dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 903 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 903 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem

Muranów,Warszawa

4 950 zł53 m² 93,40 zł/m²

 

Piętro:18/28

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 53m2, piętro 18/28 z windą, w budynku z 2000r. przy al. Jana Pawła II, śródmieście Muranów. Idealne dla singla/singielki lub pary. Oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

1 030 000 zł40 m² 25 476,10 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Idealne dla singla lub pary pracującej w pobliskich biurowcach, bądź dla osób ceniących aktywny, miejski styl życia. Zaledwie 10 minut spacerem od Placu Europejskiego / Ronda onz i 20 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stegny,Warszawa

8 000 zł115 m² 69,57 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 115m2, piętro 10/12 z windą, w budynku z 2001r. przy ul. Jana III Sobieskiego, mokotów, stegny. Idealne dla pary albo rodziny. Oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipki

Wola,Warszawa

2 700 zł44 m² 61 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** mieszkanie będzie dostępne od kwietnia 2026 **** Oferuję do wynajęcia mieszkanie o pow. 44 m2, znajdujące się na szóstym piętrze (jest nowa winda) budynku z lat pięćdziesiątych przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

4 999 zł70 m² 71,41 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość : Wyjątkowy Apartament 70m2 zlokalizowany na VII piętrze : * Przestronny salon * Aneks kuchenny * Część jadalniana * Sypialnia * Łazienka * Duży korytarz * Taras rozciągający się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bokserska

Ursynów,Warszawa

820 000 zł53 m² 15 355,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje z balkonem | Bokserska 57 - Ursynów | Po remoncie, gotowe do zamieszkania Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,4 m , zlokalizowane przy ul. Bokserskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Stegny,Warszawa

1 670 000 zł82 m² 20 373,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 81,97 m , położone na Mokotowie, na nowoczesnym osiedlu Green Mokotów przy al. gen. Władysława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

4 300 zł40 m² 107,50 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak eng, pl, ua, ru Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na warszawskiej Woli przy ul. Jana Kazimierza. Lokal znajduje się w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gotarda

Służew,Warszawa

869 000 zł56 m² 15 407,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

R e Z E R W A C J A Gotowe do wprowadzenia | 3 pokoje po generalnym remoncie | Mokotów Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łabiszyńska

Bródno,Warszawa

524 000 zł38 m² 13 973,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zgrabne dwupokojowe mieszkanie na warszawskim Bródnie, położone blisko metra, świetnie skomunikowane z centrum miasta. Pokoje 16 i 8 m2, większy połączony z kuchnią 4,55m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 300 zł47 m² 70,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po kapitalnym remoncie, składa się z oddzielnej widnej kuchni, dużego pokoju z balkonem, 2 mniejszych pokoi, łazienki z wc oraz przedpokoju. Jest umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

1 599 000 zł56 m² 28 553,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Saska Kępa | balkon | klimatyzacja | funkcjonalne 3 pokoje | gotowe do zamieszkania To mieszkanie zaskakuje przestrzenią i światłem - mimo kompaktowego metrażu daje poczucie komfortu, które zwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

890 000 zł49 m² 18 200,40 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 48,9 m2, znajdujące się na 7 piętrze 11 piętrowego budynku z 2009 roku budowy przy ul. Grójecka, 194, w inwestycji Triton Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

935 000 zł53 m² 17 641,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Do sprzedaży ciche, przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,3 m2 z balkonem i klimatyzacją, położone na warszawskim Wilanowie w Miasteczku Wilanów przy ul. Sarmackiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chmielna

Wola,Warszawa

1 850 000 zł104 m² 17 833 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1926

English version bellow Elegancki apartament z duszą przedwojennej Warszawy - Chmielna 73b Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 103,74 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krzyżówki

Białołęka,Warszawa

1 210 227 zł53 m² 22 995 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Agent prowadzący Z przyjemnością prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 52,63 metrów. Atutem jest duży zadbany taras o powierzchni 24,66m2 z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Drwęcka

Praga-Południe,Warszawa

879 000 zł49 m² 17 938,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | Dom Development | Praga-Południe Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wykończone mieszkanie z prywatnym ogródkiem, zlokalizowane przy ul. Drwęckiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Jelonki,Warszawa

720 000 zł62 m² 11 669 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Zapraszam do zakupu mieszkania z ogromnym potencjałem zlokalizowanego na Zielonym Bemowie (jelonki). Bliskość metra, spokój, zieleń w połączeniu z doskonałą infrastrukturą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 299 000 zł60 m² 21 758,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przedstawiamy Państwu śliczny dwupokojowy apartament na sprzedaż usytuowany przy ul. Sarmackiej. Mieszkanie jest po całkowitym remoncie, nowe, śliczne i pachnące. Piękne podłogi - dąb bielony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Smoleńska

Targówek,Warszawa

2 800 zł33 m² 84,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m w kamienicy z 1936 roku, zlokalizowanej przy ul. Smoleńskiej na warszawskim Targówku. To idealna propozycja zarówno dla singla, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słodowiec

Bielany,Warszawa

720 000 zł46 m² 15 483,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 3 minuty pieszo od metra - Bielany, ul. Słodowiec 10 Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,5 m , położone na ostatnim piętrze 10-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

2 680 zł42 m² 64,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie Typu Studio z wydzialoną częścią sypialnianą! Wyposażenie: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaliskiego

Bemowo,Warszawa

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zadbana kawalerka w kamienicy 1956 r. z oddzielną kuchnią. Mieszkanie znajduje się przy ul. Kaliskiego 25, przy wat, bemowo. Jest to zielona i spokojna część Bemowa blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerniakowska

Czerniaków,Warszawa

884 000 zł59 m² 14 983 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m2, położone na parterze w zadbanym, 10-piętrowym budynku. Lokal został zaprojektowany w standardzie premium.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

4 500 zł30 m² 152,03 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

We speak pl, ua, ru, eng Numer oferty: 913026 Do wynajęcia mieszkanie typu studio o powierzchni prawie 30 m . Mieszkanie jest częściowo umeblowane. W wyposażeniu znajduje się kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Herbu Oksza

Szamoty,Warszawa

2 950 zł40 m² 74,12 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | klimatyzacja | balkon | garaż | ursus Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,80 m z balkonem, położone w Warszawie przy ul. Herbu Oksza 29,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

2 520 zł34 m² 74,89 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie Typu Studio! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną, rozkładaną sofę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Kasprzaka

Odolany,Warszawa

535 000 zł24 m² 22 153,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż funkcjonalne studio przy ul. Kasprzaka na Woli. Kawalerka o powierzchni 24m2 położone na 1 piętrze w 6 piętrowym apartamentowcu z 2016 roku. Składa się z pokoju, aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Las Bielański,Warszawa

450 000 zł26 m² 17 307,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Ofertujemy 1 pokojowe mieszkanie (26 m2) na warszawskich Bielanach (ul.Szekspira) tuż przy stacji Metro Wawrzyszew. Rozkład nieruchomości: - 1 pokój z kuchnią w aneksie oraz przedpokojem; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

755 000 zł40 m² 18 875 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu Warszawy, przy ul. Grzybowskiej - lokalizacja, która sprzedaje się sama i gwarantuje bardzo wysokie zainteresowanie zarówno wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

1 150 000 zł36 m² 31 944,40 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Ekskluzywny apartament w prestiżowym kompleksie Mennica Residence - centrum Warszawy Westate Wola ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament znajdujący się w prestiżowym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mała

Praga-Północ,Warszawa

929 000 zł55 m² 16 984 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania znajdującego się w świetnej lokalizacji przy ulicy Małej 15a na warszawskiej Pradze-Północ. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magiczna

Białołęka,Warszawa

999 000 zł68 m² 14 691,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Białołęka ul. Magiczna > stacja metra Kondratowicza 10 min autobusem > bezpośrednio obok osiedla poczta, paczkomaty, kościół, mnóstwo sklepów (m.in. Biedronka, Lidl, stokrotka, rossman, pepco),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Odolany,Warszawa

719 000 zł36 m² 20 134,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szukasz mieszkania, które będzie wygodne do życia, a jednocześnie świetnie sprawdzi się jako inwestycja? Ta nieruchomość łączy funkcjonalny układ, bardzo dobrą lokalizację i duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Praga-Północ,Warszawa

2 150 000 zł90 m² 23 780,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż elegancki apartament w nowoczesnej inwestycji Wileńska Express zlokalizowanej na Pradze Północ. Nieruchomość z kategorii premium, z dopracowanym każdym detalem wnętrza. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Gagarina

Mokotów,Warszawa

540 000 zł22 m² 24 545,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Jednopokojowe mieszkanie na Mokotowie w pobliżu Łazienek Królewskich w pełni wyposażone z miejscem postojowym. Wyjątkowe, pełne naturalnego światła i słońca studio w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Salamandry

Gocław,Warszawa

869 000 zł68 m² 12 864,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na wyłączność sprzedaży mieszkania na Gocławiu. Cechy nieruchomości: sprzedam bardzo ładne i ustawne 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Salamandry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

939 000 zł50 m² 18 965,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Miasteczka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białołęka,Warszawa

780 000 zł73 m² 10 655,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Warszawskiej Białołęce tuż przy Józefa Mehoffera. Mieszkanie dostępne do wprowadzenia od zaraz. Budynek: niska zabudowa z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

5 000 zł62 m² 80,65 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwustronne, eleganckie, 3 pokojowe mieszkanie położone na prestiżowym osiedlu na Woli, ulica Jana Kazimierza 57a Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze o powierzchni ok 62m2 Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jałtańska

Stegny,Warszawa

520 000 zł32 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

1-pokojowe mieszkanie, jednostronne, o powierzchni 32 m , zlokalizowane przy ul. Jałtańskiej 4 na osiedlu Stegny (mokotów). Lokal mieści się na 8. piętrze zadbanego, 10-piętrowego budynku.