dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 905 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 905 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazachska

Miasteczko Wilanów,Warszawa

565 000 zł54 m² 10 463 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie jest nowe (doskonale wykończone!), bardzo zadbane, kompletnie umeblowane, nie zamieszkałe. Do zamieszkania od zaraz. Serdecznie zapraszam Bartek

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zamenhofa

Śródmieście,Warszawa

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w urokliwej części Muranowa. Mieszkanie jest po remoncie. Składa się z 2 pokoi, kuchni oraz łazienki z toaletą.Bardzo ładne, ciche położenie, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Iwicka

Śródmieście,Warszawa

1 350 zł25 m² 54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne, przytulne mieszkanie na ulicy Iwickiej w cichej, zielonej okolicy przy Łazienkach Królewskich. Mieszkanie czyste Pokój z aneksem kuchennym, łazienka odnowiona, balkon. Dla jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sybilli

Żoliborz,Warszawa

639 000 zł80 m² 7 987,50 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Atrakcyjne mieszkanie na Sadach Żoliborskich przy ulicy Sybilli. Widne, zadbane wykończone w wysokim standardzie. Na powierzchnię 80m2 składają się; salon 22 m2, pokój 16m2, pokój 9m2, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wawer

Wawer,Warszawa

3 500 zł150 m² 23,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia luksusowe, wykańczane marmurem, apartamenty, dla wymagających klientów. Apartement, piękny, cichy i wygodny może stać się domem z dala od własnego domu - w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Żaryna

Mokotów,Warszawa

10 000 zł90 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prestiżowe osiedle Ekopark tuż obok Pól Mokotowskich. Salon z kuchnią, sypialnia, gabinet z garderobianymi szafami, dwie łazienki (duża przy sypialni z prysznicem, wanną, tv i mała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

2 400 zł59 m² 40,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne dwupokojowe mieszkanie w Warszawie na Ochocie na ul. Włodarzewskiej przy parku Szczęśliwickim. z pełnym wyposażeniem -apartament. Blisko szkoła, centrum rekreacji, centra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bobrowiecka

Sielce,Warszawa

2 649 zł62 m² 42,73 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zachęcam do wynajęcia 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 62m2 z dużym, urządzonym tarasem w Dzielnicy Mokotów (sielce) - dojazd do centrum zajmuje ok. 10 minut. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dymińska

Żoliborz,Warszawa

280 000 zł37 m² 7 567,57 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Zapraszam na prezentację! Polecam dwa pokoje położone w budynku przy metrze Dworzec Gdański. Mieszkanie położone jest na siódmym piętrze w budynku 10- cio piętrowym, który jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tamka

Śródmieście,Warszawa

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym po generalnym remoncie. Mieszkanie ciche. Możliwość parkowania samochodu na zamkniętym podwórku. Zapraszamy na prezentację podobnych i innych ofert.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 700 zł33 m² 51,52 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Powiśle, blisko Nowy Świat, krakowskie Przedmieście - Uniewersytet, stare miasto, budynek połozony w parku. Mieszkanie słoneczne z dużą loggią, 2 pokoje częściowo umeblowane; stół,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Heroldów

Młociny,Warszawa

299 000 zł42 m² 7 119,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Słoneczne i przestronne mieszkanie na warszawskich bielanach(młociny) przy ulicy Heroldów o powierzchni 42m2. Zlokalizowane na parterze w niskim czteropiętrowym budynku z windą(.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Szyprów

Mokotów,Warszawa

4 800 zł80 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wykończone przestronne mieszkanie 3 pokojowe położone w części apartamentowej osiedla Marina Mokotów. Umeblowane i wyposażone w wysokim standardzie. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jugosłowiańska

Gocław,Warszawa

450 000 zł74 m² 6 081,08 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie 74m2 widne, przestronne, w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym! W skład mieszkania wchodzą pomieszczenie takie jak: 3 duże pokoje, łazienka 8m2, hall x2, widna kuchnia! Atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 550 zł35 m² 44,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio wynajmę czyste, zmodernizowane, umeblowane mieszkanie w cichym centrum Warszawy.Koszt mieszkania 1550 zł+media(prąd, woda, czynsz)460zł. W wypadku nadpłaty - zwrot. Mieszkanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

2 850 zł50 m² 57 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie z widną kuchnią i dwoma balkonami. W budynku winda. Kuchnia w aneksie połączona z dużym pokojem. Łazienka osobno z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Chełmska

Mokotów,Warszawa

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowocześnie urządzona przytulna kawalerka o powierzchni 35 m2 z tarasem o pow. 7,5 m2. Zlokalizowana na Dolnym Mokotowie na strzeżonym osiedlu (ochrona i monitoring), do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Kabaty

Kabaty,Warszawa

2 300 zł54 m² 42,59 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, w pełni umeblowane, słoneczne mieszkanie (pow. 54m2) w prestiżowej dzielnicy Kabaty. Nowe, zadbane mieszkanie urządzone w ciepłym klimacie. Składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Freta

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł66 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w kamienicy przy ul. Freta. Powierzchnia 66 m2. Czynsz 3000 zł miesięcznie. Bardzo przytulne i słoneczne mieszkanie usytuowane na 3-cim piętrze zabytkowej nowomiejskiej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Skoroszewska

Ursus,Warszawa

2 100 zł68 m² 30,88 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne, przestronne, rozkładowe i jasne mieszkanie o powierzchni 68 m² w nowym budownictwie w Ursusie ( Ursus - Skorosze ) Składa się z pokoju z widną kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

5 500 zł147 m² 37,42 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ciekawe, nietuzinkowe dwupoziomowe mieszkanie w centrum Warszawy. Mieszkanie składa się z dwóch połączonych mieszkań z niezależnymi wejściami o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warecka

Śródmieście,Warszawa

3 300 zł60 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowo wyposażone dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym w samym Centrum miasta. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Kuchnia otwarta na duży pokój. W salonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 300 zł56 m² 58,93 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne dwupokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Bukowińskiej. Mieszkanie pierwszy raz wynajmowane, nowocześnie i gustownie w pełni umeblowane, wyposażone w agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

1 800 zł52 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam! Mam do wynajęcia ładne mieszkanie 2-pokojowe w świetnym punkcie komunikacyjnym na Bemowie (górczewska/lazurowa). Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w trzypiętrowym bloku z 2000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śniadeckich

Śródmieście,Warszawa

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne mieszkanie 2 pokojowe w rejonie Placu Konstytucji z możliwością wynajmu na biuro. Świetna oferta dla ludzi biznesu, pracujących, studiujących, wszystkich szukających wygodnego lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Paca

Praga-Południe,Warszawa

1 800 zł52 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w pełni umeblowane,odmalowane,duża łazienka,kuchnia oddzielnie,sypialnia i salon,garaż podziemny na pilota,posesja ogrodzona z domofonem .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. 3 Maja

Śródmieście,Warszawa

2 100 zł60 m² 35 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Chciałam zaproponować lokal mieszkalny do najmu -gotowy do natychmiastowego zamieszkania.Mieszkanie na Powiślu Al. 3 maja -w kamienicy, bardzo wysokie, w pełni umeblowane, po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kabacki Dukt

Kabaty,Warszawa

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio wynajmę przy stacji metra Kabaty 2 oddzielne pokoje ( 17m i 13m) z oddzielną widną kuchnią ( 6,5m), łazienką z prysznicem (4,5m), przedpokojem z wbudowanymi szafami -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

1 900 zł45 m² 42,22 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio Do wynajęcia mieszkanie przy ulicy Jana Pawła II 36 - między Elektoralną a al.Solidarności. Ścisłe centrum wszędzie blisko - 2 przystanki do Złotych Tarasów - 4 do Arkadii. 45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

4 600 zł110 m² 41,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W pełni umeblowane i wyposażone i umeblowane mieszkanie z miejscem garażowym pod budynkiem i komórką lokatorską. Na powierzchni 110m2 znajdują się_salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyględowska

Mokotów,Warszawa

3 800 zł75 m² 50,67 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

wynajmę nowocześnie urzadzone mieszkanie. Lokalizacja; marina Mokotów, ul Wyględowska 8. Trzy pokojowe mieszkanie na 6 pietrze z duzym balkonem wychodzacycm na "jeziorko"sypialnia z garderowbą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Racławicka

Ochota,Warszawa

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne mieszkanie o bardzo dobrej lokalizacji w nowoczesnym apartamentowcu. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Do lokalu przynależy miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

2 250 zł55 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w wysokim standardzie wykończenia. Sypialnia, łazienka, przedpokój, garderoba, salon połączony częściowo z kuchnią, duży balkon/ogródek 25m2.Zamnkięte strzeżone osiedle vis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Wawer

Wawer,Warszawa

612 000 zł100 m² 6 107,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

DO sprzedania! Przeuroczo położone, gustownie wykończone i urządzone, funkcjonalne mieszkanie w segmencie w okol. Centrum Zdrowia Dziecka. Mieszkanie jest dwupoziomowe na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł63 m² 50,79 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kamienica po generalnym remoncie w 2013 roku. Nowa elewacja, nowe windy, eleganckie klatki schodowe i patio. Mieszkanie w samym centrum Warszawy na ul Marszałkowskiej pomiędzy ul. Wilczą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, al. Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

1 350 000 zł164 m² 8 231,71 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Wyjątkowy apartament - unikat w skali Warszawy. Wybudowany przez Hochtifef Polska budynek apartamentowo-biuro graniczy z torem wyścigów konnych na Służewcu. Apartament posiada 40m2 taras,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żelazna

Marymont-Kaskada,Warszawa

289 000 zł38 m² 7 605,26 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie własnościowe spółdzielcze, dwupokojowe (38 m2), rozkładowe, położone na 7 (ostatnim) piętrze budynku z 1967 roku zbudowanego z cegły, w okolicy ul. Żelaznej i al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kowalczyka

Białołęka,Warszawa

160 000 zł44 m² 3 611,74 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Odstąpię partycypację na dwupokojowe mieszkanie tbs Warszawa ul. Kowalczyka 16 o powierzchni 44,3m2, usytuowane na 10 piętrze. Salon z aneksem kuchennym ( około 26 m 2), sypialnia (9,6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

419 000 zł46 m² 9 148,47 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Nowo urządzony i całkowicie wyposazony apartament (45,80 m2, dwa pokoje) znajdujacy się 15 minut od Centrum w jednym z najpiękniejszych i najciekawszych miejsc w Warszawie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczęśliwicka

Ochota,Warszawa

420 000 zł54 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Pokoje:22 mkw, 17 mkw, jadalnia z aneksem kuchennym 11 mkw, łazienka 4,5 mkw. Mieszkanie po remoncie, wyposażone, umeblowane, czyste, w dobrym guście - klasyczna elegancja. Ogłoszenie nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

5 000 zł140 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Gotowe do wynajęcia bardzo przestronne (140 m) i piękne 4-pokojowe 2-kondygnacyjne mieszkanie w okolicach parku Szczęśliwickiego przy ul. Włodarzewskiej. Osiedle z 2004 roku ogrodzone,.