dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 905 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 905 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamiejska

Targówek,Warszawa

500 000 zł46 m² 10 893,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

2 pokoje przy metrze Trocka | loggia | do remontu | gotówka Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,9 m , położone przy ul. Zamiejskiej 9 na warszawskim Targówku, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kobielska

Praga-Południe,Warszawa

3 000 zł32 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

kawalerka kapitalny remont 2 lata temu; pokój i kuchnia z oknami na zachód i okno balkonowe na północny zachody, kuchnia szafki kuchenne, kuchnia eteryczna, umeblowane, sprzęt agd - mały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Imielin,Warszawa

1 550 000 zł80 m² 19 254,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferuję na sprzedaż jasne, narożne mieszkanie o powierzchni 80,5 m z widokiem na Warszawę, położone na ostatnim, 10. piętrze budynku z 2010 roku, tuż przy metrze Imielin. Przemyślany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Branickiego

Miasteczko Wilanów,Warszawa

2 800 zł39 m² 71,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z balkonem typu studio w Dzielnicy Wilanów (miasteczko Wilanów). Mieszkanie wykończene materiałami wysokiej jakości. W obszernej łazience wanna i kabina prysznicowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prosta

Wola,Warszawa

7 700 zł62 m² 124,01 zł/m²

 

Piętro:5/29

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Belvedere Estate oferuje na wynajem świeżo wykończone mieszkanie na 16 piętrze w nowej inwestycji Towarowa Towers na warszawskiej Woli! mieszkanie nieumeblowane istnieje możliwość wyposażenia!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

997 000 zł66 m² 15 037,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 66 m - Warszawa, bemowo (lazurowa/górczewska). Najważniejsze informacje: lokalizacja: warszawa, bemowo - skrzyżowanie ul. Lazurowej i Górczewskiej Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wincentego

Targówek,Warszawa

944 000 zł59 m² 15 972,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Dwustronne mieszkanie na Targówku w apartamentowcu (czerwona cegła) z 2007 roku na zamkniętym osiedlu (strzeżonym) 3-pokojowe mieszkanie o pow. 59m2 przy ul. Św. Wincentego składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klimczaka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 680 000 zł80 m² 20 895,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na zdjęciu są przedstawione wizualizacje, klienci odświeżają mieszkanie. Elegancki apartament 3-pokojowy | 80,4 m | Miasteczko Wilanów | loggia Na sprzedaż komfortowy, 3-pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Żaryna

Mokotów,Warszawa

13 000 zł130 m² 100 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Dwupoziomowy apartament premium | 4 pokoje | Mokotów Pole Mokotowskie | taras 30 m + balkon | kominek | garaż podziemny Wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 130 m położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł50 m² 90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ciche mieszkanie po generalnym remoncie, nowocześnie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rokokowa

Bielany,Warszawa

3 500 000 zł143 m² 24 475,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Bezczynszowe mieszkanie W domu jednorodzinnym O metrażu 143 m2 Z dużym ogrodem 510 m2. Mieszkanie posiada duży salon I trzy sypialnie, ale istnieje możliwość uzyskania dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

1 200 000 zł58 m² 20 690 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania piękne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58m2 z przepięknym widokiem z okien znajdujące się na Osiedlu Saska. Lokal mieści się na ostatnim 8.piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

3 700 zł45 m² 82,52 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowoczesne, świeżo wykończone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 1. piętrze w 6-piętrowym budynku z 2025 roku, znajdującym się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sieczna

Białołęka,Warszawa

463 000 zł29 m² 15 965,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Białołęka ul. Sieczna > stacja metra Kondratowicza 10 min autobusem > bezpośrednio obok osiedla poczta, paczkomaty, żabka, mnóstwo sklepów, mnóstwo punktów usługowych (kosmetyka, fryzjerzy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

2 900 zł50 m² 58,42 zł/m²

 

Piętro:2/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w zadbanym bloku przy ul. Adama Mickiewicza na Żoliborzu. Idealna propozycja dla singla lub pary. Nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

829 000 zł74 m² 11 202,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż z niesamowitym widokiem na las, komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74 m , położone przy ul. Odkrytej na warszawskiej Białołęce - w miejscu, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

14 000 zł170 m² 82,35 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronny i komfortowy apartament na granicy Wilanowa. Mieszkanie ma okna z ekspozycją południową wnętrza urządzone w wysokim standardzie. Apartament to łącznie 170m2 rozplanowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hawajska

Imielin,Warszawa

899 000 zł60 m² 14 884,10 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż ustawne 3 pokojowe mieszkanie na Ursynowie (imielin) Mieszkanie położone jest na 6 piętrze i składa się z: - salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na loggie - dwóch sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Winorośli

Białołęka,Warszawa

749 000 zł57 m² 13 147,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Przedstawiam komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na kameralnym, zamkniętym osiedlu Tarasy Dionizosa, gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów. Położone w zacisznej części Białołęki, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Lewartowskiego

Śródmieście,Warszawa

499 000 zł23 m² 21 695,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż jasna, świeżo wyremontowana kawalerka w świetnej lokalizacji Warszawa, ul. Lewartowskiego, w pobliżu Muzeum polin i Intraco. Na 23 m udało się stworzyć przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Inflancka

Śródmieście,Warszawa

5 000 zł82 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3 pokoje w apartamentowcu przy ul. Inflanckiej. Osiedle zamknięte, strzeżone. Rozkład pomieszczeń: - salon połączony z kuchnią ( 25 m kw), 2 sypialnie (2 X 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zamoyskiego

Praga-Północ,Warszawa

1 095 000 zł46 m² 23 553,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesny Design | Praga | 100 metrów od Metra | Klimatyzacja Mieszkanie, do zamieszkania odrazu z pełnym wyposażeniem łącznie z klimatyzacją, lub pod inwestycję, która zacznie na siebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

1 090 000 zł57 m² 19 002,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Opiekun oferty Przestronne, jasne mieszkanie na Woli Podstawowe informacje Mieszkanie o powierzchni 57,36 m zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie i maksymalnym wykorzystaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Koło,Warszawa

489 999 zł29 m² 16 896,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

English below Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 29 m , położone na 1. piętrze w kameralnym, wolnostojącym budynku z 1936 roku, przy ul. Obozowej 64 na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fort Piłsudskiego

Mokotów,Warszawa

5 000 zł33 m² 151,52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie Z ogródkiem W świetnej lokalizacji Fort Cze | Prestiżowe osiedle | Blisko zieleni | Klimatyzacja | Pełne wyposażenie ***** rozkład pomieszczeń I standard: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście Północne,Warszawa

2 500 zł27 m² 91,17 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 27,42 m , położone na 9 piętrze w budynku z windą, w samym sercu Warszawy - na Śródmieściu obok Ronda onz przy al. Jana Pawła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Staffa

Bielany,Warszawa

1 290 000 zł54 m² 23 888,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni ok 54 m , położone na parterze kameralnej, niskiej kamienicy na warszawskich Bielanach. Mieszkanie idealne dla pary szukających komfortowej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowackiego

Żoliborz,Warszawa

6 800 zł106 m² 64,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 106 m , położone na 4. piętrze kameralnej kamienicy na ogrodzonym osiedlu w prestiżowej części Żoliborza. Wnętrze zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pory

Stegny,Warszawa

5 500 zł77 m² 71,63 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu komfortowy, czteropokojowy apartament zlokalizowany na warszawskim Mokotowie, w inwestycji Nordic Mokotów przy ul. Pory. Nieruchomość Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bednarska

Mariensztat,Warszawa

7 500 zł74 m² 101,35 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English version below Prezentujemy Państwu apartament na ul. Bednarskiej w przepięknej i cichej okolicy. 74m2 | Duży salon | 2 sypialnie | Stare Miasto | Klimatyzacja Rozkład: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

3 600 zł40 m² 90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie na ul. Mokotowskiej Oferujemy na wynajem stylowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy, zlokalizowane przy ul. Mokotowskiej. Lokal charakteryzuje się wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

1 070 000 zł61 m² 17 449,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Adres: ul. Górczewska 200 C. Bardzo dobra komunikacja: stacja metra Bemowo tuż przy osiedlu, a także kilka linii tramwajowych i autobusowych. - zainteresowanym osobom prześlę wirtualny spacer -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

2 000 zł25 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia rozkładowa kawalerka z oddzielną kuchnią o powierzchni 25 m2, znajdująca się na 3 piętrze w apartamentowcu z windą przy ul. Aleje Jerozolimskie 216. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Narbutta

Stary Mokotów,Warszawa

2 950 zł30 m² 98,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością oferuję fenomenalnie zlokalizowaną nieruchomość o powierzchni 30 m2 znajdującą się na warszawskim Starym Mokotowie - przy ikonicznej ulicy Narbutta! Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Miasteczko Wilanów,Warszawa

770 000 zł37 m² 20 810,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy Warszawy - Miasteczku Wilanów, przy ulicy Adama Branickiego. To wyjątkowe lokum znajduje się w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Promyka

Żoliborz,Warszawa

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eng & ru belov Mieszkanie do wynajęcia - ul. Kazimierza Promyka * Powierzchnia: 35 m 2 odrębne pokoje * Piękny widok * Nowa łazienka * Możliwość doposażenia sypialni (łóżko lub kanapa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konotopska

Gołąbki,Warszawa

996 000 zł71 m² 13 988,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przestronne mieszkanie o dwustronnej ekspozycji, zaprojektowane z myślą o komforcie codziennego życia. Wnętrza są dobrze doświetlone dzięki dużym oknom, a układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Mokotów,Warszawa

1 590 000 zł60 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: nowe 3-pokojowe mieszkanie na mokotowie! najważniejsze informacje: cena obejmuje mieszkanie urządzone pod klucz jest gotowe do wprowadzenia się kupujący nie płaci podatku pcc 2% - to dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

680 000 zł34 m² 20 196 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mokotów | Central House | Kawalerka 33,67 m , mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Udogodnienia premium: siłownia, sauna, strefa relaksu, coworking, concierge. Atuty: - 33,67 m po remoncie - gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

988 000 zł38 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:5/22

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedaży apartament o powierzchni 38,02 m2 znajdujący się w prestiżowej inwestycji dwóch 22- piętrowych wież Platinum Towers przy ul. Grzybowskiej 61. Mieszkanie z dużą, 8m2.