dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 903 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 903 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Augustówka

Mokotów,Warszawa

251 zł36 m² 6,97 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament dwupokojowy na Mokotowie na Doby Mieszkanie składa się z: sypialni z dużym łóżkiem, stolikami nocnymi oraz szafą Salonu połączonego z kuchnią gdzie znajduję się wygodna sofa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

680 000 zł43 m² 15 814 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 43M2, 2 pokoje, wola, ul.KASPRZAKA (Warszawa, Wola, Kasprzaka) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Książęca

Śródmieście,Warszawa

9 500 zł93 m² 101,71 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowy apartament na Śródmieściu blisko Placu Trzech Krzyży. Bardzo dobrze skomunikowane z miastem. Możliwość umeblowania według własnego pomysłu. 1 miejsce parkingowe i komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Willowa

Stary Mokotów,Warszawa

3 350 zł41 m² 81,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje, pow. 41 m2 - Idealne dla singla / Pary - wysoki standard - Stary Mokotów, ul. Puławska / Park Morskie Oko do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 41 m2, po remoncie i przebudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łowicka

Mokotów,Warszawa

649 000 zł45 m² 14 422,20 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje, bezpośrednio, mokotów, ul. Łowicka, metro Racławicka idealne dla pary Sprzedam bezpośrednio 2 pokoje (45m2) na 4-piętrze w bloku przy ulicy Łowickiej. Cechy mieszkania i budynku:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kacza

Nowolipki,Warszawa

2 400 zł61 m² 39,34 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia na cele biurowe lub mieszkalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m2, położone na drugim piętrze w 10-cio piętrowym budynku na ul. Kaczej - kompleks mieszkaniowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Omulewska

Praga-Południe,Warszawa

269 zł38 m² 7,08 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament dwupokojowy na Pradze Południe Mieszkanie składa się z: niewielkiej ale eleganckiej sypialni z dużym łóżkiem, szafą oraz lampką Salonu połączonego z kuchnią gdzie znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

3 600 zł64 m² 55,93 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/budynek: mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze w siedmiopiętrowym apartamentowcu przy ul. Chodkiewicza na prestiżowym osiedlu Eko Park na Górnym Mokotowie. Uznawanym za jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szegedyńska

Wrzeciono,Warszawa

496 000 zł37 m² 13 405,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Wykończone w podwyższonym standardzie mieszkanie, gotowe do zamieszkania od zaraz, bez dodatkowych nakładów finansowych, 2-pokojowe z z aneksem kuchennym, o powierzchni 37 m2. Zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Augustówka

Mokotów,Warszawa

251 zł36 m² 6,97 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

899 000 zł60 m² 14 983,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio z pełnym wyposażeniem jak na zdjęciach. -Powierzchnia: 60 m -liczba pokoi: 3 -rodzaj zabudowy: blok -piętro: 3 -stan wykończenia: do zamieszkania Mieszkanie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

520 000 zł54 m² 9 683 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na ostatnim 10.piętrze w 10.piętrowym bloku z windą przy ulicy Ludwika Kondratowicza. Atutem mieszkania jest jego szczytowe położenie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kierbedzia

Mokotów,Warszawa

856 000 zł66 m² 12 954 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Warszawa Mokotów Apartament 3 pokoje śliczne wnętrza! Zapraszamy na prezentację! Mieszkanie świetnie się wynajmuje przynosząc spore zyski! Zapraszam do zapoznania z ofertą niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

2 700 zł42 m² 64,75 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni około 42m2 typu studio, położone w eleganckim apartamentowcu przy ul. Słomińskiego w Warszawie, 100 metrów od stacji metra Dworzec Gdański. Całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Piwarskiego

Mokotów,Warszawa

340 000 zł20 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie posiada salon oraz kuchnię z w pełni zabudowanym i wyposażonym w sprzęty agd lodówkę i płytę elektryczną. Łazienka z prysznicem, wykończona wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 490 000 zł100 m² 14 904,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

4-pokojowe jednopoziomowe mieszkanie (99.97 m2), z pełnym wyposażeniem i umeblowaniem (+2 miejsca postojowe w garażu podziemnym) gotowe do zamieszkania. Mieszkanie znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Goleszowska

Odolany,Warszawa

2 800 zł36 m² 76,71 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowocześnie zaprojektowane przez architekta nowe dwupokojowe mieszkanie. Właściciele przy współpracy z architektem stworzyli komfortową przestrzeń z oddzielną sypialnią, salonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kabacki Dukt

Ursynów,Warszawa

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do do wynajęcia na Kabtach! Mieszkanie o powierzchni 35 m2 znajduje się na strzeżonym osiedlu, w bloku z windą z 2003 roku. Usytuowane jest na 3 piętrze. Pokój jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czumy

Bemowo,Warszawa

469 000 zł36 m² 13 027,80 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje, bezpośrednio, bemowo, ul. Czumy, bemowo Ratusz idealne dla pary Sprzedam bezpośrednio 2 pokoje na 4-piętrze w bloku przy ulicy Czumy. Cechy mieszkania i budynku: powierzchnia 36m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

749 000 zł54 m² 13 973,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Przestronne mieszkanie w przedwojennej odnowionej kamienicy na warszawskiej Woli. Mieszkanie jest odświeżone, gotowe do wprowadzenia. Charakteru dodają wnętrzu półokrągłe okna. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dywizjonu 303

Bemowo,Warszawa

251 zł35 m² 7,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament na Doby, bemowo! Dla nawet 5 osób :-) Do wynajęcia nowe mieszkanie przy ulicy Dywizjonu 303, dzielnica Bemowo, warszawa. Składa się z pokoju, gdzie znajduję się wygodna sofa, stół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Górny Mokotów

Górny Mokotów,Warszawa

1 850 zł36 m² 51,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

1-pokojowe, umeblowane przy metro - pole mokotowskie; pokój z aneksem kuchennym. Umeblowane i wyposażone. Pokój 29 m2 z narożnikiem skórzanym, za parawanem zagospodarowana część do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ochota

Ochota,Warszawa

479 000 zł37 m² 12 946 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Komfortowy rozkład w najbardziej pożądanej okolicy pod kątem najmu inwestycyjnego. Na granicy Rakowca i Włoch, do Centrum Warszawy 15 minut a do Lotniska 10 minut. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Minerska

Wawer,Warszawa

830 000 zł79 m² 10 519,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie na granicy Pragi Południe i Wawra, w kameralnym budynku (9 mieszkań w budynku). Budynek usytuowany jest w bardzo spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gajkowicza

Targówek,Warszawa

404 000 zł33 m² 12 242 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Do sprzedanie ładne mieszkanie o powierzchni 33m2 znajdujące się nieopodal Stacji Metra Trocka i Targówek Mieszkaniowy. Lokal mieści się na 6.piętrze w 10.piętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

3 200 zł54 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja / reservation nie pobieramy wynagrodzenia od najemcy! Do wynajęcia przestronne 2-pokojowe (54 m2) mieszkanie w odnowionej kamienicy z 1956r zlokalizowane na Starym Żoliborzu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

840 000 zł61 m² 13 770,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Sprzedam przestronne dwupokojowe mieszkanie. W łazience prysznic, kuchnia w pełni wyposażona, z małą spiżarnią. Z dużego salonu wyjście na taras, gdzie można odpocząć. Widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Belwederska

Mokotów,Warszawa

251 zł35 m² 7,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament dwupokojowy na Mokotowie Mieszkanie składa się z: pokoju gdzie znajduję się duże łóżko, wygodna sofa, stół z krzesłami, telewizor, szafa Pokoju z wygodą sofa, stolik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Argentyńska

Saska Kępa,Warszawa

1 235 000 zł70 m² 17 642,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Kto: agencja Partner House kontakt: wiadomość prywatna/kontakt telefoniczny co: apartament 70 metrów gdzie: saska Kępa, argentyńska za ile: 1 235 000 zł od kiedy: od zaraz - Pięknie wykończone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stalowa

Nowa Praga,Warszawa

2 400 zł38 m² 63 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia od 1 kwietnia, umeblowane dwupokojowe mieszkanie na warszawskiej Pradze, w budynku przy ul. Stalowej. Mieszkanie znajduję się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pajdaka

Białołęka,Warszawa

1 700 zł44 m² 38,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna, przestronna umeblowana i wyposażona kawalerka gotowa do zamieszkania. W mieszkaniu jest wiele szaf i miejsca do przechowywania. oddzielna widna kuchnia z piekarnikiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gagarina

Mokotów,Warszawa

259 zł40 m² 6,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament dwupokojowy na Mokotowie Mieszkanie składa się z: eleganckiej sypialni z dużym łóżkiem, stolikami nocnymi oraz szafą Salonu połączonego z kuchnią gdzie znajduję się wygodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

2 700 zł39 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład: salon, sypialnia, kuchnia, łazienka, garderoba, balkon standard: przytulne mieszkanie znajdujące się w nowoczesnej inwestycji "apartamenty Murano" przy ulicy Pokornej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Plac Aleksandra Rembowskiego

Sadyba,Warszawa

790 000 zł58 m² 14 482,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Szukasz przestronnego mieszkania o ustawnym rozkładzie? Lubisz wypoczywać na świeżym powietrzu? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Osiedle zlokalizowane jest w otulinie Rezerwatu Przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

599 000 zł48 m² 12 461 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Przedstawiam państwu mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy. Jeśli chodzi o lokalizację, nie można trafić lepiej. Zaledwie 200m do stacji metro Rondo onz Spacerem 7 minut do ch Złote tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 400 zł64 m² 53,13 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wygodne mieszkanie idealne dla studentów, pracowników firm mieszczących się w okolicach ul. Domaniewskiej oraz osób ceniących szybki dostęp do transportu zbiorowego - obok stacja metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłopickiego

Praga-Południe,Warszawa

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 30m2 znajdujące się w świetnej lokalizacji przy ul. Chłopickiego 7/9 na warszawskiej Pradze-Południe w pobliżu Placu Szembeka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szklanych Domów

Praga-Południe,Warszawa

630 000 zł46 m² 13 695,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Klimatyczne 2 pokoje od architekta wnętrz, zlokalizowane w niskim, 3 piętrowym budynku z cegły, na kultowym Osiedlu Młodych. Dobrze skomunikowana, cicha okolica, blisko Parku J. Polińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Solidarności

Mirów,Warszawa

525 000 zł37 m² 14 189,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się ze świetną ofertą - dwupokojowe mieszkanie położone niemal w samym Centrum Warszawy - idealna komunikacja z całym miastem. Mieszkanie o powierzchni 36.6 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

999 000 zł72 m² 13 880,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękne, trzypokojowe mieszkanie na Warszawskim Bemowie przy ul. Batalionów Chłopskich. Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 71,79 m2 położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Migdałowa

Natolin,Warszawa

619 000 zł46 m² 13 456,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe (46m2) w bloku przy ulicy Migdałowej. Idealne dla pary Cechy i zalety mieszkania: mieszkanie jest świeżo po remoncie W pełni wyposażona widna kuchnia.