dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 902 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 902 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pejzażowa

Mokotów,Warszawa

920 000 zł60 m² 15 307,80 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji na Mokotowie tuż przy metrze Wilanowska. Lokalizacja Mokotów to najbardziej lubiana dzielnica stolicy, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Białołęka,Warszawa

299 000 zł27 m² 11 123,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę 1-pokojowego mieszkania, o powierzchni 26,88 m2, usytuowanego na Białołęce przy ulicy Jana Husa 20. Lokalizacja Białołęka to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Tarchomin

Tarchomin,Warszawa

507 816 zł47 m² 10 823 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zakup bezpośrednio od dewelopera (bez prowizji, bez podatku pcc). Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń i umów się na spotkanie. Ostatnie mieszkanie 2-pokojowe w tej realizacji, więc jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komorska

Praga-Południe,Warszawa

536 000 zł48 m² 11 284,20 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Zapraszam na prezentację Lokalizacja: warszawa ul. Komorska 4; praga Południe (grochów) Metraż: 47,5 m2 Piętro: 3 Rok budowy: 1978 Stan prawny: pełna własność z księgą wieczystą W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

659 000 zł41 m² 16 073,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - Mieszkanie - 2 pokoje - 41 m - Miasteczko Wilanów - Warszawa Przytulne 2 pokojowe mieszkanie, położona na 2-gim piętrze, 3 piętrowego budynku, zlokalizowanego w Miasteczku Wilanów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bellottiego

Wola,Warszawa

819 000 zł70 m² 11 784,20 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Jeśli szukasz rozkładowego mieszkania w doskonałej lokalizacji wraz z miejscem do parkowania to trafiłeś doskonale! Ta oferta jest właśnie dla Ciebie :). Mieszkanie ma fantastyczny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Belgradzka

Ursynów,Warszawa

755 000 zł43 m² 17 656,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

- 5 minut spacerem do metra Natolin, - stylowe wykończenie, - własny słoneczny ogródek ok 30m, - nie wymaga dodatkowy nakładów, - wysoki standard wykończenia mieszkania i budynku, - w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Instalatorów

Włochy,Warszawa

2 700 zł46 m² 58,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 28.04.2022. Proponujemy Państwu do wynajęcia nowe, dwupokojowe mieszkanie, wykończone w wysokim standardzie. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turmoncka

Bródno,Warszawa

498 000 zł47 m² 10 596 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Trzypokojowe mieszkanie na Bródnie, w niskim bloku bez windy przy ul. Turmonckiej. Doskonałe do zamieszkania, jak i pod wynajem - jest kompletnie umeblowane. Salon z balkonem, oprócz tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Batalionów Chłopskich

Chrzanów,Warszawa

999 000 zł72 m² 13 875 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 72M2, 3 pokoje,Bemowo,Batalionów chłopskich (warszawa, bemowo, na sprzedaż: mieszkanie w dobrym standardzie, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

600 000 zł39 m² 16 384,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować Państwu Mieszkanie o powierzchni 39 m2, luksusowe mieszkanie wybudowane zostało w 2020 roku w nowej inwestycji a jego wykonawcą był deweloper robyg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Warszawa

Rakowiec,Warszawa

329 000 zł19 m² 17 315,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 1-pokojową nieruchomość " Kawalerkę" zlokalizowaną przy Parku Pole Mokotowskie. Atuty: komfortowy układ dla jednej osoby, funkcjonalne, idealne jako pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tokarza

Targówek,Warszawa

480 000 zł55 m² 8 727,27 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie o metrażu 55 m2, składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Trzy pokoje 18,30/8,30/10,60 m2, widna, oddzielna kuchnia 6,50 m2, łazienka 3,50 m2, przedpokój 8 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Dzielna

Wola,Warszawa

1 420 000 zł67 m² 21 043,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Elegancki apartament. Świetna komunikacja z centrum. To mieszkanie dla Ciebie! Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum prestiżowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drawska

Ochota,Warszawa

960 000 zł67 m² 14 328,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż dwupokojowy apartament na zamkniętym i monitorowanym osiedlu. Mieszkanie 67m2 na parterze z ogródkiem. Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji na Ochocie i w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Bielany

Stare Bielany,Warszawa

625 000 zł50 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe po generalnym remoncie na Starych Bielanach 3 pokojowe dwustronne mieszkanie usytuowane na 10 piętrze w 10 piętrowym budynku w dzielnicy Stare Bielany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cyrkonii

Stara Miłosna,Warszawa

660 000 zł57 m² 11 579 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Piękne słoneczne trzypokojowe mieszkanie w o powierzchni 57m2, usytuowane na pierwszym piętrze w 4-kondygnacyjnym budynku. Nieruchomość zlokalizowana w w Starej Miłosnej w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

1 150 000 zł103 m² 11 133 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 103,30M2,3pokoje dwupoziomowe z tarasem Bemowo Batalionów Na sprzedaż: mieszkanie w dobrym standardzie, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jurajska

Mokotów,Warszawa

815 000 zł60 m² 13 583,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do obejrzenia pięknego, słonecznego aparatamentu położonego na zamkniętym, nowym kameralnym osiedlu z 2020r., cenionego dewelopera Marvipol. Zdjęcia przedstawiają wizualizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grenadierów

Praga-Południe,Warszawa

2 350 zł35 m² 67,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem świetnie skomunikowane mieszkanie na parterze w odległości 3 minut do ul. Ostrobramskiej, 5 minut pieszo do Alei Stanów Zjednoczonych. Mieszkanie świeżo pomalowane, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

599 000 zł46 m² 12 943 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 46,28M2, 2 pokoje, ursus, ul.POSAG 7 PANIEN (Warszawa, Ursus, Posag 7 Panien) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

520 000 zł42 m² 12 381 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 42 m2, 2 pokoje z aneksem kuchennym, dużym balkonem, komórką i miejscem parkingowym. Urządzone nowoczesnym stylu, w pełni wyposażone i gotowe do wprowadzenia bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krzyżówki

Żerań,Warszawa

567 000 zł50 m² 11 340 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2-pokojowe mieszkanie o powierzchnie 50 m2, zlokalizowane na Białołęce, żerań przy ul. Krzyżówki. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 3-pietrowym budynku apartamentowym z 2010 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gajkowicza

Targówek,Warszawa

399 000 zł33 m² 12 091 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania ładne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33m2 znajdujące się na Warszawskim Targówku, w pobliżu Metro Trocka oraz Metro Targówek Mieszkaniowy znajdujące się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

На жаль, квартира призначена тільки для людей з польським громадянством Umowa w formie najmu okazjonalnego. Koszty aktu notarialnego pokrywa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

930 000 zł78 m² 11 880,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 78,28 m2, 5 piętro w budynku z windą z 2008 roku. Penthouse umeblowany z pięknym dużym 48m2 tarasem z roślinnością o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pachnąca

Ursynów,Warszawa

830 000 zł66 m² 12 671,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż oferujemy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65,5 m2. Mieszkanie Mieszkanie ulokowane jest na drugim piętrze czteropiętrowego bloku mieszkalnego z cegły. Lokal posiada łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bruzdowa

Wilanów,Warszawa

745 000 zł56 m² 13 303,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Opis nieruchomości Wilanów-Zawady, ul. Bruzdowa 108b m. 11 w Warszawie. Rodzaj sprzedaży bezpośrednio od właściciela. Dostępność mieszkania od 19 lutego 2022 r. Przytulne rozkładowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

2 000 zł39 m² 51,28 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem widne, przestronne 2- pokojowe mieszkanie z dużym balkonem przy ulicy Książkowej 9b. Mieszkanie : o powierzchni 39 m2 (salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bacha

Służew,Warszawa

2 300 zł46 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , na Mokotowie w osiedlu Służew nad Dolinką. Teren osiedla oraz blok monitorowane. Znakomita komunikacja do innych dzielnic:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

2 200 zł45 m² 49,22 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na Mokotowie Al. Wilanowska 45m2, oddzielna kuchnia, umeblowane, duży balkon za 2200zł. Lokal położony jest na 1 piętrze w budynku 15 piętrowym z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie

Powiśle,Warszawa

10 500 zł76 m² 138 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English version below Przepiękny, stylowy apartament w prestiżowym budynku Menolly Nowe Powiśle z widokiem na Wisłę i Centrum Kopernika Budynek: menolly Nowe Powiśle to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 788 667 zł154 m² 18 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Zakup bezpośrednio od dewelopera (0% prowizji, 0% pcc). Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń i umów się na oglądanie apartamentu. Kameralne osiedle apartamentów w sercu Mokotowa. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

465 000 zł44 m² 10 449,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przestronne mieszkanie z dużym balkonem w cichej i zielonej okolicy. Mieszkanie jest na trzecim, najwyższym piętrze bloku z 2012 roku przy ul. Aluzyjnej 13.To idealna inwestycja nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pańska

Wola,Warszawa

2 999 zł53 m² 56,58 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Podstawowe informacje: do wynajęcia od zaraz apartament około 53 m2 w budynku na pańskiej/miedziana, 4/5 piętro, w bliskiej odległości do stacji metra Daszyńskiego. Zalety nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

890 055 zł69 m² 12 890 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Budynek o kaskadowej zabudowie, z dużymi balkonami stanowi niezwykle atrakcyjne miejsce do zamieszkania w środku dzielnicy Bemowo. Doskonałe położenie inwestycji zapewnia dogodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hirszfelda

Ursynów,Warszawa

780 000 zł62 m² 12 683 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 61,50M2, 3 pokoje, ursynów, ul.HIRSZFELDA (Warszawa, Ursynów, Hirszfelda) Na sprzedaż: Mieszkania w dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Rakowiec,Warszawa

560 000 zł48 m² 11 558,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Okazja. Super Cena. Dostępne od zaraz. Zadzwoń już dzisiaj i umów się na prezentacje mieszkania w świetnej lokalizacji w pobliżu Parków oraz Uniwersytetu Medycznego. :) Jestem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Geodetów

Szczęśliwice,Warszawa

360 000 zł22 m² 16 363,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Ciche, ustawne mieszkanie w niedalekiej odległości od Centrum Warszawy (15 min.), "Mordoru" (12 min.), Lotniska Chopina (10 min.), Uniwersytetu Medycznego (5 min.). Mieszkanie o powierzchni 22 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żaglowa

Mokotów,Warszawa

8 000 zł115 m² 69,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w stylu klasycznym, wykończone w wysokim standardzie. Atrakcyjna lokalizacja. Rozkład Przestronny salon (30m2), funkcjonalna kuchnia z dużą ilością pojemnych szafek (10m2) ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

765 000 zł48 m² 15 970,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Bardzo przyjemne 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,9m2, usytuowane na 2 piętrze w apartamentowcu z 2016roku Zlokalizowane na zamkniętym zadbanym osiedlu Hubertus na Warszawskim.