dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 904 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 904 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Stanów Zjednoczonych

Gocław,Warszawa

1 069 000 zł59 m² 17 996,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zapraszam na prezentację mieszkania przy samym Jeziorku Gocławskim - Po remoncie kuchni i łazienki w zeszłym roku - Bardzo dobry stan techniczny - Widok i zejście nad jeziorko - Zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Próżna

Śródmieście,Warszawa

929 000 zł28 m² 33 769,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1928

Ekskluzywna, wyjątkowo funkcjonalna kawalerka w Centrum Warszawy, tuż przy Placu Grzybowskim i stacji metra Świętokrzyska. Także inna komunikacja miejska w bezpośredniej bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeńców

Bemowo,Warszawa

4 210 zł67 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Komfortowe 3-pokoje z oddzielną kuchnią! Wyposażenie: salon wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Stare Bielany,Warszawa

3 200 zł46 m² 69,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na wynajem, dostępne od zaraz, położone na Starych Bielanach w klimatycznej kamienicy z 1955 roku. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łucka

Wola,Warszawa

4 000 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:16/30

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie (w formie najmu okazjonalnego) w centralnej części Warszawy przy ul. Łuckiej administracyjnie przynależność do Woli. Mieszkanie o powierzchni 50 m2, na którą składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Targowa

Stara Praga,Warszawa

424 975 zł25 m² 16 999 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1928

Sprzedam kawalerkę/2 pokoje na warszawskiej Pradze przy ulicy Targowej. Przedwojenna Kamienica z wyremontowaną fasadą. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Dworzec Wileński, galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Ulrychów,Warszawa

880 000 zł49 m² 17 839 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Twoje miejsce na woli Otwórz drzwi do komfortowego życia w jednym z najbardziej pożądanych rejonów Warszawy! To mieszkanie to połączenie nowoczesności, funkcjonalności i doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Waldorffa

Bemowo,Warszawa

3 300 zł39 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia stylowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39 mkw z balkonem, położone przy ul. Waldorffa na warszawskim Bemowie. Lokal znajduje się na trzecim piętrze nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grodkowska

Bemowo,Warszawa

780 000 zł46 m² 16 774,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Szukasz mieszkania w dobrze skomunikowanej części Warszawy, które łączy komfort codziennego życia z dostępem do zieleni i pełnej infrastruktury? To 2-pokojowe mieszkanie na Bemowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

1 400 000 zł73 m² 19 065,80 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przy tej ofercie Osoba prowadząca Na sprzedaż eleganckie i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71 m , położone w nowoczesnym apartamentowcu z 2018 roku , w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Argentyńska

Saska Kępa,Warszawa

1 120 000 zł51 m² 21 960,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Stylowe mieszkanie na Saskiej Kępie - zamieszkaj w miejscu, które inspiruje To 2-pokojowe, designerskie wnętrze o powierzchni 50,87 m na Saskiej Kępie to propozycja dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bakalarska

Raków,Warszawa

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji oferta na wyłączność Komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie położone na granicy warszawskich Włoch i Ochoty, przy ul. Bakalarskiej 15. Lokalizacja łączy wygodę życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leykama

Ursus,Warszawa

1 290 000 zł77 m² 16 794,70 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny, w którym każdy ma swoją strefę, jest jasno, cicho i wygodnie na co dzień? Mieszkanie zostało odświeżone i czeka na nowego właściciela! To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wagów

Ursynów,Warszawa

850 000 zł49 m² 17 489,70 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni użytkowej 46,20 m , położone na 3 piętrze w zadbanym apartamentowcu z 2008 roku. Budynek charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hlonda

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 050 000 zł51 m² 20 564 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie I budynek Atrakcyjna lokalizacja w prestiżowej części Wilanowa - Miasteczko Wilanów, przy ul. Hlonda. Powierzchnia całkowita: 51 m - salon z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

570 000 zł32 m² 17 812,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32m2, położone na zamkniętym osiedlu przy Ratuszu Białołęka na ulicy Modlińskiej 199a. Budynek zadbany, z tylnym podwórkiem, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boryszewska

Mokotów,Warszawa

699 000 zł44 m² 15 995,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż ciche, zadbane, dwu pokojowe mieszkanie, z balkonem, na Górnym Mokotowie. Ok 50 m od przystanków tramwajowych i autobusowych przy ul. Puławskiej. Piętro 2/4. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Króżańska

Stary Mokotów,Warszawa

1 490 000 zł65 m² 23 065 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Stary Mokotów - klimat przedwojennej Warszawy, po generalnym remoncie, kominek, balkon, 3 pokoje Wyjątkowe, słoneczne mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych i urokliwych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puławska

Służew,Warszawa

1 950 000 zł107 m² 18 258,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Zapraszamy na prezentację apartamentu przy ul. Puławskiej 255 z widokiem na panoramą Warszawy atuty - idealna lokalizacja apartamentu - widok na panoramę Warszawy - przestronne wnętrze do aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rodziny Połanieckich

Zielona,Warszawa

999 000 zł60 m² 16 650 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 60 m , zlokalizowanego przy ul. Rodziny Połanieckich na warszawskich Bielanach. Atuty nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Bemowo,Warszawa

750 000 zł38 m² 19 736,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na cichym, zadbanym osiedlu w nowoczesnym budynku na warszawskim Bemowie. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wrzesińska

Praga-Północ,Warszawa

625 000 zł28 m² 22 628,50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Sprzedaż | Kawalerka 27,63 m | Praga-Północ - okolice Portu Praskiego | metro 5 min pieszo Na sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 27,63 m , położona na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

19 000 zł183 m² 103,83 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament 183 m | 4 sypialnie | 3 tarasy | Ścisłe centrum Warszawy Wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 183 m , położony w prestiżowej części centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Makolągwy

Ursynów,Warszawa

2 950 zł49 m² 60,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 1. wysokim piętrze w budynku bez windy, przy ul. Makolągwy 23. Mieszkanie idealne dla singla, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

3 500 zł59 m² 59,06 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis ogólny Są mieszkania, które po prostu się ogląda i są takie, w których od razu czujesz, że chcesz zostać. To wyjątkowe, wysokie na 3,1 m mieszkanie przy ul. Przy Agorze 17 to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Równoległa

Włochy,Warszawa

3 400 zł42 m² 80,95 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy apartament 2 pokojowy 42 m2, 5p/6p, jednopoziomowy, z dużym balkonem, ekspozycja okien południowy wschód , komfortowo umeblowany, cichy. Wszystkie okna wychodzą na patio. Rozkład: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szekspira

Bielany,Warszawa

699 000 zł51 m² 13 787 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 50,7 m , położone na 4 piętrze w zielonej, spokojnej części Bielan. To oferta idealna zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sielecka

Dolny Mokotów,Warszawa

649 000 zł39 m² 16 641 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,93 m , położone na 2 piętrze kamienicy z 1950 przy ul. Sieleckiej 52 na warszawskim Dolnym Mokotowie! Obecny układ obejmuje: - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

799 000 zł50 m² 15 980 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Białołęka ul. Głębocka > stacja metra Kondratowicza 10 min autobusem > bezpośrednio obok osiedla Biedronka, poczta, paczkomaty, restauracje, kościół, piekarnia, 5 min spacerem mnóstwo sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Stanów Zjednoczonych

Praga-Południe,Warszawa

655 000 zł37 m² 17 702,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż w apartamentowcu z 2007 roku spełniającego warunki inwestycyjne jak i cele mieszkalne. Opis mieszkania Mieszkanie ciche.