dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Grzybowska

167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzybowska

Wola Grzybowska,Warszawa

1 899 000 zł67 m² 28 364,40 zł/m²

 

Piętro:5/22

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż apartament w inwestycji Platinum Towers. Inwestycję stanowi zespół dwóch 22-piętrowych wież apartamentowych, które w połączeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

770 000 zł39 m² 19 743,60 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie z niezwykłym widokiem o powierzchni 38,8 m2, znajdujące się na 7 piętrze budynku z 1972 roku. Doskonała lokalizacja przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

550 000 zł29 m² 18 893,80 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie typu studio, o pow. ok. 29,1 m2, usytuowane na 16-ostatnim piętrze (winda dojeżdża do 15 piętra), w budynku z lat 70-tych. Składa się z jednego pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

4 000 zł35 m² 114,29 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od listopada 2024 ale może być też zwolnione wcześniej. Luksusowo wykończone mieszkanie tylko 6 min od Placu Europejskiego. Rozkład Apartament o powierzchni 35m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

8 900 zł91 m² 97,80 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Elegancki, stylowy apartament na 14 piętrze budynku Apartamenty Grzybowska 4 z loggią na długości całego apartamentu, z której roztacza się widok na Pałac Kultury i piękne wieżowce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

5 900 zł36 m² 163,89 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajmu dwupokojowego, klimatyzowanego apartamentu o powierzchni 36 m2 w nowej części budynku Mennica Residence II. Wyposażenie i umeblowanie: sypialnia (około 11 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Za Żelazną Bramą,Warszawa

4 999 zł43 m² 116,26 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Elegancki 2 pokojowy apartament 43m2 w prestiżowym apartamentowcu Mennica Residence (I etap) - ul. Waliców - przy ul. Grzybowskiej, w pobliżu Ronda onz (przystanek metra). Apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

1 196 151 zł47 m² 25 450 zł/m²

 

Piętro:4/20

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferta na sprzedaż apartamentów inwestycyjnych na Warszawskim rynku nieruchomości. Projekt pozwala efektywnie zarabiać z najmu krótko-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

1 165 500 zł47 m² 24 797,90 zł/m²

 

Piętro:2/20

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zainwestuj w jednym z bardziej prestiżowych miejsc w Warszawie! Na sprzedaż ekskluzywny apartament usytuowany na 2 piętrze nowoczesnego, 22.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Za Żelazną Bramą,Warszawa

8 000 zł60 m² 133,33 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia elegancki 2-pokojowy apartament zlokalizowany w prestiżowym apartamentowcu Mennica Residence przy ul. Grzybowskiej przy Browarach Warszawskich. Opis nieruchomości Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Mirów,Warszawa

4 700 zł40 m² 117,50 zł/m²

 

Piętro:7/20

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pok. 40m2 w super lokalizacji róg Grzybowskiej i Żelaznej w prestiżowym apartamentowcu Mennica Residence - Grzybowska 43a (jest recepcja, sala fitness, mini boisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Za Żelazną Bramą,Warszawa

6 800 zł58 m² 117,24 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować trzypokojową nieruchomość w prestiżowym budynku Grzybowska 37. Apartament o powierzchni 58,5 m2 zlikalizowany jest na 12 z 16 pięter z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

1 334 000 zł49 m² 27 224,50 zł/m²

 

Piętro:4/22

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Platinum Tower, warszawa - Luksusowe mieszkania na sprzedaż Nieruchomości prezentuję wyjątkowe mieszkania łączące elegancję i komfort w jednym. Budynek z 2009 r. z całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

560 000 zł29 m² 19 237,40 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

7 000 zł105 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3 pokojowe 105m2 Znajduje się przy ul. Grzybowska 4 Mieszkanie składa się z 2 sypialni, salonu połączonego z kuchnią 2 Łazienek, garderoby, przedpokoju. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

3 800 zł49 m² 77,09 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Grzybowska 39 / Po remoncie / 3-pokoje Warszawa, śródmieście English below! mieszkanie: lokal o metraży 49,29 m2, składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

6 000 zł66 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie położone obok Business Centre Club i Hali Mirowskiej. = rozkład = Apartament na 3 piętrze w budynku przy ul. Grzybowskiej o powierzchni 66 m.kw. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Śródmieście,Warszawa

1 079 000 zł48 m² 22 530,80 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Czy jest coś cenniejszego niż życie w samym sercu tętniącego życiem miasta? Czy można sobie wyobrazić lepszą inwestycję niż 2 pokoje w najszybciej rozwijającej się części Warszawy?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

790 000 zł39 m² 20 360,80 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie przy ul. Grzybowskiej, od strony i na wysokości Parku Mirowskiego. Jest cztery lata po generalnym remoncie, a od tego czasu stan mieszkania nie zmienił się. Lokal jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

1 139 000 zł51 m² 22 155,20 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

7 800 zł62 m² 125,81 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

We speak pl / ukr / ru / eng Nowe 3-pokojowe mieszkanie w prestiżowym kompleksie mieszkalnym przy ulicy Grzybowskiej 37. Apartament znajduje się na 11. piętrze nowoczesnego, 16-piętrowego budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

550 000 zł30 m² 18 333,30 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie typu studio o powierzchni ok. 30m2 w bardzo dobrej lokalizacji w Śródmieściu przy ulicy Grzybowskiej między Jana Pawła a Marszałkowską. Mieszkanie usytuowane na 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

2 700 000 zł96 m² 28 037,40 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Oferujemy na sprzedaż apartament o powierzchni 96,3 m2 usytuowany przy ul. Grzybowskiej pomiędzy al. Jana Pawła II, a ul. Marszałkowską. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Mirów,Warszawa

5 000 zł43 m² 116,28 zł/m²

 

Piętro:4/20

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w Mennica Residence - korzystaj z najwyższego standardu i wyjątkowych udogodnień dla mieszkańców! To jeden z najmodniejszych adresów w Warszawie. Położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

930 000 zł48 m² 19 375 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na Śródmieściu. Nieruchomość oferuje znakomitą lokalizację. Mieszkanie o powierzchni 48 m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wola,Warszawa

849 000 zł48 m² 17 687,50 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w sercu Warszawy, przy ulicy Grzybowskiej. Idealna lokalizacja zapewnia doskonałą komunikację - zaledwie kilka minut pieszo od stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

1 780 000 zł68 m² 26 038,60 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży dwupokojowego apartamentu o powierzchni 68,36 m , położonego na prestiżowym 11 ostatnim piętrze, nowoczesnego apartamentowca,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

11 000 zł72 m² 152,14 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, stylowe, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie w prestiżowej lokalizacji na ulicy Grzybowskiej. Umeblowane, miejsce parkingowe w garażu podziemnym, ochrona, monitoring.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

1 550 000 zł49 m² 31 440,20 zł/m²

 

Piętro:20/22

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż luksusowy, 3-pokojowy apartament o pow. 49,3 m2 zlokalizowany na 20 piętrze w jednej z wież kompleksu Platinum Towers przy ul. Grzybowskiej. Budynek monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

8 200 zł96 m² 85,77 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesne mieszkanie w budynku apartamentowym w ścisłym Centrum Warszawy. W pobliżu dwie główne arterie komunikacyjne, metro , linie autobusowe i tramwajowe. W pobliżu duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

9 500 zł68 m² 139,71 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie Grzybowska 37, wola, mirów rozkład pomieszczeń I standard: apartament składa się z: * salonu połączonego z aneksem kuchennym i jadalnią, * dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

4 800 zł37 m² 131,15 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Przedstawiam Państwu wynajem mieszkania (36,60m2) znajdujące się prestiżowym apartamentowcu na 7-piętrze Mennica Residence przy ul. Grzybowskiej, w pobliżu Ronda onz (przystanek metra).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

1 052 000 zł48 m² 21 916,70 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2, usytuowane na 4 piętrze w 15-piętrowym budynku z 1970 roku zlokalizowane przy ul. Grzybowskiej - Śródmieście. Mieszkanie o powierzchni 48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

8 000 zł55 m² 145,45 zł/m²

 

Piętro:23/28

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament | 2 miejsca parkingowe | 23 piętro | komórka | siłownia | taras Z widokiem na panorame | concierge to speak english please call: doskonały apartament do wynajęcia od zaraz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

4 000 zł43 m² 93,02 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

.top lokalizacja - na ul. Grzybowskiej niedaleko Muzeum Powstania Warszawskiego. Do wynajęcia: 2 pokoje na 43 metrach na 11 piętrze w nowoczesny apartamentowcu. Balkon plus miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Śródmieście Północne,Warszawa

780 000 zł39 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie po kapitalnym remoncie w centrum Warszawy. Nieruchomość położona jest przy ulicy Grzybowskiej 16/22. Bardzo bezpieczny i zaciszny teren. Parking strzeżony z monitoringiem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

14 000 zł106 m² 132,08 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia oferujemy 3 pokojowe mieszkanie w cenionej inwestycji Grzybowska 4. Apartament Lokal o powierzchni 106 m kw. składa się z salonu z wyjściem na taras, duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

730 000 zł39 m² 18 717,90 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

***oferta dostępna wyłącznie U nas** Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą dostępnej od zaraz rozkładowej 2 - pokojowej, funkcjonalnej oraz jasnej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

4 550 zł55 m² 82,73 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzy pokoje na Woli o powierzchni 55 mkw, składająca się z: - przestronny salon z aneksem kuchennym - sypialnia 1 - sypialnia 2 - przedpokój - łazienka Mieszkanie jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Centrum,Warszawa

10 600 zł95 m² 111,58 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rozkład Apartament o powierzchni 95m2 składający się z salonu z wyjściem na obszerny taras, otwartej kuchni z częścią jadalnianą, sypialni Master, II sypialni/babinetu, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

6 500 zł60 m² 108,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, eleganckie mieszkanie o powierzchni 60 m , wykończone w minimalistycznym stylu z wysokiej jakości materiałów. Idealne dla singla lub pary, zlokalizowane w prestiżowym.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij