dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 905 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 905 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Służewiec,Warszawa

6 000 zł80 m² 75 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem luksusowy w pełni wyposażony 3-pokojowy apartament na Służewcu niedaleko Galerii Mokotów. Główne atuty nieruchomości: świetnie skomunikowana (komunikacja miejska), 10 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Czerwonego Krzyża

Powiśle,Warszawa

429 000 zł17 m² 25 235,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować unikatowe mieszkanie w prestiżowej części pięknej dzielnicy jaką jest Powiśle! Ul. Czerwonego Krzyża to serce modnego Powiśla i nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

2 150 zł38 m² 56,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jednopokojowe na Starej Pradze w przedwojennej kamienicy zachowanej w bardzo dobrym stanie. Wysokość mieszkania ok 400 cm. Całość mieszkania to powierzchnia 38 m. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Derkaczy

Falenica,Warszawa

970 000 zł91 m² 10 702,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Przedstawiam ofertę doskonałą dla rodzin, par czy osób ceniących kameralność i wyjątkowy klimat. Bezczynszowe mieszkanie 4-pokojowe znajdujące się na 1. piętrze kamienicy z lat 30-tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stegny,Warszawa

3 900 zł42 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli poszukujesz nowoczesnego i przestronnego mieszkania dla singla lub pracującej pary z ogromnym tarasem i w dogodnej lokalizacji, to to mieszkanie może być właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Skorosze,Warszawa

479 000 zł34 m² 14 088,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Mam przyjemność prezentować kawalerkę o świetnym układzie i w bardzo dobrze skomunikowanej okolicy, z możliwością aranżacji na 2 pokoje. Mieszkanie znajduje się na Starym Ursusie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ordona

Wola,Warszawa

3 800 zł53 m² 71,70 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie O wynajem nieruchomości na woli, ul. Ordona 12a, warszawa Z przyjemnością prezentujemy Państwu komfortowe mieszkanie o powierzchni 53 metrów kwadratowych, zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tylżycka

Potok,Warszawa

5 500 zł78 m² 70,51 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Podstawowe informacje: mieszkanie 78m2, 4 pokojowe, marymont-Potok, miejsce postojowe Zalety nieruchomości: osiedle zamknięte, wysoki standard, świeżo po remoncie. Lokalizacja: marymont-Potok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Wyczółki,Warszawa

785 000 zł41 m² 18 925 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni około 42 m2, położone na Ursynowie Wyczółkach / Imielinie. Budynek Nowy 3-piętrowy budynek z 2018 r., z monitoringiem i kontrolą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogatyńska

Górce,Warszawa

899 000 zł54 m² 16 648,20 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

W prezentowanym mieszkaniu znajdują się 2 funkcjonalne pokoje, garderoba, oddzielna kuchnia, łazienka i balkon. Lokal znajduje się na 4 piętrze 9-piętrowego budynku i jest usytuowany od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poematu

Wawer,Warszawa

3 400 zł44 m² 77,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: wawer Komunikacja: autobusowa, skm. Opis nieruchomości: świeżo wykończone w wysokim standardzie, 2 pokojowe mieszkanie. Umeblowane i wyposażone, gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

4 500 zł52 m² 86,54 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: gocław Komunikacja: autobusowa, tramwajowa. Opis nieruchomości: świeżo wykończone, duże, 2 pokojowe mieszkanie. Umeblowane i wyposażone, gotowe do zamieszkania. W cenie miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Głębocka

Grodzisk,Warszawa

850 000 zł50 m² 16 855 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania ładne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50.43m2 znajdujące się przy ulicy Głębockiej 54 na zamkniętym osiedlu z 2008 roku. Mieszkanie mieści się na 1.piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

4 100 zł34 m² 120,59 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przepiękny, nowoczesny apartament w prestiżowej inwestycji na pograniczu Woli i Śródmieścia - w 19 Dzielnicy! Jeśli zależy Państwu na wysokim standardzie, chcecie mieszkać na nowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Frascati

Śródmieście,Warszawa

5 500 zł65 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu eleganckie mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 65mkw w kamienicy przy ulicy Frascati. Lokalizacja w prestiżowej części Śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niecała

Śródmieście,Warszawa

20 000 zł159 m² 125,69 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament W rezydencji opera budynek: kameralny apartamentowiec Rezydencja Opera to wyjątkowa inwestycja spółki Dom Development z 2004 roku. Budynek został zaprojektowany z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Żaryna

Warszawa,mazowieckie

12 500 zł110 m² 113,64 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Eleganckie i przestronne mieszkanie | 110 m2 | 4 pokoje | taras na dachu | parking podziemny | komórka lokatorska | ac Przestronny, jasny i niezwykle funkcjonalny apartament z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Petöfiego

Bielany,Warszawa

949 000 zł64 m² 14 828,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

W pełni rozkładowe 3 pokoje z osobną widną kuchnią mieszkanie w budynku z cegły z 1997r na Bielanach przy ulicy Sándora Petöfiego. Grunt uregulowany, można kupić na kredyt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Śródmieście,Warszawa

1 340 000 zł57 m² 23 674,90 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na Śródmieściu z panoramą na Centrum Warszawy. Mieszkanie ulokowane jest na 11 piętrze w 11 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Powiśle,Warszawa

6 700 zł64 m² 104,36 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe, komfortowe, ciche (z dala od ulicy), klimatyzowane 1 pokojowe mieszkanie z wysokimi na 3 metry sufitami, zlokalizowane w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościelna

Śródmieście,Warszawa

3 600 zł44 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę dwupokojowe( 17,20; 12m2), rozkładowe mieszkanie 44m2 w kamiennicy z oddzielną widną kuchnią, łazienką i przedpokojem na Nowym Mieście w Warszawie-Śródmieście , ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Brzeska

Praga-Północ,Warszawa

519 000 zł26 m² 19 696,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Zapraszam na prezentację nieruchomości przy ul. Brzeskiej. Atuty: - wyjątkowo dobrze skomunikowana lokalizacja - idealne mieszkanie na inwestycję - bogata infrastruktura usługowo-handlowa - okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursynów,Warszawa

1 137 000 zł79 m² 14 365 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą (odrębna własność wolna od obciążeń), położone na 2 piętrze w 3-piętrowym budynku z 1997 roku. Budynek w zamkniętej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Sielce,Warszawa

5 900 zł80 m² 74 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem klimatyczne, słoneczne, odnowione 3-pokojowe mieszkanie na Mokotowie o powierzchni 80 m2, z unikatowym widokiem na panoramę Warszawy: na zieleń i park pod Królikarnią od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szwoleżerów

Śródmieście,Warszawa

1 600 000 zł92 m² 17 391,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na zakup unikatowy w tej części Warszawy przestronny dwu poziomowy apartament 92 m2 z 2006 roku przy warszawskich Łazienkach w prestiżowej zielonej dzielnicy ujazdów/śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szekspira

Bielany,Warszawa

650 000 zł51 m² 12 745,10 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania na Bielanach. Ciche i dobrze skomunikowane osiedle. Mieszkanie składa się z: - salonu z wyjściem na balkon typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

2 700 zł41 m² 66,34 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia od zaraz mieszkanie przy ul. Herbu Oksza. Mieszkanie o powierzchni 40,7 mkw znajduje się na trzecim piętrze w strzeżonym i monitorowanym osiedlu. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerwonych Maków

Bemowo Lotnisko,Warszawa

3 500 zł63 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 63m2, piętro 2/6 z windą, w budynku z 1980 r. przy ul. Czerwonych Maków, bemowo Lotnisko. Idealne dla pary lub rodziny. Oferta dla osób niepalących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Warszawa

Imielin,Warszawa

5 990 zł108 m² 55 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem atrakcyjny apartament składający się z 4 pokojów: salonu i 3 sypialni, dwóch łazienek oraz balkonu. Apartament z klimatyzacją, w wysokim standardzie. Częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

775 000 zł34 m² 22 908,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość znajdującą się na Starym Żoliborzu przy ul. Ks. J. Popiełuszki, niopodal Teatru Komedia. Mieszkanie położone na drugim piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

3 200 zł38 m² 84,66 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 37,8 m2 m2, z balkonem, usytuowane na warszawskim Ursusie przy ul. Herbu Oksza. Nowoczesne osiedle. W promieniu 500 m kilka przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Żoliborz,Warszawa

760 000 zł34 m² 22 465,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1947

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na warszawskim Żoliborzu. Nieruchomość znajduje się 2 piętrze w 3 piętrowej zabytkowej kamienicy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Bielany,Warszawa

1 100 000 zł68 m² 16 176,50 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie. Nieruchomość znajduje się na 8 piętrze w 9 piętrowym budynku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 183 000 zł45 m² 26 288,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość kupna mieszkania na kredyt : Krótko: śródmieście / 2 pokoje 45 m2 /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Giełdowa

Czyste,Warszawa

3 299 zł42 m² 78,55 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Nowoczesne, 2 pok. mieszkanie 42m2 w prestiżowym osiedlu Capital Art Apartments na Woli tuż przy Centrum (adres: ul Giełdowej 4). Osiedle ogrodzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowińskiego

Wola,Warszawa

870 000 zł41 m² 21 131,90 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż bardzo ładne i jasne mieszkanie, idealne pod inwestycję, jak również do zamieszkania dla osób ceniących sobie spokój i dobrą lokalizację. Nieruchomość zlokalizowana jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Warszawa

Natolin,Warszawa

7 000 zł130 m² 54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Na wynajem unikatowy, bardzo cichy dwupoziomowy apartament na Skarpie Ursynowskiej, położony na wysokim parterze i I piętrze. Wyjątkowo ciche miejsce, okna z salonu wychodzą na kilkusetletni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

1 629 000 zł82 m² 19 987,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: mieszkanie zostało wykończone od stanu deweloperskiego i jest już gotowe do wprowadzenia. nowy budynek z 2023r zdjęcia w ogłoszeniu prezentują rzeczywisty stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białołęka,Warszawa

673 000 zł56 m² 11 975,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

W ofercie sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie z możliwością przearanżowania na trzy pokoje. Nieruchomość położona w uroczym miejscu na warszawskiej Białołęce - wyjątkowa gratka dla.