dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 631 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 631 ogłoszeń

5 470 000 zł182,70 m² 29 939,79 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowy, dwupoziomowy penthouse o loftowym charakterze, w którym surowa forma spotyka się z nowoczesnym komfortem. Prywatny taras na dachu pozwala cieszyć się widokiem spektakularnej.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł25,80 m² 18 953,49 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

ℹ klimatyczna kawalerka z klimatyzacją - Serce Starego Mokotowa, ul. Wiktorska róg Puławskiej. Szukasz gotowej inwestycji lub idealnego startu w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

3 630 zł50,97 m² 71,22 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł55,40 m² 57,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem: 2-pokojowe (z możliwością 3 pokoi) przy Parku Górczewska - Bemowo, ul. Czumy Czyste, zadbane i świeżo malowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 55,40 m , loggia,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

13 800 zł140 m² 98,57 zł/m²

 

Piętro:11/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*apartament*klimatyzacja*basen*sauna*jacuzzi Do wynajęcia komfortowy apartament na Mokotowie, przy Al. Jana III Sobieskiego. Apartament znajduje się na 11 piętrze w apartamentowcu z całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 000 zł112,24 m² 42 765,50 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

We also speak eng|ua|ru stylowy narożny apartament O minimalistycznym stylu W samym sercu miasta 3 sypialnie | Duży taras z widokiem na panoramę miasta | Wysokie sufity | Smart Home |.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł42 m² 17 857,14 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie, w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Mokotów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł38,80 m² 21 881,44 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Granicznej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 15 piętrowym budynku Rok budowy: 1972 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

4 990 zł64 m² 77,97 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wolne od zaraz Przestawiam ofertę nowoczesnego i przestronnego apartamentu na Mokotowie ul. Komputerowa 9 - z dwoma miejscami postojowymi i dwoma przylegającymi ogródkami oraz klimatyzacją.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł29 m² 120,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie jednopokojowe ( I piętro) z otwartą kuchnią, w przedwojennej kamienicy na Saskiej Kępie. Znajduje przy ul. Szczuczyńskiej ( róg Radziłowskiej), niedaleko Pl. Przymierza.

Szczegóły ogłoszenia

915 000 zł69,02 m² 13 257,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Prezentowana nieruchomość, to W pełni wykończone I wyposażone trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 69,02 m2 z dwoma dużymi balkonami, położone na warszawskich Bielanach przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł47,50 m² 19 578,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować kameralne, 2-pokojowe mieszkanie o dwustronnym układzie, z prywatnym tarasem i antresolą. Nieruchomość położona jest w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 059 000 zł68,50 m² 15 459,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Jeśli szukasz przestronnego mieszkania, w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy, ta propozycja jest właśnie dla Ciebie! W skrócie: targówek, ul. Pohulanka 10 Rok budynku 2017 r.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł85 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English version below Apartament | 85m2 | taras | metro | blisko Ronda Radosława Do wynajęcia komfortowy apartament o powierzchni 85 m , położony na 7. piętrze w budynku z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł52 m² 28 653,85 zł/m²

 

Piętro:13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament w sercu Warszawy | 16. piętro | duży balkon | Grzybowska Luksusowe, dwupokojowe mieszkanie z panoramicznym widokiem na Warszawę Grzybowska 61 - Platinum Towers Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

807 000 zł55 m² 14 672,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio , najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

877 000 zł63 m² 13 920,63 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62,71 m z balkonem, zlokalizowane na Bemowo-Lotnisko. Mieszkanie stanowi pełną własność i posiada założoną księgę.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł28,30 m² 17 314,49 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż jasna i funkcjonalna kawalerka położona w zielonej i cichej części Warszawa, w dzielnicy Mokotów. Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł47 m² 54,26 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Sympatyczne mieszkanie czeka na sympatyczną dziewczynę i sympatycznego faceta. Mieszanie jest usytuowane na szóstym piętrze. W budynku jest winda. Przestrzeń mieszkania składa się.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł56,70 m² 16 931,22 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie. Mieszkanie o powierzchni: 56.70 m2 znajduje się na 5 piętrze i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł82 m² 73,17 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia elegancki, przestronny apartament 3-pokojowy zlokalizowany w sercu Mokotowa w pobliżu centrum biznesowego Mokotowa, galerii Mokotów oraz stacji metra Wilanowska. Idealny dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 990 zł94 m² 21 276,49 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

The Estate Warsaw Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 94 m , położony na 6. (ostatnim) piętrze w zadbanym budynku z 1999 roku przy al. Prymasa Tysiąclecia. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł30,90 m² 18 770,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Jeżeli potrzebujesz spokoju, odpoczynku w otoczeniu zieleni, zamieszkania na małym, kameralnym osiedlu - ta kawalerka jest da Ciebie idealna. Sprzedajemy mieszkanie na zamkniętym osiedlu, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

5 280 000 zł160 m² 33 000 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż apartament dla wymagających! Aż 160,11 m2 do własnej aranżacji w prestiżowej lokalizacji- ul Chłodna 48 to apartamentowiec w inwestycji Meridian położony w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 052 952 zł46,99 m² 22 408 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Promocja 2 pokojowe mieszkanie w Wilanowie *bez podatku pcc* *tylko do końca listopada 18 500 zł/m2 i miejsce garażowe w cenie- zaoszczędź do 110 tys.* LOKALIZACJA: Mieszkanie leży.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł56 m² 17 678,57 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1972

Gotowiec inwestycyjny - 5 wynajętych pokoi Gotowiec inwestycyjny na pograniczu Żoliborza i Bielan - mieszkanie już wynajęte, generujące stabilny dochód od pierwszego dnia. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł25 m² 19 560 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Puławskiej, róg Wiktorskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 1965 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

42 000 zł212 m² 198,11 zł/m²

 

Piętro:11/52

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament w Złota 44 z widokiem na Pałac Kultury i Nauki english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować Państwu apartament.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł35 m² 18 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 35,00 m2 znajduje się na 1 piętrze i składa się z: -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

7 300 zł90 m² 81,11 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia komfortowy, przestronny apartament o pow. 90m2 na Kabatach, z balkonem i 2 miejscami postojowymi, zaledwie 4 minuty od stacji metra. ~ english below ~ Na lokal składają.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz ciche, klimatyczne mieszkanie z osobną kuchnią na Woli, przy ulicy Karolkowej 66/74. Mieszkanie o powierzchni 45 m2 na I. piętrze w zadbanej kamienicy z lat.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Okolica Mieszkanie położone jest na warszawskim Ursynowie, przy ul. Marco Polo jedynie 8 minut spacerem od stacji metra Imielin, co gwarantuje świetny dojazd do centrum i innych części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

1 849 000 zł88,25 m² 20 951,84 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Wyjątkowe mieszkanie z artystycznym klimatem w sercu Warszawy - ul. Dzika Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego, pełnego charakteru mieszkania z duszą, mieszczącego się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 401 zł54,88 m² 14 949 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Nowoczesne osiedle położone w dynamicznie rozwijającej się części Bemowa, w bliskiej odległości od drugiej linii Metra.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł77 m² 142,86 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować eleganckie, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77 m znajdujące się w nowoczesnej inwestycji Towarowa Square. To idealne miejsce dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 zł41,42 m² 76,05 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,42 m , położone na 6. piętrze w nowoczesnym apartamentowcu z windą. Mieszkanie idealne dla singla, pary lub małej.