dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 627 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 627 ogłoszeń

3 000 zł42,40 m² 70,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Mokotów | ciche, zielone otoczenie | miejsce parkingowe Do wynajęcia funkcjonalne i w pełni umeblowane mieszkanie o bardzo dobrym układzie, położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł88 m² 22 715,91 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż przestronne, wysokie (320 cm) mieszkanie o powierzchni 88 m , położone na 3. piętrze w klimatycznej, przedwojennej, 5-piętrowej kamienicy z windą. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł37,50 m² 19 466,67 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,5 m , położone na 2. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą (1971 r.), przy ul. Międzynarodowej. Układ: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł38,54 m² 70,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38,54 m2 położone jest na wysokim parterze w II-piętrowym budynku z lat 1960-tych przy ul. Smoleńskiego na Marymoncie. Ciche miejsce na Skarpie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

699 000 zł48 m² 14 562,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Narożne mieszkanie na Dolnym Mokotowie w budynku z 1963 roku 3-pokojowe mieszkanie o pow. 48m2 przy ul. Konduktorskiej składające się z: przedpokoju Sypialni Salonu Pokoju Kuchni Łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

1 239 000 zł70 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1978

Gotowiec inwestycyjny - 6 wynajętych pokoi Gotowiec inwestycyjny na Bielanach - mieszkanie już wynajęte, generujące stabilny dochód od pierwszego dnia. Na sprzedaż w pełni umeblowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł130 m² 123,08 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Wyjątkowe mieszkanie W inwestycji klimt house na starym mokotowie Wysoki standard wykończenia | Doskonała lokalizacja | Przestrzeń i komfort | Kameralna inwestycja | Atrakcyjne części wspólne.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł36,90 m² 20 054,20 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w Warszawie - Centrum, ul. Śliska , w sąsiedztwie Parku Świętokrzyskiego i Pałacu Kultury i Nauki. Mieszkanie znajduje się na 13. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł55 m² 65,45 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem mieszkanie na Bielanach, o powierzchni 55 m , zaraz przy stacji metra M1 Wawrzyszew. Opis mieszkania: - pokój dzienny - pokój z dużą rozkładaną kanapą, strefą.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł40 m² 92,50 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bezpośrednio nowoczesny, dwupokojowy apartament w świetnej lokalizacji na warszawskim Mokotowie, kilka minut spacerem od stacji Metro Wilanowska. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł36,50 m² 26 027,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oryginalne i stylowe mieszkanie. Atrakcyjna, wyjątkowa, nieruchomość o powierzchni 36.25 m2, zlokalizowane na wysokim parterze dwupiętrowej kamienicy z lat 50-tych w znakomitej.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł171,40 m² 175 zł/m²

 

Piętro:15/52

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Funkcjonalny,.

Szczegóły ogłoszenia

870 975 zł38,71 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

3 minuty do Metra Służew | 8. piętro z widokiem | Odbiór Q2 2026 | Wałbrzyska 21 | Dolinka Służewiecka | Park | Bezpieczna okolica | Szukasz nowej przestrzeni, która łączy szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł28 m² 17 821,43 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Szukasz mieszkania w fenomenalnej lokalizacji, blisko zieleni i z dobrym dojazdem do centurm? Ta nieruchomość jest idealna dla Ciebie! Z przyjemnością oferuję kawalerkę znajdującą się.

Szczegóły ogłoszenia

1 160 000 zł97,80 m² 11 860,94 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Unikalna lokalizacja: stara Praga vis a vis Portu Praskiego. Ogrodzone osiedle z wewnętrznym patio i parkingiem. Loggia - miejsce postojowe piwnica Kilka minut spacerem do Stadionu Narodowego,.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł111,24 m² 35 059,33 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zjawiskowy apartament wykończony W wysokim standardzie Najlepszy adres | Zabytkowa kamienica | Wysokość pomieszczeń = 3,3 m | Wysoki standard wykończenia ***** rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł96 m² 57 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Dostępne od już. Przestronne mieszkanie z pięknymi tarasami. Składa się z widnego salonu, osobnej, w pełni wyposażonej kuchni, 3 sypialni, łazienki z wanną i wc oraz osobnego.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł41,51 m² 18 911,11 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Człuchowskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 6 piętrowym budynku. Rok budowy: 2025 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 998 000 zł88,62 m² 33 829,84 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

1 310 000 zł57 m² 22 982,46 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 7 piętrowym apartamencie z 2017 roku. Gotowe do zamieszkania od zaraz :) Mieszkanie ma ok57m2 składa się z : 1. Korytarza (7,5m2) - szafy do.

Szczegóły ogłoszenia

784 900 zł36,90 m² 21 271 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Komfortowe 2 Pokoje w Sercu Warszawy - ul. Śliska 3 Szukasz mieszkania, które łączy tętniące życiem centrum miasta z ciszą i wygodą? Ten apartament przy ul. Śliskiej 3 to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

893 698 zł34,69 m² 25 762,41 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji i 0% podatku pcc. Kupujesz od dewelopera bez dodatkowych opłat za usługi pośrednictwa. Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie na Woli 600m od Ronda Daszyńskiego! Cena 1 005 698 zł - pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł29,99 m² 18 672,89 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Piękne- w całości wyremontowane mieszkanie na bemowie! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie- gotowe do wprowadzenia, urządzone z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal,.

Szczegóły ogłoszenia

1 539 000 zł96,21 m² 15 996,26 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 4-pokojowy, wyjątkowy, dwupoziomowy apartament zlokalizowany na warszawskiej Białołęce przy ul. Aluzyjnej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł105 m² 123,81 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł28 m² 18 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Targowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 2 piętrowym budynku. Rok budowy: budynek z lat 60-tych.

Szczegóły ogłoszenia

5 350 000 zł157,80 m² 33 903,68 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, pięciopokojowego apartamentu zlokalizowanego w prestiżowej inwestycji Rezydencja Ksawerów , kameralnym, nowoczesnym budynku klasy premium,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł63 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ursynów - Kabaty / ul. Kabacki Dukt / 63 m2 / 2 pokoje / garaż Mieszkanie w pobliżu stacji metra Kabaty. Mieszkanie Słoneczne i ciche o funkcjonalnym rozkładzie, składające się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

3 549 900 zł116,78 m² 30 398,18 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Ekskluzywny apartament 117m | serce warszawy | grzybowska 2 Marzysz o życiu w rytmie wielkiego miasta, ale cenisz ciszę, komfort i najwyższą jakość? Mamy przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 zł26 m² 125 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowe studio w inwestycji "przy Arkadii" [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May przedstawia Państwu nowo wykończone studio w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł51,44 m² 17 398,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 51,44 m , położone w całości na 1. piętrze kameralnego, zadbanego, 3-piętrowego budynku z 1985 roku przy.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł48,44 m² 16 494,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Zadbane mieszkanie zlokalizowane w świetnie skomunikowanej części Woli. Mieszkanie znajduje się na półpiętrze. Funkcjonalny układ idealny dla pary, małej rodziny lub jako inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

791 680 zł49,48 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie przy Metrze Chrzanów promocja - 3% od ceny w ogłoszeniu *bez pcc* *bez prowizji* lokalizacja Osiedle zlokalizowane jest na warszawskim Bemowie. To nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł38 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Opis: oferujemy do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Targówku, przy ul. Toruńskiej. Nieruchomość usytuowana na parterze 4 piętrowego budynku wybudowanego z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł49 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dordom Nieruchomości proponuje do wynajęcia dla 2-3 osób , 3 pokojowe mieszkanie w super skomunikowanym miejscu na Woli, przy Wola Parku, obok stacji Metra Ulrichów. Mieszkanie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

1 193 205 zł82,29 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 051 ( z antresolą:.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł32,48 m² 22 475,37 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy 2-pokojowy apartament premium , zlokalizowany przy ul. Kłobuckiej 23e z 2013 r. na granicy Mokotowa i Ursynowa, w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł84,11 m² 28 534,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przedstawiamy Państwu mieszkanie na sprzedaż w prestiżowej części Warszawy, w sercu Powiśla. Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 84 m2 znajduje się na parterze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł24,50 m² 18 367,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zarezerwowane Z przyjemnością prezentuję kawalerkę o powierzchni 24.5 mkw. Mieszkanie świeżo po gruntownym remoncie łącznie z wymianą wszystkich instalacji, jeszcze nie.

Szczegóły ogłoszenia

13 200 zł60 m² 220 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Złota 44 - unikatowy apartament 60 m2, 2 pokoje, basen, spa Budynek: złota 44 to luksusowy wieżowiec apartamentowy, którego budowa ukończyła się w marcu 2017 roku. Budynek liczy łącznie 52.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł37,10 m² 18 840,97 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Jeśli szukasz wygodnego, ciepłego, przytulnego mieszkania w Centrum Warszawy, to jest to oferta dla Ciebie. Osiedle Zaprojektowane w latach 70- tych osiedle budynków, znane m.in. z serialu.