dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 635 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 635 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Markowska

Praga-Północ,Warszawa

549 000 zł47 m² 11 680,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Markowskiej. Do metra Wileńska spacer nieco ponad 10 minut. Bliżej tramwaje i autobusy przy Kijowskiej lub Ząbkowskiej. Rozkładowe, ciche, widne. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bazyliańska

Bródno,Warszawa

550 000 zł47 m² 11 702,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości "cravtt Property" ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 47 m2 na Targówku, ul. Bazyliańska. W skład lokalu wchodzą: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

670 000 zł29 m² 22 898,20 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mam dziś do zaoferowania Państwu nowoczesną kawalerkę na prestiżowym osiedlu na Mokotowie! Dostępne od zaraz! posiadamy na sprzedaż 2 mieszkania na tym osiedlu! Kawalerka 26,87 m2 Kawalerka 29,26 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

549 000 zł38 m² 14 640 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie na parterze w niskim bloku o pow. 37,5m2 na Bródnie przy ul. Kondratowicza 13. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z kuchnią w aneksie ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

10 550 zł110 m² 96 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Stylowy lokal biurowy w pięknie odrestaurowanej kamienicy w samum Centrum Warszawy, ul. Wspólna idealny na kancelarię prawną, gabinety psychoterapii czy inne nieuciążliwe usługi. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naddnieprzańska

Wawer,Warszawa

790 000 zł50 m² 15 959,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zapraszamy do zakupu 2 pokojowego mieszkania o metrażu 49,50 m2 w wyjątkowej lokalizacji - na granicy Pragi Południe oraz Wawra przy ul. Naddnieprzańskiej. Lokal jest częścią kameralnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Synów Pułku

Jelonki,Warszawa

1 850 zł30 m² 61,67 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedstawiamy do wynajmu w atrakcyjnej cenie nieduże 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 30 m , w doskonałej lokalizacji na Bemowie, na osiedlu Jelonki, przy ul. Synów Pułku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Ciołka

Wola,Warszawa

2 250 zł25 m² 90 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wykończone, stylowe mieszkanie typu studio o powierzchni 25 m , położone przy ul. Erazma Ciołka 5 w warszawskiej dzielnicy Wola. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Taneczna

Ursynów,Warszawa

949 000 zł52 m² 18 327,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Obejrzyj to mieszkanie i osiedle. Świetnie skomunikowane miejsce na Ursynowie. Ul. Taneczna 59 A-M/ Powierzchnia 51,78 m2 / Ładnie wykończone / Duże okna balkonowe / 33 m ogródka / Wille.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

3 500 zł66 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie 66,5 m z pięknym balkonem, 1 piętro, wola ul.Górczewska, blisko metra i linni tramwajowych przestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 65,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dembego

Ursynów,Warszawa

2 500 zł49 m² 50,81 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie dotyczy wynajmu 2-pokojowego mieszkania o powierzchni ok.50m , znajdującego się na Ursynowie, przy ul. Stefana Dembego w cichej i spokojnej okolicy. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wólczyńska

Placówka,Warszawa

790 000 zł40 m² 19 869,20 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Bezpośrednio | Do negocjacji | 2 pokoje 40 m | Panorama | Bielany blisko metra Wyobraź sobie poranną kawę przy dużym oknie, z widokiem na zieleń i dachy miasta, w jasnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dymińska

Stary Żoliborz,Warszawa

628 000 zł37 m² 16 973 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Stary Żoliborz - metro dworzec Gdański Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,8 m2, przy ul. Dymińskiej na 3 piętrze. Metrem dojazd do centrum w 5 minut! lokalizacja: stary Żoliborz ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

790 000 zł40 m² 19 750 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

2 pokojowe mieszkanie na Woli, o pow. 40 m2, usytuowane na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1968 r. Mieszkanie rozkładowe, jednostronne (wschodnie), w stanie do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 800 zł57 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem wyjątkowy apartament z dużym balkonem na Wilanowie Cisza, bezpieczeństwo i komfort życia w prestiżowej lokalizacji. Zamieszkaj w jednym z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

1 200 000 zł52 m² 23 228,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Citilink na Woli - ul. Skierniewicka 34a Metraż: 51,66m2 Piętro: 6 Rok oddania do użytkowania: 2020 Deweloper: ronson Development Sp. z o.o. Strona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Postępu

Mokotów,Warszawa

7 800 zł75 m² 104 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowy, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 75 m , położony na 5. piętrze nowoczesnego budynku z windą, na prestiżowym osiedlu Pozytywny Mokotów. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karmelicka

Śródmieście,Warszawa

710 000 zł48 m² 14 947,40 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 47,5 m , położone na wysokim parterze w zadbanym bloku z lat 60. przy ulicy Karmelickiej, w sercu warszawskiego Muranowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

4 000 zł42 m² 95,24 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

0% prowizji! Oferta tylko w naszym biurze! In English please read below! Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 42 m2 położone przy Jana Kazimierza 31 na Woli. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

18 210 zł172 m² 105,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:nie

Piękny 6-pokojowy lokal na 1 piętrze w odrestaurowanej kamienicy w samum Centrum Warszawy, ul. Wspólna. Lokal jest przystosowany do działalności biurowej, idealny na kancelarię, infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przeworska

Praga-Południe,Warszawa

950 000 zł53 m² 17 924,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowość w ofercie homeally! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 52,92 m , położonego w jednej z najdynamiczniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł37 m² 94,59 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne dwupokojowe mieszkanie w Centrum Warszawy zlokalizowane na rogu Pl. Grzybowskiego i ul. Królwoeskiej z widokiem na Park przy zabytkowym Placu w okolicvy licznych kafejek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Muranów,Warszawa

1 079 000 zł56 m² 19 267,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Czy poszukujesz cichego mieszkania w ścisłym Centrum Warszawy? Czy ważne jest dla Ciebie, aby nie inwestować środków w remont i dlatego szukasz dobrego stanu wnętrz? A może chcesz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Zaruby

Kabaty,Warszawa

2 400 zł23 m² 104,35 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka typu studio o pow. 23m2 na Kabatach 5 min od metra, osiedle strzeżone, winda, duży balkon. Umeblowana: zabudowa kuchenna + sprzęt agd, sofa rozkładana, szafa, stolik, tv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście Północne,Warszawa

800 000 zł39 m² 20 618,60 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Z przyjemnością oferuje na sprzedaż funkcjonalne, słoneczne i bardzo ciche mieszkanie o powierzchni 38,80 m , w samym centrum Warszawy przy ul. Jana Pawła II 26. Lokalizacja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Niepodległości

Wierzbno,Warszawa

685 000 zł38 m² 18 026,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

38 m | 2 Pokoje | 9 Piętro | 2 Windy | Własnościowe z kw | Czynsz 680 zł | Możliwość Wynajęcia Miejsca Postojowego | Spokojna Okolica | Metro Wierzbno | Zielone Otoczenie | ch Westfield.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzybowska

Czyste,Warszawa

5 900 zł50 m² 118 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 50 m2, piętro 1/4 z windą, w budynku z 2018r. przy ul. Grzybowskiej, wola Czyste. Idealne dla singla/singielki lub pary, osób ceniących wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ursynów,Warszawa

620 000 zł38 m² 16 489,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

R e Z E R W A C J A Na sprzedaż duża, funkcjonalna kawalerka na Ursynowie na rogu ulic Rosoła oraz Wąwozowej z bardzo dużą komórką lokatorską oraz miejscem parkingowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słowackiego

Białołęka,Warszawa

875 000 zł74 m² 11 870,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

*Wyłącznie u nas* Szukasz przestronnego, dwupoziomowego mieszkania w spokojnej okolicy z doskonałym dojazdem do Warszawy? Ta oferta jest idealna dla Ciebie! Chcesz umówić prezentację?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wincentego

Targówek,Warszawa

1 050 000 zł61 m² 17 156,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Targówku przy ul. św. Wincentego. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Magazynowa

Ksawerów,Warszawa

2 198 000 zł88 m² 24 892,40 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 4-pokojowe na Górnym Mokotowie - Ksawerów, 88,3 m | 7/8 piętro | Wysoki standard | Balkon 10,8 m | Komórka + parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Madalińskiego

Mokotów,Warszawa

3 700 zł56 m² 66,07 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem dwupokojowe mieszkanie w powojennej Kamienicy - 2 oddzielne pokoje, pow. 56 m2 - Blisko sgh, wum, metro Pole Mokotowskie i Racławicka - ul. Madalińskiego / al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łukowa

Mokotów,Warszawa

899 000 zł61 m² 14 737,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe, przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy - Mokotowie. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brazylijska

Saska Kępa,Warszawa

749 990 zł46 m² 16 332,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

English below! Serdecznie zapraszam na dzień prezentacji we wtorek 01/07 pomiędzy 16.45-18.15 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie: brazylijska 13a / Saska Kępa 3 pokoje / balkon /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bazyliańska

Targówek,Warszawa

545 000 zł38 m² 14 342,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Zapraszam do zakupu mieszkania o powierzchni 37,5 m , położonego w budynku z lat 70. na Bródnie (targówek). Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze z 10. Opis mieszkania: układ:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wola,Warszawa

3 100 zł32 m² 96,88 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32m2 przy ul. Zawiszy. Nieruchomość zlokalizowana na strzeżonym, zamkniętym osiedlu w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmska

Mokotów,Warszawa

1 149 000 zł56 m² 20 390,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Serdecznie zapraszam na dzień otwarty w poniedziałek 30/06/2025 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie ul. Chełmska 9/ Mokotów 2 pokoje z osobną kuchnią i 7-metrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Pańska

Śródmieście,Warszawa

530 000 zł25 m² 21 588,60 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Rezerwacja Do sprzedania: jasna, ustawna kawalerka w ścisłym Centrum Warszawy przy ulicy Pańskiej (po stronie Śródmieścia, blisko Pałacu Kultury I Nauki) o powierzchni 24,55 m2 na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sławińska

Wola,Warszawa

3 200 zł39 m² 82,05 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia: nowoczesne, funkcjonalne 2 pokojowe, wyposażone mieszkanie o powierzchni około 39 m2 na 4 piętrze z klimatyzacją w budynku apartamentowym z 2017 roku w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Inflancka

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł74 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronny, 3 - pokojowy apartament o powierzchni 74m2 zlokalizowany w Warszawie przy ul. Inflanckiej. Mieszkanie usytuowane jest na 4. piętrze z 6- piętrowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolívara

Targówek,Warszawa

570 000 zł48 m² 11 752,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48,5m2, usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z 1972 roku zlokalizowane w doskonałym miejscu na Targówku. Ciche miejsce, z dużą ilością.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij