dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Prosta

54 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

54 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wola,Warszawa

758 342 zł35 m² 21 574,40 zł/m²

 

Piętro:16/29

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

0% prowizji 0% podatku pcc Wykończenie mieszkania pod klucz w jednym z 3-ech dostępnych pakietów wykończeniowych. Apartament W wieżowcu Z loggią W biznesowej dzielnicy warszawy!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wola,Warszawa

1 062 423 zł62 m² 17 261,10 zł/m²

 

Piętro:5/29

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prosta

Wola,Warszawa

1 925 758 zł82 m² 23 402,10 zł/m²

 

Piętro:29/29

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujesz od dewelopera - nie płacisz prowizji i podatku pcc. Komfortowe mieszkanie niemal w centrum miasta. - idealne dla Twojej rodziny - funkcjonalny rozkład - wysokie mieszkanie - 2,8 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prosta

Wola,Warszawa

796 500 zł47 m² 17 048 zł/m²

 

Piętro:2/28

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujesz od dewelopera - nie płacisz prowizji i podatku pcc. Komfortowe, idealne pod wynajem mieszkanie z aneksem sypialni i kuchennym w doskonałej lokalizacji tuż przy stacji metra. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prosta

Wola,Warszawa

796 500 zł47 m² 17 048 zł/m²

 

Piętro:2/28

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prosta

Wola,Warszawa

796 500 zł47 m² 17 048 zł/m²

 

Piętro:2/28

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prosta

Wola,Warszawa

697 520 zł33 m² 20 902,60 zł/m²

 

Piętro:13/29

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kupujesz od dewelopera - nie płacisz prowizji i podatku pcc. Kawalerka niemal w centrum miasta. - idealne dla inwestora - wysokie mieszkanie - 2,8 m - wykończone pod klucz - do wyboru trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prosta

Wola,Warszawa

1 925 758 zł82 m² 23 402,10 zł/m²

 

Piętro:29/29

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prosta

Wola,Warszawa

697 520 zł33 m² 20 902,60 zł/m²

 

Piętro:13/29

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prosta

Wola,Warszawa

938 700 zł63 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Oferuję do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie o pow. 63 m2., położone w centralnym punkcie Warszawy, ok. 50 metrów od stacji metra rondo onz. Doskonale skomunikowane w odległości ok. 5 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prosta

Wola,Warszawa

1 825 362 zł83 m² 21 951 zł/m²

 

Piętro:29/29

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nieruchomość sprzedawana bez prowizji Ta wyjątkowa inwestycja zachwyci Państwa jakością wykończenia i rozwiązaniami architektonicznymi. Dwie unikatowe wieże doskonale wpisują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prosta

Wola,Warszawa

796 500 zł47 m² 17 048 zł/m²

 

Piętro:2/28

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prosta

Wola,Warszawa

697 520 zł33 m² 20 902,60 zł/m²

 

Piętro:13/29

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prosta

Wola,Warszawa

697 520 zł33 m² 20 902,60 zł/m²

 

Piętro:13/29

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-