dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 903 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 903 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

369 900 zł36 m² 10 275 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 36 m2, 1-pokojowe z oddzielną, widną kuchnią i balkonem, dostępne od zaraz. Zlokalizowane w świetnie skomunikowanej części Białołęki - Tarchomina (ul. Odkryta) na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł54 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kwota wynajmu 4000 zł zawiera wszystkie opłaty! Polecam do wynajęcia eleganckie mieszkanie, po remoncie. Ścisłe centrum, zadbana kamienica, drugie piętro bez windy. Możliwość korzystania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gościniec

Wesoła,Warszawa

760 000 zł80 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Polecam Państwu wygodny, ładnie wyposażony apartament gotowy do zamieszkania. Idealny również dla rodziny. Duży, ładny świetnie doświetlony salon od strony południowej z wyjściem na balkon ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipki

Muranów,Warszawa

2 950 zł46 m² 64,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przyjemne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m składające się z 2 jasnych pokoi, oddzielnej widnej kuchni i łazienki. Mieszkanie jest położone na Muranowie, na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jarocińska

Praga-Południe,Warszawa

4 000 zł66 m² 60,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Super oferta - City Profit Nieruchomości prezentuje : - piękna tętniąca życiem okolica - ulica Jarocińska - -blisko tętniącego życiem centrum miasta, w enklawie zieleni i harmonii Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o powierzchni 40 m2 składa się z holu, pokoju dziennego( kanapa rozkładana z Ikei z materacem), oddzielnej kuchni ze zmywarką, sypialni (wbudowana szafa ,w tej chwili.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Magazynowa

Mokotów,Warszawa

530 000 zł32 m² 16 536,70 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

W pełni umeblowana i wyposażona kawalerka o pow. 32,05 m2 znajduje się przy ul. Magazynowej w nowo wybudowanym osiedlu na Mokotowie. Studio mokotów stanowi kompleks 4 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolska

Młynów,Warszawa

2 600 zł51 m² 51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia częściowo umeblowane dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na drugim piętrze, w bloku czteropiętrowym bez windy, przy ul. Wolskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

3 900 zł47 m² 82,98 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** I speak english - feel free to contact me! *** Zapraszam do zapoznania się z ofertą cichego 2-pokojowego mieszkania w drugiej linii zabudowy od ulicy Jana Kazimierza, co zapewnia ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrobramska

Gocławek,Warszawa

588 000 zł64 m² 9 249,65 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Rozkładowe, słoneczne 3 -pokojowe mieszkanie na Gocławiu! 3 pokoje, widna kuchnia, balkon, oddzielne wc, piwnica, winda. Idealna propozycja dla tych, którzy cenią wygodę życia na zagospodarowanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Baleya

Rakowiec,Warszawa

499 000 zł48 m² 10 505,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Zobacz koniecznie! vivainvest pl najlepsze oferty na rynku! Ekskluzywna oferta, która jest dostępna wyłącznie w naszym biurze. Cena do negocjacji! Mieszkanie w kameralnym bloku na zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Arkuszowa

Bielany,Warszawa

2 850 zł50 m² 57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 mkw. przy ulicy Arkuszowej na warszawskich Bielanach. Lokal składa się z dużego salonu otwartego na kuchnię, sypialni, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

5 600 zł61 m² 91,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dwustronne mieszkanie na miasteczku Wilanów przy ul. al. Rzeczypospolitej 22. 2 łazienki. Okna wychodzą na północ i południe. 2 balkony. 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jaworowa

Kabaty,Warszawa

1 137 000 zł72 m² 15 792 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Wynagrodzenie dla biura pokrywa wyłacznie sprzedający! Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o pow. 71,10 m2 w kameralnym budynku 4 rodzinnym, na jednej z prestiżowych uliczek Kabat -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

3 200 zł30 m² 106,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Moso Luxury Real Estate Agency ma przyjemność zaprezentować funkcjonalną kawalerkę na Miasteczku Wilanów. MIeszkanie utrzymane w ciepłych kolorach w którego skład wchodzi otwarta kuchnia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kabacki Dukt

Ursynów,Warszawa

2 100 zł34 m² 61,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka tuż przy stacji metro Kabaty. Budynek na strzeżonym, zamkniętym osiedlu. Mieszkanie dwustronne. Duży, widny pokój z ogromną szafą wnękową i wyjściem na balkon. Na wyposażeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, Aleja Wyzwolenia

Śródmieście,Warszawa

465 000 zł24 m² 19 018,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Zobacz koniecznie! vivainvest pl najlepsze oferty na rynku! Polecam atrakcyjne, rozkładowe jednopokojowe mieszkanie położone w odległości 300 m od Parku "łazienki Królewskie". Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szczęśliwicka

Ochota,Warszawa

5 300 zł44 m² 120,45 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Super 2 pokoje na Ochocie, blisko Dworca Zachodniego. Mieszkanie z klimatyzacją. Rozkład Apartament o powierzchni 44 m2 znajduje się na 4 piętrze. Składa się z przedpokoju, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Mokotów,Warszawa

1 500 000 zł110 m² 13 686,10 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 4 pokoje mieszkanie na warszawskim Mokotowie z podwójnym miejscem garażowym i komórką lokatorską. Mieszkanie dwustronne z doskonale przemyślanym rozkładem, gdzie część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pory

Stegny,Warszawa

799 000 zł67 m² 11 997 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Uwaga kupujący nie płaci prowizjii! Dzień dobry, mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe, przytulne, klimatyzowane mieszkanie na Dolnym Mokotowie (stegny). Mieszkanie jest Idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tokarza

Bródno Podgrodzie,Warszawa

397 000 zł46 m² 8 556,03 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Nowa oferta 1.07.2022 2 pokojowe jasne mieszkanie o powierzchni 46,4 m2, przy ul. Tokarza na Warszawskim Bródnie na sprzedaż; świetna cena, idealne dla rodziny lub osoby potrzebującej dodatkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

661 500 zł49 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Dwupokojowe mieszkanie na Muranowie. Ustawny pokój dzienny, duża kuchnia w prześwicie z możliwością łatwego otwarcia na pokój, duża sypialnia, łazienka z wanną oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

475 000 zł27 m² 17 592,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Atrakcyjna kawalerka na Żoliborz. Ustawny pokój, aneks kuchenny z oknem, łazienka z prysznicem oraz niewielki przedpokój. Lokal po generalnym remoncie, wszystkie instalacje nowe. Umeblowanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie przy ul. Batalionów Chłopskich na warszawskim Bemowie (zamknięte, strzeżone osiedle). Lokal położony na 1 piętrze 4 piętrowego budynku z windą. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klaudyny

Bielany,Warszawa

390 000 zł37 m² 10 647 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż prezentuje Państwu ofertę mieszkania 1 pokojowego z ogromnym balkonem w znakomitej lokalizacji warszawskich Bielan, zaraz obok metra Marymont. Mieszkanie o powierzchni 36,63 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szulborska

Wola,Warszawa

4 300 zł84 m² 51,19 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przytulne, dwupokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli przy ul. Szulborskiej. Mieszkanie usytuowane na 6. piętrze w inwestycji z 2009 roku. Mieszkanie o powierzchni 84.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żeglugi Wiślanej

Białołęka,Warszawa

585 000 zł53 m² 10 955,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Wyjątkowe mieszkanie 53,4m2 z ogrodem skierowanym na Kanał Żerański. Taras z widokiem na zieleń. Najładniejsze mieszkanie na regatach. Bardzo ładne mieszkanie po remoncie I W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

3 400 zł71 m² 47,89 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

**english version below** 71m2 I 2 pokoje I piękny panoramiczny widok I Ursynów I Metro Kabaty gotowe do zamieszkania od 1 lipca 2022. Będzie umeblowane (nowe meble ikea). 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Zadbane czyste, wygodne 3 pok. mieszkanie z panoramicznym widokiem ok. 60m2 na Kabatach tuż przy przystanku metra (widok na Las Kabacki). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

7 200 zł80 m² 90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Rozkład Luksusowy Apartament o powierzchni 80 m2 składający się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni, gabinetu, 2 łazienek /z wanną i kabin,a prysznicową/ oraz 13 m2 loggi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

860 000 zł53 m² 16 226,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Przedstawiamy atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,17 m2, z ogródkiem o powierzchni około 30 m2, usytuowany na parterze kameralnego budynku w Miasteczku Wilanów (ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zbaraska

Kamionek,Warszawa

1 290 000 zł109 m² 11 834,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Podstawowe informacje: na sprzedaż dwupiętrowe mieszkanie znajdujące się na Pradze Południe. Opis nieruchomości : Mieszkanie 4 pokojowe w stanie do odświeżenia które znajduję się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

4 000 zł62 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia 62m2! Do Zaoferowania mamy mieszkanie 62m2 składające się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z oddzielna toaleta i balkonem. Mieszkanie umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Sadyba

Sadyba,Warszawa

855 000 zł64 m² 13 346,90 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe trzypokojowe mieszkanie położone na Sadybie. Lokal znajduje się na trzecim piętrze w budynku 8-piętrowym. Całościowy metraż wynosi 64,06 m2 i obejmuje: duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poleska

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

475 000 zł43 m² 10 997,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Wygodne 2 pokojowe mieszkanie idealne na start lub jako inwestycja na wynajem! budynek: budynek 10 piętrowy z końca lat 70 przy ul. Poleskiej. Elewacja docieplona, klatki schodowe w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazachska

Miasteczko Wilanów,Warszawa

725 000 zł48 m² 14 991,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zapraszam serdecznie do prezentacji 2 pokojowego mieszkania urządzonego z pasją i dbałością o szczegóły, w spokojnej części Miasteczka Wilanów. Istotnym faktem jest to, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

3 990 zł38 m² 105 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowo urządzone mieszkanie typu studio (oddzielna część sypialniana oraz salon z kuchnią) w prestiżowym budynku na Woli w Warszawie Mieszkanie nowe, świeżo wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Granitowa

Mokotów,Warszawa

1 300 000 zł75 m² 17 241,40 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferta bezposrednia, agencjom na tym etapie jeszcze dziękuję. Proszę nie kopiować oferty na portalach. Przedmiotem oferty jest w pełni wyposażony 3 pokojowy (75,5m2) apartament na Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

3 600 zł50 m² 72 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie w eleganckim apartamentowcu Grzybowska róg Karolkowej przy Siedmiogrodzkiej.Mieszkanie umeblowane -w salonie znajduje się rozkładana kanapa ,oddzielna kuchnia ( jest zmywarka),w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

1 895 000 zł128 m² 14 804,70 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Żoliborz/ ul. Gwiaździsta / 128 m2 / 4 pokoje / garaż Przestronne mieszkanie z pięknym widokiem tuż przy parku. Możliwość uzyskania dodatkowego pokoju. Mieszkanie Komfortowe, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marsylska

Stegny,Warszawa

385 000 zł31 m² 12 419,30 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mokotów - Stegny / ul. Marsylska / 1 pokój / 31 m2 Mieszkanie ciche, słoneczne i z ładnym widokiem na zielone korony drzew. Mieszkanie Kawalerka z oddzielną, widną kuchnią (z oknem). Duży.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij