dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 903 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 903 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesławicka

Bródno,Warszawa

415 000 zł34 m² 12 205,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną i widną kuchnią, o powierzchni 34 m2 z dużym 7m2 balkonem i piwnicą, zlokalizowane w całkowicie wyremontowanym 10-piętrowym bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Zawady,Warszawa

2 160 000 zł125 m² 17 280 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 3-pokojowy apartament w Wilanowie (zawady) o powierzchni 125m2 z ogrodem o powierzchni 125m2. Sypialnie są tak duże, że bez problemu wydzielimy dodatkową sypialnię/pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

4 000 zł32 m² 125 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Moso Luxury Real Estate Agency ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w Mennicy Residence. Mieszkanie składa się z salonu otwartego na kuchnię, sypialni, łazienki, balkonu oraz holu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siemiatycka

Bemowo,Warszawa

2 100 zł36 m² 58 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia przestronna kawalerka usytuowana na 5., ostatnim piętrze w budynku z windą, usytuowanym przy ul. Siemiatyckiej na Jelonkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł60 m² 11 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie idealne pod wynajem. 4 niezależne pokoje, osobne wc, niedawno wymienione kuchenka, lodówka i pralka. 5 min spacer do stacji metra. Koło budynku Biedronka, apteki, piekarnia, kawiarnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowolipki

Śródmieście,Warszawa

799 000 zł48 m² 16 498 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta na wyłączność biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Na sprzedaż rozkładowe, dwustronne, częściowo umeblowane mieszkanie na warszawskim Muranowie. Lokal usytuowany jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

9 000 zł82 m² 110 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przepiękny, zupełnie nowy apartament w Wilanów przy Al. Rzeczypospolitej Apartament z najwyższej półki, absolutnie premium wśród ofert. Wykończony luksusowo, przy użyciu najwyższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

9 500 zł105 m² 90,48 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

105m2 | 2 sypialnie | Top floor | Po liftingu | Garaż | Od 27 czerwca Apartament mieści się na najwyższym, 5 piętrze, kameralnego apartamentowca przy ul. Biały Kamień. Na 105m2 składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bonifraterska

Muranów,Warszawa

3 500 zł56 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 56m2 w bardzo dobrej lokalizacji na Muranowie. Składa się z czterech pokoi (6m2, 9,5m2, 11m2 i 13,6m2), kuchni, łazienki, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Herbsta

Ursynów,Warszawa

440 000 zł31 m² 14 058 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie 31,3M2, 1 pokój, warszawa, ul.HERBSTA (Warszawa, mazowieckie, Herbsta) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sulejkowska

Grochów Południe,Warszawa

2 600 zł62 m² 41,94 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W tej lokalizacji chcę przedstawić Państwu nieruchomość o powierzchni 62 m2, składającą się z: salonu połączonego z kuchnią 2 oddzielnych pokoi łazienki garderoby + duży balkon 7,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

800 000 zł54 m² 14 733 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Stegny, mieszkanie w apartamentowym budynku z 2008 roku położonym w środku osiedla, otoczonym zielenią. 2 pokoje; salon połączony z widną kuchnią /umeblowaną i wyposażoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Władysława Reymonta

Bielany,Warszawa

530 000 zł42 m² 12 771,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania na Bielanach. Mieszkanie idealne jako pierwsza nieruchomość, dla singla lub pary. Doskonałe również jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

3 500 zł47 m² 74,47 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę duże, nowoczesne i jasne mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Cybernetyki 7. Lokal wykończony w wysokim standardzie i neutralnych kolorach. Akceptowani najemcy ze zwierzętami! Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bobrowskiego

Ochota,Warszawa

2 700 zł48 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na wysokim parterze w budynku z cegły przy ul. Bobrowskiego na warszawskiej Ochocie. Mieszkanie składa się z sypialni i pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Tarchomin

Tarchomin,Warszawa

656 600 zł66 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakup bezpośrednio od dewelopera (bez prowizji, bez podatku pcc). Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń i umów się na spotkanie. Wyjątkowe mieszkanie z widną kuchnią i dużym słonecznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osowska

Praga-Południe,Warszawa

612 000 zł49 m² 12 489,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Agencja Tandem Home iq przedstawia na sprzedaż mieszkanie przy ul. Osowskiej 73/79 na Pradze Południe, w okolicach Ronda Wiatraczna. Mieszkanie o powierzchni 48,7m2 podzielone na 2 kawalerki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Paderewskiego

Rembertów,Warszawa

830 000 zł71 m² 11 690,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w sercu Rembertowa. Nieruchomość znajduje się przy ulicy Ignacego Paderewskiego. Idealne dla rodziny z dziećmi, ciche, jasne oraz zadbane. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Ochota,Warszawa

645 000 zł38 m² 16 973,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Szukasz mieszkania w centrum? Chcesz cieszyć się wyjątkowym widokiem na panoramę Warszawy? A może interesuję Cię świetna inwestycja na wynajem? Mam przyjemność zaprezentować jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

679 000 zł44 m² 15 502,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Podstawowe informacje: mam przyjemność zaprezentować piękne i rozkładowe 2 pokojowe(43,8m2) mieszkanie w 7 piętrowej kamienicy na Starej Ochocie wybudowanej w 1954 roku. Idealne dla pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

2 100 zł34 m² 61,76 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bardzo ładnie urządzone 2 pokojowe mieszkanie, w bloku z 2003 roku na 5 piętrze w 8 piętrowym budynku. Mieszkanie 35 metrów (salon z aneksem kuchennym, łazienka, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morcinka

Bemowo Lotnisko,Warszawa

699 000 zł62 m² 11 274,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż jasne, ustawne 3-pokojowe mieszkanie na Nowym Bemowie przy ul. Gustawa Morcinka. Mieszkanie jest zlokalizowane na 4 piętrze bloku z 1988 roku, po kompleksowym remoncie części wspólnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mokotów,Warszawa

540 000 zł32 m² 16 875 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

W pełni umeblowana i wyposażona kawalerka o pow. 32 m2 znajduje się przy ul. Bukowińskiej na chronionym i zamkniętym osiedlu z 2007 roku. Mieszkanie o ekspozycji wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Egejska

Sadyba,Warszawa

650 000 zł64 m² 10 236,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

W tej lokalizacji chce przestawić nieruchomości przy ul. Egejskiej 4 o powierzchni 63,5 m2 składającej się z: dużego salonu połączonego z kuchnią oddzielnych dwóch pokoi ponad 15m2 pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Arabska

Saska Kępa,Warszawa

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 usytuowane na 5 piętrze budynku z 2001 roku przy ul. Arabskiej. Salon z kuchnią tworzy jedną przestrzeń. Dodatkowo sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Stanów Zjednoczonych

Grochów Południe,Warszawa

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1.05 mieszkanie o pow. ok 35 mkw przy Rondzie Wiatraczna (al. Stanów Zjednoczonych 72). Lokal składa się z pokoju dziennego z wydzieloną częścią gabinetową, kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zamkowa

Targówek,Warszawa

3 400 zł48 m² 70,69 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 48,1 mkw w świetnej lokalizacji, na warszawskim Targówku. Nieruchomość składa się z przestronnego salonu, oddzielnej, nieprzechodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Saska

Saska Kępa,Warszawa

2 900 zł44 m² 65,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne i jasne, komfortowe w pełni wyposażone mieszkanie, dwa pokoje i osobna kuchnia z pełnym agd, w starej części Saskiej Kępy. Murowany, klasyczny budynek z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Woronicza

Wyględów,Warszawa

2 400 zł48 m² 50,42 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe, umeblowane i wyposażone, położone na dynamicznie rozwijającym się Wyględowie. Mieszkanie posiada pokój dzienny z częściowo otwartą kuchnią, loggię, sypialnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janowiecka

Targówek,Warszawa

929 000 zł84 m² 11 059,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z ofertą stylowego i eleganckiego mieszkania o przestronnym układzie pomieszczeń, w atrakcyjnej lokalizacji jaką jest osiedle Wilno w Warszawie. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Lotników

Mokotów,Warszawa

569 000 zł43 m² 13 325,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Przedstawiamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Służewcu (górny Mokotów) znajdujące się przy al. Lotników. Mieszkanie ma pow. 42,7 m2 jest ciche, ciepłe i słoneczne, o wystawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Salezego

Powiśle-Solec,Warszawa

2 800 zł38 m² 74,11 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Podstawowe nformacje: na wynajem przestronne i urządzone mieszkanie zlokalizowane przy ul. Salezego na warszawskim Powiślu. Opis : Mieszkanie składa się z 2 pokoi o powierzchni 37,78 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chorągwi Pancernej

Wilanów,Warszawa

6 800 zł120 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rozkład Mieszkanie o powierzchni 120 m2 składa się z przestronnego salonu, dwóch widnych sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju, garderoby, toalety i 2 tarasówów. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Ulrychów,Warszawa

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentowane mieszkanie oferuje 50m2. Składa się z: oddzielnej sypialni, dużego salonu z wyjściem na loggie kuchni częściowo otwartej na salon Łazienki z prysznicem. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bernardyńska

Dolny Mokotów,Warszawa

659 000 zł55 m² 11 982 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Wyjątkowa lokalizacja Dolnego Mokotowa! Bernardyńska! Blisko Jeziorko Czerniakowskie! Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie 55m2. Usytuowane na 1 piętrze budynku 12-piętrowym przy ul. Bernardyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Gagarina

Mokotów,Warszawa

359 000 zł22 m² 16 347,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Do sprzedaży mieszkanie 22m2 w centrum miasta, dzielnicy Mokotów, na ul.Gagarina niedaleko Belwederskiej, 5 minut do Traktu Królewskiego, vis a vis Łazienek. Usytuowane jest na 2-gim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wierna

Elsnerów,Warszawa

593 400 zł46 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Do sprzedania gotowe do zamieszkania 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 46m2 znajdujące przy ulicy Wiernej 24 na kameralnym osiedlu "wilno" na warszawskim Targówku. Lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rożnowska

Praga-Południe,Warszawa

15 000 zł172 m² 87,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Opis Mamy przyjemność zaprezentować państwu elegancki i komfortowy w pełni umeblowany apartament w bardzo wyjątkowej lokalizacji. Jest również bardzo dobrze skomunikowany z resztą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Literacka

Bielany,Warszawa

550 000 zł48 m² 11 458,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Fantastyczne mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji! Nieruchomość położona w odległości 200 m od przystanku tramwajowego Park Olszyna, z którego dotrzesz w 20 min do Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wspólna

Wawer,Warszawa

459 000 zł57 m² 8 053 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Do Sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe, 42m2 + 15 m niskie poddasze nad mieszkaniem. Budynek położony w odległości 300 metrów od Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Lokal usytuowany na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Dorycka

Wrzeciono,Warszawa

339 000 zł24 m² 13 893,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 24,4m2, 1 pokojowe z aneksem kuchennym w przedpokoju, w pani umeblowane, gotowe do wprowadzenia po odświeżeniu ścian, dostępne od zaraz. Zlokalizowane na Bielanach (wrzeciono).