dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Kochanowskiego

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Piaski,Warszawa

575 000 zł42 m² 13 789 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 2 pokojowe , słoneczne mieszkanie na warszawskich Piaskach ze wspaniałym widokiem na panoramę Warszawy. Na niemal 42 m2 składają się: - duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kochanowskiego

Piaski,Warszawa

3 200 zł78 m² 41,03 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 78 m2 zlokalizowane przy ul. Kochanowskiego, na warszawskich Bielanach. W pobliżu liczne sklepy, punkty usługowe, restauracje, plac zabaw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

619 000 zł38 m² 16 289,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Westate Wola prezentuje: oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie przy ul. Kochanowskiego 6, usytuowane w 4-piętrowym bloku na Bielanach. Mieszkanie o powierzchni 38 m znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

2 700 zł38 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od zaraz-mieszkanie dla pary lub singla - do podpisania umowy potrzebne zaświadczenie o zatrudnieniu - umowa na 12 miesięcy link do spaceru 3D / /show/?m=quyhmkycwuw Oferujemy do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Las Bielański,Warszawa

789 000 zł47 m² 16 716,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność zaprezentować bardzo przyjemne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,2 m na warszawskich Bielanach, przy ulicy Kochanowskiego. Mieszkanie Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

750 000 zł47 m² 15 957,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe, narożne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni ok.47m2, usytuowane na 4- piętrze w 4-piętrowym budynku z 1970roku zlokalizowane na warszawskich Bielanach, przy ul. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Piaski,Warszawa

609 999 zł37 m² 16 353,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tę ofertę znalazłeś dzięki The Estate Warsaw. Nazywam się i specjalnie dla Ciebie przygotowałam tę ofertę. __________ Mam przyjemność zaprezentować najnowszą wyłączność w moim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

1 530 000 zł96 m² 15 987,50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Jasne, piękne 4-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze na Bielanach. Mieszkanie jest wykończone w wysokim standardzie - egzotyczny drewniany parkiet, eleganckie łazienki, ściany odświeżane w 2019.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Piaski,Warszawa

617 000 zł42 m² 14 796,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje 2 pokojowe mieszkanie na warszawskich Piaskach ze wspaniałym widokiem na panoramę Warszawy. Na niemal 42 m2 składają się: - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

704 906 zł47 m² 14 998 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Zapraszam do zakupu bez prowizji rozkładowego mieszkania zlokalizowanego w doskonale skomunikowanej okolicy, z pełną infrastrukturą oraz z terenami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

685 000 zł47 m² 14 574,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Przedstawiam Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z odrębną, widną kuchnią, w atrakcyjnej lokalizacji na Warszawskich Bielanach. Nieruchomość idealna dla rodzin 2 + 1 oraz osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

799 000 zł47 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

730 000 zł47 m² 15 531,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47 m ,2 piętro w 4-piętrowym bloku z 1973 roku-Warszawa, bielany, ul. Jana Kochanowskiego. Mieszkanie składa się z: - salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Piaski,Warszawa

924 000 zł66 m² 14 106,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na ostatnim zdjęciu w galerii znajdziecie Państwo rzut lokalu. Oferuję na sprzedaż wyjątkowo zadbane mieszkanie zlokalizowane na warszawskich Piaskach. Lokal charakteryzuje się komfortowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

680 000 zł38 m² 17 894,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskich Bielanach (na granicy z Żoliborzem) przy ul. Kochanowskiego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

2 800 zł47 m² 59,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie przy ulicy Kochanowskiego 28 (bielany) *powierzchnia 47 m2 *piętro 4 *ogrzewanie miejskie *doskonała komunikacja ze wszystkimi dzielnicami miasta *w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

3 200 zł58 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od września 2024r. Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,6 m2 zlokalizowane przy ul. Kochanowskiego, na warszawskich Bielanach. W pobliżu liczne sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Piaski,Warszawa

915 500 zł66 m² 13 955,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

W skład prezentowanego mieszkania wchodzi: - duży salon z aneksem kuchennym, - sypialnia 1, - sypialnia 2, - łazienka, - wc, - przedpokój, - balkon Prezentowane mieszkanie to 3 funkcjonalne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

3 027 zł59 m² 50,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Jana Kochanowskiego na warszawskich Bielanach, blisko granicy z Żoliborzem. Nadaje się np. dla 3 studentów, ponieważ lokal ma oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

846 000 zł47 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

590 000 zł42 m² 14 047,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Przedstawiam rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie na 10. piętrze z pięknym widokiem na panoramę Warszawy. Choć mieszkanie wymaga remontu, ze względu na optymalny rozkład i wielkość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

685 000 zł47 m² 14 574,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferuję 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 znajdujące się na 2- piętrze w kameralnym niskim budynku z lat 70-tych na Warszawskich Bielanach. Mieszkanie z widokiem na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

635 000 zł38 m² 16 710,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

-super lokalizacja - mieszkanie 2- pokojowe 38 m2 W idealnej lokalizacji na Bielanach znakomicie położone przy ulicy Kochanowskiego rewelacyjna lokalizacja - metro , autobus Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

685 000 zł47 m² 14 574,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

2 900 zł78 m² 37,18 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy do najmu okazjonalnego wyremontowany, 3 pokojowy apartament (78 m2) przy ul. Kochanowskiego 47 na warszawskim Bielanach. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Piaski,Warszawa

600 000 zł38 m² 15 789,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentacje 2 pokojowego mieszkania na Bielanach przy ul. Kochanowskiego. Mieszkanie składa się z przedpokoju (jest miejsce na mała szafę), łazienki z wc (wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

680 000 zł36 m² 18 630,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,5m2, usytuowane na parterze w 4 piętrowym budynku z 1980 roku zlokalizowane na Bielanach przy ul. Jana Kochanowskiego. Na powierzchnie mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

695 000 zł47 m² 14 787,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Marzysz o własnym, przytulnym mieszkaniu w zielonej i spokojnej okolicy? Oto idealna okazja! Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47m , usytuowane na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Piaski,Warszawa

924 000 zł65 m² 14 215,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m2 usytuowane na 4 piętrze 4 piętrowego bloku zlokalizowanego na bielanach przy ul. Kochanowskiego. W skład mieszkania wchodzi: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

750 000 zł47 m² 15 957,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe na warszawskich Bielanach. Lokal mieści się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku. Salon + mała sypialnia z wejściem przez salon+ oddzielny pokój , oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

1 900 zł47 m² 40,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wynajmę rozkładowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 od 3 czerwca Forma wynajmu: wynajem okazjonalny (umowa u notariusza) Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, częściowo umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

629 000 zł38 m² 16 552,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Uwaga Rezerwacja do 12.07.2024 Witam OFERTA PRYWATNA! Posiadam do sprzedaży nasze prywatne super przytulne słoneczne mieszkanko w bardzo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

628 000 zł38 m² 16 526,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Przytulne, słoneczne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 38m2, usytuowane na ostatnim piętrze w bloku z lat 70-tych zlokalizowane o w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

1 320 000 zł62 m² 21 321,30 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Dwupokojowy apartament z pięknym widokiem na panoramę Warszawy na Osiedlu Apartamenty Kochanowskiego. Nowoczesne osiedle zaprojektowane przez znaną pracownię architektoniczną - Jems Architekci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

642 000 zł38 m² 16 894,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

632 000 zł38 m² 16 631,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Witam posiadam do sprzedaży nasze prywatne super przytulne słoneczne mieszkanko w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na pograniczu Bielan i Żoliborza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę (w formie najmu okazjonalnego) 2 pokojowe mieszkanie w Warszawie przy ul. Kochanowskiego na zamkniętym, chronionym osiedlu, wyposażonym w monitoring. Powierzchnia mieszkania 42 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

750 000 zł47 m² 15 957,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok.47 m , 1 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy z 1972 roku -Warszawa, Bielany, ul. Jana Kochanowskiego Osiedle zadbane, spokojna i bezpieczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Piaski,Warszawa

650 000 zł38 m² 17 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Digital Broker prezentuje urocze mieszkanie o powierzchni 37,5 m2 , zlokalizowanego w dzielnicy Piaski, przy ul. Kochanowskiego. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kochanowskiego

Piaski,Warszawa

2 500 zł39 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne 2 pokojowe mieszkanie 39 m, na drugim piętrze bez windy, po generalnym remoncie, dostępne od Świąt Wielkanocnych. Niski blok z lat 70 na Bielanach (piaski), ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

829 000 zł48 m² 17 270,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Bielany Piaski | granica Bielan i Żoliborza | ul. Kochanowskiego przy skrzyżowaniu z ul. Galla Anonima | przystanki autobusowe 100 m od klatki | pętla tramwajowa Piaski 300 m | 12 minut.