dowolna

Mieszkania na sprzedaż Warszawa - Oferty „sprzedam mieszkanie”

8 071 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 071 ogłoszeń

520 000 zł32 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

1-pokojowe mieszkanie, jednostronne, o powierzchni 32 m , zlokalizowane przy ul. Jałtańskiej 4 na osiedlu Stegny (mokotów). Lokal mieści się na 8. piętrze zadbanego, 10-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

427 000 zł34,20 m² 12 485,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

34,2 m | 2 pokoje | ogródek | ul. Żeglugi Wiślanej 11a | Białołęka Parter w kameralnym budynku z 2010 roku. Zamiast balkonu - prywatny ogródek. I co ważne: nie sąsiaduje.

Szczegóły ogłoszenia

668 000 zł49,09 m² 13 607,66 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Prezentujemy Państwu ofertę nieruchomości wraz z wizualizacją, która stanowi propozycję wykończenia i aranżacji wnętrza. Mieszkanie usytuowane jest na 6 piętrze przy ulicy Grójeckiej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł85 m² 28 223,53 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Z przyjemnością prezentuję funkcjonalne, dwustronne, przestronne i rozkładowe mieszkanie o powierzchni 84,2 m , położone na 1 piętrze budynku z 2008 roku na Mokotowie, ul. Bruna 9.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 495 755 zł92,46 m² 16 177,32 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% pcc! 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe w stanie deweloperskim na Mokotowie. Przestronne mieszkanie na 1 piętrze z dużym salonem i dwoma łazienkami w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł27 m² 20 370,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1951

Na sprzedaż kompaktowe mieszkanie o powierzchni 27 m , położone na 1. piętrze w powojennej kamienicy przy ul. Rakowieckiej na Starym Mokotowie. Budynek z lat 50., wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

806 000 zł42 m² 19 190,48 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Atrakcyjne mieszkanie po generalnym remoncie na warszawskiej Ochocie. Budynek po remoncie, zadbany, klatki schodowe po remoncie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje, kuchnia oddzielna,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł54,16 m² 20 310,19 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Są miejsca, które wybiera się rozsądkiem i są takie, które wygrywają już przy pierwszym wrażeniu. Instalatorów 5a to zdecydowanie ten drugi przypadek bo tu miejski styl życia spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

747 000 zł57,50 m² 12 991,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Warszawa, ul. Gierymskiego Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57 m , zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

758 859 zł28,61 m² 26 524,27 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka mieszkanie w prestiżowej inwestycji Browary Warszawskie na warszawskiej Woli. Idealne mieszkanie inwestycyjne, świetnie sprawdzi się zarówno pod wynajem krótko jaki.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł27,50 m² 22 872,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o pow. 27,5m2 zlokalizowane na warszawskim Powiślu przy ul. Dobrej 27- zaledwie 4 minuty od stacji Metra Nauki Kopernik i Bulwarów Wiślanych! Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł44,90 m² 12 895,32 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Rezerwacja do 30 maja Szukasz mieszkania dla rodziny lub inwestycji z potencjałem do własnej aranżacji w świetnej lokalizacji? To funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Wileńskiej 18 może.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł45,91 m² 20 148,12 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

| doskonała lokalizacja tuż obok Złotych Tarasów vis a vis Pałacu Kultury. Mieszkanie o powierzchni ~46m z loggią ok. 5m, położone na iiip., w budynku jest winda. To idealna oferta.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł32 m² 16 843,75 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na wynajem przytulna kawalerka o funkcjonalnym układzie, położona na 7. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą, w sercu warszawskiego Mokotowa. Układ mieszkania: salon - wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł36 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m w odnowionej kamienicy na Bródnie przy ul. Oliwskiej preferowany klient gotówkowy Mieszkanie zlokalizowane w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

657 000 zł42 m² 15 642,86 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2, zlokalizowane przy ul. mjr. H. Sucharskiego, na warszawskim Bemowie-Jelonki. Okna oraz balkon usytuowane od strony.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł87,72 m² 25 079,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

NA sprzedaż Przestronny Apartament w modernistycznym Domu Oficerskim fkw na rogu Al. Niepodległości 245 i Koszykowej 79a. Apartament o powierzchni 87,72 m2 położony na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł41,20 m² 18 689,32 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Warszawa Śródmieście / Powiśle ul. Kruczkowskiego / Solec - 41,2 m2 / 2 pokoje + balkon / piwnica / 7 min spacerem do stacji metra Centrum Nauki Kopernik We speak English Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł144 m² 11 472,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Osiedle Bielany to kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, położone na skraju Warszawy. To miejsce, w którym codzienny komfort spotyka się z bliskością natury.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł54 m² 20 370,37 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Hampton Home ma przyjemność zaprezentować komfortowe mieszkanie na Mokotowie w nowym budownictwie. Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł45,92 m² 22 865,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania klimatyczne, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 45,92 m2 na Żoliborzu. 1 piętro w budynku 2 piętrowym z 1930 roku.Spółdzielcze własnościowe prawo z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł75 m² 21 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie o powierzchni 75 m2 na warszawskich Włochach, położone na ostatnim, trzecim piętrze bloku z 2019 roku. Mieszkanie składa się z: - dwóch przestronnych pokoi (12m2), - łazienki, -.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł63,39 m² 19 719,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Prezentujemy Państwu słoneczny, komfortowy apartament o powierzchni 63,5 mkw położone na pograniczu Mokotowa i Wilanowa. Znajduje się na 3/6 piętrze i ma południową ekspozycję okien.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

904 800 zł39 m² 23 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Symfonia Praga - Nowoczesny apartament na Kamionku Nie pobieramy prowizji od Kupującego Wyjątkowa architektura i standard Inwestycja Symfonia Praga to zespół 5 kameralnych budynków o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł50 m² 17 980 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem w atrakcyjnej lokalizacji pomiędzy stacjami metra Wierzbno i Racławicka [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł195,50 m² 13 248,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Wyjątkowy, unikatowy apartament o powierzchni 195,50 mkw położony przy Alei Wilanowskiej 259 D, dzielnicy Mokotów z własnym ogródkiem, blisko centrum. Stanowi to wyjątkowe połączenie ciszy,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł50 m² 15 980 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Z przyjemnością prezentuję Państwu funkcjonalne, jasne 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Grochowie (praga Południe). Wyłącznie U mnie! stan prawny Pełna własność z księgą wieczystą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 645 zł28,85 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Мы говорим на вашем языке, позвоните нам! Z radością prezentujemy przestronną i nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł64,38 m² 11 478,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem w spokojnej okolicy, gotowe do wprowadzenia. Umów się na prezentacje i przekonaj o wyjątkowości oferty i samego mieszkania! Dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł70,95 m² 21 846,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Design, natura i prywatność - luksusowy apartament z ogrodem na Mokotowie. Wyjątkowa architektura wnętrz | Prywatny ogród | Bliskość Wisły | Wysoki standard wykończenia | Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł63,12 m² 11 406,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Zapraszam do zielonej części Warszawy na Targówek Bródno, na zamknięte kameralne osiedle niskich budynków o ciekawej architekturze. Przedmiotem sprzedaży jest niezwykle przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

706 000 zł39,26 m² 17 982,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup od dewelopera 0% prowizji brak podatku pcc Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 39,26 m2 w budynku czteropiętrowym.Składa się z : - salonu z aneksem kuchennym 18,56.

Szczegóły ogłoszenia

666 000 zł37 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 37 m - Warszawa, ochota (rakowiec) Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , położone w budynku z lat 70-tych przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł60 m² 14 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym mieszkaniem położonym przy ul. Kakowskiego - w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części warszawskiego Gocławia, tuż przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł24 m² 24 958,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Studio z widokiem na Park Łazienkowski | 23,8 m | Rewitalizowana kamienica 1936 Lokalizacja: mokotów, przy wejściu do Parku Łazienkowskiego najważniejsze cechy: widok na korony drzew Parku.

Szczegóły ogłoszenia

1 220 000 zł82 m² 14 878,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie położone na cichym, zielonym i monitorowanym osiedlu, co zapewnia komfort, spokój i bezpieczeństwo na co dzień. Lokal idealnie sprawdzi się zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł57 m² 14 017,54 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny Apartament | 3 Pokoje | Balkon | 1 piętro Wawer | Salon na Południe | 0% pcc | Bez Prowizji Najbliższe sąsiedztwo charakteryzuje cicha i spokojna okolica z niską zabudową, głównie.

Szczegóły ogłoszenia

1 348 559 zł43,70 m² 30 859,47 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Prestiżowy Apartament w Sercu Browarów Warszawskich Design i Klasa Cena: 1 348 559,34 zł Powierzchnia: 43,7 m Lokalizacja: browary Warszawskie, wola/śródmieście Czynsz administracyjny:.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł34,30 m² 18 921 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, po remoncie, na IV piętrze. W pobliżu Park Szczęśliwicki i Pola Mokotowskie. Bardzo dobra komunikacja miejska. Kameralny budynek, dwie klatki schodowe po 25.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł54,60 m² 14 633,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, usytuowane przy ul. Zielone Zacisze 1 na warszawskim Targówku. Lokal położony jest na parterze, pięciopiętrowego budynku z 2007 roku. Powierzchnia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

935 000 zł55,18 m² 16 944,55 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym mieszkaniem położonym na terenie Osiedla Leśnego przy ul. Księcia Bolesława 7e w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części.