dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 903 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 903 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

2 185 000 zł88 m² 24 829,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe, ustawne mieszkanie o powierzchni 88m2 usytuowane w pięknej przedwojennej kamienicy przy ulicy Marszałkowskiej 17. Myślę, że tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szolc-Rogozińskiego

Imielin,Warszawa

4 500 zł59 m² 75,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| przytulne, ciche, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 59,40m2 położone w kameralnym budynku na ursynowskim Imielinie. Trzy oddzielne, widne pokoje. Na podłodze w salonie i sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

1 453 500 zł95 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Polecamy 3 pokojowe na Ochocie wykończone w oparciu o detale Przedwojenna kamienica z 1930r, cegła, winda Wysokość 3 m Ekspozycja wschodnia Dwustronne Na mieszkanie składa się: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Olbrachta

Ulrychów,Warszawa

2 900 zł54 m² 53,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Zadbane 3 pok. mieszkanie o pow. 54m2 w rozległym zielonym osiedlu przy ul. Olbrachta 58 - Wola, w dobrej lokalizacji - ok 7 min spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

1 990 000 zł70 m² 28 428,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Prezentuje wykończone w wysokim standardzie 3 pokojowe mieszkanie. Mieszkanie położone jest na warszawskim Śródmieściu Południowym - miejsca tętniącego życiem. Kilka kroków od apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Doroszewskiego

Bemowo,Warszawa

729 000 zł52 m² 14 019,20 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Oferujemy na sprzedaż jasne, słoneczne 3-pokojowe umeblowane mieszkanie, które znajduje się w doskonałym punkcie Bemowa. Mieszkanie o powierzchni 52m2 składa się z: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłobucka

Wyczółki,Warszawa

1 199 000 zł73 m² 16 424,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Z przyjemnością przedstawiam ofertę przestronnego, jasnego mieszkania wykończonego w wysokim standardzie. Funkcjonalna nieruchomość znajduje się w nowoczesnym apartamentowcu na monitorowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Franciszkańska

Śródmieście,Warszawa

4 700 zł56 m² 83,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament w pełni wyposażony i umeblowany tuż przy centrum Starego Miasta z pięknym tarasem i widokiem na zieleń. Prestiżowa lokalizacja i wysoki standard budynku powodują,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

3 100 zł34 m² 91 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Wysoki standard! Nowe mieszkanie pierwszy raz wynajmowane! Wszystkie meble i sprzęty są nowe! Do wynajęcia bardzo ładne, ciche, klimatyczne, jasne,(2024 r.) dwupokojowe mieszkanie na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gieysztora

Wilanów,Warszawa

980 000 zł48 m² 20 631,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferujemy do sprzedaży w Wilanowie 2 pokojowe mieszkanie. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu połączonego z widną kuchnią, łazienki, sypialni/pokoju dziecięcego oraz dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Rzepichy

Targówek,Warszawa

1 250 zł12 m² 104,17 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę umeblowany pokój o pow. 14m2 w mieszkaniu 3 pokojowym znajdujący się na 4 piętrze w 12 piętrowym bloku z lat 70-tych przy ul. Rzepichy 8 na Warszawskim Targówku. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

700 560 zł50 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Białołęka ul. Ostródzka 50,4 m2 | 2 pokoje z oddzielną kuchnią (możliwość przerobienia na 3 pokoje) | duży balkon 6 m2 | w pełni wykończone i umeblowane, gotowe do wprowadzenia od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

2 800 zł27 m² 103,70 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie świeżo po remoncie, wyposażone w nowy, wysokiej jakości sprzęt agd, w pełni umeblowane, klimatyzowane. Mieszkanie zlokalizowane w wyjątkowo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Śródmieście,Warszawa

1 200 000 zł56 m² 21 428,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na Śródmieściu. Mieszkanie jest idealnym miejscem dla osób ceniących zarówno życie miejskie, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

566 400 zł48 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie na Białołęce przy ul. Skarbka z Gór 15, osiedle zostało wybudowane w 2014 roku. Mieszkanie w stanie gotowym do zamieszkania (wymaga małego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

2 000 zł35 m² 57,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu kawalerkę po generalnym remoncie, umeblowana wg. zdjęć, z oddzielną widną kuchnią o pow. 34,56m2 przy ulicy Grochowskiej na warszawskiej Pradze Południe. Budynek: kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Blatona

Bemowo,Warszawa

741 900 zł64 m² 11 592,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować dla Państwa 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, znajdujące się w doskonałym punkcie Bemowa. Mieszkanie jest jasne i ciche a do tego świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Berezyńska

Saska Kępa,Warszawa

5 500 zł72 m² 75,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

5500 zł | najem | 72 m2 | 2 pokoje po remoncie | saska kępa | berezyńska Przedmiotem najmu jest 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,38 m2, składające się z pokoju dziennego, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

9 100 000 zł151 m² 59 536,40 zł/m²

 

Piętro:27

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament na sprzedaż znajdujący się na 27 piętrze luksusowego apartamentowca zaprojektowanego przez światowej sławy architekta Daniela Libeskinda. Złota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Wola,Warszawa

2 900 zł38 m² 76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe, umeblowane z widną kuchnią oraz balkonem. Położone w środku osiedla, z dala od ruchliwych ulic ale blisko komunikacji - stacja metra 700m, do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

890 000 zł46 m² 19 139,80 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,5m2 usytuowane na 2. piętrze w budynku 8 piętrowym z 2015roku, zlokalizowane na warszawskim Mokotowie przy ul. Obrzeżnej. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polskich Skrzydeł

Gocław,Warszawa

519 000 zł30 m² 17 016,40 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

2 pokoje Warszawa sprzedaż | 2 oddzielne pokoje Gocław | 2 pokoje Praga Południe | 2 pokoje inwestycyjnie Przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie w solidnym budownictwie lat osiemdziesiątych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Kasprzaka

Odolany,Warszawa

3 400 zł34 m² 100 zł/m²

 

Piętro:17/24

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jednopokojowe mieszkanie do wynajęcia 34m2, piętro 17/24 z windą, w budynku z 2021r. przy ul. Kasprzaka, wola, odolany. Idealne dla singla/singielki lub pary. Tylko dla osób niepalących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

5 700 zł79 m² 72,15 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament na wynajem w centrum Warszawy. English below Nieruchomości z dumą prezentuję wyjątkowe mieszkanie w samym sercu Warszawy o powierzchni całkowitej 79m2, łączące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Ursynów,Warszawa

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy ciekawe mieszkanie dwupokojowe z kuchnią do wynajmu. Jest ulokowane w przyziemiu domu jednorodzinnego na ogrodzonym i bezpiecznym osiedlu z oddzielnym wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Szeligowska

Chrzanów,Warszawa

3 900 zł65 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie 65m2, piętro 3/4 z windą w budynku z 2020r. przy ulicy Szeligowskiej, bemowo Chrzanów. Idealne dla pary lub młodej rodziny. Cena 3900 zł + 1000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karmelicka

Muranów,Warszawa

3 000 zł43 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Dostępne od 4 marca 2024 r. Do wynajęcia ciche, widne, przestronne i klasycznie urządzone mieszkanie dwupokojowe w kameralnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kondratowicza

Targówek,Warszawa

2 700 zł60 m² 45 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie dwupokojowe z dużym balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym (położonym przy samym wejściu na klatę). Budynek z 2002 roku, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Ochota,Warszawa

629 000 zł38 m² 16 773,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mam przyjemność prezentować Państwu przestronne mieszkanie o świetnym układzie nieopodal pkp Rakowiec. Nieruchomość mieści się na osiedlu o niskiej zabudowie w okolicy szeroko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bełdan

Mokotów,Warszawa

3 900 zł48 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Agencja Westate prezentuje trzypokojowe komfortowe mieszkanie. Mieszkanie jest w pełni wyposażone, umeblowane i gotowe do zamieszkania. Mieszkanie składa się z trzech oddzielnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

755 000 zł53 m² 14 245,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Sprzedam trzy pokojowe mieszkanie na Białołęce Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze z windą w pięciopiętrowym budynku. Mieszkanie o powierzchni 53,34m składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

5 800 zł80 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowo urządzone, widne 3-pokojowe mieszkanie 80 m2 z klimatyzacją zlokalizowane na 1. piętrze w apartamentowcu w ścisłym centrum Warszawy. Mieszkanie składa się z salonu 25 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

880 000 zł57 m² 15 438,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż wyjątkowe, jasne i funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie z kominkiem. To idealne miejsce dla tych, którzy cenią wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Wola,Warszawa

795 000 zł38 m² 20 921,10 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy metrze Księcia Janusza o powierzchni 38 m2 Mieszkanie: powierzchnia: 38 m2 Liczba pokoi: 2 Piętro: 1 Czynsz: 450 zł Stan lokalu: wysoki standard Forma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Walecznych

Saska Kępa,Warszawa

1 853 300 zł86 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Piękna zabytkowa kamienica Z 1935 roku -pierwsza właścicielką była siostra prezydenta starzyńskiego Przedwojenna kamienica w której znajduje się tylko kilka mieszkań ( 4 lokale) 86 mk do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Stara Miłosna,Warszawa

970 000 zł57 m² 17 017,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mam przyjemność prezentować 3 pokojowe mieszkanie wykończone w podwyższonym standardzie w bardzo spokojnej i zielonej okolicy. Nieruchomość mieści się na strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Rakowiec,Warszawa

630 000 zł38 m² 16 570,20 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Ochocie. To mieszkanie to propozycja dla osób poszukujących funkcjonalnego i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

669 000 zł39 m² 17 149,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Pradze-Południe. To wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie, świeżo po remoncie, do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Żerań,Warszawa

700 000 zł52 m² 13 492,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Białołęce Żerań. Oferta mieszkania stanowi kwintesencję komfortu, elegancji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jerzego Waszyngtona

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe przy al. Jerzego Waszyngtona 39. Mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane. Całość jest przestronna - powierzchnia to 47 m2. Pokoje są niezależne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Iberyjska

Mokotów,Warszawa

823 000 zł57 m² 14 489,40 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Bez prowizji Zobacz film i wirtualny spacer! najważniejsze cechy nieruchomości: - 3 osobne pokoje, 56,8 m2 - Mokotów, ul. Iberyjska - piętro 15/15, budynek z 1978 roku - stan do odświeżenia -.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij