Bielany,Warszawa

640 000 zł39 m² 16 410,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Przestronne mieszkanie 1-pokojowe usytuowane na 1 piętrze w 3-piętrowym bloku z 1953 roku zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Antoniego Fontany. Okolica zatopiona w zieleni-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fontany

Bielany,Warszawa

640 000 zł39 m² 16 410,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fontany

Stare Bielany,Warszawa

630 000 zł39 m² 16 153,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie 39 m 2 , pierwsze piętro, jednopokojowe z oddzielną , widną kuchnią mieszczące się na Słodowcu, między dwiema stacjami metra. 500 m -stacja Stare Bielany, 800 m - stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fontany

Bielany,Warszawa

3 800 zł38 m² 98,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We also speak English Zapraszam do wynajęcia ekskluzywnego mieszkania w budynku z lat pięćdziesiątych. Klimatyczne dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w dzielnicy Słodowiec na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fontany

Bielany,Warszawa

640 000 zł39 m² 16 410,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fontany

Bielany,Warszawa

649 000 zł39 m² 16 641 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fontany

Słodowiec,Warszawa

649 000 zł39 m² 16 641 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fontany

Bielany,Warszawa

749 000 zł38 m² 19 454,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Sns Studio Nieruchomości Siostry Staromłyńskie prezentuje ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego położonego w rewelacyjnej lokalizacji w dzielnicy Bielany! Lokalizacja: bielany, ul. Fontany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fontany

Stare Bielany,Warszawa

869 000 zł38 m² 22 571,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Przestronne mieszkanie na pierwszym piętrze w kamienicy na Starych Bielanach, składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju i łazienki. Zorientowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fontany

Stare Bielany,Warszawa

869 000 zł38 m² 22 868,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Jasne, przytulne mieszkanie na trzecim piętrze w kamienicy na Starych Bielanach, składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju i łazienki. Zorientowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fontany

Bielany,Warszawa

835 000 zł38 m² 21 973,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Oferta Prywatna Sprzedaje przepiękne mieszkanie w kamienicy z lat 50tych, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, przy ul. Antoniego Fontany, kilka minut od metra Stare Bielany. Powierzchnia 38 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fontany

Stare Bielany,Warszawa

849 900 zł50 m² 16 998 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie przy ul. Fontany, składające się z: salonu sypialni osobnej widnej kuchni (możliwość utworzenia 3 pokoju oraz aneksu kuchennego) łazienki z oknem dużego balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fontany

Bielany,Warszawa

849 000 zł50 m² 17 151,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Dwupokojowe mieszkanie położone na Starych Bielanach. Składa się z salonu z wyjściem na balkon, widnej kuchni, sypialni, łazienki wyposażonej w wannę oraz przedpokoju. Ekspozycja okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fontany

Stare Bielany,Warszawa

624 000 zł39 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w sercu Starych Bielan, przy ulicy fontany 12. To nie tylko mieszkanie, ale kawałek historii zamknięty w murach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fontany

Bielany,Warszawa

849 900 zł50 m² 17 169,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fontany

Bielany,Warszawa

465 000 zł36 m² 13 098,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Opis: do sprzedania odremontowane, doskonale skomunikowane z uwagi na dwie stacje metra, 1 pokojowe mieszkanie w kamienicy z 1960 roku z balkonem gotowe do wprowadzenia się i idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fontany

Bielany,Warszawa

465 000 zł36 m² 13 098,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Opis: do sprzedania odremontowane, doskonale skomunikowane z uwagi na metro, 1 pokojowe mieszkanie w kamienicy z 1960 roku z balkonem gotowe do wprowadzenia się i idealne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fontany

Bielany,Warszawa

510 000 zł37 m² 13 666 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Oferujemy 1-pokojowe mieszkanie na Bielanach przy ul. Antoniego Fontany. Mieszkanie: powierzchnia: 37,32m2 Liczba pokoi: 1 Piętro: 1 Stan lokalu: do remontu Forma własności: spółdzielcze własnościowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fontany

Bielany,Warszawa

510 000 zł37 m² 13 665,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Dwupokojowe mieszkanie położone na Starych Bielanach. Składa się z salonu z wyjściem na balkon, widnej kuchni ( możliwość zrobienia aneksu kuchennego), łazienki wyposażonej w wannę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fontany

Stare Bielany,Warszawa

449 000 zł48 m² 9 354 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie na Starych Bielanach w budynku z cegły. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego 16 m z wyjściem na balkon, sypialni ok. 12 m, jasnej, widnej kuchni 8 m, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fontany

Bielany,Warszawa

449 000 zł48 m² 9 354,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Niepowtarzalny klimat osiedla z lat 60-tych na warszawskich Starych bielanachgłówne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fontany

Bielany,Warszawa

445 000 zł56 m² 7 946 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Przestronne mieszkanie na Bielanach Okna wychodzą na małą uliczkę Fontany oraz na plac zabaw i oddaloną uliczkę Lisowską. Wszystkie pokoje i kuchnia mają plan kwadratu lub zbliżony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fontany

Bielany,Warszawa

418 000 zł38 m² 10 971,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie położone na Bielanach. Na powierzchni prawie 40 m2 znajduje się ustawny salon z aneksem kuchennym i balkonem, piękna sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fontany

Bielany,Warszawa

3 500 zł65 m² 54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe do wynajęcia, bielany, metro Stare Bielany. Mieszkanie o powierzchni 65 m2 położone na drugim piętrze odrestaurowanej kamienicy z lat 30. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fontany

Bielany,Warszawa

3 500 zł65 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fontany

Bielany,Warszawa

2 600 zł51 m² 50,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem na 2 piętrze 3 piętrowego budynku na ul. Fontany w cichej i zielonej części Bielan. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi / 18 i 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fontany

Bielany,Warszawa

830 000 zł83 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1934

Mieszkanie o powierzchni 83 m znajduje się wśród klimatycznej niskiej zabudowy opodal metra Stare Bielany. Kamienica z 1934 roku w doskonałym stanie. Na 1 piętrze znajduje się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fontany

Bielany,Warszawa

918 000 zł83 m² 11 060,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1934

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fontany

Bielany,Warszawa

1 020 000 zł83 m² 12 289,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1934