dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 902 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 902 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Targówek,Warszawa

459 000 zł46 m² 9 892,24 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Ustawne dwu-pokojowe z oddzielną widną kuchnią usytuowane na parterze w dziesięcio-piętrowym budynku z windą wybudowanym w 1975 roku. Budynek jest ocieplony. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Przasnyska

Stary Żoliborz,Warszawa

1 800 000 zł74 m² 24 423,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Gdzie: na kameralnym osiedlu w nowoczesnej części Żoliborza, w otulinie zieleni urokliwej alei kasztanowej. Cicha i bezpieczna okolica. Odpowiednie dla: rodziny, pary lub inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard

Mokotów,Warszawa

649 999 zł35 m² 18 377,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Pięknie wykończona kawalerka na granicy Mokotowa / Wilanowa w nowym apartamentowcu. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja bliskość komunikacji miejskiej w pełni wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wieluńska

Wola,Warszawa

3 800 zł49 m² 77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie w bardzo wysokim standardzie, tylko 2 przystanki tramwajowe od Metra Płocka czeka na Ciebie :) Położone na I-ym piętrze w kameralnym niskim budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ordona

Wola,Warszawa

4 000 zł51 m² 78,43 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rozkład Apartament o powierzchni 51 m2 składa się z 2 sypialni, salonu połączonego z kuchnią, łazienki z prysznicem i dużego balkonu o powierzchni 12m2. Standard Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sejmu Czteroletniego

Wilanów,Warszawa

990 000 zł59 m² 16 851,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 58,75 m2 zlokalizowanego na kameralnym osiedlu na Wilanowie, przy ulicy Sejmu Czteroletniego! Mieszkanie znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

750 000 zł60 m² 12 569,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż przestronne, funkcjonalnie urządzone mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze w budynku z 2013 roku. Zlokalizowane przy ulicy Szeligowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

5 500 zł71 m² 77 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Warto obejrzeć na żywo! Zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności mieszkania! Do ładne dwupokojowe mieszkanie na 14 piętrze w apartamentowcu. Mieszkanie ma 3 m wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

3 000 zł58 m² 51,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu mieszkanie 2-pokojowe z osobną widną kuchnią przy metrze Ursynów. Wymagany najem okazjonalny. Mieszkanie dwustronne ciche i czyste, w całości odmalowane i odświeżone po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

* włochy* ul. Łopuszańska 55a * dwa osobne pokoje * 42 m2 * balkon * miejsce postojowe naziemne* ** nowe, świeżo wykończone** Oferujemy do wynajęcia widne, nowe - tuż po wykończeniu, dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paszkiewicza

Ursynów,Warszawa

4 500 zł88 m² 51,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia stylowego mieszkania o powierzchni 88 m2 na Ursynowie. To 4-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i dwoma balkonami typu loggia jest doskonałym wyborem dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czerska

Mokotów,Warszawa

5 900 zł82 m² 72 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English version below! Mokotów, doskonałe miejsce wśród Parków i blisko Łazienek Królewskich zaledwie 11 min pieszo, 3-pokojowy apartament 82 m2 na 8 piętrze z 10 na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tołwińskiego

Żoliborz,Warszawa

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Sady Żoliborskie to urocza i zielona dzielnica Warszawy, położona w północnej części miasta, w obrębie dzielnicy Żoliborz. Mieszkańcy cenią Żoliborz za spokój oraz malowniczą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

748 000 zł45 m² 16 767,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Sprzedam trzy pokoje 44,61 m.kw. z oddzielną kuchnią w budynku z lat 60 w Centrum przy ul. Chmielnej 106. Klimatyczne, ciche, trzy pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

3 300 zł47 m² 70,21 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ulicy Górczewskiej na Bemowie, o powierzchni 47 mkw. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w pięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Radzymińska

Targówek,Warszawa

609 000 zł46 m² 13 355,30 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Jasne, ciche, dwupokojowe mieszkanie (45,6m2) z oddzielną widną kuchnią oraz zabudowaną loggią, po gruntownym remoncie w 2020 roku. Z korytarza wejście do wszystkich pomieszczeń, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

10 500 zł150 m² 70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę najmu wyjątkowego mieszkania w centrum Warszawy przy ulicy Wspólnej 50. Znajduje się w pięknej, odnowionej kamienicy z lat 30-tych XX wieku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowolipie

Nowolipki,Warszawa

3 500 zł29 m² 120,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia studio o powierzchni 29m2, na wysokim parterze w kameralnej, 3-piętrowej kamienicy z 1950r. przy ulicy Nowolipie, wola. Idealne dla singla/singielki lub pary. Oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pawia

Muranów,Warszawa

1 990 zł30 m² 67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem kawalerka 29m2 na śródmieściu (ulica Pawia). Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym bloku. Składa się z korytarza, łazienki, dużego pokoju oraz kuchni. Cena 1990 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ledóchowskiej

Wilanów,Warszawa

3 600 zł58 m² 62,07 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nieruchomość położona jest w prestiżowym rejonie z nowoczesną infrastrukturą w cichej części Wilanowa. W sąsiedztwie znajdują się sklepy, restauracje, szpital oraz szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopińska

Ochota,Warszawa

809 000 zł51 m² 15 785 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania widne, 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na warszawskiej Ochocie przy ulicy Kopińskiej 25. Mieszkanie mieści się na 3.piętrze w 3.piętrowej kamienicy bez windy i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonifacego

Czerniaków,Warszawa

519 999 zł38 m² 13 605,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprawdź viva invest najlepsze oferty na rynku! wyceny Z aktów, certyfikaty energetyczne Viva Invest prezentuje, mam przyjemność zaprezentować Państwu słoneczne, dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

3 000 zł47 m² 64 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English version below! Biuro nieruchomości Platinumhouse Warszawa ma do zaoferowania wyjątkowy roczny 2 pokojowy apartament o powierzchni 47 m2 z loggią 5m2 na 1 pietrze w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

1 350 000 zł79 m² 17 024 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Avenue Estate prezentuje klimatyczne mieszkanie na Miasteczku Wilanów w Inwestycji Aura Park Opis Nieruchomości Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 79,3m2. Dwustronne, do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wola,Warszawa

510 000 zł35 m² 14 571,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Strona Kupująca obsługiwana jest bezprowizyjnie. Warszawa, wola, ulrychów, ul. Szulborska. Mieszkanie z własnym ogródkiem. Kawalerka o powierzchni 34,88 m2, położona na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ursynów

Ursynów,Warszawa

615 000 zł53 m² 11 648 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

.Ursynów ul. Dębowskiego! Stacja Metra Stokłosy! Prezentujemy rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie 52,80m2. Na sprzedaż! Usytuowane na 7 piętrze w budynku 7-piętrowym z 1978 roku, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzycka

Mokotów,Warszawa

499 999 zł41 m² 12 195,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprawdź viva invest najlepsze oferty na rynku! wyceny Z aktów, certyfikaty energetyczne tylko U nas! Jeżeli szukasz funkcjonalnego mieszkania w świetnie skomunikowanej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wiktoryn

Włochy,Warszawa

430 000 zł25 m² 17 529,60 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: tel. Jednopokojowy lokal o powierzchni 24.53m2 znajduje się na dzielnicy Włochy Podstawowe informacje: Mieszkanie wykończone, umeblowane, gotowe do wejścia, dobrze oświetlone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fabryczna

Wesoła,Warszawa

700 000 zł83 m² 8 395,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Marzysz o zakupie dużego mieszkania dla swojej rodziny? I nie chcesz kupować i ogrzewać całego domu lub bliźniaka? To przestronne dwupoziomowe mieszkanie zdecydowanie będzie dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

429 000 zł40 m² 10 618,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-Pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,4 m2, znajdujące się w sąsiedztwie zieleni na zamkniętym osiedlu przy ul. Skarbka z Gór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

575 000 zł47 m² 12 257,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Rezerwacja! żoliborz - sady żoliborskie - ul. Krasińskiego Mieszkanie słoneczne, rozkładowe z osobną widną kuchnią. Wewnątrz lokalu znajdują się ścianki działowe co pozawala na modyfikacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Montwiłłowska

Targówek,Warszawa

565 000 zł45 m² 12 555,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferujemy! Dwupokojowe mieszkanie. Mieszkanie składa się z 4 pomieszczeń: - przedpokój 5.30 m2 - salon z aneksem kuchennym 21.06 m2 - sypialnia 14.06 m2 - łazienka 4.43 m2 Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Mokotów,Warszawa

435 000 zł37 m² 11 756,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie u zbiegu ulic Żwirki i Wigury oraz Hynka na granicy dzielnicy Włochy i Mokotowa. Obecnie mieszkanie to pokój z kuchnią, można wydzielić małą sypialnię z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

679 000 zł65 m² 10 478,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Opis: szukasz wygodnego i przestronnego mieszkania, gotowego do wprowadzenia się od zaraz, a jednocześnie chcesz uciec od zgiełku wielkiego miasta? Zależy Ci na doskonałej komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Saska

Praga-Południe,Warszawa

6 600 zł60 m² 110 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament idealny dla wymagającego singla lub pary. Ogromne okna w salonie. Łazienka oddzielona od sypialni szklaną szybą. Wyrazisty, zdecydowany design. Rozkład Mieszkanie o powierzchni 60m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Potocka

Stary Żoliborz,Warszawa

3 000 zł43 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m2, piętro 1/4 bez windy, w budynku z 1950 roku, przy ulicy Potockiej, żoliborz, sady Żoliborskie. Idealne dla rodziny lub pary. Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Opoczyńska

Mokotów,Warszawa

2 700 zł19 m² 142,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Super kawalerka o pow. 19 m2 usytuowana na parterze 3 piętrowej kamiennicy z 1950 r. na Mokotowie. Znakomita lokalizacja: - 200 metrów do metra Pole Mokotowskie (2 stacje do Centrum) - 100 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pod Strzechą

Kabaty,Warszawa

5 000 zł89 m² 56,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 4 pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji z bezpośrednim wyjściem do ogrodzonego patio. Mieszkanie jest ciche, zadbane, jasne, rozkładowe. Sypialnie mają powierzchnie ok. 8,5mkw, 11mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

3 200 zł66 m² 49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią. Przestronny salon z wyjściem na balkon z widokiem na zieleń. Duża sypialnia z przestronną szafą wnękową. W sypialni jest biurko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

3 200 zł74 m² 42,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam dziś do zaoferowania Państwu 3-pokojowe mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy na zamkniętym, strzeżonym osiedlu przy ul. Włodarzewskiej 67C informacje O nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Heroldów

Bielany,Warszawa

589 000 zł56 m² 10 517,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż odświeżona kawalerka o powierzchni 56 mkw na Bielanach, przy ul. Heroldów, znajdująca się na parterze w 4. piętrowym budynku z windą z 2002 roku. Teren osiedla.