dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Prosta

54 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

54 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prosta

Wola,Warszawa

12 000 zł80 m² 150 zł/m²

 

Piętro:20/29

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament z widokiem z 20 piętra, 80 m2, 3 pokoje, towarowa Towers, wola. Budynek: towarowa Towers (prosta 69 D) to wyjątkowy adres w sercu nowoczesnej Warszawy dwa bliźniacze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prosta

Wola,Warszawa

4 400 zł38 m² 114,70 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English description below Nowoczesne, urządzone przez architekta i klimatyzowane mieszkanie w inwestycji Towarowa Square, tuż przy metrze Daszyńskiego. Zostań pierwszym najemcą i ciesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prosta

Czyste,Warszawa

6 000 zł42 m² 142,86 zł/m²

 

Piętro:16/27

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od już eleganckie 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowym kompleksie Towarowa Towers, przy Rondzie Daszyńskiego w samym sercu biznesowej Woli. Apartament 16. piętro imponujący widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Prosta

Wola,Warszawa

1 622 700 zł36 m² 45 000 zł/m²

 

Piętro:28/28

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Towarowa Towers | Studio 36 m | 28 piętro | Premium udogodnienia poczuj energię miasta - Z własnego azylu W chmurach Wyobraź sobie, że budzisz się wysoko ponad miastem. Za oknem panorama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prosta

Wola,Warszawa

9 000 zł80 m² 112,50 zł/m²

 

Piętro:16/18

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Parametry nieruchomości Mieszkanie o powierzchni 80 m składa się z: - przestronnego salonu połączonego z otwartą i w pełni wyposażoną kuchnią, - wygodnej sypialni master.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

12 000 zł80 m² 150 zł/m²

 

Piętro:20/29

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prosta

Wola,Warszawa

5 900 zł37 m² 159,46 zł/m²

 

Piętro:16/29

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Towarowa towers | ul. Prosta | 16 lvl | Wydzielona sypialnia | Meble na wymiar | Loggia Nowe, nigdy wcześniej nieużytkowane mieszkanie w nowoczesnym i prestiżowym kompleksie przy Rondzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prosta

Czyste,Warszawa

5 300 zł40 m² 132,50 zł/m²

 

Piętro:25/28

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowym apartamentowcu Towarowa Towers, bezpośrednio przy metrze Rondo Daszyńskiego. Mieszkanie dostępne od już. 25 piętro spektakularny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prosta

Wola,Warszawa

1 518 000 zł46 m² 33 000 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Komfortowy apartament 46 m w prestiżowej inwestycji Towarowa Square | Wola, ul. Prosta 69C Na sprzedaż nowoczesny, 2-pokojowy apartament o powierzchni 46 m , położony w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prosta

Wola,Warszawa

5 800 zł46 m² 126,09 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Parametry nieruchomości Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny, świeżo wykończony apartament zlokalizowany przy ulicy Prostej, w prestiżowej inwestycji Towarowa Towers, tuż obok Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prosta

Czyste,Warszawa

5 500 zł40 m² 137,50 zł/m²

 

Piętro:25/28

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowym apartamentowcu Towarowa Towers, bezpośrednio przy metrze Rondo Daszyńskiego. Mieszkanie dostępne od 01.02.2026 25 piętro spektakularny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prosta

Wola,Warszawa

2 595 000 zł62 m² 41 774 zł/m²

 

Piętro:10/29

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

We speak pl / ukr / ru / eng Z przyjemnością prezentujemy Państwu nowoczesny, 3-pokojowy apartament na sprzedaż, położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prosta

Wola,Warszawa

12 500 zł77 m² 162,34 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl / ukr / ru / eng Z przyjemnością prezentujemy Państwu nowoczesny, elegancki apartament 3-pokojowy o wysokim standardzie wykończenia, o powierzchni 77 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prosta

Czyste,Warszawa

6 000 zł40 m² 150 zł/m²

 

Piętro:25/28

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prosta

Wola,Warszawa

12 600 zł62 m² 203,23 zł/m²

 

Piętro:25/29

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl / ukr / ru / eng Z przyjemnością prezentujemy luksusowy 3-pokojowy apartament o powierzchni 62 m , położony na 25. piętrze prestiżowej inwestycji Towarowa Towers przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Prosta

Wola,Warszawa

5 300 zł49 m² 108 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament o powierzchni 49 m2 z ogródkiem o powierzchni 50 m2. Apartament znajduje się bardzo blisko Ronda Daszyńskiego na Woli przy ul. Prostej. Apartament składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prosta

Wola,Warszawa

3 200 000 zł81 m² 39 506,20 zł/m²

 

Piętro:7/28

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie W prestiżowej inwestycji towarowa towers Wysoki standard | Klimatyzacja | Siłownia i coworking dla mieszkańców | Blisko komunikacji miejskiej | Wola ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prosta

Wola,Warszawa

12 000 zł77 m² 155,84 zł/m²

 

Piętro:3/30

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

We speak pl / ukr / ru / eng Z przyjemnością prezentujemy eleganckie, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77 m , zlokalizowane w nowoczesnej i prestiżowej inwestycji Towarowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prosta

Wola,Warszawa

3 500 zł32 m² 109,38 zł/m²

 

Piętro:8/30

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jednopokojowe mieszkanie do wynajęcia 32m2, piętro 8/30 z windą, w budynku z 2025r. przy ul. Prostej, wola Czyste. Idealne dla singla/singielki, pary lub niewielkiej rodziny. Cena: 3500 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Prosta

Wola,Warszawa

5 500 zł44 m² 125,63 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prosta

Wola,Warszawa

5 500 zł41 m² 133,72 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Śródmieście,Warszawa

12 000 zł54 m² 221,81 zł/m²

 

Piętro:13/44

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament Cosmopolitan widok i luksus w centrum Warszawy Do wynajęcia w pełni umeblowany apartament o powierzchni 54,1 m , położony na 13. piętrze prestiżowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prosta

Wola,Warszawa

8 000 zł45 m² 177,78 zł/m²

 

Piętro:21/29

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl / ukr / ru / eng Z przyjemnością prezentujemy Państwu nowoczesny, 2-pokojowy apartament na wynajem, położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Warszawie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Prosta

Warszawa,mazowieckie

11 000 zł63 m² 174,60 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesny, elegancki apartament o powierzchni 63 m2, położony na 11. piętrze prestiżowego budynku Towarowa Towers, tuż przy metrze Rondo Daszyńskiego. Inwestycja oddana do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Prosta

Wola,Warszawa

5 300 zł49 m² 108 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Świeżo wykończony apartament o powierzchni 49 m2 z ogródkiem o powierzchni 50 m2. Apartament znajduje się bardzo blisko Ronda Daszyńskiego na Woli przy ul. Prostej. Apartament składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wola,Warszawa

7 500 zł37 m² 202,70 zł/m²

 

Piętro:25/29

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Please scroll down for English. Nowe, nigdy wcześniej nieużytkowane mieszkanie w nowoczesnym i prestiżowym kompleksie przy Rondzie Daszyńskiego - Towarowa Towers. Apartament został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Prosta

Wola,Warszawa

5 500 zł49 m² 112,24 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia świeżo wykończony apartament o powierzchni 49 m2 z ogródkiem o powierzchni 50 m2. Apartament znajduje się bardzo blisko Ronda Daszyńskiego na Woli przy ul. Prostej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Prosta

Wola,Warszawa

5 950 zł37 m² 161,95 zł/m²

 

Piętro:27/29

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ta wyjątkowa kawalerka z wydzieloną sypialnią łączy w sobie funkcjonalność, elegancję i prestiżową lokalizację. Apartament znajduje się w nowoczesnej inwestycji Towarowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Prosta

Warszawa,mazowieckie

10 390 zł62 m² 168,81 zł/m²

 

Piętro:10/29

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny design, funkcjonalny układ i lokalizacja w samym sercu biznesowej Warszawy to najważniejsze atuty apartamentu o powierzchni 61,55 m2, usytuowanego na 10. piętrze inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prosta

Wola,Warszawa

12 500 zł79 m² 158,23 zł/m²

 

Piętro:17/30

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament z widokiem na panoramę Warszawy | Towarowa Towers, 17. piętro Zamieszkaj w miejscu, gdzie nowoczesność spotyka się z komfortem i prestiżem! Ten wyjątkowy apartament na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prosta

Wola,Warszawa

6 500 zł38 m² 171,05 zł/m²

 

Piętro:10/29

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak: pl / ukr / ru / eng Oferta dostępna tylko u nas! opis mieszkania Na wynajem - nowe, nigdy wcześniej niezamieszkałe mieszkanie w Towarowa Towers | 10 piętro | Wola, rondo Daszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Prosta

Mirów,Warszawa

4 500 zł35 m² 128,57 zł/m²

 

Piętro:20/29

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English/spanish/ukrainian speaker - feel free to contact me. Apartament 20. piętro - Towarowa Towers - ul. Prosta Słoneczny apartament, położony na 20. piętrze, w nowej, prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wola,Warszawa

8 000 zł42 m² 190,48 zł/m²

 

Piętro:20/29

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament 2 pokoje, 42 m , Wola ul. Prosta, rondo Daszyńskiego, 20. piętro Do wynajęcia ekskluzywny apartament o powierzchni 42 m , położony na 20. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prosta

Czyste,Warszawa

2 990 000 zł81 m² 36 913,60 zł/m²

 

Piętro:6/20

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż wyjątkowy apartament w wprestiżowym obiektu Towarowa Towers Wola, ul. Prosta W budynku znajduje się lobby z recepcją,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Czyste,Warszawa

4 000 zł40 m² 100 zł/m²

 

Piętro:10/29

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie ok 40 m2| 10. Piętro | towarowa towers | ul. Prosta 69D | zostań praktycznie pierwszym najemcą Lokalizacja: ul. Prosta 69D, warszawa Wola Powierzchnia: ok 40m Liczba pokoi: 2 Piętro: 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prosta

Wola,Warszawa

5 000 zł34 m² 147,06 zł/m²

 

Piętro:6/29

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy Państwu nowe 2-pokojowe mieszkanie w Towarowa Towers, nigdy niezamieszkałe przygotowane dla pierwszego najemcy. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prosta

Wola,Warszawa

10 000 zł70 m² 142,86 zł/m²

 

Piętro:17/29

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak eng, ua, ru, pl Do wynajęcia apartament w Towarowa Towers - Warszawa Nowoczesny, trzypokojowy apartament o wysokim standardzie, położony na 17. piętrze prestiżowej inwestycji Towarowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prosta

Wola,Warszawa

10 000 zł65 m² 153,85 zł/m²

 

Piętro:17/21

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia piękny i nowy apartament 3 - pokojowy o powierzchni 65 m2 z małym balkonem na 17 piętrze z fantastycznym widokiem na panoramę Warszawy w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Prosta

Wola,Warszawa

5 000 zł34 m² 147,06 zł/m²

 

Piętro:16/29

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Belvedere Estate oferuje na wynajem świeżo wykończone mieszkanie na 16 piętrze w nowej inwestycji Towarowa Towers na warszawskiej Woli! Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 33,85 m2, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prosta

Wola,Warszawa

2 753 386 zł93 m² 29 743,80 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

We speak eng, pol, ua, rus | No commission offer | Bez podatku pcc Na sprzedaż przestronny apartament w nowej inwestycji Towarowa Square, zlokalizowanej tuż przy Rondzie Daszyńskiego. To kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prosta

Wola,Warszawa

11 800 zł77 m² 153,91 zł/m²

 

Piętro:24/27

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem Wyjątkowy 3-pokojowy Apartament mieszczący się na 24 piętrze prestiżowej inwestycji Towarowa Towers w centrum Warszawy. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, design oraz.