dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 903 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 903 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jędrusik

Sady Żoliborskie,Warszawa

1 395 000 zł62 m² 22 416,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością ( bez pośredników!) zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu w jednym z najmodniejszych miejsc Warszawy, na nowoczesnym osiedlu "żoliborz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

705 000 zł37 m² 18 951,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Słoneczny apartament z oddzielną kuchnią, położony na 2 piętrze osiedla Mozaika Mokotów przy ulicy Cybernetyki. Blisko Galerii i centrum biznesowego Mokotów. Budynek apartamentowca znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

999 000 zł36 m² 27 905 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy idealne mieszkanie dla pary lub na inwestycję pod wynajem (booking , Airbnb, studenci wne uw), 2 pokoje w Śródmieściu Północnym, 50 m od Ogrodu Krasińskich. Mieszkanie w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Śródmieście,Warszawa

12 000 zł54 m² 221,81 zł/m²

 

Piętro:13/44

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament Cosmopolitan widok i luksus w centrum Warszawy Do wynajęcia w pełni umeblowany apartament o powierzchni 54,1 m , położony na 13. piętrze prestiżowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Żoliborz,Warszawa

2 100 zł27 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta dla osób pracujących. Umowa najmu okazjonalnego. Dostępne od stycznia 2026. Do wynajęcia kawalerka w pełni wyposażona, gotowa do zamieszkania. Mieszkanie składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ursus,Warszawa

3 500 zł53 m² 66,04 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

[rezerwacja] Do wynajęcia: 3-pokojowe mieszkanie ul. Skoroszewska 9, warszawa (ursus) Szczegóły mieszkania: 3 pokoje idealne dla pary lub rodziny umeblowane duży balkon miejsce postojowe dostępne można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Wola,Warszawa

599 000 zł33 m² 18 396,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mam przyjemność zaprezentować Ci kawalerkę o powierzchni 32,56 m2 zlokalizowaną na Woli / Nowolipki tuż na granicy ze Śródmieścia. Nieruchomość położona jest na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

3 250 zł40 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 40 m2 przy ul. Żelaznej. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnią, sypialni z dużym łóżkiem, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Aleje Ujazdowskie

Śródmieście,Warszawa

796 000 zł27 m² 29 812,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Kawalerka położona na dziewiątym piętrze w jednym z najbardziej rozpoznawalnych i kultowych budynków Warszawy przy Al. Ujazdowskich 8, gdzie na parterze znajdowała się słynna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stańczyka

Odolany,Warszawa

3 200 zł35 m² 94,15 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie na bliskiej Woli! Lokalizacja: odolany, ul. Stańczyka. Mieszkanie o powierzchni 35,05 m składa się z: pokoju dziennego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siennicka

Praga-Południe,Warszawa

542 000 zł32 m² 16 937,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

sprzedam 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji ul. Siennicka, w pobliżu Ronda Wiatraczna. To ustawne 32 m na 1. piętrze kamienicy z cegły idealne zarówno do zamieszkania jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

490 000 zł21 m² 23 311,10 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Idealna propozycja inwestycyjna - na wynajem krótkoterminowy, długoterminowy lub dla firm. Na sprzedaż 3 identyczne lokale mieszkalne, każdy o powierzchni 21,02 m , w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poronińska

Włochy,Warszawa

1 099 000 zł56 m² 17 839,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapoznaj się z ofertą starannie wykończonego trzypokojowego mieszkania, które posiada dwa balkony oraz ogród zimowy. Nieruchomość znajduje się na Starych Włochach, przy ul. Poronińskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Człuchowska

Jelonki Południowe,Warszawa

2 800 zł28 m² 100 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 1-pokojowe mieszkanie na wynajem - Bemowo Jelonki (english version below) Lokalizacja: ul. Człuchowska, warszawa Powierzchnia: 28 m2 Piętro: 11 Opis mieszkania Na wynajem nowoczesne 1-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

989 000 zł56 m² 17 660,70 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Informacje ogólne Lokalizacja: warszawa, gocław, ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 7 Metraż: 56,08 m2 Piętro: 4/14 Rok budowy: 2011 Stan prawny: pełna własność z kw Cena: 989 000 zł + 40 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prosta

Wola,Warszawa

8 000 zł45 m² 177,78 zł/m²

 

Piętro:21/29

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl / ukr / ru / eng Z przyjemnością prezentujemy Państwu nowoczesny, 2-pokojowy apartament na wynajem, położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Warszawie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Waldorffa

Fort Bema,Warszawa

990 000 zł45 m² 21 864 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Serdecznie zapraszam na dzień otwarty w piątek po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Na sprzedaż oferuję komfortowe i bardzo klimatyczne mieszkanie o powierzchni 45,28 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

5 900 zł88 m² 66,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 84,11 m , położone przy ul. Skarbka z Gór 61a na warszawskiej Białołęce. Lokal znajduje się na spokojnym, zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stryjeńskich

Natolin,Warszawa

5 000 zł85 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

DO wynajmu 4-pokojowe, dwustronne mieszkanie Z dużą loggią, garderbą I miejscem parkingowym W garażu podziemnym od zaraz! mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 85 m znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norwida

Wola,Warszawa

580 000 zł37 m² 15 675,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwupokojowe mieszkanie 37 m przeznaczone do remontu lub odświeżenia - ul. Cypriana Kamila Norwida, ulrychów, wola. Powierzchnię mieszkania (37 m ) stanowią: pokój dzienny z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

1 800 000 zł79 m² 22 784,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mokotów - Eko Park / 79 m2 / 3 pokoje / garderoba / garaż Trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie z dużym balkonem i z garażem położone tuż przy parku Pole Mokotowskie. Mieszkanie Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 150 zł38 m² 83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Sarmackiej, o powierzchni 38m2 usytuowane na drugim piętrze w budynku czteropiętrowym. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Międzylesie,Warszawa

3 800 zł120 m² 31,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem duże 3 pokojowe mieszkanie w Warszawie w Marysinie Wawerskim. Zlokalizowane w budynku jednorodzinnym na najwyższej kondygnacji. Wejście do budynku z klatki schodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ochota,Warszawa

7 000 zł80 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas Do wynajęcia 2 pokojowy wyjątkowy apartament o powierzchni 80 m2 w fantastycznej lokalizacji. Położony na pograniczu Śródmieścia i Starej Ochoty (w sąsiedztwie Filtry).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

5 000 zł84 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do wynajęcia rozkładowe narożne mieszkanie o powierzchni 84 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze w bloku z windą przy ulicy Włodarzewskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kowalczyka

Białołęka,Warszawa

749 000 zł54 m² 13 870,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 54,00 m2, na którą składa się: salon + aneks (22,11 m2) z wyjściem na loggię (3,94 m2), niezależna sypialnia (10,74 m2), niezależna sypialnia (9,65 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

3 900 zł57 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie 57 m prestiżowy adres w Miasteczku Wilanów Na wynajem komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , zlokalizowane przy Al. Rzeczypospolitej 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jasnodworska

Sady Żoliborskie,Warszawa

829 000 zł40 m² 20 570,70 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowa kawalerka w inwestycji Rezydencja arteco (2014/2015), położona na Sadach Żoliborskich. Idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako bezpieczna lokata kapitału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kałuszyńska

Kamionek,Warszawa

1 195 000 zł53 m² 22 428,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Opis nieruchomości krótko: warszawa | Praga-Południe | ul. Kałuszyńska 5a | 53,28 m | 3 pokoje | aneks kuchenny | łazienka | balkon | garaż indywidualny w budynku | 2. piętro | budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernardyńska

Sadyba,Warszawa

2 600 000 zł104 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 4-pokojowy apartament w zielonej części Mokotowa w kompleksie Villa Solar przy ulicy Bernardyńskiej. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

2 900 zł38 m² 76,32 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem rozkładowe mieszkanie o łącznej powierzchni 37,51 m2 i wysokości 2,59 m zlokalizowane na warszawskim Powiślu ul. Górnośląska 4. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lizbońska

Mokotów,Warszawa

980 000 zł71 m² 13 881 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Posiadamy w ofercie na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w Warszawie, na pięknej Saskiej Kępie. Mieszkanie o powierzchni 70,60 m , usytuowane na 7. piętrze 12-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dalanowska

Targówek,Warszawa

790 000 zł48 m² 16 632 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż ładne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47.36m2 znajdujące się na Osiedlu Prestige przy ulicy Dalanowskiej 46. Okna z ekspozycją na wschód. Mieszkanie mieści się na 3.piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana III Sobieskiego

Wilanów,Warszawa

13 500 zł140 m² 96,43 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Designersko zaprojektowany, luksusowy apartament dla wymagających! rozkład Apartament o powierzchni 140 m2 powierzchni składa się z salonu z aneksem kuchennym, z którego jest wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Targówek,Warszawa

864 500 zł54 m² 16 015,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapomnij o korkach! Dzięki własnej stacji kolejowej błyskawicznie dotrzesz do centrum. Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji bez podatku pcc Projektowane z myślą o Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

2 900 zł44 m² 65,91 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe 44m2, piętro 5/8, rok budowy 2004, przy ul. Górczewskiej 228, bemowo. Wygodna lokalizacja, korzystny dostęp do komunikacji miejskiej - blisko pętla autobusowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kierbedzia

Czerniaków,Warszawa

3 350 zł37 m² 90,54 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament świeżo po remoncie. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęty rtv i agd, składa się z: salonu z aneksem kuchennym sypialni z bardzo dużą szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siedlecka

Praga-Północ,Warszawa

3 900 zł71 m² 54,93 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy 3 pokojowe mieszkanie w budynku z 2008 roku znajdujące się na Siedleckiej 62 (praga-Północ) Na 70,3m2 składa się: -kuchnia z jadalnią -3 sypialnie -łazienka -wc -korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

3 900 zł67 m² 58,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i jasne 3 pokojowe mieszkanie w kamienicy przy ul. Wilczej w samym centrum Warszawy. Układ: kuchnia widna, oddzielna i zamykana trzy sypialnie łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiartel

Mokotów,Warszawa

640 000 zł37 m² 17 204,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży dwu pokojowego mieszkania o powierzchni 37,2 m , zlokalizowane przy ul. Wiartel. Mieszkanie znajduje się na 6. piętrze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Śródmieście,Warszawa

14 000 zł145 m² 96,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu wyjątkowy apartament na wynajem na Starej Ochocie. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość o powierzchni 145 m2 znajduje się na pierwszym piętrze w kameralnej kamienicy.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij