dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 904 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 904 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogińskiego

Bródno,Warszawa

595 000 zł42 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Pełen rozkład, kuchnia z oknem, metro Bródno 730m, od budynku. Zakup możliwy tylko ze środków własnych. Mieszkanie po remoncie, na podłodze nowe panele podłogowe, wymienione drzwi wewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

4 900 zł68 m² 72,06 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Elegancki i przytulny apartament po generalnym remoncie. Ta wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 68m2 zachwyci Cię swoim urokiem i stylem. Oferuje ona 2 przestronne sypialnie, rozległy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

505 000 zł22 m² 22 954,60 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Polish above / english below Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny 1-pokojowy apartament na Woli. Dane Techniczne: powierzchnia: 22 m . Ustytuowane na 10-tym piętrze co daję piękny panoramiczny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Conrada

Bielany,Warszawa

799 000 zł60 m² 13 383,60 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam do sprzedaży kompaktowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,7 m2 zlokalizowane na Bielanach przy ul. Josepha Conrada. Mieszkanie usytuowane na 8-pietrze 12-piętrowego budynku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bora-Komorowskiego

Gocław,Warszawa

800 000 zł62 m² 12 903,20 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Posiadamy na sprzedaż mieszkanie na Pradze. Mieszkanie ustawne i słoneczne usytuowane na piątym piętrze w bloku, klatki świeżo po remoncie. Wspólnota mieszkaniowa zarządzana przez zarząd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Habicha

Ursus,Warszawa

920 000 zł59 m² 15 697 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Apartament 58,61 mkw | 3 pokoje | Garderoba | Wykończony w Wysokim Standardzie | Nowoczesny Design | Dużo Miejsca Do Przechowywania | Loggia | Duża Odległość od Innych Budynków | Komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Ksawerów,Warszawa

4 200 zł54 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mokotów ul. Bukowińska / metro wilanowska - 2 pokoje 54 m2 + 2 balkony + garaż. Do wynajęcia świetnie zlokalizowane w pobliżu stacji Metro Wilanowska, mieszkanie 2-pokojowe o pow. 54 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jędrusik

Żoliborz,Warszawa

3 000 zł51 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do najmu komfortowy, dwupokojowy apartament w kompleksie apartamentowym przy ul. Kaliny Jędrusik na warszawskim Żoliborzu (żoliborz Artystyczny). W skład mieszkania wchodzi salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Powiśle,Warszawa

15 000 zł90 m² 166,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 90M2, 3 pokoje, wysoki standard, wyjątkowa lokalizacja, elektrowania powiśle dostępne od stycznia budynek: nowoczesny 5-piętrowy budynek wielorodzinny należący do kompleksu Elektrowni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wróbla

Służew,Warszawa

5 000 zł86 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament 4 pokoje, 85M2, przy stacji metra służew budynek: kameralny, trzypiętrowy budynek mieszkalny bez windy z 1998 roku, zlokalizowany na Mokotowie. W budynku mieści się jedynie 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ciszewskiego

Ursynów,Warszawa

895 000 zł64 m² 13 984,40 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania piękne , doświetlone i rozkładowe mieszkania b.blisko stacji metra Stokłosy. Do metra max. 5 min. spacerkiem. Mieszkanie jest w bardzo dobrym standardzie , pięknie doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

860 000 zł31 m² 27 741,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji "19. Dzielnica". Nieruchomość idealna dla osoby ceniącej miejski styl życia, nowoczesność i luksus. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powsińska

Mokotów,Warszawa

3 535 zł50 m² 70,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem: 2 niezależne pokoje, oddzielna kuchnia - 50 m2 - Przedwojenna kamienica ze swoją legendą - Blisko Sadyba Best Mall Oferujemy klimatyczne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odolańska

Mokotów,Warszawa

3 800 zł51 m² 74,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne, odnowione - Idealne dla Rodziny albo dla Osób Pracujących - 3-pokojowe, pow. 51 m2- park Dreszera, morskie Oko, pola Mokotowskie - Blisko Metro Pola Mokotowskie oraz Metro Racławicka Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podłużna

Białołęka,Warszawa

546 000 zł40 m² 13 650 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Nieaktualne. Sprzedane. Bezpośrednio sprzedam 2-pokojowe mieszkanie 40 m2 w dzielnicy Białołęka, przy ul. Podłużnej. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

4 300 zł45 m² 96 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Garaż w cenie! Mieszkanie - 2 nieprzechodnie pokoje! Blisko Centrum! Do bardzo ładne w wysokim standardzie. dwupokojowe mieszkanie (2017r.) na 3 piętrze z balkonem Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Thomasa Woodrowa Wilsona

Żoliborz,Warszawa

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy 2 pokojowe, klimatyczne i ciche mieszkanie o powierzchni 42 m z oddzielną i widną kuchnią znajdujące się na 1 piętrze 2 piętrowego budynku. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Dolny Mokotów,Warszawa

1 630 000 zł106 m² 15 377,40 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do kupienia 3 pokojowy apartament 105,8m2, piętro 3/12 z windą w budynku z 2000 r., Mokotów Stegny. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone, gotowe do zamieszkania, idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

587 000 zł24 m² 24 978,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Uwielbiasz klimat Kamienic? Szukasz cichego miejsca w samym centrum Warszawy? Ta oferta to perełka inwestycyjna dla koneserów grubych murów. W skrócie: ochota, al. Jerozolimskie 109,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żaryna

Sielce,Warszawa

1 750 000 zł70 m² 24 985,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m. Jest z możliwość przerobienia na 3 pokoje., Nieruchomość z widokiem na zieleń, blisko parku. Kuchnia z salonem, sypialnia , łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Trębacka

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł50 m² 90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować wygodne mieszkanie w bloku, przy ulicy Trębackiej - naprzeciw biurowca Metropolitan. Jest to lokal w pełni wyposażony i na długoterminowy wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolska

Wola,Warszawa

790 000 zł50 m² 15 959,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Polish above / english below Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie na Woli. Szczegóły Mieszkania: dwa pokoje (20m2 + 10m2) Oddzielna, widna kuchnia Oddzielne wc i łazienka Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

4 000 zł75 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem piękne, wyposażone mieszkanie trzypokojowe przy ul. Targowej 68 położone bezpośrednio przy wyjściu z Metra Wileńska. Mieszkanie położone jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

1 750 000 zł76 m² 22 875,80 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie w Triton Park Apartments, zlokalizowane na warszawskiej Ochocie, to prawdziwa perła w świecie nieruchomości. Jest to miejsce, które zachwyca nie tylko swoim wyjątkowym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Apartamentowa

Ursus,Warszawa

697 000 zł52 m² 13 403,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Edit: sprzedane Sprzedam gotowe do zamieszkania mieszkanie przy ul. Apartamentowej na osiedlu Tęczowy Park, bardzo dobrze skomunikowane, 200m do Al. 4 czerwca 1989r.: połączenie z autostradą S2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

3 050 zł43 m² 70,93 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ciche,praktycznie nowe nowoczesnie urądzone mieszkanie dwupokojowe w apartamentowcu strzeżonym przy ulicy Goleszowskiej 1 róg Jana Kazimierza .Ładny rozkład mieszkania : -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Litewska

Śródmieście,Warszawa

650 000 zł20 m² 32 322,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Szanowni Państwo, mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w sercu Warszawy, na ulicy Litewskiej. Ta wyjątkowa lokalizacja w centrum miasta gwarantuje nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świętochowskiego

Bemowo,Warszawa

749 000 zł62 m² 12 139,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 61,7 m2 położone na Jelonkach w dzielnicy Bemowo. Mieszkanie na 6 piętrze w X piętowym bloku, na osiedlu z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

950 000 zł52 m² 18 269,20 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Polish above / english below Oferujemy na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 52m2 zlokalizowane w sercu Warszawy. Opis Mieszkania: składa się z 2 nieprzechodnich pokoi, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Białej Floty

Mokotów,Warszawa

4 000 zł42 m² 94,14 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Białej Floty na Mokotowie, o powierzchni 42 mkw., zlokalizowane na 2. (z 7) piętrze apartamentowca z 2020 roku, w eleganckiej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

4 200 zł42 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajmu nowe, luksusowe, 2-pokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym apartamentowcu przy Alei Rzeczypospolitej w Miasteczku Wilanów. Budynek oddany w 2015 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

1 239 000 zł63 m² 19 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowy, nigdy niezamieszkały elegancki apartament z duszą - gotowy na nowego właściciela. Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 62.1 m2, które zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Elektoralna

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe Mieszkanie w Sercu Warszawy - Idealne dla Miłośników Miejskiego Życia Twój nowy adres - ul. Elektoralna 21 Przestrzeń Mieszkalna: 47m idealnie zaprojektowanej przestrzeni, oferującej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

614 100 zł27 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Dzień dobry, miło mi zaprezentować Państwu kultowe mieszkanie o powierzchni 26,70 m2 znajdujące się na 7 piętrze budynku z 1972 roku. Budynek jest położony przy ul. Marszałkowskiej 111a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Powązkowska

Żoliborz,Warszawa

2 400 000 zł98 m² 24 499,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę przestronnego 4-pokojowego apartamentu z przepięknym widokiem na panoramę miasta, znajdującego się na warszawskim Żoliborzu przy ul. Powązkowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Żoliborz,Warszawa

3 400 zł40 m² 86,08 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam ofertę mieszkania 2 pokojowego przy ul. Braci Załuskich na Sadach Żoliborskich. Świetny punkt komunikacyjny - dla osób poruszających się komunikacją miejską i jak zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konstancińska

Mokotów,Warszawa

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie przy Sadyba Sadyba Best Mall. 2 pokoje, umeblowane, wyposażone. salon z aneksem, sypialnia oddzielna. Czynsz 3000zł w tym czynsz należny do administracji dodatkowo płatne opłaty za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Relaksowa

Ursynów,Warszawa

2 650 zł42 m² 63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne, ciche, dwupokojowe mieszkanie na wysokim parterze bez balkonu, w budynku 4-piętrowym. Budynek z 2006r. zamknięty i strzeżony. Ogrzewanie miejskie. Mieszkanie jest.