dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Grzybowska

167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzybowska

Za Żelazną Bramą,Warszawa

1 299 000 zł42 m² 31 002 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Prezentujemy ofertę skierowaną do osób poszukujących idealnego balansu pomiędzy wielkomiejską dynamiką a najwyższym standardem życia. Lokalizacja przy ul. Grzybowskiej to adres-ikona -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

625 000 zł27 m² 23 148,20 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Grzybowska topowa lokalizacja, małe 2 pokojowe, słoneczne, ciche z fascynującą panoramą. Dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,20 m2, jasne, słoneczne, z wyjątkowym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

27 500 zł130 m² 211,54 zł/m²

 

Piętro:20/28

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

We speak pl|ua|eng Elegancki apartament o pow. 130m2 położony na 20 piętrze w budynku o wysokim standardzie. Parametry nieruchomości Nieruchomość składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzybowska

Za Żelazną Bramą,Warszawa

1 220 000 zł35 m² 34 857,10 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartament z 2023 roku położony w samym sercu Warszawy, przy ul. Grzybowskiej. Wszystko w zasięgu kilku minut: komunikacja, restauracje, sklepy oraz centra biznesowe. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

9 000 zł68 m² 132 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Informacja dla pośredników na końcu opisu. |do wynajęcia| Przedmiotem oferty jest Luksusowy Apartament 3 pokojowy w Centrum, przy ul. Grzybowskiej 37. |szczegóły nieruchomości| Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

9 000 zł53 m² 170 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

we also spek ua|ru|eng przytulne 3 pokojowe mieszkanie W preztizowej inwestycji przy ul. Grzybowska - mennica residence Klimatyzacja | Siłownia | Squash | Sauna | Pokój do zabaw dla dzieci | Sala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł50 m² 90 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne mieszkanie w budynku apartamentowym w ścisłym Centrum Warszawy. W pobliżu dwie główne arterie komunikacyjne, metro , linie autobusowe i tramwajowe. W pobliżu duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

22 000 zł130 m² 169,23 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Elegant Apartment for Rent in the Downtown! An elegant apartment for rent in the prestigious Grzybowska 4 development right in the heart of Warsaw, just steps away from Browary Warszawskie, the Central.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

6 500 zł60 m² 108,33 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

umowa minimum na 1 rok, bez zwierząt. Mieszkanie wyłącznie dla jednej osoby lub pary. Jasny apartament na prestiżowym osiedlu Grzybowska 4 ze wspaniałym widokiem na panoramę Warszawy, tuż po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

1 990 000 zł87 m² 22 873,60 zł/m²

 

Piętro:23/30

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

90 metrowy Apartament, gotowy do wprowadzenia! Wysoko ponad miastem, na 23 piętrze, gdzie rozciąga się widok, który zapiera dech w piersiach! Z okien widzimy Warsaw Spire, który dumnie góruje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

1 855 350 zł53 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

12 000 zł132 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament z 2 sypialniami i gabinetem w prestiżowym budynku przy ul.Grzybowskiej 4 Budynek: Grzybowska 4 to apartamentowiec w kształcie litery U zaprojektowany przez pracownię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Za Żelazną Bramą,Warszawa

1 100 000 zł34 m² 32 544,40 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam nowoczesny Apartament na Grzybowskiej. Doskonałe położenie zapewnia szybki dostęp do komunikacji miejskiej, restauracji, sklepów oraz kluczowych punktów biznesowych. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

10 000 zł75 m² 133,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prestiżowa 3-pokojowa rezydencja executive | prywatny taras 85 M | recepcja 24/7 | pełna kontrola kli Doświadcz ultranowoczesnego luksusu w samym sercu warszawskiego Centrum Biznesowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

4 350 zł45 m² 96,67 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie w sercu Warszawy - ul. Grzybowska Lokalizacja, która robi różnicę Prestiżowa ul. Grzybowska - ścisłe centrum Warszawy. Zaledwie 5 minut pieszo do metra, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

2 980 zł38 m² 79,47 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Koszty - 2980 czynsz najmu + 860 czynsz do administracji co daje kwotę 3840zł + 200zł zaliczka na media (prąd i ewentualne zużycie wody i c.o. ponad ryczałt zawarty w czynszu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

2 700 zł27 m² 100 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka przy ul. Grzybowskiej o powierzchni 27 m . Mieszkanie jest funkcjonalnie zaaranżowane i w pełni wyposażone. Układ mieszkania: częściowo oddzielona przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

4 850 zł38 m² 127,30 zł/m²

 

Piętro:6/22

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Platinum Towers to luksusowe budynki o nowoczesnej architekturze, składające się z eleganckich apartamentów, pasażu handlowego oraz 3 poziomowego parkingu. To jeden z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

2 849 000 zł115 m² 24 838,70 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować przestronny apartament położony w prestiżowej części Warszawy przy ul. Grzybowskiej 2, tuż obok Placu Grzybowskiego. To propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

4 600 zł39 m² 117,95 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Studio 39 m2 w prestiżowym budynku przy ul.Grzybowskiej 4 Budynek: Grzybowska 4 to apartamentowiec w kształcie litery U zaprojektowany przez pracownię Hermanowicz Rewski MWH Architekci. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

4 700 zł33 m² 142,42 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| mennica Residence | 6. piętro | Do wynajęcia eleganckie, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,33 m , położone na 6. piętrze prestiżowego apartamentowca Mennica Residence - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

1 072 500 zł33 m² 32 500 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mennica Residence I Sprzedaż I Wola I 2 pokoje I Grzybowska 43a Zamieszkaj w Mennicy Residence, w jednym z najbardziej prestiżowych adresów w Warszawie. Luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

13 500 zł95 m² 142,11 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 95 m2 w prestiżowym budynku przy ul.Grzybowskiej 4 Budynek: Grzybowska 4 to apartamentowiec w kształcie litery U zaprojektowany przez pracownię Hermanowicz Rewski MWH Architekci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

6 900 zł116 m² 59,48 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie pięciopokojowe premium o powierzchni 116 mkw, składający się z 5 pokoi w tym: - przestronny salon -sypialnia - sypialnia - sypialnia - pokój przechodni - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

10 000 zł100 m² 100 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Parametry nieruchomości Opis nieruchomości i pomieszczeń: apartament podzielony jest na strefę dzienna i prywatną. W części dziennej znajduje się: - przestronny hol wejściowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

7 200 zł116 m² 62,07 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: przestronny lokal z miejscem postojowym do wynajęcia jako mieszkanie lub biuro w samym Centrum Warszawy, ul. Grzybowska 2. Nieruchomość: 4 niezależne pokoje, oddzielna duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Czyste,Warszawa

1 390 000 zł59 m² 23 400,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowoczesny apartamentowiec / 2-3 pokoje / odzielna kuchnia / metro / centrum Biuro nieruchomości MD Home ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy i przestronny 2 pokojowy (z możliwością wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

11 000 zł96 m² 114,58 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament Z tarasem W wysokiej klasy budynku Z recepcją I lobby Wyjątkowa lokalizacja | Blisko Ogrodu Saskiego | Wysoki standard | 2 sypialnie | W sercu śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Mirów,Warszawa

5 663 000 zł124 m² 45 500,60 zł/m²

 

Piętro:20/30

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Luksusowy apartamnet W unique tower W pełni umeblowany wykończony pod klucz Unique Tower | Umeblowany | Wysokie piętro | Luksusowe wykończenie | Wysoki standard | Gotowy do wprowadzenia |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

5 300 zł34 m² 153,62 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mennica Residence I Wynajem I Wola I 2 pokoje I Grzybowska 43 Mennica Residence, jedno z najbardziej prestiżowych adresów w Warszawie. Luksusowy apartament zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Śródmieście,Warszawa

13 500 zł197 m² 68,37 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Luksusowy apartament w sercu Warszawy 200 m , elegancja, przestrzeń i prestiż Na wynajem wyjątkowy apartament o powierzchni ok. 200 m , położony przy ul. Grzybowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

3 990 000 zł105 m² 38 167,20 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

***kupujący nie płaci prowizji*** en full English version below contact us anytime! Prezentujemy ofertę sprzedaży wyjątkowego apartamentu w prestiżowej inwestycji Mennica Residence przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzybowska

Za Żelazną Bramą,Warszawa

1 300 000 zł42 m² 31 026,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

699 000 zł39 m² 18 015,50 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania, położonego w pulsującym sercu Warszawy, tuż przy stacji Metro Rondo onz. Mieszkanie znajduje się na 14 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście Północne,Warszawa

10 000 zł110 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:6/18

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam do wynajęcia mieszkanie znajdujące się w prestiżowej inwestycji przy ulicy Grzybowskiej. Mieszkanie liczy 110 m2, znajduje się w centrum miasta, okolica oferuje dostęp do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

10 000 zł110 m² 90,58 zł/m²

 

Piętro:6/18

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prestiżowy apartament Z widokiem na park mirowski Dwa balkony | Całodobowa recepcja | Hala garażowa | Ścisłe centrum | Grzybowska 4 | W pełni umeblowane | Browary Warszawskie | Hala Mirowska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

9 000 zł95 m² 94,74 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

1 460 000 zł44 m² 33 181,80 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2 pok | nowoczesna przestrzeń | ogród 28 m | wysoki standard | garaż + komórka lokatorska | siedmiogrodzka | W apartments Przedstawiamy wyjątkowe mieszkanie w inwestycji W Apartments,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

585 000 zł27 m² 21 910,10 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie w samym sercu Warszawy, przy ul. Grzybowskiej. Idealna propozycja dla inwestorów pod wynajem oraz dla singla lub pary na start, którzy chcą żyć w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

799 000 zł30 m² 27 002,40 zł/m²

 

Piętro:4/28

 

Liczba pokoi:1