dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 901 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 901 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

4 200 zł35 m² 120 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 mkw. z 2 miejscami postojowymi w garażu podziemnym oraz loggią. Dodatkowo w budynku znajduje się bezpłatna siłownia oraz taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grochów,Warszawa

620 000 zł35 m² 17 903,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na al. Jerzego Waszyngtona 100 o powierzchni 34,63 m , położone na pierwszym piętrze w bloku z 1962 roku z windą. Mieszkanie jest po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Żoliborz,Warszawa

2 800 zł38 m² 74,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko dla osób pracujących. 2 pokojowe mieszkanie położone, przy ulicy Braci Załuskich, po generalnym remoncie czeka na pierwszego najemcę. Lokal składa się z pokoju dziennego wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

580 000 zł27 m² 21 167,90 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż ustawna kawalerka w doskonałej lokalizacji, w samym centrum miasta. Mieszkanie: mieszkanie znajduje się na 7 piętrze 15-piętrowego budynku z lat 70-tych. Na łączną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pieskowa Skała

Ursynów,Warszawa

898 000 zł47 m² 19 106,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Z przyjemnością zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 47 m2 położonego na zielonym i spokojnym osiedlu Harmony Park na pograniczu Ursynowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

4 350 zł58 m² 75 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowy apartament znajdujący się na osiedlu hubertus w pobliżym centrum business Mokotów Park oraz lotniska Chopin. Apartament wykończony został w wysokim standardzie, przy zastosowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierzowska

Mokotów,Warszawa

2 700 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, z ogromną przyjemnością przedstawiamy ofertę wynajmu odnowionego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 48m2, zlokalizowanego przy ulicy Kazimierzowskiej 69 na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leszczyńska

Powiśle,Warszawa

8 500 zł72 m² 118,06 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak ru/pl/eng/ua pl: do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie na Powiślu Oferuję do wynajęcia przestronne, elegancko wykończone mieszkanie o powierzchni 72 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Heroldów

Młociny,Warszawa

3 900 zł68 m² 57,35 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyposażone 3-pokojowe mieszkanie z otwartą, widną kuchnią. Usytuowane na 3. piętrze, 5 - piętrowego budynku. Powierzchnię mieszkania (68 mkw.) stanowią: Salon z otwartą kuchnią podzielony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kąty Grodziskie

Białołęka,Warszawa

740 000 zł56 m² 13 164,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakup bez podatku pcc! Warszawa Białołęka, ul. Kąty Grodziskie 56,21 m2 | 3 pokoje z aneksem kuchennym | 2 piętro bez windy | duży balkon 5 m2 | stan mieszkania idealny, gotowe do zamieszkania bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bryły

Mokotów,Warszawa

745 000 zł53 m² 14 054 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Zależy Ci na nieruchomości, która jest położona w dobrej lokalizacji, a jednocześnie w otoczeniu zieleni? - ta oferta jest zdecydowanie dla Ciebie :) Mieszkanie jest rozkładowe, wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Królewska

Śródmieście,Warszawa

869 000 zł37 m² 23 486,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Dzień otwarty: środa 30.10.2024 R. Godz. 17:00-18:30. Czy zależy Ci na mieszkaniu w ścisłym centrum Warszawy? Czy chcesz mieć w zasięgu pieszym najważniejsze punkty miasta, takie jak: pałac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerniakowska

Czerniaków,Warszawa

890 000 zł57 m² 15 532,30 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,3 m2 znajdujące się na 2 piętrze w 9 piętrowym bloku z 1979 roku. Budynek dobrze utrzymany i wyposażony w windę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Ochota,Warszawa

1 100 000 zł58 m² 19 064,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż słoneczne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie urokliwego parku Forty Korotyńskiego. To przestronne mieszkanie oferuje komfortowy układ pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzielna

Muranów,Warszawa

3 900 zł50 m² 78 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Od właściciela, bezpośrednio! Do wynajęcia jasne, widne, wyposażone, dwa oddzielne pokoje i oddzielna kuchnia w świetnej lokalizacji na Muranowie, blisko centrum ale z widokiem na zielony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bonifacego

Sadyba,Warszawa

3 200 zł37 m² 86,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio mieszkanie 2-pokojowe, o pow. 37 m.2., na Sadybie, przy ul.Św.Bonifacego. ( czynsz administracyjny wliczony już jest w cenę najmu) Mieszkanie jest przytulne, jasne, ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kłopot

Wola,Warszawa

5 400 zł56 m² 96,43 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia rozkładowe, dwustronne 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Kłopot 4 w dzielnicy Wola o pow. 56 m2 wraz miejscem parkingowym oraz 3 balkonami typu loggia. Lokalizacja przy Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piękna

Śródmieście Południowe,Warszawa

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament tuż obok traktu królewskiego! świeżo wyremontowana kamienica na ul. Pięknej przy mokotowskiej. Apartament 55m 2 , 2 pok. Kamienica, balkon. Najem okazjonalny min 12 mies. Oferuję do wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kruczkowskiego

Powiśle,Warszawa

15 500 zł130 m² 119,23 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu przestronny apartament o powierzchni 130m2 zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Patria na Powiślu w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Rydza Śmigłego. Apartament jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niemcewicza

Ochota,Warszawa

4 190 zł106 m² 39,53 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie pięciopokojowe premium na Ochocie o powierzchni 106 mkw, składający się z 4 pokoi w tym: - przestronny salon z aneksem kuchennym - sypialnia - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Iwicka

Mokotów,Warszawa

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Iwickiej. Mieszkanie ma 50 mkw i składa się z dwóch sypialni, pokoju z aneksem kuchennym, łazienki oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wileńska

Praga-Północ,Warszawa

639 000 zł44 m² 14 375,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż mieszkanie (pełna własność z kw), znajdujące się w kamienicy przy ul. Wileńskiej 18, na 3 piętrze, 5 piętrowego budynku z windą. Mieszkanie ma 44.45m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Toruńska

Bródno,Warszawa

1 240 000 zł63 m² 19 567,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty tel. Podstawowe informacje: rozkładowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,37 m z balkonem ok. 6 m na kameralnym zamkniętym osiedlu. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Bakalarska

Włochy,Warszawa

623 700 zł27 m² 23 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Elegancka, pełna słońca, całkowicie urządzona kawalarka - studio o powierzchni 27 m2. Idealna nieruchomość inwestycyjna jako lokata rosnącego kapitału, pod wynajem lub do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Płużańska

Włochy,Warszawa

6 800 zł120 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 4-pokojowy Apartament na Włochach o powierzchni 120 mkw, składający się z : - przestronny salon z aneksem kuchennym - sypialnia - sypialnia - sypialnia - przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 800 zł16 m² 112,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio. Pokój z aneksem kuchennym i łazienką 16 m. Łochowska, blisko metra (szwedzka, dworzec Wileński), galerii Wileńskiej, konesera. III piętro, miejsce do parkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

2 800 zł53 m² 52,83 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajmu mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 53m w budynku Wersalu Podlaskiego przy ken, tuż obok stacji metra Natolin. Salon umeblowany z oknami po półłuku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Wola,Warszawa

10 000 zł55 m² 181,82 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak pl/eng/ua/ru pl Luksusowe dwupokojowe mieszkanie w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy - Wola. Dostępne od 05.11.2024. Mieszkanie o najwyższym standardzie, meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pieskowa Skała

Ursynów,Warszawa

799 000 zł46 m² 17 182,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szanowni Państwo, prezentuje ofertę fantastycznego mieszkania zlokalizowanego na Warszawskim Ursynowie tuż przy granicy z Ochota. Lokalizacja pozwala dostać się do centrum w zaledwie 20 min! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

3 000 zł41 m² 73,17 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 43 m2 na którą składa się: - salon - sypialnia - oddzielna kuchnia - łazienka z kabiną prysznicową i wc Mieszkanie jest zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipki

Śródmieście,Warszawa

2 600 zł35 m² 74,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na Śródmieściu o powierzchni 35 m2, składające się z: - salonu - sypialni - łazienki z kabiną prysznicową - przedpokoju Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

4 000 zł59 m² 67,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu przestronny i cichy, 2-pokojowy apartament o pow. 59 m2 z klimatyzacją położony przy ul. Sarmackiej w Miasteczku Wilanów. Apartament usytuowany jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Polna

Warszawa,mazowieckie

3 890 zł46 m² 84,57 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Studio z kuchnią i oddzielną zamykaną garderobą, z dwiema szfami wnękopwymi w przedpokoju. Czyste, świeżo odnowione, w luksusowym budynku z recepcją. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odolańska

Mokotów,Warszawa

1 080 000 zł52 m² 20 970,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania przepiękny 2 pokojowy , kompletnie wyremontowany apartament na Starym Mokotowie. Apartament mieści się w kamienicy z lat 50 zbudowanej z cegły jako plomba istniejących już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie z garderobą w Centrum Mokotowa. Dwustronne mieszkanie - 60 mkw. Mieszkanie składa się z dwóch rozkładowych pokoi - przestronny salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Płochocińska

Żerań,Warszawa

3 280 zł51 m² 64,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Listopad Gratis!, jeśli podpiszesz teraz umowę, klucze przekażemy po podpisaniu umowy, płacisz od 1 grudnia :-) Apartament czeka na pierwszego najemcę. Mam przyjemność zaprezentować Państwu świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Niska

Śródmieście,Warszawa

579 000 zł29 m² 19 965,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Przedstawiam wyjątkowa kawalerkę o powierzchni 28,10 m , usytuowaną w sercu miasta w pobliżu Al. Jana Pawła przy ul. Niskiej, idealną dla osób ceniących komfort i wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Ochota,Warszawa

640 000 zł43 m² 14 908 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Bezpośrednio sprzedam mieszkanie (42,93 m2) na Ochocie w doskonałej lokalizacji: róg Grójeckiej i Bitwy Warszawskiej 1920r. Mieszkanie znajduje się na parterze od strony cichego, zielonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

979 000 zł49 m² 19 938,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Pragnę zaprezentować Państwu dwupokojowe słoneczne mieszkanie w inwestycji Wola Prestige. Kluczowe informacje: - adres: warszawa, ul. Jana Kazimierza 64. - ilość pokoi: 2. - powierzchnia: 49,1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł47 m² 96,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

If you need an offer in a language other than Polish, please contact us. Mieszkanie przy ogrodzie krasińskich | ekskluzywna okolica | 2 pokoje | kamienica forestiera | muranów | Prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Widok

Śródmieście,Warszawa

940 000 zł39 m² 24 004,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W samym centrum Warszawy rozkładowe mieszkanie z widokiem na dachy okolicznych kamienic. Rewelacyjne miejsce , ciche , przytulne , doświetlone, pośród zieleni w Śródmieściu. Powierzcnia.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij