dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 634 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 634 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krzyżówki

Żerań,Warszawa

1 159 000 zł80 m² 14 487,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

[english below] Na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie przy ul. Krzyżówki 13, warszawa komfort, przestrzeń i prestiżowa lokalizacja! Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kabaty,Warszawa

2 700 zł38 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasna, przestronna kawalerka tuż przy metrze Kabaty oraz Lesie Kabackim. Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w jednej z najbardziej zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grodzieńska

Praga-Północ,Warszawa

2 900 zł33 m² 87,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia przytulnego dwupokojowego mieszkania o powierzchni 33 m2 na Pradze-Północ przy ul. Grodzieńska 48, położonego na 1 piętrze w bloku mieszkalnym. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

3 500 000 zł147 m² 23 777 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Przestronny, rodzinny apartament W kompleksie eko park Na sprzedaż oferujemy apartament na przedostatnim piętrze, jasny, przestronny, z dwoma tarasami. Usytuowany przy ul. Biały Kamień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fort Wola

Wola,Warszawa

3 100 zł54 m² 57,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Umowa najmu okazjonalnego- jeżeli spełniasz warunki zadzwoń Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia - Wola, ul. Fort Wola Do wynajęcia nowoczesne, wyremontowane mieszkanie o powierzchni 55.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 200 zł53 m² 60,38 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przedstawiam dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53m polożone na 9 pietrze na ulicy Bukowińskiej, blisko metra Wilanowska w budynku z 2005.r Sklada sie z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lasek Brzozowy

Ursynów,Warszawa

1 050 000 zł80 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować genialne mieszkanie dla dużej rodziny lub osób ceniących dobrze zaprojektowaną przestrzeń. Ul. Lasek Brzozowy na Warszawskim Ursynowie to miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowińska

Ksawerów,Warszawa

825 000 zł45 m² 18 317,10 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz komfortowego mieszkania w sercu Mokotowa? Zobacz wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie (salon + sypialnia) o powierzchni 45 m na 8. piętrze z loggią idealne dla singla, pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przeworska

Praga-Południe,Warszawa

1 850 000 zł91 m² 20 329,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie położone w pobliżu stacji pkp Grochów oraz planowanej stacji metra M3 Mińska. Lokal został wykończony starannie drewniane podłogi, meble robione na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mokotów,Warszawa

1 980 000 zł108 m² 18 333,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Przepełniony historią apartament z przestronnymi sypialniami położony na wysokim piętrze w prestiżowej części Starego Mokotowa nieopodal stacji metra. Winda. Nieruchomość: jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Muranów,Warszawa

719 000 zł35 m² 20 720,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Na sprzedaż stylowe mieszkanie o powierzchni prawie 35 m w odrestaurowanej kamienicy na Muranowie. Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe, jasne i przytulne mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Ursynów,Warszawa

539 000 zł35 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] możliwość zakupu mieszkania na kredyt : Krótko: ursynów / Metro Stokłosy / Mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się na parterze / Blok z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście Południowe,Warszawa

4 850 zł65 m² 74,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2 pokoje- oddzielna kuchnia | Wilcza 12 | Kamienica z windą | Centrum Warszawy | Pet friendly Do wynajęcia przestronne, 2-pokojowe mieszkanie z oddzielna kuchnia w zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Mokotów,Warszawa

1 540 000 zł66 m² 23 196,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

*English version below* "rezydencja laplata" - luksusowa inwestycja na górnym mokotowie. Prestiż, kameralność - W najwyższym standardzie Na sprzedaż apartament w butikowej "rezydencji laplata".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

1 290 000 zł46 m² 27 861,80 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Opis budynku I okolicy: stylowy i przestronny apartament znajduje się w centrum Warszawy, przy ulicy Ogrodowej. Apartament jest częścią nowoczesnej inwestycji "ogrodowa 48". Obiekt zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

1 299 000 zł60 m² 21 570,90 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,22 m , zlokalizowane przy ul. Domaniewskiej w jednej z najlepiej skomunikowanych części Mokotowa. Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Belgradzka

Ursynów,Warszawa

3 500 zł49 m² 72,02 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,6 m , położone u zbiegu ulic Belgradzkiej i Rosoła, zaledwie kilka minut spacerem od stacji metra Natolin. Lokal pachnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

2 900 zł33 m² 87,88 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

0% prowizji! Działamy w imieniu właściciela! In English please read below! Do wynajęcia (inwestycja City Link), nowoczesne mieszkanie składające się z 2 pokoi o powierzchni 33 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wileńska

Praga-Północ,Warszawa

549 000 zł38 m² 14 447,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Wprowadzenie Prezentujemy przytulne mieszkanie o powierzchni 37,5 m , zlokalizowane na zamkniętym osiedlu w atrakcyjnej okolicy przy ulicy Wileńskiej w Warszawie. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ogińskiego

Targówek,Warszawa

399 000 zł30 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Twoje miejsce na dobry początek - kawalerka z balkonem na Targówku oferta dostępna tylko W indepro nieruchomości zakup za gotówkę Twoje miejsce na dobry początek kawalerka z balkonem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zakroczymska

Śródmieście,Warszawa

3 600 zł62 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajmu mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 63 m2 zlokalizowane w apartamentowcu usytuowanym vis a vis Wytwórni Papierów Wartościowych na ul. Zakroczymskiej. Kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Muranów,Warszawa

815 000 zł35 m² 23 285,70 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 35 m , zlokalizowanego w jednym z najbardziej prestiżowych i wygodnych miejsc Warszawy - między.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starościńska

Stary Mokotów,Warszawa

960 000 zł53 m² 18 113,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego dwupokojowego mieszkania o powierzchni 53,6 m , położonego na 3. piętrze z 4 (ostatnim mieszkalnym) w zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Modzelewskiego

Służew,Warszawa

839 000 zł53 m² 15 741,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,3 m , zlokalizowane przy ul. Modzelewskiego na Mokotowie. Znajduje się na 2 piętrze w 10-piętrowym, odnowionym bloku z windą z 1975 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

6 000 zł80 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Parametry nieruchomości Mieszkanie o powierzchni 80 m2 składa się z: - salonu z otwartą kuchnią (z dostępem do tarasu) W pełni umeblowane w połączeniu z nowoczesną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ursynów,Warszawa

815 000 zł56 m² 14 553,60 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Stylowe, przestronne 3 pokojowe mieszkanie na Ursynowie, dostępne od zaraz. Mieszkanie jasne, z balkonem, na 3 piętrze w 11 piętrowym budynku. Mieszkanie częściowo umeblowane. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

3 000 000 zł160 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowy wyjątkowy apartament zlokalizowany na warszawskim Śródmieściu przy ul. Zygmunta Słomińskiego. Nieruchomość znajduje się na 14 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

779 000 zł53 m² 14 601,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Zamieszkaj w miejscu, które daje Ci więcej niż tylko metry kwadratowe. To mieszkanie to nie tylko adres to spokój, wygoda i przestrzeń do życia, którą możesz zaaranżować tak, jak chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krysta

Wola,Warszawa

816 000 zł53 m² 15 396,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 53m2 usytuowane na 3 piętrze w trzypiętrowym budynku na warszawskiej Woli. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3 pokoje, oddzielna kuchnia, /w łątwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Jędrusik

Żoliborz,Warszawa

617 000 zł24 m² 25 183,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w apartamentowcu z 2016 roku. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku z doskonałym dostępem do infrastruktury miejskiej. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Radziwie

Młynów,Warszawa

830 000 zł37 m² 22 186,60 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nieruchomość położona jest w obrębie dzielnicy Wola, w części Młynów, w odległości 3.39km od centrum miasta. Mieszkanie ma powierzchnię 37,41 m2, położone jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Praga-Północ,Warszawa

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 42 m2 na Pradze Północ, ul. Kijowska 11. W skład lokalu wchodzą: - duży pokój, - sypialnia, - widna kuchnia, - łazienka z wanną i wc, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowodworska

Białołęka,Warszawa

840 000 zł57 m² 14 659,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Narożne mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 1 piętrze w 3-piętrowym bloku z windą z 2011 roku -warszawa, tarchomin, ul. Nowodworska. Zadbane klatki schodowe, wewnątrz osiedla niewielkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łabiszyńska

Bródno,Warszawa

765 000 zł54 m² 14 203,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokojowe mieszkanie na Bródnie, o pow. 53 m2, usytuowane na 10 piętrze w 10 piętrowym budynku z lat 80-tych. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne (zachód, północ), narożne w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

970 000 zł71 m² 13 623,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,2m2, usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku z 2012roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul. Skarbka z Gór -"osiedle Derby".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

4 500 zł51 m² 88,58 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie z balkonem i miejscem postojowym! Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na wynajem o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Bródno,Warszawa

759 920 zł60 m² 12 750,30 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie o powierzchni 60 m2, usytuowane na 8 piętrze w wysokim budynku z lat 80-tych zlokalizowane na warszawskim Targówku - Bródno- przy ul. Wyszogrodzkiej. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Czackiego

Śródmieście,Warszawa

14 900 zł130 m² 114,62 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Centrum - Elegancki lokal na parterze z niezależnym, samodzielnym wejściem z bramy. Wyjątkowa lokalizacja - ul. Czackiego w sąsiedztwie Ministerstwa Finansów, ogrodu Saskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Światowida

Tarchomin,Warszawa

830 000 zł51 m² 16 316,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 5 piętrze w bloku z windą z 2016 roku zlokalizowane -warszawa, tarchomin, ul. Światowida. Osiedle z całodobową ochroną i monitoringiem. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dorycka

Bielany,Warszawa

480 000 zł37 m² 12 973 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Bielany ul. Dorycka | 1 km od stacji metra Młociny i Galerii Młociny | 200 m do przystanków autobusowych i tramwajowych | w bezpośrednim otoczeniu bloku liczne sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Suwalska

Targówek,Warszawa

755 000 zł47 m² 16 063,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 3pokojowe o powierzchni 47m2, usytuowane na 4 piętrze w wysokim blokuz zlokalizwane na Targówku. Po generalnym remoncie, wszystko wymienione, gotowe do zamieszkania. Na powierzchnię.