dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 903 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 903 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

850 000 zł40 m² 21 464,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować klimatyczne 2 pokojowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu. Mieszkanie jest dostępne od zaraz. Wielkim atutem jest własny 50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie

Powiśle,Warszawa

15 000 zł100 m² 150 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English description below Aston Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy, luksusowy 3 pokojowy apartament, wykończony w najwyższym standardzie. Apartament wykończony przy współpracy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sempołowskiej

Śródmieście Południowe,Warszawa

3 800 zł44 m² 86,36 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 44 m2, piętro 4/5 z windą w budynku z 1953r. przy ul. Sempołowskiej, śródmieście Południowe. Idealne dla singla/singielki lub pary. Cena: 3 800 zł +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

40 000 zł161 m² 248 zł/m²

 

Piętro:10/44

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament w Cosmopolitan, wykończony i umeblowany w wysokim standardzie, gotowy do zamieszkania Aston Real Estate prezentuje apartament w wieżowcu cosmopolitan - jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Taylora

Ursus,Warszawa

3 000 zł42 m² 71 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Wszystkie meble i sprzęty są nowe! Mieszkanie jest pierwszy raz wynajmowane! Do wynajęcia nowe (2024r.) bardzo ładne, klimatyczne dwupokojowe mieszkanie na 3 piętrze z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łowicka

Stary Mokotów,Warszawa

20 000 zł160 m² 125 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English description below Luksusowy apartament po generalnym remoncie na warszawskim Mokotowie Luksusowy, w pełni wyposażony i elegancki apartament na warszawskim Mokotowie. W bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wielicka

Mokotów,Warszawa

7 300 zł130 m² 56 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

English description below Jasny apartament na Mokotowie, na osiedlu "przy Królikarni" Budynek: budynek znajduje się w świetnej lokalizacji przy ul. Wielickiej na osiedlu "przy Królikarni". Wewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Klimontowska

Wawer,Warszawa

830 000 zł59 m² 14 041,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż dobrze zaprojektowany i urządzony 3-pokojowy apartament 59,11 m usytuowany na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z 2013 roku - budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

25 000 zł144 m² 174 zł/m²

 

Piętro:21/22

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament w Platinum Towers, wykończony i umeblowany w wysokim standardzie, gotowy do zamieszkania Aston Real Estate prezentuje wyjątkowy apartament na 21 piętrze wieżowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Neseberska

Stegny,Warszawa

2 700 zł47 m² 57,45 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do najmu umeblowane, jasne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47 m2 w spokojnej i zielonej okolicy. Położone na warszawskich Stegnach, usytuowane na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chorągwi Pancernej

Wilanów,Warszawa

7 900 zł122 m² 64,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny, trzypokojowy, nowoczesny, widny Apartament w Wilanowie o powierzchni 120 m2. Rozkład Mieszkanie o powierzchni 122 m2 składa się z przestronnego salonu, dwóch widnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Falenica,Warszawa

3 600 zł55 m² 65,45 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 55m2, piętro 2/5 z windą w budynku z 2022r. przy ul. Poematu, wawer, falenica. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 3600 zł + 820 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wyzwolenia

Śródmieście Południowe,Warszawa

3 900 zł32 m² 121,88 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę wynajmu 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy Alei Wyzwolenia w samym sercu Warszawy. Opis nieruchomości Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

3 300 zł42 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości Apartament w bardzo dobrym standardzie, nigdy nie zamieszkany, klimatyzowany, w pełni umeblowany i wyposażony. W pełni wyposażone (agd i rtv). Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sybilli

Sady Żoliborskie,Warszawa

4 000 zł61 m² 65,57 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzy pokojowe mieszkanie, 61m2, piętro 10/13 z windą, w budynku z 2005r., przy ul Sybilli, Żoliborz, Sady Żoliborskie. Idealne dla pary lub rodziny. Cena: 4000zł+1300zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polna

Śródmieście Południowe,Warszawa

3 800 zł37 m² 102,70 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Polnej (śródmieście Południowe) o powierzchni 37 mkw. zlokalizowane na 2. (z 11) pięter bloku z 1971 roku z dwiema windami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gagarina

Sielce,Warszawa

5 200 zł59 m² 87,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie przy ul. Jurija Gagarina w Warszawie. Nieruchomość o powierzchni 59,2 mkw składa się z trzech pokoi: salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koszykowa

Śródmieście Południowe,Warszawa

4 100 zł42 m² 97,62 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 42 m2, piętro 3/5 z windą, w budynku z 1954 r. przy ul. Koszykowej, śródmieście Południowe. Mieszkanie odnowione, idealne dla singla/singielki lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

3 380 zł53 m² 63,77 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 53 m2 zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Wilanowskiej 89. Lokal położony jest na 1 piętrze w 6 piętrowym budynku z 2008 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

3 500 zł50 m² 70,56 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe , jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 49 ,6 m2 znajdujące się na zadbanym, zamkniętym osiedlu z 2009 zlokalizowanym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wilanów,Warszawa

14 500 zł228 m² 63,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas Przedstawiamy Państwu niezwykle oryginalny penthouse na wynajem usytuowany w samym sercu Miasteczka Wilanów przy ul. Sarmackiej. Apartament o wysokim standardzie wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warszawski Świt

Bródno,Warszawa

1 199 000 zł68 m² 17 702,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę nieruchomości - urządzone mieszkanie o powierzchni 67,73 m2, zlokalizowane w inwestycji Warszawski Świt, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Białołęka,Warszawa

740 000 zł51 m² 14 509,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe, nowoczesne mieszkanie usytuowane na warszawskiej Białołęce. Nieruchomość znajduje się na parterze w 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ochota,Warszawa

3 900 zł55 m² 70,91 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na warszawskiej Ochocie, znajdujące się w renomowanym budynku Tritton Park. Mieszkanie cechuje się wspaniałą ekspozycją na wewnętrzną cześć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

839 000 zł50 m² 16 780 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wola Ulrychów ul. Górczewska | 400 m do stacji metra Księcia Janusza lub Ulrychów 50 m2 | 3 pokoje | oddzielna kuchnia z oknem | klimatyzacja | piwnica | balkon typu loggia | mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Żoliborz,Warszawa

879 000 zł38 m² 23 396,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Żoliborzu. Nieruchomość ta znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Śródmieście,Warszawa

1 200 000 zł56 m² 21 428,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować bardzo foremne, 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy w ścisłym Śródmieściu. Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ursynów,Warszawa

639 000 zł35 m² 18 257,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu mieszkania na kredyt : Krótko: ursynów / Metro Stokłosy / 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

4 400 zł55 m² 79,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowy, świeżo wykończony w bardzo wysokim standardzie apartament w nowoczesnej inwestycji przy ulicy Narwik 16. Usytuowany w cichej, zielonej części warszawskiego Bemowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

7 000 zł65 m² 107,69 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu nieruchomość położoną w świetnej okolicy przy ulicy Woronicza, w świetnej inwestycji Qbik! Okolica: bardzo dobra infrastruktura, wiele restauracji oraz punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kabaty,Warszawa

3 300 zł53 m² 62,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz przestronnego 2-pokojowego mieszkania znajdującego się blisko stacji metra? A może chcesz zamieszkać w lokalu przyjaznym dzieciom i zwierzętom? Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Niepodległości

Ksawerów,Warszawa

1 365 000 zł70 m² 19 527,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

70 m2 i tuż przy metrze Wierzbno, dwustronne z dużym balkonem Szukasz wyjątkowego mieszkania w świetnej lokalizacji? Mieszkanie jest urządzone i gotowe do zamieszkania. Ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Petöfiego

Bielany,Warszawa

839 900 zł57 m² 14 735,10 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Zapraszam do zakupu dużego, trzypokojowego , świeżo wyremontowanego mieszkania w najbardziej zielonej części Bielan. Jest to oferta idealna dla rodziny, chociaż sprawdzi się też jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sułkowskiego

Żoliborz,Warszawa

8 700 zł100 m² 87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe stumetrowe mieszkanie w willi na Starym Żoliborzu (english version below) W skrócie: - ul. Sułkowskiego 35 - 3 pokoje - 100 m2 - idealne do mieszkania lub jako biuro Budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta biura tylko najem okazjonalny Ul. Krochmalna 3 Dostępny od końca lutego / początek marca. Jasne, 3 samodzielne pokoje, po generalnym remoncie ( koniec XII 2021), gotowe do wprowadzenia niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerska

Mokotów,Warszawa

3 640 zł43 m² 84,65 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie w wieżowcu z 2005 roku. Doskonała lokalizacja na Dolnym Mokotowie, świetnie skomunikowana. Infrastruktura w najbliższej okolicy ma wszystko czego potrzeba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. German

Żoliborz,Warszawa

1 870 000 zł79 m² 23 670,90 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Hampton Home oferuje Państwu piękny apartament na Sadach Żoliborskich. Mieszkanie mieści się na parterze, ma powierzchnię 79 m2 i jest wysokie (3 m). Jasne, przestronne, z dużą ilością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

3 900 zł45 m² 87 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Z klimatyzacją! Mieszkanie wykończone w standardzie Premium! 200m. od Metra Płocka! Blisko Centrum! Do wynajęcia piękne, ciche, klimatyczne, jasne, (2020 r.) dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polna

Śródmieście,Warszawa

2 700 zł36 m² 75 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować fantastycznie zlokalizowaną Nieruchomość w samym Sercu Śródmieścia Południowego. Idealna lokalizacja to również idealna komunikacja! Metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

2 600 zł49 m² 53,54 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| odświeżone mieszkanie dwupokojowe położone na Bemowie niedaleko centrum handlowo rozrywkowego i supermarketu Carrefour. Mieszkanie jest ciche, przestronne, (kuchnia widna, otwarta na salon),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyspowa

Zacisze,Warszawa

625 000 zł39 m² 15 903,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż klimatyczne 2 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym zlokalizowane w dzielnicy Warszawa Targówek Zacisze - ul. Wyspowa 14 Idealne miejsce dla rodziny bądź inwestycyjnie pod wynajem.