dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 903 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 903 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Warszawa

4 200 zł38 m² 110,53 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 38 mkw., położone w samym centrum Warszawy przy ul. Górskiego, w zadbanej kamienicy z 1955 roku. Okna wychodzą na spokojny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

559 999 zł34 m² 16 451,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie do remontu o powierzchni 34,04 m , położone na Saskiej Kępie, przy ul. Międzynarodowej w Warszawa. Nieruchomość z dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

830 000 zł46 m² 18 225,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Sprzedam bezpośrednio stylowe i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Sobieskiego 109 w Warszawie. Lokal przeszedł kapitalny remont i został zaprojektowany tak, aby zapewnić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernardyńska

Mokotów,Warszawa

899 500 zł47 m² 19 170,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,92 m , zlokalizowane w budynku z 2014 roku. Nieruchomość wyróżnia się ponadstandardową wysokością pomieszczeń - 2,82 m, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tczewska

Bielany,Warszawa

4 400 zł55 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie znajdujące się na osiedlu Imaginarium przy ul. Tczewskiej (róg Gwiaździstej). Mieszkanie ma powierzchnię 55 m2 i znajduje się na drugim piętrze. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Figiel

Szczęśliwice,Warszawa

2 649 000 zł103 m² 25 711 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Tylko tu! Feliz Residence przy samym Parku Szczęśliwickim. Zapraszam do wyjątkowego apartamentu, usytuowanego na kameralnym osiedlu o willowym charakterze przy samym Parku Szczęśliwickim. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

2 950 zł38 m² 77,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 38m2, klimatyczne w świetnej lokalizacji między Aleją Niepodległości a ulicą Wołoską. Około 7 minut piechotą do stacji metra Racławicka. Przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

880 000 zł45 m² 19 555,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wykończone, pachnące nowością mieszkanie z ogródkiem - Bulwary Praskie, jagiellońska 81a Brak podatku pcc po stronie kupującego. Na sprzedaż oferuję nowe, w pełni wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

2 679 600 zł122 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż komfortowy, cichy i przestronny 3-pokojowy apartament o powierzchni 121,8 m ( z możliwością łatwego wydzielenia 4-go pokoju, plan deweloperski przewidywał 5 pokoi),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

2 350 zł20 m² 117,50 zł/m²

 

Piętro:9/24

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mała, ale bardzo ładna i w pełni wyposażona kawalerka na ulicy Kasprzaka 29, w nowym budynku, na 9 piętrze z balkonem i garażem. Wysoki standard. Świetna lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

5 300 zł68 m² 77,71 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz mieszkania w wyjątkowo dobrej lokalizacji, położonego na nowoczesnym, cichym, zielonym osiedlu na pograniczu Saskiej Kępy i Gocławia - ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

3 400 zł52 m² 64,76 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 52,5 m, zlokalizowane na Dolnym Mokotowie, przy ul. Bobrowieckiej. Dostępne od już. Mieszkanie dla pary, singla. Opis mieszkania: znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

1 950 000 zł88 m² 22 159,10 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowy, 4-pokojowy apartament o powierzchni 88,3 m , położony na Górnym Mokotowie - w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siennicka

Praga-Południe,Warszawa

2 300 zł27 m² 86,47 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka z ogródkiem i miejscem postojowym w garażu podziemnym. Mieszkanie znajduje się na parterze eleganckiego apartamentowca z 2021roku, na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

10 500 zł91 m² 115,38 zł/m²

 

Piętro:14/18

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W samym centrum Warszawy, w prestiżowym budynku przy ul. Grzybowskiej 4, oferujemy na wynajem wyjątkowy apartament o powierzchni 91 m2, położony na 14 piętrze. To przestrzeń zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

4 200 zł54 m² 78,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasny, przestronny, cichy apartament 53,5 m z miejscem postojowym w sercu Miasteczka Wilanów Mościcki Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu przestronnego, dwupokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

690 000 zł51 m² 13 495 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Rozkładowe / balkon /okazja/ Oferujemy jasne, funkcjonalne mieszkanie z trzema niezależnymi pokojami, położone przy Broniewskiego 95. Lokal wyróżnia się bardzo dobrym doświetleniem oraz dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śniadeckich

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł35 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem ciche, jednopokojowe mieszkanie położone na terenie Śródmieścia, przy ul. Śniadeckich. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w pięciopiętrowej kamienicy z połowy lat 50-tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żabińskiego

Kabaty,Warszawa

750 000 zł52 m² 14 340,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Sprzedam bezpośrednio 2-pokojowe, słoneczne mieszkanie własnościowe w cichej i zielonej części Ursynowa, tuż przy metrze Natolin (240 metrów 4 minuty piechotą). Cena: 750 000 zł 14 231.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jarocińska

Praga-Południe,Warszawa

4 500 zł62 m² 72,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dla osób bez zwierząt. Do wynajęcia jasne, zupełnie nowe, świeżo wykończone mieszkanie położone w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy przy ul. Jarocińskiej na Pradze Południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

2 740 zł37 m² 74,05 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Westate Włochy prezentuje do wynajęcia bardzo ładne, świeżo po generalnym remoncie mieszkanie o powierzchni 37 m , położone dosłownie kilkanaście kroków od stacji metra Pole Mokotowskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grójecka

Stara Ochota,Warszawa

3 200 zł32 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne dwupokojowe mieszkanie na Starej Ochocie-Plac Narutowicza o powierzchni 32 m2. W skład lokalu wchodzą: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, - łazienka, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górny Mokotów,Warszawa

698 000 zł45 m² 15 511 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Górny Mokotów! Metro Pole Mokotowskie! Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie 45m2 z widną kuchnią Usytuowane na wysokim parterze budynku 10-piętrowym z 1969r przy ulicy Bruna Sam budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Górny Mokotów,Warszawa

3 600 zł54 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| polecam do wynajęcia klimatyczne mieszkanie, z pięknym widokiem na pełne zieleni podwórze m.in. uroczą wierzbę. Ciche! Lokal dwupokojowy, w dobrym stanie, położony w przedwojennej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Racjonalizacji

Mokotów,Warszawa

5 425 zł60 m² 90,42 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne mieszkanie 60 m - 3 pokoje z aneksem kuchennym i łazienką, położone na Mokotowie, w rejonie Służewca, w nowoczesnym apartamentowcu z 2020 roku. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

2 800 zł32 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalna i bardzo cicha kawalerka o powierzchni 32 m , zlokalizowana przy ul. Międzynarodowej 46/48a. Mieszkanie idealne dla jednej osoby świetne do pracy i nauki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Habicha

Ursus,Warszawa

3 200 zł48 m² 67 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest dostępne od zaraz, stanowi świeżą ofertę na rynku nieruchomości. Informacje O nieruchomości: mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m2 , przy ulicy Edwarda Habicha, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Villardczyków

Ursynów,Warszawa

610 000 zł35 m² 17 329,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie o powierzchni 35,2 m , usytuowane na parterze czterokondygnacyjnego budynku z 2000 roku, zlokalizowanego na cichym i strzeżonym osiedlu przy ul. Villardczyków, w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Wyględów,Warszawa

849 000 zł56 m² 15 133,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56.10 m przy ul. Etiudy Rewolucyjnej 15/17 na Mokotowie ( osiedle Wyględów). Lokal położony na trzecim piętrze w zadbanym, 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górna Droga

Ursus,Warszawa

579 000 zł48 m² 12 062,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

**zadbane 2-pokojowe mieszkanie z garderobą, loggią i dużą łazienką - Ursus** Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,6 m , położone na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wandy

Saska Kępa,Warszawa

450 000 zł18 m² 24 972,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, praga Południe (saska Kępa), ul. Wandy 15 Metraż: 18,02 m2 + balkon 2,3 m2 + piwnica 4,5 m2 Piętro: 1/3 Rok budowy: 1963 Stan prawny: spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

2 350 zł20 m² 117,50 zł/m²

 

Piętro:9/24

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

899 000 zł40 m² 22 475 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Są mieszkania, które od pierwszego momentu dają poczucie komfortu i dopracowania w każdym detalu - właśnie taka jest ta nieruchomość na warszawskiej Woli. To przestrzeń zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krochmalna

Mirów,Warszawa

7 500 zł52 m² 143,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament W centrum dla pierwszego najemcy Doskonała lokalizacja | Umeblowane | Komórka lokatorska | Miejsce w garażu | Balkon | Dostępny od 1 lutego ***** rozkład pomieszczeń: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gieysztora

Wilanów,Warszawa

1 199 000 zł59 m² 20 405 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Eurovilla prezentuje nowoczesny apartament z 2 sypialniami, 15-metrowym tarasem i komórką lokatorską, na sprzedaż w Miasteczku Wilanów. Apartament został urządzony bardzo wygodnie.