dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 919 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 919 ogłoszeń

5 000 zł55 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz zupełnie nowe 2-pokojowe mieszkanie w apartamentowcu na Starej Ochocie przy ul. Tadeusza Joteyki. Powierzchnia mieszkanie ok. 55 m2. Usytuowane na 2. piętrze w 4-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł31,50 m² 12 666,67 zł/m²

 

Piętro:suterena/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż udział w lokalu, na poziomie -1, z prawem do wyłącznego korzystania o powierzchni 31,5m2. Obecnie zaadaptowany jako mieszkanie, położony w jednej z najlepszych.

Szczegóły ogłoszenia

1 795 000 zł68 m² 26 397 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż elegancki, trzypokojowy apartament o powierzchni 68 m , położony w prestiżowej inwestycji Holm House na Mokotowie. To jedna z najbardziej cenionych lokalizacji Warszawy -.

Szczegóły ogłoszenia

714 025 zł32,50 m² 21 970 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszamy do zapoznania się w ofertą tego niezwykłego mieszkania, położonego w jednej z najbardziej barwnych i dynamicznie rozwijających się części Warszawy - przy ulicy Stalowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 900 zł54 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Hampton Home oferuje na wynajem dwustronne, nowocześnie wykończone mieszkanie na zamkniętym osiedlu Marina Mokotów. Mieszkanie jest umeblowane, w pełni wyposażone w niezbędne sprzęty użytku.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł35 m² 31 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartament z 2023 roku położony w samym sercu Warszawy. Powierzchnia 35 m z wyraźnie wydzieloną częścią sypialnianą została wykończona w bardzo wysokim standardzie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł80 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

To nie jest zwykłe mieszkanie to wyjątkowa przestrzeń z duszą, którą po prostu trzeba zobaczyć na żywo. Zlokalizowane na ostatnim piętrze przedwojennej kamienicy przy ul. Chełmskiej, to aż 80.

Szczegóły ogłoszenia

3 390 zł38 m² 89,21 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Geodetów 6 na warszawskiej Ochocie, jednej z najbardziej cenionych i wygodnych lokalizacji do życia w stolicy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł80 m² 34 375 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Piękny apartament obok łazienek królewskich - kolonia sielce Wysokość 2,9 m | Wysoki standard wykończenia | Umeblowane | Miejsce w garażu podziemnym | Cicha okolica | Piesza odległość do.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł39 m² 82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39 mkw w apartamentowcu oddanym do użytku w 2026 r. znajdujące się przy ul. Warszawskiej w Ursusie (gołąbki). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł100 m² 190 zł/m²

 

Piętro:33

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować luksusowy apartament o powierzchni 100m , usytuowany w prestiżowym apartamentowcu Złota 44, w samym sercu Warszawy. Lokalizacja Apartament zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł41 m² 85,37 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wraz z miejscem na samochód w garażu podziemnym. Nieruchomość znajduje się na terenie zamkniętym z ochroną i portierem w każdej klatce. Mieszkanie ma 41 m, jest na.

Szczegóły ogłoszenia

5 300 zł67 m² 79,10 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polna 3 apartamentowiec przy Pl. Unii Lubelskiej, 2 pokoje, 67m2 i miejsce postojowe w garażu podziemnym. Bardzo atrakcyjna oferta wynajmu przestronnego (67m2), komfortowego, dwupokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

5 950 zł49 m² 121,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament do wynajęcia Nowe Miasto, warszawa | 49 m | wysoki standard Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 49 m , zlokalizowane przy ul. Freta w sercu warszawskiego Nowego.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł57 m² 96,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Śródmieście, 2 pokoje przy Łazienkach Królewskich, garaż, klimatyzacja | spokojna okolica Do wynajęcia eleganckie mieszkanie o powierzchni 57,2 m , zlokalizowane przy ul. Lądowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł43,20 m² 26 620,37 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowe mieszkanie na Żoliborzu Artystycznym - przepiękny widok na zieleń i centrum miasta - idealne połączenie komfortu, zieleni i doskonałej lokalizacji. Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 zł47,68 m² 92,28 zł/m²

 

Piętro:3/27

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

To mieszkanie, położone w jednej z najbardziej nowoczesnych i imponujących inwestycji przy Rondzie Daszyńskiego, oferuje komfort życia w miejscu, które funkcjonuje jak.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł39,47 m² 21 028,63 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2-pokojowe mieszkanie | balkon I Praga-Południe english description below - please do not hesitate to contact us Z przyjemnością prezentujemy komfortowe dwupokojowe mieszkanie, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł57 m² 10 859,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Targówek - Bródno ul. Żuromińska autobus: 400 m | tramwaje: 2 przystanki autobusem | metro Kondratowicza 750 m (10 min pieszo) | w promieniu 100-300 m Liceum, przedszkole, kościół,.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł54 m² 53,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i zadbane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na 5. piętrze (z 6) w bloku mieszkalnym przy ul. Libijskiej na warszawskiej Saskiej Kępie.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł33,33 m² 88,51 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania w Ursusie - blisko stacji kolejowej - szybki dojazd do centrum miasta i ważnych miejsc pracy. Mieszkanie nie było wcześniej wynajmowane. Wykończenie i wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 zł46 m² 102,17 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Designerskie mieszkanie 2-pokojowe w zabytkowej kamienicy przy Browarach Warszawskich english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje do wynajęcia 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł75 m² 16 933,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie na Pradze-Południe ul. Cichociemnych 1 Tuż obok ch Promenada | Świetna lokalizacja Na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie położone na zamkniętym i monitorowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł73 m² 20 410,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Eurovilla prezentuje 4 - pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 73 m2 z dwoma ogródkami w Miasteczku Wilanów. Mieszkanie zostało wykończone z dbałością o szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł53 m² 94,34 zł/m²

 

Piętro:18/25

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Avenue Estate Prezentuje wyjątkowy, gotowy do zamieszkania apartament w prestiżowym kompleksie Babka Tower. To idealna propozycja dla singla lub pary, ceniących luksus, bliskość centrum oraz.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł49 m² 61,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 2. piętrze zadbanego budynku na Górnym Mokotowie. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się przy ul. Odyńca,.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł98 m² 112,24 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Pięknie wykończony, trzypokojowy apartament w jednej z najbardziej zielonych części Mokotowa, w pobliżu parku Pole Mokotowskie, położony na ostatnim piętrze! Duże okna - od podłogi do.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł39,50 m² 81,01 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie przy stacji Metro Młociny Bielany, ul. Kaliszówka Do wynajęcia atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,5 m , położone na 2. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł29,36 m² 33 990 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Eng below Prezentuję na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe prestiżowym kompleksie biurowo-gastronomicznym Browary Warszawskie, usytuowane przy ul. Krochmalnej, to wyjątkowa propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł87 m² 15 977,01 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Zapraszamy do zapoznania się z unikatową ofertą 3-pokojowego mieszkania usytuowanego na ostatnim piętrze urokliwej kamienicy z 1955 roku na Żoliborzu. Mieszkanie To mieszkanie pełne charakteru.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł107,30 m² 22 274 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

Stylowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy - ostatnie piętro 107 m światła i charakteru, usytylowane na 6 ostatnim piętrze z windą ( do 5 piętra ) Salon z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

888 300 zł47,05 m² 18 879,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dwupokojowe, widne, ciche i rozkładowe mieszkanie o pow. 47,05 m2 w osiedlu zamkniętym z całodobową ochroną na Warszawskim dolnym Mokotowie. Mieszkanie położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł47 m² 20 851,06 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 000 zł171 m² 21 052,63 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Luksusowy apartament nieopodal lasu! Pięknie urządzone wnętrze | Idealny rozkład | Piękny widok na las | 6 wygodnych miejsc w garażu | Klimatyzacja | Smart Home | Bardzo blisko stacji metra *****.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł58 m² 15 948,28 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie | sprzedaż | warszawa | ursynów | koński jar 58 m2 I 925 000 pln Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 58 m2 w Warszawie, dzielnicy Ursynów.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł23 m² 23 913,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 22,4 m , zlokalizowane w nowoczesnym budynku z windą. Lokal ma status mieszkania, znajduje się na 3. piętrze z 4. w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł66,98 m² 18 647,36 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Najważniejsze informacje: - założona kw, bez obciążeń - czynsz administracyjny na 04.2026: 1.077,93 zł - adres: Bobrowiecka 3 - trwający najem zabezpieczony aktem notarialnym, przeprowadzenie umowy.

Szczegóły ogłoszenia

9 800 zł130 m² 75,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, nowoczesne i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 103 m , położone na 3. piętrze kameralnego budynku przy ul. Leszczyny na Mokotowie. Jest ono wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł50,40 m² 12 698,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferuję do kupienia ładne rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie w podwarszawskim Ursusie na osiedlu Niedźwiadek. Lokal o powierzchni 50.40m2 znajduje się na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym bez.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł48,50 m² 15 443,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Słoneczne 3 pokoje | Świetna lokalizacja | Al. Krakowska 272 - dzielnica Włochy Szukasz mieszkania, które jest ustawne, jasne i doskonale skomunikowane? To oferta idealna zarówno dla rodziny, jak.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł37,87 m² 102,98 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament premium do wynajęcia Mokotów Business District Warszawa Eleganckie, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe z tarasem, położone w nowoczesnym apartamentowcu na Mokotowie.