dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Grzybowska

167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

7 500 zł120 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Apartament zlokalizowany w centrum Warszawy z widokiem na Pałac Kultury. Posiada 2 sypialnie, gabinet do pracy, 2 łazienki, garderoba, taras z widokiem na Pałac Kultury. Parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

9 000 zł120 m² 75 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Bardzo atrakcyjne pełne światła z pięknym widokiem mieszkanie położone w samym centrum Warszawy. Posiada 2 sypialnie (oryginalnie były 3) przestronny salon z tarasem, kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

3 500 zł36 m² 97,22 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Layout: the apartment has an area of 36 m2 and consists of an open living room with kitchenette and a separate bedroom and a bathroom with shower. Standard: high. The apartment building was built in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

1 960 000 zł120 m² 16 333,30 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Centrum,Warszawa

425 130 zł38 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Bezpośrednio. Mieszkanie 2-pokojowe w samym centrum Warszawy ul. Grzybowska 30. Wolska Spółdzielnia-Mieszkaniowa "za Żelazną Bramą" (nie mylić ze Śródmiejską, która jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

552 500 zł32 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:9/22

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Tylko u nas! Przestronne, rozkładowe, komfortowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu Platinum Towers w dzielnicy Wola, przy ulicy Grzybowskiej 61. Platinum Towers , to nowoczesne osiedle,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

3 700 zł45 m² 82 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowiutki apartament czeka na pierwszego najemcę. Oferujemy nowy apartament klasy premium w prestiżowej inwestycji Asbudu przy ul. Grzybowskiej 85. Grzybowska 85 to inwestycja apartamentowa idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

3 500 zł38 m² 92,11 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Layout: the apartment measures 38 m2 and consists of an open living room with kitchen annex and a separate bedroom, bathroom with shower and balcony. Standard: high. The apartment building was built in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

8 500 zł106 m² 80,19 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

= naszym Klientom poszukującym mieszkania zapewniamy: - poszukiwanie odpowiedniej nieruchomości; - negocjowanie warunków umowy; - przygotowanie umowy najmu; nie pobieramy opłat za adresy działamy zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł32 m² 109,38 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

8 000 zł83 m² 96,39 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament w prestiżowej lokalizacji, blisko Parku Saskiego. Budynek w najwyższym standardzie z lokalami usługowymi na parterze. Apartament z pięknym widokiem na pkin, umeblowany. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

1 980 000 zł92 m² 21 528,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Jeśli szukasz wyjątkowego mieszkania w wyjątkowej warszawskiej inwestycji w centrum miasta to jest oferta dla Ciebie! Browary Warszawskie firmy echo Investment jest to wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

8 000 zł107 m² 74,77 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowy cichy apartament w samym Centrum w prestiżowej lokalizacji przy Grzybowskiej 4. Rozkład: apartament o powierzchni 107m2 znajduje się na 3 piętrze. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł39 m² 71,79 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam mieszkanie dwupokojowe o świetnym rozkładzie przy ul. Grzybowskiej. Apartament zaprojektowany przez projektanta i w pełni wyposażony w wysokim standardzie. Na metrażu, 38,80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

14 000 zł160 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Rozkład: mieszkanie składa się z przestronnego salonu, widnej kuchni, łazienki z wanną i prysznicem, przedpokoju, 4 sypialni i balkonu. Standard: wysoki. Budynek apartamentowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

5 800 zł72 m² 81 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny, 72m2 apartament przy grzybowskiej 4 Dwupokojowy apartament o łącznej powierzchni 71,80 m2 znajdujący się w inwestycji Dom Development " Apartament składa się z otwartego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

3 700 zł45 m² 82 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowiutki apartament czeka na pierwszego najemcę. Oferujemy nowy apartament klasy premium w prestiżowej inwestycji Asubu przy ul. Grzybowskiej 85. Grzybowska 85 to inwestycja apartamentowa idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

990 000 zł82 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta gotowy apartament Sprzedam piękny apartament w sercu Warszawy położony w nowoczesnym Apartamentowcu przy ul.Grzybowskiej. Korzystny rozkład mieszkania ( rzut w galerii ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł68 m² 66,18 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Genialna lokalizacja, bardzo wygodny układ oraz bardzo dobry standard to główne atuty lokalu. Przestronne, wyposażone w samym Centrum. Mieszkanie Z pięknym widokiem na panoramę warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

3 700 zł45 m² 82 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

4 200 zł40 m² 105 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecamy przestronne, widne mieszkanie o pow. 40 m2 na 4 piętrze w bloku Mennica Residence 2018 roku, w bardzo wygodnej lokalizacji. Dostępne już od teraz! Lokal całkowicie umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 3 pokojowe mieszkanie, w doskonałej lokalizacji 3 min drogi do Ronda onz, jeden przystanek od Dworca Centralnego. Mieszkanie zostało wyremontowane, wymienione zostały na nowe meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

5 800 zł72 m² 81 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

999 000 zł84 m² 11 893 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

990 000 zł82 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

3 500 zł38 m² 92,11 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład: mieszkanie o powierzchni 38 m2 składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, łazienki z prysznicem, sypialni i ogrodu. Standard: wysoki. Budynek apartamentowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wolna od zaraz, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

1 600 zł26 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Gotowe do objęcia "od zaraz" samodzielne mieszkanie (pokój z kuchnią) z widokiem na cichą, osiedlową okolicę, tuż przy Kościele Baptystów, przy ul. Chłodnej. Lokum jest umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

713 000 zł48 m² 14 854 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Ostatnie 2 pokoje 48 m2 w tym budynku! Apartament w sercu Warszawy położony w nowoczesnym Apartamentowcu przy ul.Grzybowskiej. Korzystny rozkład mieszkania ( rzut w galerii ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

14 900 zł135 m² 110,37 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament wykończony wysokiej jakości materiałami składający się z przestronnego salonu częściowo połączonego z kuchnią,2 sypialni,gabinetu,2 łazienek ( jedna z wanna a druga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

6 500 zł80 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:16/22

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luksusowy, wykończony na wysokim poziomie (włoskie meble, fornirowane drzwi, łazienki Maciej Zień) w pełni wyposażony apartament w Platinum Towers. Porażający widok na "właściwą stronę".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

585 000 zł41 m² 14 268 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Ostatnie 2 pokoje 40 m2 w tym budynku! Apartament w sercu Warszawy położony w nowoczesnym Apartamentowcu przy ul.Grzybowskiej. Korzystny rozkład mieszkania ( rzut w galerii ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

999 000 zł84 m² 11 893 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

5 000 zł73 m² 68,49 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia, o powierzchni 73 m2, piętro 5. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Grzybowskiej, śródmieście. Doskonała lokalizacja, niedaleko do Rondo onz. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

4 300 zł66 m² 65,15 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowe mieszkanie w apartamentowcu- 66m z miejscem postojowym w garażu podziemnym - Śródmieście przy ul. Grzybowskiej do wynajmu. Doskonała lokalizacja 200m od ul. Marszałkowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

7 500 zł108 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz Apartament 3 pokojowy o powierzchni 108 m2 na Śródmieściu przy ulicy Grzybowskiej. Apartament na 3 piętrze, budynek o wysokim standardzie z 2010 r. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

3 800 zł50 m² 76 zł/m²

 

Piętro:8/23

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Fantastyczne mieszkanie na Śródmieściu, w prestiżowej lokalizacji przy Metrze Rondo onz i Daszyńskiego. Dobry punkt komunikacyjny, świetny standard oraz układ i balkon to główne atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

5 200 zł108 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ładne mieszkanie w nowym budynku z całodobową ochroną i garażem podziemnym. Posiada 2 sypialnie, salon, 2 łazienki. Wykończone w wysokim standardzie. Powyższa oferta nie stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

2 800 zł39 m² 71,79 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia, o powierzchni 39 m2, piętro 1/5, 2018r. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Grzybowskiej, wola. Doskonała lokalizacja, kilka minut pieszo do stacji metro Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

2 800 zł43 m² 65,12 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia, o powierzchni 43 m2, piętro 1/5, 2018r. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Grzybowskiej, wola. Doskonała lokalizacja, kilka minut pieszo do stacji metro Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

990 000 zł82 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł36 m² 97,22 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia, o powierzchni 36 m2, piętro 5/12, 2018r. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Grzybowskiej, śródmieście. Doskonała lokalizacja. W budynku sala fitness, kort.