dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 644 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 644 ogłoszenia

410 000 zł24,40 m² 16 803,28 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Komunikacyjny przebój Kawalerka 24,4 m przy samym Metrze Wawrzyszew! Szukasz nieruchomości, która broni się lokalizacją? Ta oferta to strzał w dziesiątkę dla singla, pary na start lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 119 900 zł45,50 m² 24 613,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Podstawowe zalety: mieszkanie ciche, wysokie (3 m), klimatyczne, w jednej z najbardziej topowych i najatrakcyjniejszych lokalizacji Śródmieścia Południowego, przy kameralnej uliczce,.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł20 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta Biura Nieruchomości Przytulna kawalerka ul. Obozowa 56 Kawalerka 20 m2 na 3 piętrze - ustawny pokój, kuchnia oraz łazienka z prysznicem Doskonała lokalizacja z Centrum Warszawy: tramwaj,.

Szczegóły ogłoszenia

5 600 zł50 m² 112 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia w Warszawie na bliskiej Woli przy ul. Siedmiogrodzkiej. Wola to jedna z najlepiej rozwiniętych i najszybciej rozwijających się dzielnic miasta; znajduje się blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 300 zł33,38 m² 68,90 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia - 2-pokoje | 0% prowizji | Wola ul. Okopowa | Klimatyzacja Do wynajęcia funkcjonalne, umeblowane mieszkanie o powierzchni ok. 34 m , zlokalizowane przy ul. Okopowej w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 197 000 zł34,50 m² 34 695,65 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Chronos I Wynajem I Wola I 2 pokoje I Al. Solidarności 153 Apartamenty Chronos na warszawskiej Woli to ponadczasowa elegancja w atrakcyjnej biznesowej lokalizacji, w której.

Szczegóły ogłoszenia

1 481 190 zł50,90 m² 29 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferuję Państwu do zakupu apartament w miejscu idealnie łączącym komfort i spokój z bliskością atrakcji miasta. Prezentowany apartament składa się z: holu o powierzchni - 8,15.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

647 358 zł46,91 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż oferujemy 2 pokojowe komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 46,91 m2 w prestiżowej inwestycji na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł27 m² 15 926 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania ładna kawalerka znajdująca się w doskonałej lokalizacji tuż obok Parku Bródnowskiego oraz nieopodal stacji metra. Nieruchomość o powierzchni 27m2 znajduje się na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 999 zł63 m² 23 809,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Szlenkierów budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 2017 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 810 160 zł53,24 m² 34 000 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament W sercu biznesowej warszawy - wola Prestiżowa lokalizacja | Balkon | Idealny pod inwestycję lub do zamieszkania ***** Na sprzedaż przestronny apartament położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł42 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wysoka jakość, spokój i zieleń zaledwie 500 metrów od przyszłej stacji metra Na styku miejskiego komfortu i prywatnej enklawy zieleni powstało miejsce, które wyznacza nowy standard życia na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 273 120 zł87,20 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie w spokojnej okolicy lokalizacja: mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy- w dzielnicy Mokotów. To lokalizacja, łącząca.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł58,85 m² 16 975 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż ustawne, przestronne, 2 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, na 8, ostatnim piętrze, w budynku z 2004roku, przy ul. al. Ken 50 , w sąsiedztwie terenów zielonych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł40 m² 95 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowy apartament o wysokim standardzie przy ul. Jaktorowskiej 5 obok Ronda Daszyńskiego. Apartamentowiec oddany do użytku w 2018 roku, zrealizowany w wysokim standardzie: -.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł29,50 m² 23 694,92 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

2 pokoje | 29,5 m | inwestycja lub zamieszkanie | ul. Bruna 2 | Mokotów Na sprzedaż oferuję atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,5 m , położone przy ul. Bruna 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

871 024 zł41,63 m² 20 922,99 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowe, eleganckie mieszkanie z jedną sypialnią w kameralnej inwestycji na Pradze Północ przy stacji metra Szwedzka [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to.

Szczegóły ogłoszenia

1 139 000 zł41,57 m² 27 399,57 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Chłodnej 22a w prestiżowej lokalizacji na granicy Śródmieścia i Woli, idealne zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

1 129 000 zł53,79 m² 20 989,03 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Komfortowe mieszkanie 2-pokojowe na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów - garaż, wschodnio-zachodnia ekspozycja, blisko centrum Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 53,79 m2 położone na.

Szczegóły ogłoszenia

4 799 zł44 m² 109,07 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem luksusowy apartament o powierzchni 45 m (faktycznie odczuwalnie większy dzięki antresolom), położony przy ul. Chmielnej (róg ul. Żelaznej) w samym sercu Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł57,01 m² 21 925,98 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Klimatyczne, gustowne, city vibe w świetnym wydaniu! Poznańska 24! Śródmieście Południowe. Zadbana kamienica z 1959r. Balkon! Opcja parkingu! Piwnica! Przepiękny widok na zielony skwer B. AK,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł52 m² 14 423 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Atrakcyjne! Z pięknym widokiem na Panoramę Warszawy! Bardzo ładne , słoneczne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 52 m w budynku z 1980 roku. Bardzo zadbane i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł27,12 m² 19 174,04 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 27,12 m , położona przy ul. Niskiej 10. Mieszkanie o ekspozycji południowo-zachodniej, dzięki czemu jest doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 zł77 m² 123,38 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy, 3-pokojowy apartament na wynajem, zlokalizowany w prestiżowej części warszawskiego Powiśla, przy ul. Dobra 54. Lokalizacja Apartament znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

801 372 zł37,30 m² 21 484,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru | Stan deweloperski | Nowe osiedle | Bez prowizji od kupującego Przedmiotem oferty jest przestronne 37,3 m mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze nowo wybudowanego osiedla na Górnym.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł41 m² 12 804,88 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Cena do negocjacji , dostępne od zaraz , zapraszam. Ustawne dwa pokoje z oddzielną kuchnią, balkonem i przynależną piwnicą. Ekspozycja zachodnia. Do gruntownego odświeżenia lub remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 489 672 zł119,92 m² 29 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa inwestycja w najbardziej atrakcyjnej części Warszawy - na zielonym, prestiżowym Mokotowie. Apartamenty te to oaza, wymarzone miejsce na chwilę wytchnienia od pulsującego życiem miasta.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł56,80 m² 11 179,58 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

R e Z E R W A C J A Narożne, 3 pokojowe mieszkanie do generalnego remontu, o powierzchni 56.8 m przy ul. Stefana Szolc Rogozińskiego na Ursynowie. Lokal położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł44,40 m² 14 166,67 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Aluzyjnej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 8 piętrowym budynku Rok budowy: 2003 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

723 128 zł48,86 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 007, ogródek: 31,43.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł64 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mokotów Stegny Sardyńska, 64m2 4 pokoje we speak english Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej przy ulicy Sardyńskiej na warszawskich Stegnach. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 781 000 zł92 m² 19 358,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Uwaga kupujacy nie płaci prowizji agencji! kupujesz W cenie dewelopera bez podatku pcc Kawalerki od 864 000zł Apartamenty 2 pokojowe 41m2 od 966 000zł Apartamenty 3 pokojowy od 1 381 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

23 000 zł120 m² 191,67 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny 4-pokojowy apartament o pow. 120 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Mennica Residence w dzielnicy Wola w Warszawie. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł27,50 m² 22 872,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o pow. 27,5m2 zlokalizowane na warszawskim Powiślu przy ul. Dobrej 27- zaledwie 4 minuty od stacji Metra Nauki Kopernik i Bulwarów Wiślanych! Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł57 m² 13 684,21 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Charakteryzujące się świetnym rozkładem, 3-pokojowe mieszkanie położone w jednej z najlepiej skomunikowanych części Mokotowa Bardzo blisko do przystanków linii autobusowych.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł54,80 m² 12 591,24 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Warszawa, bielany "chomiczówka" ul. Conrada - 3 pokoje / 54,8 m2 / balkon + piwnica Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ustawnego i dobrze skomunikowanego, 3-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

4 999 zł66,25 m² 75,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami i dwoma miejscami parkingowymi Ursynów, ul. Roentgena 22 Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł41 m² 90,24 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, przestronne dwupokojowe mieszkanie dla wymagających! Mieszkanie zlokalizowane jest na Powiślu przy ul. Górnośląskiej 9/11, usytuowane na wysokim parterze, w 10-pietrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł57,56 m² 23 974,98 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pokoje z wyposażeniem w inwestycji bohema Praga. Poszukujesz klimatycznego, oryginalnie zaprojektowanego mieszkania do wprowadzenia? Zapraszam do Bohemy. Wyobraź sobie przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł94 m² 16 489,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Powstańców Śląskich budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 2000 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 735 965 zł116,90 m² 14 850 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Nowoczesne osiedle położone w dynamicznie rozwijającej się części Bemowa, w bliskiej odległości od drugiej linii Metra.