dowolna

Mieszkania umeblowane Warszawa - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

5 906 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 906 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Wyględów,Warszawa

4 000 zł54 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości Apartament jest wykończone w wysokim standardzie, w pełni umeblowany i wyposażony. Drewno, kamień. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Bielany,Warszawa

770 000 zł49 m² 15 714,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na Bielanach z widokiem na las. Mieszkanie o wysokim standardzie zlokalizowane jest na IV piętrze : metraż:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Klimontowska

Wawer,Warszawa

815 000 zł59 m² 13 787,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż dobrze zaprojektowany i urządzony 3-pokojowy apartament 59,11 m usytuowany na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z 2013 roku - budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Janowiecka

Elsnerów,Warszawa

1 160 000 zł60 m² 19 298 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60.19m2, w pełni wyposażone i umeblowane - gotowe do wprowadzenia znajdujące się na Osiedlu Wilno przy ulicy Janowieckiej 31, kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 400 zł55 m² 61,82 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w apartamentowcu przy ulicy Bukowińskiej .W pełni wyposażone i umeblowane ( w kuchni jest zmywarka) , w salonie rozkładany narożnik,Bardzo duża szafa w przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Wola,Warszawa

599 000 zł39 m² 15 359 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

*** tylko U nas *** Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe, dwustronne mieszkanie zlokalizowane na Warszawskiej Woli, tuż obok wejścia do metra Księcia Janusza. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja 3 Maja

Śródmieście,Warszawa

2 700 000 zł124 m² 21 774,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Piękna kamienica z 1930 roku zlokalizowana u zbiegu Wybrzeża Kościuszkowskiego i Mostu Poniatowskiego. Mieszkanie ponad 120 m2 składa sie z 3 dużych pokoi, dużej w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowy Świat

Śródmieście,Warszawa

1 380 000 zł54 m² 25 555,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Idealne na zamieszkanie lub inwestycję! Zapraszam na prezentację przez 7 dni w tygodniu! Z przyjemnością polecam piękne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 90 m2 wraz ze skosami natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Fort Bema,Warszawa

1 550 000 zł80 m² 19 491,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Mam przyjemność zaprezentować Państwu duże, czteropokojowe mieszkanie przy Forcie Bema. Mieszkanie znajduje się na piątym piętrze (z pięciu) w budynku z 2005 roku zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turmoncka

Bródno,Warszawa

640 000 zł38 m² 16 842,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Zapraszam do zakupu mieszkania na ulicy Turmonckiej w dzielnicy Targówek, część Bródno. Mieszkanie o powierzchni 38 m składa się z salonu, pokoju/kuchni, przedpokoju, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szwankowskiego

Bemowo,Warszawa

3 200 zł63 m² 50,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie przy ul. Szwankowskiego na Bemowie. Nieruchomość ma 63 mkw i składa się z trzech nieprzechodnich pokoi, kuchni, łazienki z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę (w formie najmu okazjonalnego) 2 pokojowe mieszkanie w Warszawie przy ul. Kochanowskiego na zamkniętym, chronionym osiedlu, wyposażonym w monitoring. Powierzchnia mieszkania 42 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rossiniego

Białołęka,Warszawa

519 000 zł40 m² 12 975 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż wykończone i umeblowane 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 położone na 1 piętrze na warszawskiej Białołęce - ok. 20 minut bezpośrednim autobusem do Stacji Metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Otwocka

Praga-Północ,Warszawa

785 000 zł61 m² 12 868,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Ekskluzywnie Odnowione mieszkanie z Zachwycającym Widokiem w Sercu Warszawy! ? Witamy w Twoim wymarzonym domu w tętniącej życiem dzielnicy Praga, jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopcińskiego

Ursynów,Warszawa

835 000 zł60 m² 13 986,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie 59,7m2 na Ursynowie, ul. Kopcińskiego. 3 pokoje z aneksem kuchennym, balkonem 1,6 m2 oraz komórką lokatorską 4 m2 w piwnicy. Blok wybudowany w 1983 r., po termoizolacji. Zadbana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ksawerów

Ksawerów,Warszawa

729 000 zł39 m² 18 596,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,20 m2 ulokowane na 3 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1982 roku przy ulicy Ksawerów. Rozkład: - salon 18,9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rembrandta

Targówek,Warszawa

920 000 zł46 m² 19 866 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania nowe, przytulne, przestrzenne mieszkanie o powierzchni 46,31m2 (+66m2 ogrodu) znajdujące się na przepięknym Osiedlu Amsterdam przy ulicy Rembrandta 2. Mieszkanie mieści się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Filtrowa

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł30 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne 30m2 mieszkanie w kameralnej przedwojennej kamienicy w samym centrum Warszawy, blisko tętniących życiem śródmiejskich uliczek, knajpek i biurowców, z szybkim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 100 zł35 m² 88,57 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w apartamentowcu przy ul.Bukowińskiej Pokój z widną kuchnią w amfiladzie Całość umeblowana, kuchnia wyposażona w sprzęt AGD W przedpokoju duża szafa wnękowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

1 249 000 zł60 m² 20 851,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

1 249 000 | sprzedaż | mieszkanie na parterze | 59,90 m2 | 3 pokoje | warszawa | miasteczko wilanów | aleja rzeczypospolitej Link do wirtualnego spaceru Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

1 100 000 zł53 m² 20 754,70 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Z przyjemnością przedstawiam Państwu gotowe do wprowadzenia 3-pokojowe mieszkanie na Woli - osiedle "bliska Wola" nieruchomość Mieszkanie ma 53m2, składa się z sypialni z balkonem, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Stwosza

Służew,Warszawa

649 000 zł28 m² 23 178,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność przedstawić Państwu kawalerkę o powierzchni 28 m2, usytuowaną na 3 piętrze budynku z 2016 roku przy ulicy Wita Stwosza. Mieszkanie jest urządzone, wyposażone w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Suzina

Żoliborz,Warszawa

2 500 zł29 m² 86,21 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka (29m2) po remoncie w sercu Starego Żoliborza. Główne atuty: metro i Plac Wilsona, cisza, zieleń za oknem. Studio znajduje się na odnowionym, kameralnym osiedlu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czeczota

Mokotów,Warszawa

3 130 000 zł140 m² 22 357,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż 140 metrowe mieszkanie ( 100 m + 40 m) z ogromnym tarasem oraz z udziałem w ogrodzie w kamienicy z 1936 roku na starym Mokotowie, przy ul. Czeczota. Takie perły to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Żoliborz,Warszawa

2 098 000 zł82 m² 25 445,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1931

Piękne, dwustronne, wysokie (3m!), pełne światła mieszkanie w niezwykle zadbanej kamienicy na Starym Żoliborzu. Mieszkanie 82 mkw 3 przestronne, jasne pokoje 2 balkony Kuchnia w eleganckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopcińskiego

Ursynów,Warszawa

1 150 000 zł48 m² 23 711,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Informcje ogólne Mieszkanie rozkładowe 2 pokojowe, z potencjałem. Lokalizacja: warszawa, ursynów ul. Stefana Kopcińskiego Cena: 1150 000 pln Metraż: 48,50 m2 Piętro 0/3 Rok budowy: 1985 rama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Kąty Grodziskie,Warszawa

650 000 zł43 m² 15 116 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43m2 znajdujące się na Białołęce przy ulicy Skarbka z Gór 71. Nieruchomość usytuowana jest na parterze w 3.piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rakowska

Ochota,Warszawa

2 700 zł35 m² 77,14 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Rakowskiej na pograniczu Ochoty i Włoch Przyjemna i spokojna okolica, rewelacyjny dojazd do centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

3 800 zł58 m² 66 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie w sercu Mokotowa, na osiedlu Ekopark, inwestycja Suita. Wysoki standard wykończenia. Mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane. Salon (18,93 m2): rozkładana kanapa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gdecka

Praga-Południe,Warszawa

1 400 000 zł74 m² 18 949,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania na Pradze Południe, przy ul. Gdeckiej 5. To doskonała lokalizacja dla rodziny, oferująca przestronny układ z osobnym wejściem i dwustronną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

950 000 zł54 m² 17 592,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę dwupokojowego mieszkania w kamienicy w samym sercu Starej Pragi w dzielnicy Praga Północ. Budynek: lokal usytuowany jest na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Śródmieście,Warszawa

960 000 zł53 m² 18 113,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie (dwa oddzielne pokoje, kuchnia z jadalnią) o powierzchni 52,96 m2 i wysokości 2,60 m w budynku z 1955 r. zlokalizowane na Śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Mokotów,Warszawa

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne, dwa osobne pokoje oraz osobną kuchnią w idealnej lokalizacji na Mokotowie. Mieszkanie oddalone 7 minut od Metra Służew. Idealna propozycja dla dwóch niezależnych osób, przyjaciół czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

650 000 zł38 m² 17 105,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Bielany ul. Przy Agorze | przystanki autobusowe tuż przy budynku | 700 m do stacji metra Młociny i pętli tramwajowej | 900 m do Galerii Północnej | w budynku sklepy i punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hübnera

Żoliborz,Warszawa

5 200 zł47 m² 110,64 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia funkcjonalnego mieszkania z balkonem w wygodnej lokalizacji na Artystycznym Żoliborzu. Designerskie dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grochów,Warszawa

570 000 zł38 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Przyczółek Grochowski - Wygodne mieszkanie na sprzedaż. Z przyjemnością prezentuję Państwu doskonałą okazję - mieszkanie na Przyczółku Grochowskim, które szuka nowego właściciela.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Perkuna

Praga-Południe,Warszawa

921 000 zł71 m² 12 899,20 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Zaledwie kilka kroków od centrum handlowego Promenada. Idealne dla osób poszukujących przestronnego mieszkania w bliskiej odległości od atrakcji i wygody miejskiego życia. To 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wspólna Droga

Grochów,Warszawa

566 900 zł37 m² 15 321,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, grochów, ul. Wspólna Droga 20 Metraż: 36,51 m2 Piętro: 3/3 Rok budowy: 1960 Stan prawny: pełna własność z kw Cena: 566 900 zł Czynsz: 480 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Przechodnia

Śródmieście,Warszawa

2 850 zł27 m² 105,56 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Piękna tętniąca życiem okolica - ulica Przechodnia 2 - -blisko tętniącego życiem centrum miasta, w enklawie zieleni i harmonii Do wynajęcia wyśmienite 1 - pokojowe mieszkanie w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ursynów,Warszawa

775 000 zł41 m² 18 902,40 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

[cena do negocjacji] [kupujacy nie płaci prowizji] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu mieszkania na kredyt : Krótko: ursynów / Metro Imielin 6 min / Metro Natolin 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

840 000 zł46 m² 18 181,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Prezentujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie własnościowe o pow. 46,2 m2. Dwa pokoje, kuchnia z aneksem jadalnianym ( obecnie jest tam trzeci pokój), łazienka z wc, oraz przedpokój.