dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Kochanowskiego

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

715 000 zł52 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Nowa cena! nowa cena! oferuję do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie 52M2 Z dużym balkonem I miejscem parkingowym oraz dużą piwnicą. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze W kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

599 000 zł36 m² 16 411 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Zapraszam do zakupu przytulnej kawalerki znajdującej się w budynku z 2002 roku na Warszawskich Bielanach! Mieszkanie obecnie składa się z pokoju z balkonem francuskim oraz wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

739 999 zł53 m² 13 962,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Do sprzedaży unikalna oferta: trzy kawalerki o łącznej powierzchni 53m2, zlokalizowane na 9. piętrze bloku. Świetna okazja inwestycyjna okna plastikowe balkon piwnica aneks kuchenny dla każdej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

750 000 zł51 m² 14 723,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Nowoczesne mieszkanie na wynajem z wysokim zwrotem z inwestycji w dobrze skomunikowanej lokalizacji Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

2 490 zł38 m² 65,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Kochanowskiego 4 *mieszkanie na 4 piętrze, od strony podwórka, ciche, z dużą ilością zieleni wokół *na powierzchnię 38 m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

950 000 zł65 m² 14 615,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy mieszkanie, które będzie idealne jako pierwsze mieszkanie lub mieszkanie dla rodziny 2+1 lub 2+2. Mieszkanie posiada widne pokoje, dużą otwartą kuchnię, łazienkę, toaletę oraz balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Piaski,Warszawa

599 000 zł38 m² 15 973,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Digital Broker prezentuje urocze mieszkanie o powierzchni 37,5 m2 , zlokalizowanego w dzielnicy Piaski, przy ul. Kochanowskiego. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

680 000 zł38 m² 17 894,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie w cichej, a jednocześnie doskonale skomunikowanej okolicy. 2 pokojowe o powierzchni ok.38m2, usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z lat 70-tych. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

1 150 000 zł95 m² 12 079,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dla Państwa przestronne 4-pokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami i balkonem, dwiema windami i bardzo dużymi korytarzami oraz dużą klatką schodową na zamkniętym terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

975 000 zł65 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

1 170 000 zł95 m² 12 289,90 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 95,2m2 usytuowane na 5 piętrze w bloku z 2000roku, zlokalizowane na Bielanach, przy ul. J. Kochanowskiego. 8-piętrowy budynek z wejściem od ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

630 000 zł32 m² 20 024,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w bardzo przyjaznej okolicy zielonych Bielan. Mieszkanie składa się z przedpokoju, salonu z balkonem, kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

630 000 zł32 m² 19 408,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Bielany ul. Kochanowskiego | bardzo zadbany blok z 2007 roku | osiedle zamknięte i monitorowane 32,5 m2 | 1 pokój z kuchnią i dużym balkonem typu loggia ok 6 m2 | komórka lokatorska |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

930 000 zł72 m² 12 916,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Przedstawiam ofertę sprzedaży przestronnego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 72 m , usytuowanego na 1. piętrze czteropiętrowego, odnowionego budynku z 1996 roku. Opis mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Piaski,Warszawa

480 000 zł38 m² 12 631,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż, w okazyjnej cenie, 38 metrowe mieszkanie z balkonem na 4 pietrze w 4 piętrowym budynku na granicy Żoliborza i Bielan. Mieszkanie jest bardzo jasne, wszystkie okna wychodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

5 500 zł65 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie na Bielanach przy ul. Kochanowskiego. Mieszkanie jest usytuowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku i oferuje cztery oddzielne, umeblowane pokoje. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Piaski,Warszawa

750 000 zł53 m² 14 150,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie przy ul. Kochanowskiego (piaski), w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym, 20 minut tramwajem do centrum, w pobliżu liczne linie tramwajowe i autobusowe, dwa przystanki do stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Warszawa,mazowieckie

975 000 zł65 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

670 000 zł56 m² 11 964,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie przy ulicy Kochanowskiego, składające się z: salonu sypialni 1 sypialni 2 widnej oddzielnej kuchni łazienki balkonu Mieszkanie ma założoną Księgę Wieczystą (kw) Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

799 000 zł58 m² 13 775,90 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Bardzo atrakcyjne i klasycznie urządzone mieszkanie o powierzchni 58m2 w którym poczujesz się od wejścia jak u siebie :) Wszystkie pomieszczenia są odpowiedniej wielkości, nigdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bielany,Warszawa

739 999 zł52 m² 14 095,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Dla inwestora. Gotowiec. Mieszkanie na które składają się 3 kawalerki! Lokalizacja: warszawa, bielany, ul. Kochanowskiego Okazja: mieszkanie podzielone na trzy kawalerki każda z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

1 209 000 zł62 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Bardzo proszę pośredników o nie dzwonienie do mnie. Na sprzedaż narożne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62 m2 z jedną łazienką, dobra lokalizacja tuż przy przystanku tramwajowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

510 000 zł42 m² 12 142,90 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Preferowani klienci gotówkowi Do sprzedania mieszkanie przy ulicy Kochanowskiego składające się z: - salonu - sypialni - osobnej widnej kuchni - łazienki - przedpokoju. Balkon wyremontowany, parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

569 000 zł38 m² 14 973,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu w pełni umeblowane i wyposażone, przestronne mieszkanie na pograniczu Żoliborza i Bielan, przy ul. Jana Kochanowskiego. Gotowe pod wynajem!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

735 000 zł65 m² 11 307,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Z przyjemnością pragniemy Państwu zaprezentować czteropokojowe mieszkanie w spokojnej i zielonej okolicy - w sam raz dla rodziny. Okna wychodzą na 3 strony świata (północ, wschód,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

735 000 zł65 m² 11 307,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m znajdujące się na 4 piętrze 4 piętrowego budynku bez windy z ekspozycją okien w trzech kierunkach północnym, wschodnim i zachodnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

3 900 zł58 m² 67,24 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne, słoneczne dwa pokoje w sercu Bielan z garażem w cenie. Mieszkanie o powierzchni 58m, składa się z przestronnego salonu połączonego z elegancką, drewnianą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

520 000 zł46 m² 11 304,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie w stanie do odświeżenia lub do remontu (w zależności od potrzeb) 46 m2, 3-pokojowe z oddzielną, widną kuchnią, łazienką i osobnym wc i dużą piwnicą. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

3 200 zł58 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,6 m2 zlokalizowane przy ul. Kochanowskiego na warszawskich Bielanach. W pobliżu liczne sklepy, punkty usługowe, restauracje, plac zabaw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

630 000 zł36 m² 17 260 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dzień dobry, na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na spokojnym i cichym osiedlu przy ul. Kochanowskiego w Warszawie (dzielnica Bielany). Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze budynku 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/budynek: mieszkanie położone na cenionym osiedlu "apartamenty Kochanowskiego". Dobre połączenie komunikacyjne z centrum. Samochodem ok 15 min, 15 min do metra Słodowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Piaski,Warszawa

520 000 zł46 m² 11 378,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Do kupienia 3 pokojowe mieszkanie 45,7 m2, parter/4 bez windy w budynku z 1972 r., Bielany - Piaski. Mieszkanie w stanie do remontu, idealne dla pary lub rodziny. Mieszkanie to: * salon; *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Piaski,Warszawa

600 000 zł43 m² 13 953,50 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2 pokojowe mieszkanie na granicy Bielan i Żoliborza na osiedlu Piaski na sprzedaż. Blok z 1975 roku. Pełna własność. Mieszkanie bardzo ładnie urządzone, wyremontowane, zostanie jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

430 000 zł38 m² 11 466,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Opiekun oferty tel. Przytulne 2 pokoje w zielonej części Bielan. Podstawowe informacje: dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią znajduje się na parterze w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

730 000 zł65 m² 11 230,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 65 m , 4 piętro w 4-piętrowym bloku z 1972 roku - Warszawa, bielany, ul. Jana Kochanowskiego. Piwnica Mieszkanie idealne dla rodziny jak również dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

585 000 zł38 m² 15 394,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Opiekun oferty tel. Gotowe do zamieszkania jasne, przytulne 3 pokoje w zielonej okolicy Bielan. Podstawowe informacje: mieszkanie jest po świeżo przeprowadzonym generalnym remoncie, łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kochanowskiego

Piaski,Warszawa

4 500 zł70 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ofertowa cena najmu uwzględnia wliczony czynsz administracyjny. Oferuję do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie przy ul. Kochanowskiego na Bielanach. Nieruchomość o powierzchni 70 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

479 000 zł48 m² 9 979,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 48 m2, 3 pokoje położone na Warszawskich Bielanach blisko metra lokalizacja : Bielany - Piaski ul. Kochanowskiego Warszawa mieszkanie: *salon - 16 m2 *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

480 000 zł48 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3- pokojowe z jednym przejściowym pokojem usytuowane na ostatnim 4 piętrze zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Na powierzchnię mieszkania składa sie" - pokój- 15m2, 7 -pokój 6m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bielany,Warszawa

420 000 zł38 m² 11 052,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

mieszkanie na Bielanach przy ul. Kochanowskiego 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Jana Kochanowskiego Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1974.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

484 000 zł38 m² 12 736,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 m ,1 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy z 1972 roku - Warszawa, bielany, ul. Jana Kochanowskiego Na powierzchnię mieszkania składa się: -.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij