszawskiej Białołęce! Kawalerka na sprzedaż znajduje się w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

1 099 000 zł74 m² 14 932,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż mieszkanie z prywatnym ogródkiem na zamkniętym osiedlu w sercu Mokotowa Adres: modzelewskiego 12, mokotów, warszawa Powierzchnia: 73,6 m Cena: 1 099 000 pln Forma własności:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

550 000 zł32 m² 17 187,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Przestronne, słoneczne jednopokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji na Warszawskiej Woli to idealna propozycja dla osób szukających komfortu oraz bliskości miasta. Mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Smoleńska

Targówek,Warszawa

2 000 zł28 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajmu mieszkanie 28 m2 bardzo zgrabnie zaaranżowane. Nowe budownictwo, wykończone i umeblowane. Przestronna kuchnia, łazienka oraz duża loggia sprawia poczucie komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ursynów,Warszawa

3 200 zł65 m² 49,23 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ursynów Kabaty tuż u zbiegu Wąwozowej, zaruby i Bronikowskiego. Przy budynku znajduje sie poaczzkomat inpostu dostępny 7/24ha. Mieszkanie świernie nadajace się na biuro. W łatwy sposób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jasnodworska

Żoliborz,Warszawa

3 600 zł56 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ciche trzypokojowe mieszkanie w nowym strzeżonym apartamentowcu ,rezydencja Artdeco " uznanego developera Marvipol na zamkniętym osiedlu z elegancką recepcją.Wokół dużo terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Styki

Saska Kępa,Warszawa

1 770 000 zł60 m² 29 353,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Brief Saską Kępa / Styki / Kameralna kamienica / Dwustronne mieszkanie 60 m2, salon z balkonem, sypialnia, łazienka z oknem, duża jasna kuchnia. Atuty Lokalizacja w sercu Saskiej Kępy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ceramiczna

Anecin,Warszawa

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis oferty Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym, zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul. Ceramiczna nieopodal Galerii Północnej (9 piętro ostatnie, 47 m2). Ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lanciego

Natolin,Warszawa

3 000 zł54 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz atrakcyjne umeblowane 2 pokojowe mieszkanie na Natolinie piętro 5 (budynek 8 pięter), o pow. ok 54m + balkon. Kuchnia oddzielna - lodówka, zmywarka. Łazienka - razem z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orzycka

Służew,Warszawa

3 200 zł51 m² 62,75 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, o powierzchni 51m2, położone na warszawskim Mokotowie-Służewiu przy ul. Orzyckiej 4, tuż przy Uniwersytecie Warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Ujazdowskie

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 40m2 w sercu Warszawy, na Alejach Ujazdowskich w dzielnicy Śródmieście. Okolica charakteryzuje się doskonałą komunikacją miejską -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białobrzeska

Szczęśliwice,Warszawa

699 000 zł50 m² 14 121,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Zapraszam na prezentację mieszkania 2-pokojowego w samym sercu Warszawy, tuż obok Parku Szczęśliwickiego. Proszę o telefoniczne zapisanie się w grafik prezentacji. Atuty/ udogodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lęborska

Praga-Północ,Warszawa

2 550 zł34 m² 73,91 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia kawalerkę przy ul. Lęborskiej na Pradze Północ. Nieruchomość o powierzchni 34,5 mkw składa się z pokoju z wyjściem na balkon, kuchni, łazienki z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

6 500 zł87 m² 74,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eurovilla prezentuje 3 pokojowy apartament na wynajem, zlokalizowany w Miasteczku Wilanów. Lokalizacja Apartament znajduje się w centralnej części Miasteczka przy ulicy Sarmackiej, wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Bielany,Warszawa

1 420 000 zł54 m² 26 296,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Bezczynszowe! Z przyjemnością prezentuję wyjątkowe mieszkanie które znajduje się w kameralnej części Starych Bielan przy ul. Leopolda Staffa 73, z dużym ogródkiem oraz wolno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

4 200 zł40 m² 105 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dla 1 lub 2 osób bez dzieci i zwierząt zupełnie nowe, świeżo wykończone, bardzo ładne, jasne i ciche mieszkanie usytuowane na 2 piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2022 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Topiel

Powiśle,Warszawa

1 270 000 zł54 m² 23 518,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2, na drugim piętrze w czteropiętrowej, w zadbanej kamienicy z lat 30-tych. Mieszkanie do własnej aranżacji, w mieszkaniu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rokokowa

Bielany,Warszawa

3 600 000 zł143 m² 25 174,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Bezczynszowe mieszkanie 143 M2 Z dużym ogrodem. Opłaty związane z utrzymaniem Lokalu ( tylko podatek od nieruchomości za dom i działkę około 400zł rocznie). Własność Gruntu! Brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

5 600 zł47 m² 119,15 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia eleganckie i ciche mieszkanie z widokiem na Pałac Kultury usytuowane na 7 piętrze w 8 piętrowym nowoczesnym apartamentowcu z 2020 r. w samym centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wierna

Elsnerów,Warszawa

3 000 zł36 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowiutkie, jednopokojowego (36 m2) mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym. Ciche mieszkanie na 2 piętrze, na nowo powstałym Osiedlu Wilno (elsnerów). Mieszkanie słoneczne, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Starowiślna

Białołęka,Warszawa

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2 pokojowe mieszkanie ul. Starowiślnabudynek z 2020 roku.Mieszkanie o powierzchni 45m2 składa się z:Sypialni,Salonu otwartego na kuchnię,Łazienki,Przedpokoju,OgródekMieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

3 400 zł47 m² 72,34 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie 47 m - 6 piętro, strona południowo-zachodnia, widok na osiedle. 2 pokoje, oddzielna, widna kuchnia, łazienka z kabiną prysznicową, balkon oraz miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Holzera

Wilanów,Warszawa

3 800 zł38 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie na wynajem na Wilanowie - idealne miejsce, pierwszy najemca! Jeśli marzysz o nowoczesnym, świeżo wyremontowanym mieszkaniu w prestiżowej dzielnicy, ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

9 500 zł68 m² 139,71 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie Grzybowska 37, wola, mirów rozkład pomieszczeń I standard: apartament składa się z: * salonu połączonego z aneksem kuchennym i jadalnią, * dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

587 000 zł42 m² 13 976,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

[ bez prowizji ] : Krótko Białołęka / Galeria Północna / Mieszkanie jest na parterze / 2-pokojowe mieszkanie nowo wykończone w wysokim standardzie z 2023r. / w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tokarza

Targówek,Warszawa

684 000 zł55 m² 12 436,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Nieruchomość położona na Bródnie, zakup tylko za gotówkę, grunty nieuregulowane. Mieszkanie o metrażu 55 m2, składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Trzy pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

1 070 000 zł46 m² 23 261 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Prezentowane mieszkanie to 2 funkcjonalne pokoje z otwartą kuchnią i balkonem. Mieszkanie usytuowane jest od strony południowej, w związku z czym jest bardzo dobrze doświetlone przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pyjasa

Mokotów,Warszawa

2 090 zł32 m² 65,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 32 m2 na którą składa się - pokój dzienny z łóżkiem i wyjściem na balkon - oddzielna kuchnia - łazienka z wanną i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

685 000 zł47 m² 14 574,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Przedstawiam Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z odrębną, widną kuchnią, w atrakcyjnej lokalizacji na Warszawskich Bielanach. Nieruchomość idealna dla rodzin 2 + 1 oraz osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koszykowa

Śródmieście Południowe,Warszawa

897 608 zł39 m² 23 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Kawalerka 38,69 m Idealna na inwestycję Koszykowa 33 Prezentujemy kawalerkę o powierzchni 38,69 m , zlokalizowaną przy ul. Koszykowej 33 w klimatycznej kamienicy z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stalowa

Praga-Północ,Warszawa

1 265 000 zł55 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie (55 m2) położone w niedawno wybudowanym apartamentowcu przy ul. Stalowej 27 na warszawskiej Pradze. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żupnicza

Praga-Południe,Warszawa

3 000 zł30 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w budynku przy ulicy Żupniczej 24. Całość powierzchni to 29,5 m2-Pierwszy najemca. Lokal jest umeblowany/ Wysoki standard (zabudowa meblowa na wymiar, nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mokotów,Warszawa

2 200 zł29 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka położona na szóstym piętrze dziesięciopiętrowego bloku z lat siedemdziesiątych. Lokal po odświeżeniu, gotowy do zamieszkania bez dodatkowych nakładów. Pełne wyposażenie. Obszerna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

710 000 zł43 m² 16 370,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zapraszam na prezentację 2 pokojowego mieszkania wybudowanego w 2000 roku. W lokalu znajduje się pokój dzienny, kuchnia z oknem w formie aneksu kuchennego, sypialnia z łóżkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dickensa

Ochota,Warszawa

1 520 000 zł54 m² 28 148,20 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mówimy po pl/en/ua/ru Prezentujemy ofertę sprzedaży - przestronne dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na czwartym piętrze przy ulicy Karola Dickensa w Warszawie na Ochocie w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Natolin,Warszawa

750 000 zł34 m² 21 994,10 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Przedmiotem sprzedaży jest wygodne, 1 pokojowe mieszkanie na warszawskim Ursynowie, blisko metra Natolin. Prezentowana nieruchomość ma powierzchnię 34,1m2 i usytuowane jest na piętrze 7. Oddzielna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

1 600 000 zł70 m² 22 717,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesne, przestronne, 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu Zielony Żoliborz przy ul. Rydygiera. Nieruchomość składa się z: - salonu z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

990 000 zł86 m² 11 579 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Oferuję Państwu 2-poziomowe i 4-pokojowe mieszkanie z balkonem, dwoma oddzielnymi toaletami i kuchnią na ostatnim piętrze Z windą. Budynek jest zlokalizowany na Warszawskiej.