dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Kochanowskiego

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

420 000 zł59 m² 7 118,64 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Oferujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji oraz układzie przestrzennym wnętrza. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w budynku z 2001 roku. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

410 000 zł59 m² 6 949 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie na sprzedaż, 2 pokoje, 59m2, żoliborz. Do sprzedania mam 2 pokojowe mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji oraz układzie przestrzennym wnętrza. W skład nieruchomości wchodzi :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

632 000 zł80 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3 pokojowego położonego na 8 pietrze w 9 piętrowym budynku. Przestronne mieszkanie z dużym holem( ponad 14 m ), 2 sypialni ( 11,5 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

349 900 zł47 m² 7 445 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż, 3 pokoje, 47m2, bielany. Mieszkanie o pow.47m2,usytowane na gruncie w urzytkowaniu wieczystym spółdzielni.metraż pokoi:16,11,7,widna kuchnia i łazienka.Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

350 000 zł46 m² 7 609 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do kupienia przestronne, słoneczne mieszkanie 3 - pokojowe na warszawskich Bielanach. Mieszkanie idealnie przystosowane do własnej aranżacji, a chyba każdy pragnie urządzić mieszkanie według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Piaski,Warszawa

352 000 zł47 m² 7 489,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 47 m2 na 1. piętrze 4-piętrowego budynku z 1972 r. przy ulicy Kochanowskiego na Bielanach (piaski). Pokojoe o pow.16, 11, 7 m2, widna kuchnia i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Piaski,Warszawa

750 000 zł140 m² 5 357,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie 5-pokojowe o pow. 140 m2 na 4 piętrze z poddaszem w 4-piętrowym budynku z 1996 roku przy ulicy Kochanowskiego na Bielanach. Duże, widne, ciche, ciepłe i wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Piaski,Warszawa

360 000 zł46 m² 7 912,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie, sprzedaż, bielany, piaski, ul. Kochanowskiego. Trzypokojowe, rozkładowe i ciche mieszkanie o pow. 45,5 m2 na bliskich Bielanach. Wysoki parter w czteropiętrowym, zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

474 000 zł55 m² 8 618,18 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Ładne, przestrzenne mieszkanie na pograniczu Bielan i Żoliborza - 2 pokoje z aneksem kuchennym 55 m2, plus duży, zadaszony balkon 12m2. Słoneczne, położone wśród zieleni. Składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

580 000 zł77 m² 7 532,47 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie, sprzedaż, bielany, kochanowskiego. Forma własności: własność, założona księga wieczysta bez obciążeń Powierzchnia: 77,3 m Piętro: 2 Liczba pokoi: 3 Rodzaj pokoi: salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

620 000 zł80 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie na sprzedaż, 3 pokoje, 80m2, bielany. Budynek posiada łącznie 9 pięter. Budynek znajduje się na zamkniętym osiedlu z dużym, zielonym skwerem pośrodku oraz parkingiem wewnętrznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Piaski,Warszawa

349 000 zł57 m² 6 123 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie własnościowe (z kw) z osobną kuchnią na Bielanach, przy ul. Kochanowskiego na Osiedlu Piaski. Doskonale położone, zaciszne, blisko punkty komunikacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

1 700 zł47 m² 36,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Nieaktualne Wynajmę od zaraz rozkładowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, częściowo umeblowane. Oddzielna widna kuchnia z zabudową na wymiar:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

331 000 zł42 m² 7 881 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ładne, wygodne, dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Jana Kochanowskiego w Warszawie. Cicha, zielona okolica. Przy bloku ogrodzony plac zabaw, bez możliwości wprowadzania zwierząt. Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

3 200 zł65 m² 49,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

4 oddzielne, nieprzechodnie i zamykane pokoje na Bielanach, doskonale skomunikowane z centrum ( ok. 20 minut). Dwie oddzielne toalety, wyposażona kuchnia i wspólny korytarz. Pierwsze piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

2 700 zł75 m² 36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Informacje ogólne: mieszkanie 3 pokojowe 75 m2 na dzielnicy Bielany przy ul. Kochanowskiego. Mieszkanie dostępne jest od zaraz i znajduje się na piętrze 1/4 w budynku bez windy. Rozkład:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

400 000 zł61 m² 6 546,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Bielany ul. Reymonta, 3 pokoje z osobną widną kuchnia, na 4 piętrze w bloku bez windy,osobno łazienka i wc, bardzo duża loggia z widokiem na zielone patio, duży przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

366 000 zł47 m² 7 787,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie o powierzchni 47m2 na warszawskich Bielanach. Świetny punkt komunikacyjny, 15 minut spacerem do metra Słodowiec, 3 minuty do przystanków tramwajowych i autobusowych. Jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

372 000 zł48 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na Bielanach mieszkanie 48m2 trzy pokoje kuchnia widna łazienka i wc oddzielnie Mieszkanie w bardzo dobrym stanie świeżo po częściowym remoncie. Panele na podłodze w pokojach , terakota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

750 000 zł140 m² 5 357,14 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż: duże widne, ciche, ciepłe i wygodne mieszkanie na Bielanach osiedle Pierwszej Żoliborskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Mieszkanie: usytuowane na czwartym piętrze, dwukondygnacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

327 000 zł47 m² 6 957,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe (16,12,6), wejscie do najmniejszego pokoju jest przez duzy pokój.Widna kuchnia około 6 m, balkon, łazienka osobno WC, okna PCV, piwnica blok 4-pietrowy po wymianie wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

327 000 zł47 m² 6 957,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

475 000 zł68 m² 6 985,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie czteropokojowe w dobrej lokalizacji. Mieszkanie rozkładowe, w przedpokoju szafy. Kuchnia posiada okno. W mieszkaniu jest osobna toaleta i łazienka. Na podłodze jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

365 000 zł57 m² 6 403,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Doskonałe dla rodziny z 1 lub 2 dzieci. 4 piętro w 4-piętrowym bloku z lat 70 ustawny pokój ok. 20 m2, 2 sypialnie ok. 12 m2 (z szafą wnękową) i 11 m2, osobna kuchnia ok. 5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

349 000 zł47 m² 7 425,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokojowe mieszkanie w dogodnej lokalizacji. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, widnej kuchni, łazienki. Mieszkanie jest w dobrym stanie, zadbane. Okna pcv, okna na stronę północny wschod,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Piaski,Warszawa

460 000 zł55 m² 8 363,64 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 3-pokojowe na Bielanach (osiedle Piaski) o powierzchni 55 m2. Dwustronne W skład mieszkania wchodzą: - salon z aneksem kuchennym 24 m2, i wyjściem na duża loggię (9 m.kw) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Piaski,Warszawa

462 000 zł55 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Przestronne mieszkanie 55 m2 na Bielanach (osiedle Piaski): trzy pokoje z aneksem kuchennym: plus duża loggia (9 m.kw) i komórka lokatorska (1,4 m.kw.) na tym samym piętrze. Słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Piaski,Warszawa

485 000 zł55 m² 8 818,18 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

365 000 zł57 m² 6 405,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Prawie 57 metrowe mieszkanie dla rodziny ze starszymi dziećmi, budynek otoczony zielenią. Wręcz idealne dla rodziny z dziećmi, 3 pokojowe mieszkanie na Bielanach. Gotowe do zamieszkania po niewielkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Piaski,Warszawa

480 000 zł55 m² 8 727,27 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Piaski,Warszawa

750 000 zł140 m² 5 357,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1996

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

580 000 zł77 m² 7 532,47 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Piaski,Warszawa

360 000 zł46 m² 7 912,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

550 000 zł78 m² 7 051,28 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie własnościowe trzypokojowe o pow. 77,3 m na 2 piętrze, założona księga wieczysta bez obciążeń. Miiejsce garażowe w cenie. Mieszkanie: budynek z 2000 roku. Metraż: 77,3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kochanowskiego

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł95 m² 6 722,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Nasze wynagrodzenie pokrywa wyłącznie sprzedający! Bardzo ładne klimatyczne mieszkanie 4 pokojowe na zielonych Starych Bielanach. 4 pokoje, oddzielna kuchnia z meblami z litego drewna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

287 500 zł47 m² 6 117,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 w piętrowym budynku, bez windy. Po wymianie pionów wodno-kanalizacyjnych i instalacji elektrycznej na klatkach schodowych, blok ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

750 000 zł140 m² 5 357,14 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie z parkietami na podłogach, glazurą i terakotą w kuchni i łazienkach, z pięcioma dużymi szafami wnękowymi, wyposażoną kuchnią i łazienkami, liniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kochanowskiego

Warszawa,mazowieckie

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu bardzo ładne , dwupokojowe mieszkanie na Bielanach. Cisza i spokój a jednocześnie wszędzie blisko. W pobliżu supermarket Simply, liczne przystanki komunikacji miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

768 000 zł139 m² 5 541,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1996

Duże widne, ciche, ciepłe i wygodne mieszkanie na Bielanach ul. Kochanowskiego Lokalizacja: na zamkniętym, strzeżonym, zadbanym i zielonym osiedlu z placami zabaw dla dzieci i boiskiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

266 000 zł38 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Ciekawe mieszkanie położone na pograniczu Bielan i Żoliborza. Dwa rozkładowe pokoje 17 i 10m2 osobne, balkon metr na metr. Mieszkanie położone na 3/4p. Budynek ocieplony po wymianie pionów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

295 000 zł38 m² 7 763,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Kochanowskiego, bielany na granicy Żoliborza. Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 38 m2 na parterze 4-piętrowego budynku z 1974 r. Po remoncie. Składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni, łazienki.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij