dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 904 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 904 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolska

Wola,Warszawa

779 000 zł60 m² 12 983,30 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1976

Sprzedam atrakcyjne mieszkanie 5-pokojowe, z oddzielną kuchnią, łazienką, balkonem, piwnicą, przynależnym miejscem parkingowym, znajdujące się przy ul. Wolskiej 69 w Warszawie, 100 m. od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tylżycka

Potok,Warszawa

542 000 zł49 m² 10 994 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,30 m2 znajdujące się na Żoliborzu, w świetnej lokalizacji przy ulicy Tylżyckiej 1. Klatki schodowe czyste, odnowione. Nowa winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Moniuszki

Śródmieście,Warszawa

660 000 zł37 m² 17 837,80 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Strona Kupująca obsługiwana jest bezprowizyjnie. Warszawa, śródmieście, ul. Moniuszki. Do metra linii M1 i M2 "świętokrzyska" niecałe 2 minuty. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,56 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wierna

Targówek,Warszawa

550 000 zł43 m² 12 790,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Bezpośrednio sprzedam umeblowane mieszkanie na osiedlu Wilno. Mieszkanie znajduję się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku na zamkniętym terenie z ochroną. Ma 43m , balkon, a przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Praga-Południe,Warszawa

450 000 zł32 m² 14 062,50 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Однокомнатная квартира на продажу! Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż na Pradze-Południe przy ulicy al. Jerzego Waszyngtona. Cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

649 900 zł43 m² 15 114 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Serdecznie zapraszam na prezentacje klimatycznego mieszkania w kamienicy z 1954 roku przy al. Solidarności 78. Zapraszam do zapoznania się z ofertą, 2 pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Ursus,Warszawa

550 000 zł59 m² 9 322,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] grunty uregulowane możliwość zakupu na kredyt : Krótko: ursus - Niedźwiadek / 4 pokoje / 59 m2 / oddzielna kuchnia / balkon /piwnica / łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bielany,Warszawa

999 000 zł92 m² 10 882,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż 4 pokojowy apartament na warszawskich Bielanach. Zapraszam na wirtualną wizytę mieszkania. Kliknij w poniższy link aby przejść do wirtualnego spaceru - Mieszkanie idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

3 500 zł51 m² 68,63 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umowa najmu okazjonalnego Minimalny okres najmu 12 miesięcy Dostępne od zaraz Do wynajęcia mieszkanie w bloku przy ulicy Woronicza przy rondzie "miś" Mieszkanie odnowione, czyste, zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

3 243 700 zł82 m² 39 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Stonowana kolorystyka, szlachetne materiały. Na ścianach dekoracyjne sztukaterie a na frontach mebli i szaf szklane witraże. Przedstawiamy Państwu luksusowy apartament w niezwykłej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

549 000 zł56 m² 9 763,47 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,23m2 zlokalizowane na Pradze Północ / Nowa Praga. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

2 600 zł55 m² 47,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe (55m2) z aneksem kuchennym i ogródkiem. Bardzo blisko Kanału Królewskiego. Idealne dla osób, które lubią spacery i jazdę na rowerze. W bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 090 000 zł73 m² 14 890,70 zł/m²

 

Piętro:23/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Chcecie Państwo zamieszkać z widokiem jak na Manhattanie.? Posiadamy unikatową ofertę jednego z najwyżej położonych apartamentów w Warszawie - mieszkania w chmurach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłopot

Żoliborz,Warszawa

995 000 zł43 m² 23 140 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania piękne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w rewelacyjnej lokalizacji na Żoliborzu przy ulicy Kłopot 4a, tuż obok Warszawskiej Arkadii. 2-pokojowy apartament o powierzchni ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

470 000 zł42 m² 11 241,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Słoneczne i zadbane dwa pokoje są na 8 piętrze 10 piętrowego budynku. Pokoje mają południowo- zachodnią ekspozycję. Doskonałą inwestycja- są dwa oddzielne pokoje, oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrocławska

Bemowo,Warszawa

635 000 zł64 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

:Krótko: bemowo, przytulne i funkcjonalne mieszkanie przy ul. Wrocławskiej | powierzchnia 63,5m2 | do wprowadzenia. :Atuty: nieruchomość świetnie sprawdzi się na cele mieszkalne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

998 000 zł67 m² 14 933,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie w prestiżowej lokalizacji i dobrej cenie. Mieszkanie 3-pokojowe z antresolami, z przynależną piwnicą, dużym balkonem od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wąwozowa

Ursynów,Warszawa

980 000 zł54 m² 17 998,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie obok Metra Kabaty! Mieszkanie dwustronne o powierzchni 54,45 m2, 2-pokojowe z oddzielną kuchnią w bloku z 2004 roku. Osiedle zamknięte, monitorowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Muranów,Warszawa

5 000 zł57 m² 87,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Westate przedstawia dwupokojowe mieszkanie w kamienicy na Warszawskim Starym Mieście. Nieruchomość na wynajem to dwupokojowe mieszkanie, w przedwojennej kamienicy z 1939 r., na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Płocka

Mokotów,Warszawa

489 000 zł31 m² 15 861,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Prezentuję na sprzedaż słoneczne, wysoko położone i świetnie skomunikowane, 2-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie W skład nieruchomości (30,83m2) wchodzą 2 nieprzechodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 300 000 zł109 m² 11 948,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować komfortowe, czteropokojowe, 108,8 m2 mieszkanie, wykończone w wysokim standardzie znajdujące się na Dolnym Mokotowie. Dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Towarowa

Wola,Warszawa

1 399 000 zł84 m² 16 593,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe 84,31m2 Mieszkanie dwustronne wschód-zachód. Salon z kuchnią otwartą i hallem ok. 40 m2, dwie sypialnie 14,7 m2 oraz 12 m2 + garderoba 2,7 m2 wc 1,7 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Płaskowickiej

Ursynów,Warszawa

2 700 zł32 m² 84,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Eleganckie i funkcjonalne studio na warszawskim Ursynowie położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowego budynku z windą z 2008 roku z dużą loggią oraz klimatyzacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Włochy

Włochy,Warszawa

848 000 zł63 m² 13 546,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie z salonem i otwartą kuchnią położone na parterze w inwestycji w dzielnicy Stare Włochy. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania! Dużą cechą inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szwankowskiego

Bemowo,Warszawa

599 000 zł61 m² 9 771,62 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mam przyjemność przedstawić Państwu trzy-pokojowe mieszkanie w budynku na warszawskim Bemowie przy ul. Szwankowskiego 8. Zielona, cicha i spokojna okolica jest świetnym rozwiązaniem dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mroczna

Wola,Warszawa

525 000 zł42 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Wola ul. Mroczna - 450 m od stacji metra Ulrychów, 300 m od Wola Parku Mieszkanie o powierzchni 42 m2, 2-pokojowe z aneksem kuchennym, dużym balkonem ok 10 m2 oraz miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Urbanistów

Ochota,Warszawa

529 000 zł36 m² 14 776,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o pow 35,8 m2 położone blisko Parku Szczęśliwickiego. Mieszkanie po kapitalnym remoncie łącznie z wymianą elektryki i hydrauliki położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Solidarności

Wola,Warszawa

3 400 zł28 m² 121,43 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest położone na piątej kondygnacji w nowym budynku apartamentowym w centrum miasta. Składa się z holu, pokoju dziennego z kuchnią, sypialni, łazienki z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Ursus,Warszawa

550 000 zł59 m² 9 322,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] grunty uregulowane możliwość zakupu na kredyt : Krótko: ursus - Niedźwiadek / 3 pokoje + sypialnia / 59 m2 / oddzielna kuchnia / balkon /piwnica /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

625 000 zł45 m² 13 888,90 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Sprzedam mieszkanie na 4 piętrze w budynku z windą, zlokalizowane na Pradze-Północ przy ulicy Szwedzkiej wraz z miejscem garażowym na parkingu podziemnym. Budynek z 2016 roku. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

9 200 zł55 m² 167,27 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowy apartament na 7. piętrze przy ul. Grzybowskiej, w prestiżowym, biznesowym rejonie Warszawy. Mieszkanie jest niezwykle przestronne z zachodnią ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

799 000 zł53 m² 15 132,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

3-pok | 52,80 m2 | Taras | Metro Kabaty Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,80 m2 znajdujące się na Warszawskim Ursynowie (kabaty) przy ul. Wąwozowej. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

599 000 zł48 m² 12 479,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Zachęcam państwa do zapoznania się Z nową ofertą mieszkania na mokotowie W pobliżu ch sadyba best mall, 6 min. na pieszo. Jesteś zainteresowany ofertą bądź są dodatkowe pytania ? -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marysieńki

Wilanów Wysoki,Warszawa

609 000 zł72 m² 8 458,33 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Metraż w kw -71m2 a dodatkowo 15.86m2 powierzchni nieujętej w KW razem 86.86m2 Witam Państwa. Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie do remontu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

3 000 zł49 m² 61,22 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 08/01/2023, ciche, dwupokojowe mieszkanie 49 m, położone na osiedlu strzeżonym na piątym piętrze z windą, przy ulicy Pileckiego 130 ( blisko metra ) Mieszkanie całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamiany

Ursynów,Warszawa

635 000 zł64 m² 9 921,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie. Mieszkanie na sprzedaż z kompletnym wyposażeniem jak na zdjęciach. Mieszkanie położone 200 m do stacji metra Stokłosy. Własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niecała

Śródmieście,Warszawa

2 600 zł31 m² 83,87 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji - okna wychodzą w kierunku parku Saskiego - mieszkanie w budynku na rogu Canaletta i Niecałej. Do pl. Bankowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baborowska

Górce,Warszawa

619 000 zł51 m² 12 042,80 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 2-pokojowe na granicy Woli i Bemowa położone w cichej okolicy (ul. Baborowska) w idealnym punkcie komunikacyjnym, z dostępem do niezbędnej infrastruktury miejskiej (szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Anin

Anin,Warszawa

1 480 000 zł110 m² 13 454,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować dwupoziomowy apartament z antresolą o powierzchni 110m2 zlokalizowany w wyjątkowej, zielonej części Starego Anina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szamocka

Żoliborz,Warszawa

1 169 000 zł54 m² 21 680,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż apartament dwupokojowy o powierzchni 53,92 m2, usytuowany na ostatnim piętrze z tarasem ogródkiem na dachu o powierzchni 63 m2, bardzo funkcjonalne i przytulne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Mirów,Warszawa

24 900 zł150 m² 166 zł/m²

 

Piętro:21/21

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem / Здається в оренду - опис українською мовою нижче Ekskluzywny Apartament o powierzchni 150m2 zlokalizowany na 21 piętrze w prestiżowej.