dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 903 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 903 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pawińskiego

Ochota,Warszawa

615 000 zł37 m² 16 585,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Pawińskiego, na parterze czteropiętrowego bloku, to doskonała okazja dla osób szukających nieruchomości gotowej do zamieszkania lub pod inwestycję. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Poznańska

Śródmieście,Warszawa

469 000 zł18 m² 26 055,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Tylko w naszej ofercie, idealne na inwestycję, kawalerka w kamienicy z windą. Ścisłe centrum Warszawy - ulica Poznańska 12 pomiędzy Hożą i Wilczą. Kawalerka 18 m2 na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamyk

Wesoła,Warszawa

695 000 zł50 m² 13 894,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

3-pokojowe mieszkanie o pow. 50.02m2 Stara Miłosna I piętro , winda Budynek oddany do użytkowania w 2013 roku. Osiedle ogrodzone i monitorowane. Mieszkanie posiada: 1. pokój dzienny (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Wola,Warszawa

7 900 zł55 m² 143,64 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl/eng/ru/ua Piękny Apartament 2-pokojowy z ogródkiem - Centrum - Nowy! Metro tylko 3 minuty do Centrum Warszawy - Ładny - Nowy - Komfortowy Apartament. Komfortowy Apartament do wynajęcia 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

5 000 zł71 m² 70,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowoczesne, przestronne mieszkanie o powierzchni 70,81 m , na IV piętrze, zlokalizowane na kameralnym, strzeżonym osiedlu, zaledwie 2 minuty spacerem od stacji metra Wilanowska. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonifacego

Mokotów,Warszawa

660 000 zł41 m² 15 980,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 41m2 sadyba, świetnie skomunikowane Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 41,3m2, usytuowane na 2 piętrze 4 piętrowego budynku z 1972 roku, zlokalizowane na warszawskim Mokotowie-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaliskiego

Bemowo,Warszawa

799 000 zł55 m² 14 417,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

W kilku słowach Na sprzedaż dwustronne 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na warszawskim Bemowie przy ul. Sylwestra Kaliskiego. Mieszkanie znajduje się w bloku, który usytuowany jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złotych Piasków

Sadyba,Warszawa

799 999 zł43 m² 18 604,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie przy ul. Złotych Piasków. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Urodzajna

Wilanów Niski,Warszawa

12 000 zł170 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Stylowy apartament W wilanowie budynek: elegancki apartament 2-poziomowy w kameralnym 2 piętrowym Apartamentowcu położonym w prestiżowej części starego Wilanowa. Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

12 000 zł110 m² 109,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

/ we speak english, ukrainian and russian / przestronny penthouse W miasteczku wilanów Z tarasem 110 M2 dostępne od 01/01/2025 budynek: budynek przy ul. Klimczaka w Warszawie został oddany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Saska Kępa,Warszawa

1 150 000 zł53 m² 21 539,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 53 metrowe mieszkanie z ogródkiem i tarasem na osiedlu Saska 3. Mieszkanie składa sie Z: salonu 10 metrowego tarasu 22 metrowego ogródka sypialni kuchni łazienki hallu miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Figiel

Ochota,Warszawa

3 800 zł56 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład: przepiękne mieszkanie w apartamentowcu Feliz Residence przy ul. Figiel; przy Parku Szczęśliwickim. W skład mieszkania wchodzi salon z otwartą kuchnią, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

6 000 zł79 m² 76,20 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament nowocześnie i atrakcyjnie umeblowany wraz z niezbędnym sprzętem i wyposażeniem, bardzo funkcjonalny i wygodny, do zamieszkania od stycznia. Mieszkanie dwustronne, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Kasztanowa

Białołęka,Warszawa

535 000 zł32 m² 16 718,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam bardzo ładną, zadbaną, urządzoną kawalerkę przy ul. Kasztanowej/modlińskiej na Żeraniu, 31,5 m2. Duży salon łatwy do podzielenia na dwie strefy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Dwudziestolatków

Włochy,Warszawa

2 900 zł40 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja Włochy to dzielnica przyjazna dla rodzin z dziećmi. Na jej terenie znajduje się wiele nowoczesnych placów zabaw, m.in. w Park ze Stawami Cietrzewia, park Kombatantów czy Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Królów Polskich

Ursus,Warszawa

549 000 zł34 m² 16 388,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Pragniesz mieszkać w komfortowym, przytulnym mieszkaniu na zielonym Ursusie? Liczy się dla Ciebie dobra lokalizacja? A może szukasz inwestycji na długie lata z pewną stopą zwrotu?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

697 500 zł44 m² 15 766,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Białołęka ul. Marywilska 68 > autobusy 200 m > stacja kolejowa Żerań 900 m Mieszkanie 44,24 m2, 2 pokojowe z aneksem kuchennym i dużym balkonem ok 5 m2. Wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kłopot

Muranów,Warszawa

3 800 zł40 m² 95 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy wynajem przestronnego mieszkania o powierzchni 40 m , usytuowanego w samym sercu Warszawy, przy ul. Kłopot. Idealne dla osób ceniących miejskie życie i łatwy dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

1 099 000 zł51 m² 21 591,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Opis lokalu Prezentowane mieszkanie znajduje się na 1 z 4 pięter budynku wyposażonego w windę z 2010 roku, położonego przy ul. Hlonda 10e na Wilanowie - Miasteczko Wilanów. Na jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zielna

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy wynajem przestronnego mieszkania o powierzchni 40 m , usytuowanego w samym sercu Warszawy, przy ul. Zielnej. Idealne dla osób ceniących miejskie życie i łatwy dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersena

Bielany,Warszawa

720 000 zł47 m² 15 417,60 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Opiekun oferty tel. Mam przyjemność zaprezentować państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 45,7 m2. Podstawowe informacje: mieszkanie składa się z salonu z balkonem, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 300 zł50 m² 66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne, 2-pokojowe mieszkanie na drugim piętrze, o powierzchni 50 m2. Położone przy ul. Sarmackiej na Wilanowie. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnią, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krępowieckiego

Wola,Warszawa

898 999 zł54 m² 16 648,10 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Powierzchnia:54.31 m2 Liczba pokoi:Piętro:10 Liczba pięter:11 Typ zabudowy:blok Rok budowy:1974 Winda:tak Wielopoziomowe:nie Balkon/taras:tak Piwnica/komórka:tak Garaż/miejsce postojowe:nie Ogródek:nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morcinka

Bemowo,Warszawa

960 000 zł54 m² 17 913,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Świeżo wyremontowane mieszkanie na Bemowie na ul. Morcinka. Dostępne od zaraz! Największe atuty: - wysoki standard wykończenia: mieszkanie po dużym remoncie, w pełni wyposażone - Dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

7 500 zł78 m² 96,15 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie na Woli o powierzchni 78 m2, znajdujące się na 1 piętrze w apartamentowcu z windą. Mieszkanie jest przystosowane dla pary lub rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

950 000 zł40 m² 23 750 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji, w ścisłym centrum Warszawy przy ulicy Żelaznej. Całość zaprojektowana bardzo oryginalnie i wykonana z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Makolągwy

Stary Imielin,Warszawa

1 560 000 zł115 m² 13 565,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Zapraszam do zakupu czteropokojowego, wyjątkowego i urokliwego mieszkania na warszawskim Ursynowie (stary Imielin). Oferta skierowana przede wszystkim dla rodzin z dziećmi, ale także i dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Człuchowska

Wola,Warszawa

1 128 000 zł66 m² 16 998,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż ponad 66 metrowe mieszkanie w 17 z tarasem z fajnym widokiem od strony południowo zachodniej. Mieszkanie składa się Z: salonu z kuchnią oddzieloną wyspą 17m tarasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stryjeńskich

Natolin,Warszawa

920 000 zł56 m² 16 549,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Odkryj swoje wymarzone miejsce do życia w Warszawy! Prezentujemy wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55,59 m , które zachwyci Cię swoim urokiem i funkcjonalnością.