dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 902 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 902 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Wola,Warszawa

5 000 zł43 m² 116,28 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia elegancki apartament o łącznej powierzchni 43m2. 1. Lokalizacja Apartament znajduje się w ścisłym centrum Warszawy, przy ul. Złotej, w nowym, oddanym do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jaktorowska

Wola,Warszawa

5 200 zł57 m² 90,73 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/budynek: budynek zlokalizowany jest przy ul. Jaktorowskiej. Dużym atutem tej lokalizacji jest doskonale rozwinięta infrastruktura dzielnicy. W odległości 6 min. pieszo znajduje się druga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Rondo Wiatraczna

Grochów,Warszawa

3 500 zł42 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia dwupokojowy, zupełnie nowy apartament w nowej inwestycji przy Rondzie Wiatraczna. Budynek z 24h ochroną, recepcja, trzy szybkobieżne windy. Na parterze znajduje się galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

630 000 zł38 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż kawalerka w doskonałej lokalizacji! Na granicy Starego Mokotowa i Śródmieścia w pobliżu stacji metra Pole Mokotowskie. Unikalne, jedno z najjaśniejszych w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

540 000 zł33 m² 16 206,50 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 33.32 m2,.dwu pokojowe przy ulicy Okopowej w bloku 11 piętrowym. Balkon francuski. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie w pełni umeblowane , ze sprzętem agd oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Celulozy

Wawer,Warszawa

860 000 zł75 m² 11 466,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie Prezentowane mieszkanie znajduję się na parterze, ma 75 m2 i zostało wykończone pod koniec 2018 roku w momencie oddania segmentu przez dewelopera. Właściciel przeprowadził go dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Saska

Praga-Południe,Warszawa

430 000 zł38 m² 11 466,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie 37,5 m2, 2 pokojowe z oddzielną i widną kuchnią (możliwość otworzenia na salon) i dużą piwnicą ok 6 m2. Zlokalizowane na Saskiej Kępie - ul. Saska, 150 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tokarza

Bródno,Warszawa

480 000 zł54 m² 8 972 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 8. piętrze w 10. piętrowym budynku windą z 1975 roku. Lokal mieści się przy ulicy Wacława Tokarza 1 na osiedlu Bródno w Dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rajska

Mokotów,Warszawa

5 500 zł80 m² 68,66 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzy pokojowe mieszkanie, w pełni wyposażone. Osiedle Marina Mokotów - Wyględów. Osiedle monitorowane, z całodobową ochroną w doskonałej lokalizacji. Na terenie osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

783 835 zł36 m² 21 950 zł/m²

 

Piętro:10/22

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Platinum towers , nowoczesny apartament posadowiony na 10 piętrze w nowoczesnym 22- piętrowym budynku apartamentowym z 2009 r. Na powierzchnię 35,71 m2 składa się salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Goleszowska

Wola,Warszawa

3 000 zł30 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest dostępne od 19 września. Wynajmę nowe 1 pokojowe mieszkanie 30m2 z balkonem 3,7m2. Nowe mieszkanie po całkowitym remoncie jest położone na Woli, przy ul. Goleszowska 1. Ładne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ostrzycka

Praga-Południe,Warszawa

495 000 zł40 m² 12 531,70 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedaż I 39,5 m2 I 2 pokoje I 495 000 zł | Praga Południe I ul. Ostrzycka nie pobieramy prowizji od kupującego! Przedmiotem sprzedaży jest przestrzenne mieszkanie na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Praga-Południe,Warszawa

695 000 zł41 m² 16 992,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż 2 pokojowa nieruchomość na osiedlu "apartamenty Saska". Mieszkanie 40,9m2 posiada bardzo funkcjonalny układ: * salon z aneksem kuchennym 20,4m2 z wyjściem na balkon. Między salonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Górny Mokotów

Górny Mokotów,Warszawa

4 000 zł71 m² 56,34 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 4 pokojowe mieszkanie, na cele biurowe. Stary Mokotów, lokal po remoncie. Pokoje 21, 17, 10 i 7.5 m2, oddzielna, widna kuchnia - umeblowana, wyposażona / kuchenka, zmywarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sękocińska

Ochota,Warszawa

900 000 zł50 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż - (prawo własności, księga wieczysta, brak wpisanych hipotek) 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,2 m2 w Rezydencji Kaliskiej przy ul. Kaliskiej 23 (III piętro, winda) Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kopernika

Śródmieście,Warszawa

3 300 zł33 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

2-pok. Studio, 33 m2, balkon - Świetna lokalizacja! Wysoki Standard! klimatyzacja! - Metro Nowy Świat - Uniwersytet Muzyczny Oferujemy na wynajem eleganckie i zadbane 2-pok. mieszkanie typu studio,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

7 900 zł75 m² 105,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Piękne, nowe, słoneczne trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie. Lokalizacja: w pobliżu mieszkania znajdują się liczne punkty usługowe, sklepy, lux Med, galeria Mokotów, lotnisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

600 000 zł52 m² 11 538,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie blisko metra o powierzchni 52m2. Mieszkanie znajduje się w odległości kilku minut spacerem od stacji metra. W pobliżu znajduję się przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

2 500 zł19 m² 129,53 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka po kapitalnym remoncie w doskonałej lokalizacji przy metrze Pole Mokotowskie, sgh. Pokój 14 m z aneksem kuchennym z wyjście na 5 m loggię Łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rajska

Mokotów,Warszawa

3 400 zł57 m² 59,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przytulne, dwupokojowe mieszkanie na trzecim (ostatnim) piętrze w kameralnym bloku na Marinie Mokotów. Budynek | Lokalizacja: trzypiętrowy blok mieszkalny zaopatrzony w windę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bonifacego

Sadyba,Warszawa

599 000 zł48 m² 12 427,40 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,20 m2, na Mokotowie-Sadyba, przy ulicy św. Bonifacego, usytuowane na 7 piętrze w 11 piętrowym budynku z 1975 roku. Blok po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

4 880 zł64 m² 76,84 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 3-pokojowe, zlokalizowane na Mokotowie, przy ul. Konstruktorskiej 10a. To dobra oferta dla osób zatrudnionych w pobliskim centrum biznesowym. Okolica spokojna z gustownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

3 800 zł40 m² 95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

.samo centrum chmielna Elegancki niewielki apartament na najlepszej ulicy. Klimat paryski. Pełne wyposażenie mieszkania., wysoki standard. Łazienka z prysznicem. Winda. Parkowanie, niestety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

770 000 zł41 m² 18 780,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Polecam piękne, nowe, dwupokojowe i wykończone mieszkanie na Mokotowie. Doskonały punkt komunikacyjny, blisko Galerii Mokotów, południowej obwodnicy Warszawy i Lotniska Chopina. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

490 000 zł32 m² 15 360,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Podstawowe informacje Wyjątkowe mieszkanie w kamienicy z lat 50 tych o powierzchni 31,90 m2. Idealne dla singla lub inwestycyjnie. Mieszkanie zlokalizowane jest na Pradze Północ. Doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

840 000 zł57 m² 14 669,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę 2-pokojowego mieszkania o wysokim standardzie na ekskluzywnym osiedlu Hubertus (ul. Obrzeżna 1). Mieszkanie jest idealne dla inwestorów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Belgradzka

Natolin,Warszawa

3 500 zł49 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w budynku z 2018 roku na Natolinie. Mieszkanie w pobliżu stacji metra Natolin, ładne, ciche, nowocześnie wykończone, umeblowane, z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolność

Wola,Warszawa

3 200 zł47 m² 68,38 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 15.09.2022. Mieszkanie położone na uboczu, na pograniczu Centrum i Woli. Idealna lokalizacja szczególnie dla osób pracujących w Centrum, w pobliżu Ronda Daszyńskiego czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koszykowa

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 750 000 zł50 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Niewątpliwym atutem mieszkania w kamienicy jest poczucie wyjątkowości, które zapewniają kameralność budynku oraz prominentne sąsiedztwo. Taki właśnie niepowtarzalny i unikatowy charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wolska

Wola,Warszawa

4 000 zł45 m² 89,77 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy przytulne, dwupokojowe mieszkanie na ul. Wolskiej przy parku im. Edwarda Szymańskiego. Mieszkanie znajduje się na 6 piątrze, posiada jedno miejsce parkingowe w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

662 000 zł33 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy, przy ul. Marszałkowskiej. Powierzchnia wg kw 32,04 m2, powierzchnia rzeczywista 33,1 m2. Mieszkanie składa się z salonu ( możliwość wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Omulewska

Praga-Południe,Warszawa

3 300 zł50 m² 66 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowocześnie wykończone mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 50 mkw, zlokalizowane na warszawskiej Pradze Południe przy ulicy Omulewskiej. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Czyste,Warszawa

4 500 zł40 m² 112,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

OD 1 listopada Prezentujemy na wynajem 2-pokojowe mieszkanie w 19. Dzielnicy. Opis nieruchomości Mieszkanie o powierzchni 40 m składa się z: - salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kazachska

Wilanów,Warszawa

3 700 zł48 m² 77,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elektoralna

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł69 m² 46,38 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oglądanie od 16 września! wolne od 1 października! Oferujemy do wynajęcia duże 2 pokojowe mieszkanie w kameralnym apartamentowcu przy ul. Elektoralnej 12a. W cenie miejsce garażowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przechodnia

Śródmieście,Warszawa

699 000 zł39 m² 17 923,10 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mam przyjemność zaprezentować bardzo ładne mieszkanie znajdujące się w samym Centrum Warszawy przy ul. Przechodniej. Mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 38,8 m2 urządzone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pyjasa

Mokotów,Warszawa

3 000 zł52 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje z aneksem kuchennym, lazienka, osobna toaleta i garderoba; po remoncie, wysoki standard wykonczenia, meble na wymiar, i czesciowo umeblowane Osiedle strzezone, miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

740 000 zł47 m² 15 846 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie 46,70M2 2pokoje,Bemowo,metro Na sprzedaż: apartament w bardzo dobrym standardzie, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym osiedlu, na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bajana

Bielany,Warszawa

3 900 zł60 m² 65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 mkw z dużym ogrodem 80 mkw, znajdujące się na parterze przy ulicy Bajana na warszawskich Bielanach. Lokal znajduje się na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białołęka,Warszawa

632 000 zł55 m² 11 491 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Poszukujesz mieszkania w spokojnej okolicy, a jednocześnie dobrze skomunikowanego z centrum Warszawy ? Szukasz mieszkania wykończonego, dzięki któremu możesz skupić się na rzeczach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilanów

Wilanów,Warszawa

6 000 zł72 m² 83,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu nowy, przestronny apartament w otoczeniu zieleni w Wilanowie. Lokalizacja: świetna infrastruktura 300m. do komunikacji miejskiej, która.