dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 901 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 901 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ponarska

Targówek,Warszawa

699 000 zł44 m² 15 886,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Targówek ul. Ponarska, os. Wilno - mieszkanie 44 m2 - 2 pokoje z aneksem kuchennym - duża loggia - mieszkanie bardzo zadbane - klimatyzacja Mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 44 m2 z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Antka Rozpylacza

Ulrychów,Warszawa

2 600 zł23 m² 111,49 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania (kawalerski) o powierzchni 23,32 m2 przy ulicy Antka Rozpylacza na warszawskiej Woli (ulrychów). Lokal gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niemcewicza

Stara Ochota,Warszawa

8 500 zł70 m² 121,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mówię po / I speak / - en/ru/pl/es Wyjątkowy apartament 3-pokojowy z inteligentnym systemem Smart Home | Garaż | Ochrona 24h na Starej Ochocie Oferujemy na wynajem długoterminowy stylowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Blatona

Bemowo,Warszawa

2 700 zł66 m² 40,72 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 66,3 m2, zlokalizowane przy ul. Blatona na Bemowie. W okolicy liczne sklepy, restauracja, piekarnia, placówki oświatowe. Przystanek tramwajowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Znanieckiego

Gocławek,Warszawa

3 200 zł71 m² 45,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia komfortowego, cichego i funkcjonalnego mieszkania zlokalizowanego na Gocławiu przy ul. Znanieckiego 3. Nieruchomość znajduje się na 1. piętrze w kameralnym, 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kowalczyka

Żerań,Warszawa

699 000 zł45 m² 15 430,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Place4you ma przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,30 m , zlokalizowane przy ul. Kowalczyka 1 na Białołęce. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

460 000 zł21 m² 21 873,50 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Propozycja inwestycyjna - działający najem krótkoterminowy (ok. 5 000 zł/mies. netto) Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 21,03 m , położony na czwartym piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pohoskiego

Mokotów,Warszawa

9 000 zł135 m² 66,91 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie o wysokim standardzie, położone w prestiżowej części Mokotowa przy ul. Pohoskiego, zaledwie kilka minut spacerem od stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Saska Kępa,Warszawa

1 780 000 zł76 m² 23 569,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Jeśli cenisz sobie nowoczesne osiedle, a zieleń za oknem sprawia, że łapiesz oddech to to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie. Mieszkanie o powierzchni 75,52 m2 znajduje się na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Łucka

Wola,Warszawa

1 375 000 zł68 m² 20 370,40 zł/m²

 

Piętro:13/31

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Oferta wyłącznie w naszym biurze! In English please read below! Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,50 m2 składające się z otwartego salonu połączonego z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czumy

Bemowo,Warszawa

870 000 zł58 m² 14 922,80 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Przedstawiam przytulne, czteropokojowe mieszkanie położone w fantastycznej lokalizacji, tuż obok stacji Metro Bemowo oraz rozległego, zielonego Parku Górczewska. Bliskość pełnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielone Zacisze

Bródno,Warszawa

910 000 zł54 m² 16 852 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Do sprzedania duże, przestrzenne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54m2 znajdujące się na Osiedlu Zielone Zacisze, kilka minut pieszo od wejścia do metra Kondratowicza. Lokal mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Marymont-Kaskada,Warszawa

1 649 000 zł78 m² 21 154,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, gotowe do zamieszkania, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,95 m , usytuowane na 3. piętrze w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sygietyńskiego

Praga-Południe,Warszawa

649 000 zł46 m² 14 182,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Szukasz mieszkania, które urządzisz według własnego pomysłu? Zapraszam na ul. Tadeusza Sygietyńskiego do spokojnej, a zarazem dobrze skomunikowanej części Pragi-Południe. Dlaczego warto wybrać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czapelska

Praga-Południe,Warszawa

4 700 zł62 m² 75,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu do wynajęcia piękne i słoneczne mieszkanie 3-pokojowe w doskonałej lokalizacji. Nieruchomość znajduje się 5 minut piechotą od Ronda Wiatraczna (praga-Południe) przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

750 000 zł37 m² 20 107,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Biuro nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje wyjątkowy apartament położony przy ul. Jana Kazimierza w Warszawie. Nieruchomość wyróżnia się bezpośrednim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Śródmieście,Warszawa

1 100 000 zł44 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m , zlokalizowane przy ul. Złotej w samym sercu Warszawy, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Noakowskiego

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł36 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Feel free to contact us. WE do speak english. Uwaga: jako biuro nieruchomości induo house nie pobieramy wynagrodzenia od najemcy! Zanim omówisz się na prezentację, obejrzyj wirtualny spacer klikając.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

2 550 zł35 m² 73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

> mieszkanie idealne dla singla lub pary < dostępne od 22 lutego 2026 > oferuję do wynajęcia mieszkanie o pow. 35 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze budynku z 2010 roku przy Skarbka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wawrzyszewska

Wola,Warszawa

6 000 zł64 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl, ua, ru, eng Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie z balkonem, położone w spokojnej i zielonej okolicy z dobrym dojazdem do centrum. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zelwerowicza

Sadyba,Warszawa

2 900 zł45 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Piękne, jasne i wysokie studio w małej kamieniczce na Sadybie. Wspaniała cicha lokalizacja, ale jednocześnie blisko do tramwaju i autobusu, kilka minut pieszo do najbliższych sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Taśmowa

Mokotów,Warszawa

787 000 zł33 m² 23 513,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż komfortowe i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 33,47 mkw. usytuowane na 5. piętrze w 6-piętrowym nowoczesnym budynku przy ul. Taśmowej, w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasielska

Ochota,Warszawa

599 000 zł37 m² 16 366,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Przedstawiam do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,6 m na Ochocie-Rakowcu przy ul. Jasielskiej. Budynek z 1967 r., wybudowany w technologii Rama H, po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zagłoby

Ursus,Warszawa

750 000 zł62 m² 12 057 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Nieruchomość - Lokalizacja : Osiedle Niedżwiadek Warszawa Ursus ul. Zagłoby - Metraż : 62,3 m2 - Liczba pokoi: 3 - Piętro: 3/4 - Rynek: wtórny - Stan wykończenia: do zamieszkania - Dostępność: od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Okrzei

Stara Praga,Warszawa

1 530 000 zł62 m² 24 546,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Podstawowe informacje Apartament z inwestycji marvipolu Dom przy Okrzei o powierzchni użytkowej 62,33 m2, trzypokojowy, usytuowany na pierwszym piętrze z windą. Zalety nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białołęka,Warszawa

577 700 zł34 m² 16 991,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Gotowe do wprowadzenia sprzedaż Z wyposażeniem , sprzętem agd i rtv ***ok.20min. do stacji metra *** Białołęka ul. Marii Callas 16a ok 200m. od ul.Verdiego MIESZKANIE 2 pokojowe 34 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Śródmieście Południowe,Warszawa

2 200 zł23 m² 96 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni ok 23m przy Waryńskiego tuż przy wejściu do stacji Metra Politechnika. Idealne dla pracującego studenta Kawalerka składa się z: -przestronnego pokoju ok 16m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

399 000 zł21 m² 18 847,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Do sprzedania jednopokojowy mikro Apartament 21,17 m2 na wynajem w pełni wykończony w inwestycji Apartamenty Pileckiego. Budynek o przeznaczeniu hotelarskim. Doskonała Inwestycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

6 500 zł78 m² 83,87 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wykończone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,5 m2 przy ul. Egejskiej na Mokotowie. Mieszkanie składa się z dużego salonu połączonego z kuchnią (38 m2), dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

5 400 zł80 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

We speak eng, pl, ua, ru Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 80 m , położone na 1. piętrze budynku na warszawskim Mokotowie, przy ul. Modzelewskiego. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stanisławowska

Grochów,Warszawa

2 700 zł39 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| polecam do wynajęcia ciche, słoneczne mieszkanie w kamienicy, na 3 - cim piętrze, bez windy. Powierzchnia 39m2, dwa pokoje. Rozkład - duży pokój / przejściowy / ok. 20m2 z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Podchorążych

Sielce,Warszawa

2 552 862 zł85 m² 29 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość w nowo powstającej inwestycji tuż obok Łazienek Królewskich. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to apartament o powierzchni 85.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łucka

Wola,Warszawa

960 000 zł49 m² 19 551,90 zł/m²

 

Piętro:9/30

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

We speak pl, ua, ru, eng Numer oferty: 554132 Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie - ul. Łucka, warszawa (wola) Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prystora

Ursus,Warszawa

930 000 zł52 m² 18 019,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do zapoznania się z inwestycją położoną w Warszawie, ul. Prystora 3a Przestronne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z osobną widna kuchnią o pow. 51,61m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oboźna

Powiśle,Warszawa

8 400 zł72 m² 116,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament po generalnym remoncie | Oboźna 9 | Zapraszam do wyjątkowego apartamentu w prestiżowym budynku - przy trakcie, położonym w jednej z najlepszych lokalizacji Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Podchorążych

Sielce,Warszawa

2 707 012 zł82 m² 32 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość w nowo powstającej inwestycji tuż obok Łazienek Królewskich. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to apartament o powierzchni 82.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Warszawska

Niedźwiadek,Warszawa

2 500 zł23 m² 108,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nową kawalerkę w apartamentowcu z 2026 r. znajdujące się w Ususie (ul. Warszawska). Nieruchomość o powierzchni 23 mkw składa się z: pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Eukaliptusowa

Stegny,Warszawa

9 000 zł71 m² 126,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękny apartament Z ogrodem W cichym zakątku dolnego mokotowa Mokotów Stegny | Nowy budynek | Unikalny standard | Klimatyzacja | 1 miejsce postojowe | Widok na zieleń | Ogródek | Dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

555 000 zł44 m² 12 642 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,9m2 znajdujące się przy ulicy Odkrytej 44b na Nowodworach. Mieszkanie Jest ono bardzo ustawne, jego centralną częścią jest salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowskiego

Gocław,Warszawa

797 000 zł72 m² 10 993,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Digital Broker prezentuje mieszkanie 3 pokojowe, 72,5 m2 znajdujące się na warszawskim Gocławiu przy ul. Bukowskiego 2a Bardzo blisko mieszkania będzie budowana Stacja Metra! Mieszkanie Skałda się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głębocka

Lewandów,Warszawa

1 800 zł29 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z inwestycją położoną na ul. Głębockiej 104. Mieszkanie o powierzchni 28,80M2 gotowe do wprowadzenia! Mieszkanie zadbane, czyste. Wysokość 270cm. Do lokalu nie.