dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 910 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 910 ogłoszeń

3 800 zł54,50 m² 69,72 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym na Mokotowie. Mieszkanie jest wyremontowane i gotowe do wprowadzenia. Usytuowane jest na 5 piętrze z widokiem na drzewa i tereny.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł42 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie o wynajmie mieszkania 2 pokoje, 42 m , ul. Polna 3a, warszawa Oferujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 42 m , z balkonem, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł22,65 m² 17 218,54 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Szukasz niewielkiego, niedrogiego mieszkania w Warszawie, które będzie dobrze skomunikowane, jasne i gotowe do codziennego życia? To propozycja idealna dla jednej osoby lub pary, która chce.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł55 m² 109,09 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowy apartament w inwestycji Piano House [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje ofertę najmu zaprojektowanego przez.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

688 000 zł43,40 m² 15 852,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż | komfortowa kawalerka | Bielany | ul. Przy Agorze Mieszkanie o powierzchni 43 m zlokalizowane w Warszawie przy ul. Przy Agorze, na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł75 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Zapraszam na prezentację mieszkania na Bemowie - Dwustronne - Budynek z cegły z 1993 roku - Możliwość wynajęcia miejsca lub kupienia garażu - Klimatyzacja Cechy mieszkania: - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

11 500 zł164 m² 70,12 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

[pl/en] Luksusowy apartament w prestiżowej lokalizacji Villa Monaco na Dolnym Mokotowie Prestige Real Estate zaprasza do zapoznania się z niepowtarzalną ofertą apartamentu, który znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł90 m² 133,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Miasteczko wilanów Wyjątkowo ciche, komfortowe 2-poziomowe mieszkanie typu apartament / penthouse położone na ostatnim piętrze w apartamentowcu z 2019 r. przy al. Rzeczypospolitej. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł35,83 m² 47,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| mieszkanie dwupokojowe położone na Ochocie w pobliżu Parku Szczęśliwickiego. Mieszkanie jest ciche, z oknami na podwórko. Składa się z oddzielnych pokoi 15mkw i nieco ponad 8mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł36,81 m² 105,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyobraź sobie mieszkanie, które wygląda jak elegancki apartament w butikowym hotelu, ale jest Twoją prywatną przestrzenią w samym sercu modnego Powiśla. Stylowe studio przy ul. Topiel.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł90 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ochota | Ulica Białobrzeska | 90 m2 | 3 pokoje | Miejsce postojowe | Komórka lokatorska | Zwierzolubne : Dla kogo? - Dla rodziny z dziećmi. - dla właścicieli zwierząt. : rozkład: powierzchnia 90.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł35,30 m² 14 135,98 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Przytulne mieszkanie z potencjałem - Bielany, chomiczówka, ul. Księżycowa Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,30 m , położone na warszawskich Bielanach, w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł38 m² 16 184,21 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam na prezentację mieszkania na Saskiej Kępie - Idealne na start lub na inwestycję na wynajem - Ładna, zielona okolica i bliskość Parku Skaryszewskiego - Dwie windy i ładne wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 2-pokojowe mieszkanie na Białołęce o powierzchni 40m , znajdujące się na 1 piętrze w budynku wielorodzinnym z przestronnym podwórkiem. Nieruchomość posiada.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł69,20 m² 12 991,33 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Ursus Władysława Hermana 69,2m2 3pokoje+balkon obok Galeria gawra/ursus Niedźwiadek We speak English Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ustawnego i dobrze skomunikowanego, 3 pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

7 950 zł80 m² 99,38 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prestige Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament o powierzchni 80 m z pięknym widokiem (13 piętro), zaprojektowany przez renomowanego projektanta wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

981 152 zł37,39 m² 26 241,03 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji, etap zrealizowany w 2025 roku Budynek A, lokal: a_190, loggia: 6,7 m zestawienie oferowanych apartamentów i dodatkowe informacje dotyczące inwestycji na stronie brokera pod.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 zł66 m² 89,39 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Słoneczne mieszkanie Z widokiem na zieleń | żoliborz artystyczny Żoliborz Artystyczny | ul. Kaliny Jędrusik | 3 pokoje | Balkon | Południowa ekspozycja | Widok na drzewo | Dom Development.

Szczegóły ogłoszenia

2 480 zł36 m² 68,89 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł64 m² 171,88 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu luksusowego apartamentu o powierzchni 64 m2 w ekskluzywnym apartamentowcu - Złota 44. Lokalizacja Apartament znajduje się w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł80 m² 21 250 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie znajduje się na Bielanach, w doskonałej lokalizacji blisko stacji metra, przystanków autobusowych oraz licznych sklepów, co zapewnia wygodny dostęp do komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

967 000 zł88 m² 10 988,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Uwaga: nie pobieram wynagrodzenia od Kupującego! opis mieszkania 3 pokojowe 2 poziomowe mieszkanie (możliwość zrobienia 4 pokoju) o powierzchni 88mkw znajduje się na 3 oraz 4 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł35,30 m² 17 422,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,33 m2 z balkonem, położone na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku z 1967r. przy ulicy Władysława Korotyńskiego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł48,80 m² 73,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eleganckie mieszkanie | W sercu zielonej sadyby Prestiżowa lokalizacja | Funkcjonalny rozkład | 2 sypialnie | Wysoki standard wykończenia | Cicha i zielona okolica | Gotowe do wprowadzenia *****.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł70 m² 55,71 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najmu 4-pokojowego mieszkania, które znajduje się na 12 piętrze czternastopiętrowego bloku na warszawskim Gocławiu. Niewątpliwym atutem tego mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł52 m² 15 961,54 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

| 2pok. | mokotów | Aleja Wilanowska | zamknięte osiedle | Umów się na prezentację i przekonaj o wyjątkowości oferty i samego mieszkania! Warszawa, ulica Aleja Wilanowska 105 metraż: 52.

Szczegóły ogłoszenia

819 900 zł57 m² 14 384 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie położone w zielonej, spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł75 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedmiotem wynajmu jest przestronne, ciche, pełne naturalnego światła 75 metrowe mieszkanie po remoncie. Mieszkanie w pełni wyposażone. Z przyjemnością prezentuję wyjątkowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

1 455 000 zł64,13 m² 22 688,29 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 61,13 m , zlokalizowanego na trzecim piętrze nowoczesnego budynku apartamentowego z 2013 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 zł19,62 m² 132,01 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie Typu Studio z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł83 m² 21 686,75 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 83 m2 znajduje się na 2 piętrze i składa się z: - salonu otwartego na.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł67 m² 26 567,16 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Hampton Home oferuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o wielkości 67m2 na ostatnim, 6 piętrze w budynku z windą. Mieszkanie po remoncie, składa się z: - kuchni, - salonu, - dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł42,50 m² 12 705,88 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Ustawne 2 pokoje z oddzielną widną kuchnią, przynależy balkon ( ok. 4m2) oraz piwnica ( ok. 2,5m2), cena do negocjacji. Powierzchnia 42,5 m na którą składa się: - salon w wejściem na.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł69,20 m² 18 049,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z tarasem 69 m zamknięte osiedle Cena: 1 249 000 zł Miejsce postojowe w garażu podziemnym dodatkowo płatne: 50 000 zł Lokalizacja: nowoczesne, monitorowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł46,68 m² 28 920,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament w wysokim standardzie - Sady Żoliborskie Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 46,68 m , zlokalizowany w nowoczesnym budynku z 2025 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł37,80 m² 16 137,57 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

2 pokoje przy metrze Wierzbno Stary Mokotów świetna inwestycja Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Starym Mokotowie, zlokalizowane przy Al. Niepodległości (róg ul. Woronicza). Największym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł22 m² 106,82 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wolne od czerwca 2026, dla singla lub pary, do podpisania umowy najmu potrzebne przedstawienie zaświadczenia o zatrudnieniu Oferujemy do wynajęcia kawalerkę znajdującą się na Woli przy.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł120 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Malownicza okolica | Standard Premium | Tereny dla Jogging | 120 m2 | 8 piętro | Spektakularny widok Najwyższej jakości przestronny apartament zlokalizowany w budynku z 2010 roku tuż przy Kępie.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł25,80 m² 27 131,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1949

Inwestycja, po remoncie, śródmieście, powiśle, ul. Bednarska. Opis nieruchomości: klimatyczne mieszkanie w zadbanej kamienicy, jasne o powierzchni 25,80m2 znajdujące się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 430 000 zł92,78 m² 26 191 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowy apartament 92,78 m | bulwary praskie | widok na wisłę I natura 2000 | taras ~20 m | 3 sypialnie | garaż | smart home umeblowanie W cenie mieszkania Opiekun oferty: rafał.

Szczegóły ogłoszenia

2 097 000 zł93,22 m² 22 495,17 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Eng below Apartament na sprzedaż w prestiżowej inwestycji Central House - ul. Domaniewska, warszawa Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament położony w nowoczesnym kompleksie.