dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Broniewskiego

39 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

825 000 zł52,24 m² 15 792,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Serdecznie zapraszam na prezentację mieszkania, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie: - ul. Broniewskiego 95 / Bielany - 4 pokoje z aneksem kuchennym / 52,24m2 - Bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| kawalerka po generalnym remoncie, nikt tu jeszcze nie mieszkał. Jest założona klimatyzacja. Mieszkanie jest przeznaczone dla osób, niepalących, bez dzieci i zwierząt. Umowa najmu okazjonalnego na.

Szczegóły ogłoszenia

649 900 zł42 m² 15 452,38 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, usytuowane przy ul. Broniewskiego 77 na warszawskich Bielanach. Lokal znajduje się na 10. piętrze budynku wyposażonego w dwie windy.

Szczegóły ogłoszenia

588 000 zł37,90 m² 15 514,51 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Żoliborz - sady żoliborskie Dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie na trzecim piętrze w siedmiopiętrowym budynku na Sadach Żoliborskich. W skład mieszkania wchodzą: - salon 15,6 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

740 000 zł55,50 m² 13 333,33 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania 3 pokoje z widną kuchnią 55,5 m2 ul. Broniewskiego 83 Bielany Piaski Oferta dostępna na wyłączność w Naszym Biurze! Mieszkanie usytuowane na 10, ostatnim piętrze budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł39 m² 17 435,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem w Warszawie , na Sadach Żoliborskich ul. Broniewskiego Mieszkanie znajduje się na parterze Otoczenie ciche i zielone. Blok ocieplony, klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł33,16 m² 14 445,11 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Oferujemy funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,16 m , położone przy ul. Broniewskiego 97 na warszawskich Bielanach, w spokojnej i zielonej części dzielnicy. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł41,75 m² 15 568,86 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Idealne dla singla, pary lub rodziny z dziećmi! Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 3 piętrze w wysokim bloku zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Cicha i spokojna okolica, okna wychodzą.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł47,90 m² 16 263,05 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przestrzeń, światło i prestiżowy adres na mapie Warszawy. Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe, dwustronne i świetnie doświetlone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47,90 m.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł41,12 m² 14 469,84 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o doskonałym rozkładzie, z osobną kuchnią, o powierzchni 41,12 m2. Położone na warszawskim Żoliborzu przy ul. Broniewskiego. Usytuowane na 6. piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł37,20 m² 17 177,42 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Broniewskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1970 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł27,60 m² 17 028,99 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Szukasz jasnej kawalerki w świetnej lokalizacji na Bielanach? Ta 27,6 metrowa przestrzeń przy ul. Broniewskiego może być Twoim idealnym miejscem do życia lub inwestycją, która nie straci na.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł47,90 m² 16 492,69 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Broniewskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1970 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł56,10 m² 15 686,27 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Broniewskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 9 piętrowym budynku. Rok budowy: 1972 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł41,66 m² 13 178,11 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam na Dzień Otwarty we wtorek 26 maja od godziny 10.00 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41,66 m przy ul. Broniewskiego 99 na.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł41,75 m² 15 688,62 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokojowe mieszkanie 42 m położone na 3 piętrze w 10 piętrowym bloku. Blok po remoncie, w trakcie remontu ulica z wydzieleniem miejsc parkingowych. Mieszkanie po remoncie. Okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł29,10 m² 18 522,34 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Oferujemy jasną, świeżo wyremontowaną kawalerkę o powierzchni 29,1 m , położoną przy ul. Broniewskiego 21 w jednej z najbardziej pożądanych części warszawskiego Żoliborza.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł47,10 m² 23 354,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż funkcjonalne i nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na zielonym i cenionym Żoliborzu, w pobliżu Sadów Żoliborskich. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł41,75 m² 15 568,86 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Władysława Broniewskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1970 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50 m , położone na 6 piętrze w budynku przy ul. Broniewskiego Warszawa Żoliborz. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

680 000 zł41 m² 16 585,37 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Broniewskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1972 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł28,50 m² 16 842,11 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: kawalerka 28,5 m | ul. Broniewskiego | Żoliborz Westate Wola prezentuje ofertę sprzedaży kawalerki o powierzchni 28,5 m zlokalizowanej przy ul. Broniewskiego na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania kawalerka 28 m2 położona na trzecim piętrze w budynku10-piętrowym na Sadach Żoliborskich. Znakomita lokalizacja: przystanki komunikacji miejskiej, punkty handlowo usługowe, szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Warszawa Żoliborz, "sady" ul. Broniewskiego - 2 pokoje / 37,2 m / balkon / piwnica/ parking We speak English Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą zadbanego i cichego.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł56 m² 12 321,43 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***********do remontu, zdjęcia przedstawiają propozycję aranżacyjną****** Oferujemy do sprzedaży przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe z oddzielną kuchnią, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Żoliborz | 2 pokoje z balkonem i zielonym widokiem | cegła | parking Adres : ul. Broniewskiego 6 róg popiełuszki Są mieszkania, które po prostu są i są takie, do których chce się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokoje oddzielne, 35 m2 z balkonem blisko metro słodowiec W pobliżu awf i Uniwersytet Wyszyńskiego Mile widziani studenci, pary oraz lokum przyjazne zwierzętom. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł51,13 m² 13 495,01 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Rozkładowe / balkon /okazja/ Oferujemy jasne, funkcjonalne mieszkanie z trzema niezależnymi pokojami, położone przy Broniewskiego 95. Lokal wyróżnia się bardzo dobrym doświetleniem oraz dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł47,90 m² 16 492,69 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskim Żoliborzu. Mieszkanie o powierzchni: 47.90 m2 znajduje się na 5 piętrze i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na siódmym piętrze w bloku po termomodernizacji mieszkanie o powierzchni 20 m2. Mieszkanie jednopokojowe .Stan mieszkania wymagający odświeżenia być może wystarczy trochę farby.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł48 m² 14 895,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Nr oferty : 1631/ms Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży interesującego 3-pokojowego, dwustronnego mieszkania o powierzchni 48m2, usytuowanego na IV piętrze (ostatnim) budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł33 m² 16 969,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 33 m na Żoliborzu (piaski). Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w bloku z roku 1980. Mieszkania składa się z : - dużego pokoju, -.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł55,90 m² 17 173,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie w super lokalizacji na Sadach Żoliborskich. Mieszkanie jest po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia. Wymieniona została elektryka, okna, położone.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwa pokoje do wynajęcia na broniewskiego. Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 42m położone przy ulicy Broniewskiego.Lokal znajduje się na 7 piętrze w bydynku z windą. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł32,50 m² 15 384,62 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż kawalerka na pograniczu Żoliborza i Bielan | 32,5m Z przyjemnością prezentuję Państwu przestronną kawalerkę przy ulicy Broniewskiego 73. Jest to idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1972

Gotowiec inwestycyjny - 5 wynajętych pokoi Gotowiec inwestycyjny na pograniczu Żoliborza i Bielan - mieszkanie już wynajęte, generujące stabilny dochód od pierwszego dnia. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia