dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 901 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 901 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Stanów Zjednoczonych

Praga-Południe,Warszawa

2 470 zł49 m² 50,41 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Place4you ma przyjemność zaprezentować Ci świeżo wyremontowane mieszkanie 2 pokojowe. Nieruchomość znajduje się przy Alei Stanów Zjednoczonych 20b (przy skrzyżowaniu z Saską). Umowa najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dywizjonu 303

Górce,Warszawa

3 100 zł56 m² 55,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia, o powierzchni 56 m2, piętro 3/3 z windą, w budynku z 2010r., przy ul. Dywizjonu 303, bemowo. Idealne dla pary. Cena: 3100 zł + 700 zł (czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raabego

Natolin,Warszawa

699 000 zł51 m² 13 652,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Słoneczne, ciche i bardzo zadbane, dwupokojowe mieszkanie wraz z pełnym wyposażeniem, o powierzchni 51,2 m2. Lokal po remoncie, do wprowadzenia, nie wymagający nakładów finansowych. 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Śródmieście Północne,Warszawa

585 000 zł49 m² 12 012,30 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Jasne, 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Grzybowskiej! Mieszkanie znajdujące się na 10 piętrze w 15 piętrowym bloku, w którym zostały wymienione 4 windy na nowe! Na metraż mieszkania (48,7m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Targówek,Warszawa

349 000 zł31 m² 11 258,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja do dnia 31.05.2023 roku. Ustawna kawalerka z widną kuchnią oraz balkonem. Położenie środkowe, orientacja okien południowa z widokiem na zieleń. W salonie na podłodze panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mokotów,Warszawa

3 900 zł67 m² 58,21 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m2 położone na Mokotowie - przy ulicy Bluszczańskiej! mieszkanie Mieszkanie mieści się na 1 piętrze, posiada 66,14m2 powierzchni oraz dwustronną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

549 000 zł37 m² 14 837,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Dwa pokoje gotowe do wprowadzenia, wysoki standard! Mieszkanie: wyremontowane dwupokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy. Idealna propozycja dla singla, pary jak i trzyosobowej rodziny, ale sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Chrzanów,Warszawa

895 000 zł66 m² 13 583,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę 3-pokojowego mieszkania gotowego do wprowadzenia (sprzedawane z wyposażeniem) o powierzchni 65,89 m2 usytuowanego na Bemowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 500 000 zł66 m² 22 703 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Unikalny Apartament w budynku Premium, wykończony umeblowany i wyposażony w najwyższym standardzie. Lokal zaaranżowany na dwa przestronne pokoje o łącznej powierzchni 66m2 plus duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Jankowska

Rakowiec,Warszawa

1 350 zł18 m² 77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Uwaga! ta oferta jest bez prowizji biura Idealna kawalerka dla singla w super lokalizacji. Mieszkanie 1-pokojowe z kuchnią w przedpokoju i łazienką. Bliskość wum przy ul. Banacha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kępna

Stara Praga,Warszawa

5 000 zł55 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agencja Westate ma przyjemność zaproponować Państwu mieszkanie o powierzchni 55 m2 w świetnej lokalizacji - Porcie Praskim, tuż obok Stadionu Narodowego. Mieszkanie jest świeżo po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Francuska

Praga-Południe,Warszawa

4 600 zł75 m² 61,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Francuskiej 25a, na warszawskiej Saskiej Kępie. Nieruchomość ma 75 mkw i składa się z przestronnego salonu, dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Asnyka

Ochota,Warszawa

1 500 000 zł100 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferujemy Państwu przestronny apartament trzypokojowy na Starej Ochocie. Apartament o pow 98,90 m2 położony jest na trzecim piętrze w trzypiętrowej kamienicy z 1930 roku. Bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Radziwie

Wola,Warszawa

529 000 zł33 m² 16 093,70 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32,87 m2 usytuowane na 3 piętrze 11 piętrowego bloku z 2010 roku zlokalizowanego na Woli przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hawajska

Ursynów,Warszawa

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w budynku położonym 2 minuty od metro Imielin. Mieszkanie dwustronne, każde pomieszczenie z oddzielnym wejściem z przedpokoju. Z salonu wyjście na dużą loggię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Targówek,Warszawa

570 000 zł63 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Jeśli szukasz mieszkania dla swojej rodziny, obejrzyj ten trzypokojowy lokal na Targówku. To może być świetna inwestycja, zatem nie czekaj, tylko umów się na Dzień Otwarty. Z poniższego opisu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

2 600 zł27 m² 96,30 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe wykończone przez projektanta wnętrz. W pełni umeblowane i wyposażone. Składa się z pokoju dziennego, kuchni w aneksie, sypialni z garderobą. Blok jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Świderska

Tarchomin,Warszawa

380 000 zł32 m² 11 875 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie o powierzchni 32 m2, 1 pokojowe z oddzielną i widną kuchnią, zlokalizowane na zamkniętym i chronionym osiedlu z 1999r. na Tarchominie ul. Świderska. Przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marynin

Bemowo,Warszawa

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentowane mieszkanie to zarazem przytulne jak i funkcjonalne mieszkanie z dużym balkonem i widokiem na malowniczą zieleń. Dobrze doświetlone przez cały dzień ponieważ jest usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

2 500 zł20 m² 125 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka na Warszawskiej Woli przy ul. Prymasa Tysiąclecia. Świetnie skomunikowana lokalizacja. Mieszkanie znajduje się w apartamentowcu z reprezentacyjnym lobby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wilanów,Warszawa

3 500 zł48 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu przytulne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum Miasteczka Wilanów, przy Al. Rzeczypospolitej, na 3-piętrze w 4- piętrowym apartamentowcu. Budynek z 2010 roku położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wejherowska

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

699 000 zł71 m² 9 845,07 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż Cztery nieprzechodnie pokoje o łącznej powierzchni 71 m2 na Targówku Mieszkaniowym, położone na 6 piętrze dwunastopiętrowego budynku z 1975 roku przy ulicy Wejherowskiej 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Saska Kępa,Warszawa

599 999 zł48 m² 12 371,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 10-piętrowym budynku z 1975 roku. Nieruchomość ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

858 000 zł52 m² 16 455,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferuję na sprzedaż bardzo eleganckie 3-pokojowe mieszkanie o pow. 52,14m2 w dzielnicy Bemowo. Mieszkanie jest Idealnie skomunikowane: - metro Bemowo 5 minut piechotą - Tramwaj 3 minuty piechotą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Środkowa

Praga-Północ,Warszawa

2 500 zł28 m² 89,29 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa kawalerka do wynajęcia na warszawskiej Starej Pradze w nowej kamienicy przy ul. Środkowej, piętro 5 (winda), domofon. Metraż 28 m2, mieszkanie wyposażone i umeblowane, kuchnia otwarta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

559 000 zł38 m² 14 710,50 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż przestronne i nowoczesne dwupokojowe mieszkanie, umiejscowione przy ul. Czerniakowskiej na warszawskim Mokotowie. Prezentowane mieszkanie o powierzchni 38 m2 położone jest na wyższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Belwederska

Sielce,Warszawa

10 000 zł84 m² 119,05 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament przy ul. Belwederskiej, z przepięknym widokiem na panoramę Warszawy. Usytuowany na ostatnim, ósmym piętrze budynku. Wykończony w wysokim standardzie, całkowicie umeblowany, gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bora-Komorowskiego

Gocławek,Warszawa

3 200 zł80 m² 40,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne, jasne i ciche mieszkanie 3 pokojowe z osobą dużą kuchnią oraz dwiema łazienkami (w jednej jest prysznic, w drugiej wanna). Parter w 6-piętrowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyrzykowskiego

Białołęka,Warszawa

615 000 zł58 m² 10 603,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość na Białołęce. Nowe budownictwo z 2017 roku. Osiedle zamknięte świetnie zagospodarowane z placem zabaw i mnóstwem zieleni na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dobra

Powiśle,Warszawa

659 000 zł36 m² 18 563,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Ciche w kamienicy z windą, 3m wysokość pomieszczeń. W samym sercu Powiśla przy ulicy Dobrej z widokiem na wewnętrzne podwórko, ekspozycja wschodnia. Mieszkanie do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Targówek,Warszawa

400 000 zł38 m² 10 666,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwu-pokojowe z pięknym widokiem tuż przy stacji Metro Bródno. Cena do negocjacji, mieszkanie do własnej aranżacji (generalnego remontu), usytuowane 8 piętrze. Salon z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ludwisarska

Zielona,Warszawa

6 900 zł125 m² 55,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem apartament 4-pokojowy na osiedlu Zielona Olszynka na Gocławku. ***** Apartament: wykończony jest w wysokim standardzie, jego przemyślany układ sprawia to miejsce idealnym dla rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dickensa

Ochota,Warszawa

4 900 zł80 m² 61,25 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem doskonale zlokalizowane mieszkanie w eleganckim apartamentowcu z ochroną przy ulicy Dickensa 27, tuż przy samym Parku Szczęśliwickim! Piąte piętro z kapitalnym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tajemna

Grodzisk,Warszawa

589 000 zł48 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47.50m2 znajdujące na granicy Białołęki i Targówka przy ulicy Tajemnej. 8 minut od metra Kondratowicza i blisko trasy S8. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Belgradzka

Ursynów,Warszawa

3 480 zł50 m² 69,60 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy ofertę wynajmu mieszkania 2 pokojowego zlokalizowanego przy ul. Belgradzkiej na warszawskim Natolinie. Mieszkanie słoneczne, przestronne z ładnym widokiem, umeblowane. Lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dybowskiego

Ursynów,Warszawa

540 000 zł48 m² 11 320,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego (48m2)mieszkania na zielonym Ursynowie Nieruchomość : Mieszkanie znajduję się na 1 piętrze , dużo zieleni wokoło. Przestronny Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 400 zł42 m² 80,95 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

* bezpośrednio, wola, ul. Jana Kazimierza 66 * dostępne od 1-06-2023 * maksymalnie dla 2 osób (para) * 2 pokoje, 42m2, balkon, garaż w cenie * osiedle zamknięte, strzeżone * umowa na 12 miesięcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Białołęka,Warszawa

423 500 zł45 m² 9 411,11 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu na kredyt : Krótko: białołęka | ul. Aluzyjna | 2 Pokoje | 45 m2 | Aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

659 000 zł40 m² 16 475 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferujemy na sprzedaż słoneczne, dwupokojowe mieszkanie w wybudowanym bloku (z 2018r) przy ulicy Bluszczańskiej (siekierki, mokotów). Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze, dwa metry nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

3 250 €177 m² 18 €/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Bardzo jasny, komfortowy apartament o powierzchni 175 m2 z dwoma tarasami na granicy Mokotowa i Wilanowa. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia, wykończone w bardzo wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Powiśle,Warszawa

1 090 000 zł63 m² 17 268,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Klucze do dyspozycji biura! możliwa prezentacja O dowolnej porze! Oferujemy do sprzedaży nietuzinkowy, wysoki, apartament w kamienicy z 1937 na warszawskim Powiślu. Obejrzyj film : Lokal.